Plazmaferēze, Citaferēze, lāzerterapija un skalošanās

Pievienota: 19. Mar 2012, 21:37
Atjaunota: 12. Jan 2015, 15:46

Komentāri (18)

Visas galerijas no lietotāja Arturiks


Beidzot pilnai informācijai ir pieejama gandriz pabeigta mājaslapa. Laipni lūdzu interesentus iepazīties.
www.plazmafereze.lv/


Jaunums: Tagad nodaļā ir arī parādījušies lāzeri. Infrasarkanais un ultravioletais lāzerstars. Gaismas stars tiek ievadīts caur adatu vēnā tādējādi ļaujot gaismai cirkulēt pa asinīm. Procedūras uzlabo ādas kvalitāti, pret visādām alerģijām utt.

Šo procedūru aptuvenais izcenojums ir aptuveni 11.00 Ls par procedūru. Kopējais nepieciešamo procedūru skaits varētu būt ap 10 gab. Arī par šīm procedūrām vairāk informācijas iespējams uzzināt zvanot pa tālruņiem bukletā.

Tātad Rīgas 1. slimnīcā ir atvērusies pilnīgi jauna plazmaferēzes nodaļa!!

Pirmā un vienīgā nodaļa, kas veic šada veida procedūras arī ambulatori!!

Visa pārējā informācija zemāk redzamajā bukletā!!

Visiem interesentiem par jebkādām neskaidrībām vai ar vēlmi pierakstīties droši zvanīt pa norādītajiem tālruņa numuriem vai arī PM!

P.S. Tā kā daudzi ir prasījuši uzreiz par izcenojumu, tad tas sastāda 15.00 Ls par ārsta konsultāciju, analīzes (Izcenojums atkarīgs no tā cik daudz un kuras veicat), procedūras 56.30 Ls par manuālo, 119.80Ls par automatiskā (Atšķirība ir tajā, ka manuālajā visā proceedūras garumā māsiņa grozās gar Jums, maina maisus, darbojas gar aparātu un viss pārējais. Automatiskajā Jūs noguļaties, Jūs pieslēdz un tad nākamais brīdis, kad pie Jums pienāk ir procedūras beigās).


Sakarā ar jautājumu vai strādā ar apdrošināšans kantoriem, tad atbilde ir jā!! Ja kantoris piekrīt apmaksāt procedūras, tad visi laipni lūgti ar šādu variantu.

Palātās ir arī LCD.

Ja ir interese izpilināt sistēmu, zvaniet droši.