Online

Pašreiz BMWPower skatās 37 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesVentspils starptautiskais radioastranomijas centrs

Pievienota: 14. Sep 2009, 16:20

Komentāri (14)

Visas galerijas no lietotāja StarisAtceros, ka daudziem patīk šie radioteleskopi. Vieni jau ir bijuši skatīties, citi nē. Pēc dienas snapshotu vai galeriju bilžu komentāriem var redzēt, ka daudzi nav bijuši informēti par šī centra pasākumiem un nožēlo, ka nav aizbraukuši.
Tad nu laicīgi informēju jūs par to, kas tur notiks

http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=5597
Šeit var apskatīt genaadija bildes--------------------------------
Ventspilī norisinās zinātnieku nakts "Cilvēks un kosmoss"

Piektdien, 25. septembrī, Ventspils Augstskola un Ventspils Starptautiskais Radioastronomijas centrs piedāvā palūkoties zvaigznēs, iepazīt kosmiskās āres un nepiespiestā atmosfērā aprunāties ar zinātniekiem.

Ventspils Starptautiskajā Radioastronomijas centrā:

Pasākumi jau no plkst. 10:00 visas dienas garumā Ventspils rajonā, Ances pagastā, Irbenē:

Ventspils Starptautiskais Radioastronomijas centrs gaidīs apmeklētājus, lai piedāvātu bezmaksas ekskursijas visas dienas garumā, ka arī vakarā, kad satumsīs, ļautu aplūkot naksnīgo antenu. Reizi stundā tiks pagriezta 600 tonnas smagais radioteleskops. Kad satumsīs, piedavāsim iespēju lūkoties zvaigznēs ar optisko teleskopu radioteleskopa pakājē.

www.virac.eu
Autobuss kursēs uz Irbeni no Ventspils Augstskolas: 16:00; 18:00; 20:00; 22:00
Braucienu pieteikt iepriekš pa tel. 63682540 vai e-pastu: [email protected]Ventspils Augstskolā:

Vakara gaitā no plkst. 17:15 līdz 22:00 Ventspils Augstskolas kafejnīcā "Panorāma" (6.stāvā) notiks:

- Diskusija "Šis nav Sputņiks!" par pirmo Latvijas satelīta Venta – 1 izveides projektu. Kam tas domāts, kas padarīts un kāds labums no tā mums visiem? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem sniegs projektā iesaistītie cilvēki;

- Izklaidējošā lekcija " No Candera līdz..."par astronomijas un kosmisko zinātņu vēsturi Latvijā. Tev būs iespēja iegūt informāciju par lietām, kurām Tu vēl nekad nebūsi dzirdējis! Pēc lekcijas būs iespējams piedalīties konkursā, kur labākās atbildes tiks apbalvotas.

- Zinatnes kafejnīca – tā ir iespēja nepiespiestā atmosfērā pasēdēt kopā ar zinātniekiem un pie tējas krūzes uzdot viņiem jautājumus par visdažādākajām tēmām. Atbildes garantētas!

www.venta.lv
Inženieru iela 101, Ventspils