Online

Pašreiz BMWPower skatās 85 viesi un 15 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesBraucoša govs jeb MINI Cooper the pet

Pievienota: 05. Apr 2008, 12:17
Atjaunota: 05. Apr 2008, 17:13

Komentāri (27)

Visas galerijas no lietotāja HaL


Šīs nedēļas sākumā ņemot Mini Cooper S Clubman uz testiem, ienāca informācija par ļoti specifiska šī modeļa intepretāciju - Mini Cooper S, kas viss pārvilkts ar GOVS ĀDU

Jā jā, nepārklausījāties, Xcelsior salonā uz Mūkusalas ielas 42 tika prezentēts ar govs ādu pārvilkts Mini. Nez ko dzīvnieku aizsargi par šo teiktu?

To nu galīgi nedrīkstēja laizt garām un 5dienas vakarā brīdī, kad Rīgu sāka klāt monstrāla migla, devāmies lūkot monstrālu aparātu.
Tā kā ieradāmies ļoti laicīgi (principā pirmie no viesiem), tad īstā pasākuma gaisotne vēl nebija sākusies un varēju apstaigāt, pataustīt un pafotogrāfēt spalvu kasti... pēc īstā nosaukuma "The pet MINI"
Parunājoties ar MINI auto pārdošanas vadītāju, uzzinam pāris interesantus faktus - šis MINI nebūt nav paredzēts tikai stāvēšanai salonā blakus ar tādu pašu govs ādu pārvilktām atpūtas mēbelēm ... auto dosies arī iekarot lielceļus, bet treilera un pārvalka pavadījumā - ja nu tomēr paredzēto saulaino dienu nomaina lietus mākoņi. Cik no tā ir taisnība - neņemos spriezt, bet ja jau pietika avantūras pasūtīt šādu auto, pietiks arī, lai izbrauktu.

Pētot sīki un detalizēti, nevar pamanīt kasjakus, uz ko latviešu skaudīgā acs vienmēr vēlas norādīt.

Nez cik maksā šāds projekts? Nevēlas kāds savu 7er pārvilkt? Protams, par šāda projekta izmaksām sanākušie viesi neprašņā
Jau ar katru minūšu desmitu cilvēki sāk pulcēties, fotogrāfēties ap auto un nu jau varu izbaudīt paša pasākuma gaisotni.

Sākumā tā nešķita, bet pasākums ievēršas tiešām VIP Style. Otrajā stāvā pieejami 5 veidu ne lauku cilvēkiem paredzēti kokteiļi, viesmīļi iznēsā smalkas kanepē maizītes, ko tik garšas eksperti spēj izbaudīt (ikri, šitakī sēnes) un cilvēki sāk iesilt. Sievietes, kas sabraukušas ar MINI un kuri noparkoti divās rindās pie salona, aprunā ādaino MINI un klusi smīkņā par laimīgo/nelaimīgo īpašnieci.
Bet mēs jau dodamies tālāk - esam paskatījušies, paniekojušies ar ēdieniem un dzērieniem, bet ielas sauc

Kurš vēl vēlas šādu?