Atskats uz BMW Track day

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (10)
 • Drukāt
 • Sabīna Kukute, BMWklubs.lv,
  26-05-2009

  Latvijas BMW klubs sadarbībā ar BM Auto 15.maijā (Starptautiskā ģimenes diena) Biķernieku kompleksajā sporta bāzē pulcēja BMW cienītājus un entuziastus, savus radus un draugus, kā arī citu marku automašīnu saimniekus uz savu pirmo šīs sezonas pasākumu - „BMW Track day“. Patīkami, ka, neskatoties uz diezgan vēso laiku, dalībnieki ieradās kuplā skaitā – kopā bija pieteikušies 60 drosmīgie, kuri vēlējās pārbaudīt savas un savu spēkratu spējas slēgtā autošosejas trasē.

  Paralēli braukšanai lielajā autošosejas aplī notika arī citas aktivitātes, kurās varēja piedalīties visi gribētāji. Par atrakcijām rūpējās BM auto pārstāvji, kuri bija sagatavojuši daudz un dažādus uzdevumus, piemēram, precīzākā parkošanās, braukšana pa noteiktu distanci ar ūdens glāzēm uz automašīnas jumta, kā arī dažādas atjautības spēles, saistītas ar BMW uzbūvi, nozīmīgiem BMW datumiem un cilvēkiem, kuri daļu no savas dzīves ieguldījuši BMW ražošanā un attīstībā.

  :

  ::
  :
  Viena no kārotākajam balvām, kuru vēlējās iegūt daudzi klātesošie, bija brauciens ar jaudīgu, autošosejai speciāli sagatavotu 1. sērijas BMW. Šo balvu varēja laimēt ikkatrs, kas aizpildīja speciālu anketu. Izlozes kartībā pie specbalvas tika Jana Guzika, Kaspars Martinsons un Kristaps Blušs. Arī citi konkursu dalībnieki un uzvarētāji saņēma vērtīgas balvas.

  Protams, netika aizmirsts arī par vismazākajiem pasākuma visiem – bērni nodalītā laukumiņā ar krītiņiem zīmēja skaistus zīmējumus, par ko vēlāk saņēma garšīgos BMW Booster saldumus.

  :
  ::
  :
  Visa vakara garumā viesus izklaidēja vakara vadītājs HaL un DJ apvienības HBeat pārstāvji DJ Zzips un Dj Mberg. Vakara noslēgums jeb afterparty notika „B“ Bārā, kur par vēl vienu pārsteigumu bija parūpējušies BM auto pārstāvji, sniedzot iespēju vienam no mūsu viesiem laimēt vienu testa dienu ar jauno BMW Z4. Laimīgā uzvarētāja izrādījās daiļā dzimuma pārstāve Irina Garenčika, ar ko mēs arī viņu apsveicam. Pateicamies visiem mūsu viesiem, braucējiem un draugiem, kuri pavadīja šo burvīgo dienu ar mums, un cerēsim satikt Jūs mūsu nākamajos pasākumos!

  Video

  BMW Club Latvia Track Day from Ivars Pavlovičs on Vimeo.  Foto
  Foto no AV
  Foto no Margots
  Foto no CP17
  Foto no Edzulis
  Foto no SpOrcMeN
  Foto no Maxis
  Foto no MADAlex
  Foto no Rihy
  Foto no Spoks
  Foto no Puce

  Ar cieņu, BMW Club Latvia


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties