Alus tur sūdīgs, bet skati ir labi.

Pievienota: 19. Nov 2008, 22:15
Atjaunota: 19. Nov 2008, 22:47

Komentāri (41)

Visas galerijas no lietotāja barracuda


Moš es jau kā vecs opis esmu, kurš uzbāžas visiem ar saviem vecajiem foto albūmiem, bet nu vienalga to darīšu . Gads principā 2004 , kamera 2.1mpix Nikon vēl tagad tad aizvēsturiskais hlams k-kur mētājās. Ā, starp citu - šīs ir dažas bildes no mana padzīvotā gada USA.


Patīkams uzrakstsŠī ir mormoņu baznīca, Salt lake city. Šo būdu viņi sāka stutēt augšā, kad atbrauca, paši dzīvodami koka būdās. Hello, religion !Cmux skats, k-kādā vienā no miljons kanjoniskajām vietām.

k-kādi 7 no rīta, dzīvs savvaļas zvērs metru attālumā.MMM... nice ! . es tik neiesaku braukt uz Grand canyon, jo tādu vietu ir daudz un arī ne tik tālu nekurienē.Šo statuju, katrs domājams atpazīs. Realitāte ir tāda, ka dzīvē viņa ir daudz, daudz mazāka, nekā parasti ir ierasts redzēt filmu sākumos u.t.t.NY 5th avenueBrooklyn bridgeTādi pie viņiem rietumos izskatās laukiYellowstone National Park . Ļoti fantastiska vieta.Normāls krabis, visu laiku cirta savus grābekļus un gribēja man ieknābtOld Faithfull, precīzi vienmēr šauj ārā strūklu. Neapskaužama precizitāte, kaut visas sievietes būtu tik precīzasTas nav makets, bet gan reāla pilsēta zem klints izcirsta, arī ļõõti iespaidīgi.Klusais okeāns.Šitā man uzbraukt taisījās pēc bildes . Nosaukumu viņai aizmirsu. Laikam Karaļu chūska saucās. Netālu no paša Salt Lake.Lai jums labi spamojās !