Labdarības pasākums 2015

Pievienota: 16. Feb 2015, 19:49

Komentāri (17)

Visas galerijas no lietotāja Kristine


Savā vairāku gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē BMW Clubs Latvia ar milzīgu gandarījumu var lepoties ar vairākām sabiedriskām aktivitātēm. Viena no šīm aktivitātēm ir nu jau par ikgadēju un ilggadīgu tradīciju kļuvusī Labdarības akcija Latvijas bērnu namos. Šī gada janvāra nogalē šāda labdarības akcija tika rīkota Elejas bērnunamā.

Kā jau katru gadu, BCL šādu pasākumu rīkošanai pieiet īpaši radoši, izvēloties arvien jaunus bērnu namus un īpaši tā iemītniekiem veidojot unikālu programmu. BMW Clubs Latvia un Elejas bērnunama iemītniekiem neizsakāmu sajūsmu sagādāja Radošās apvienības “Spiediens” līdzdalība šajā notikumā. Ciemiņi bērnunamos vienmēr ir gaidīti un tiek sagaidīti ar īpašu sajūsmu. Tāpēc arī BMW Clubs Latvia kopā ar Radošo grupu “Spiediens” ierašanās tika gaidīta ar milzu nepacietību. Mazajiem iemītniekiem tika sagādāti dažādi pārsteigumi - sporta inventārs, interesantas rotaļlietas, gards cienasts, taču visvairāk mazos iemītniekus aizrāva apvienības “Spiediens” priekšnesums un lāča tērpā ietērpta BCL biedra veltītā uzmanība, iesaistot bērnus dažādās rotaļās, priekšnesumos un mīklu minēšanā. Bez šiem priekšnesumiem, bērni aizrautīgi iesaistījās daudzās citās aktivitātēs, ar milzu interesi piedaloties “BM Auto” sagādāto pužļu ar tajās attēloto BMW automobiļu salikšanas sacensībās. Pēcpusdienā, kad mazākajiem bērnunama iemītniekiem bija laiks doties dienvidus atpūtā, viņi ciemiņus uzaicināja ekskursijā pa savu mājvietu, aplūkot viņu istabas, mīļākās rotaļlietas un kaut mazliet iepazīties ar viņu ikdienas dzīves apstākļiem.

Diena tika pavadīta ļoti aizrautīgi, spraigi, un nav brīnums, ka pēc šī pasākuma saguruši jutās ne tikai bērni, bet arī pasākuma organizatori, jo īpaši - lāča kostīmā tērptais BMW Clubs Latvia biedrs. Tomēr šis nogurums nespēja apslāpēt to milzīgo no bērniem saņemto prieka lādiņu, vienlaicīgi liekot aizdomāties par šo bērnu likteni un audzinātāju neizmērojamo ieguldījumu šo mazo cilvēku nākotnē. BMW Clubs Latvia un šajā labdarības akcijā aktīvu dalību ņēmušie apvienības “Spiediens” dalībnieki ir gandarīti sniegt kaut nelielu daļiņu sava sirds siltuma, mīlestības un uzmanības šiem bērniem, kuriem diemžēl nav iespēju ikdienā saņemt to visu no saviem vecākiem.

Šī labdarības akcija nebūtu iespējama bez mūsu labvēļiem un atbalstītājiem. Tāpēc BMW Clubs Latvia izsaka vissirsnīgāko pateicību Radošajai apvienībai “Spiediens” un šīs grupas improvizatoriem - Līgai Putniņai, Krišjānim Caune, Kasparam Breidakam, Oskaram Kozlovskim un viņu menedžerei - Ievai Mazpolei. Tāpat vēlamies pateikties mūsu ilggadīgajiem atbalstītājiem SIA “ADDO Solutions”, “Inchcape BM Auto”, un tipogrāfijai “Veiters”. Šie atbalstītāji piedalījās labdarības akcijā, sarūpējot dāvanas, krāsojamās grāmatiņas jaunākajiem bērniem, kā arī ziedojot naudas līdzekļus. Bez tā vēlamies pateikties mūsu ilggadīgajiem atbalstītājiem - BMWPower.lv un MOTOpower.lv. Kopā šajā akcijā tika saziedoti 658,- EUR, pateicoties kuriem tika iegādātas dāvanas, sporta inventārs un svētku cienasts Elejas bērnunama bērniem.