Online

Pašreiz BMWPower skatās 137 viesi un 10 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesVasaras autosprinta lielais fināls (treniņi)

Pievienota: 20. Aug 2009, 11:31
Atjaunota: 30. Sep 2010, 12:19

Komentāri (48)

Visas galerijas no lietotāja HaL


Treniņi „Biķernieku” trasē pirms vasaras autosprinta izšķirošajām cīņām

Nākamsvētdien, 3.oktobrī „Biķernieku” trasē Rīgā tiks aizvadīts Latvijas vasaras autosprinta čempionāta pēdējais sestais posms. Pirms sacensībām braucējiem ir jāpiedalās vismaz vienā treniņā. Otrā iespēja iemēģināt trasi būs ceturtdien, 30. septembrī no plkst. 18 līdz 20.

Pirmā iespēja pagājušo ceturdienā pulcēja tiešām lielu skaitu interesentu un treniņi izvērtās patiešām interesanti.

Sacensībām reģistrējušies jau daudz interesantu dalībnieku, nenokavē!
Jau ceturto reizi divu pēdējo sezonu laikā „Biķernieku” trasē risināsies Latvijas vasaras autosprinta čempionāts – 3. oktobrī tiks aizvadīts sezonas pēdējais posms. No plkst. 9 līdz 11 paredzēta dalībnieku reģistrācija un tehniskā komisija, bet sacensību starts plkst. 12. Ieejas maksa skatītājiem 1 lats. Jau pirms pēdējā posma ir zināms viens čempions – 2500 klasē jau trešo sezonu pēc kārtas zelta medaļa Marekam Matvejevam („Opel Corsa”). Jau noskaidrots arī kausa ieguvējs „1800 Street” klasē - Guntis Lapiņš („VW Golf”). Četrās pārējās ieskaites grupās laureāti tiks noteikti pēdējā posmā „Biķerniekos”.

Lai iegūtu atļauju startēt sacensībās, dalībniekiem ir jāpiedalās vismaz vienā obligātajā treniņā, kuri notiks 23. un 30. septembrī no plkst. 18 līdz 20. Dalības maksa treniņam noteikta 10 LVL. Treniņos var piedalīties jebkurš brauktgribētājs ar motorsportam paredzētu ķiveri.. Aptuveni 2 km garā trases konfigurācija būs tāda pati kā jūnijā notikušajās sacensībās: daļa autoapļa (starta-fniša taisne, ozola līkums un „elkonis”) un daļa kartinga trases. Jau šobrīd www.vasarassprints.lv rit reģistrācija sacīkstēm. Piesakoties un samaksājot dalības maksu laicīgi, kā arī startējot vairākās ieskaites klasēs, braucējam tiek piešķirtas dalības maksas atlaides.

Arī šogad vasaras sprinta rīkotāji turpina sadarbību ar „Kumho” riepu piegādātajiem un sacensību dalībniekiem tiek piedāvāta īpaša cena. Latvijas vasaras autosprinta čempionāta atbalstītāji 2010. gada sezonā: „Point Transaction Systems”, „Auto24.lv”, „Baltikums apdrošināšana”, „Fixbox”. Informatīvais atbalsts no žurnāla „AutoEuro”, „iAuto.lv”, „jauniauto.lv”, „nightlife.lv”, „burnout.lv”. Visa informācija par sacensībām www.vasarassprints.lv

Attēls: „Biķernieku” trases shēma Latvijas autosprinta čempionāta 6. posmam.
LAF Standartauto komisijas preses dienests
e-pasts: [email protected]
Tālr. +37129446754


p.s. trenniņā drīkst piedalīties arī tad, ja nav doma piedalīties sacensībās.

Pieteicies jau? Nenokavē!
www.vasarassprints.lv