Autošosejas/Drifta Sezonas atklāšana 2011

Pievienota: 25. Apr 2011, 09:33
Atjaunota: 29. Apr 2011, 08:20

Komentāri (14)

Visas galerijas no lietotāja 6500


Sezonas atklāšanas sacensības, kas tradicionāli Biķerniekos notiek katra maija pirmajā nedēļas nogalē šogad būs daudz aizraujošākas kā jebkad.
Divās dienās būs iespēja redzēt gan labākos auto šosejas braucējus, gan labākos drifta braucējus, gan vēsturisko automobiļus - žiguļus un volgas.


Drifts
Drifta sezona tiks atklāta ar nakts driftu. Latvian Drift Cup ieskaitē arī šogad ir jaunumi, divas ieskaites klases- Street klase, un ProAm klase.

Auto šoseja
Auto šosejas sacensības šoreiz notiks tā saucamajā Ātruma aplī, kas ir tieši paredzēts automobiļu sacensībām.


Dzintara Volga
Latvijas autosporta leģenda ir Dzintara Volga. Sacensību Dzintara Volga pirmsākumi meklējami tālajā 1963. gadā, bet zelta laikus tā piedzīvoja astoņdesmitajos gados, kad Biķernieku trases malā pulcējās pat 100 tūkstoši auto šosejas sacīkšu fanu.

Dzintara Volgā Biķernieku trasē , kas notika 2010.gada 18-19 septembrī bija tikpat daudz dalībnieku, kā Latvijas auto šosejas zelta laikos. Kopā bija sabraukuši 69 sportisti, kas startēja deviņās ieskaites klasēs. Viskuplākā skaitā bija pārstāvēta vēsturisko automobiļu grupa, kurā ietilpa formulas, kā arī Volga GAZ 24 un VAZ sacīkšu auto. Tātad varam cerēt, ka šogad braucēju skaits būs vēl lielāks.

Biļešu cenas iepriekšpārdošanā(līdz 29.05.2011)

•Biļetes uz Driftu- 4 Ls
•Biļete uz Autošoseja&Dzintara Volgu- 4 Ls
•Kompleksā biļete uz abām pasākuma dienām- 6 Ls
•Bērniem no 10 g.v. līdz 16 g.v. ieeja uz vienu dienas pasākumu 2 Ls
•Bērniem līdz 9.g.v. ieeja bez maksas

Vairāk informācijas www.LDA.lv

Spied "Play", lai skatītos video!