Online

Pašreiz BMWPower skatās 124 viesi un 25 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesBCL ciemos pie kaimiņiem BCL

Pievienota: 22. Feb 2008, 18:12

Komentāri (38)

Visas galerijas no lietotāja Speed3


“Ziemas testi 2008” Lietuvā.,

Šogad dabas apstākļi neiepriecina ziemas autovadītājus. Allaž sniedziņu maina ūdens peļķes un degunu knaibošs sals ilgst tik dažas dienas, taču pat tādi dabas apstākļi nespēja traucēt Lietuvas BMW klubam organizēt arī šogad kārtējo sporta-izpriecu sarīkojumu „Ziemas tests 2008“. BMW club Lietuva ielūdza mūs ierasties un piedalīties, jeb vienkārši atbraukt novērot sarīkojumu un pabūt kopā ar viņiem. Dalībnieki rādīja savu māku divās ieskaites un vienā izpriecu sacensībās. Kas vēlējās, varēja sasildīties un ieturēt maltīti Istras aerodroma kafejnīcā. Sarīkojumā piedalījās Lietuvas BMW kluba biedri un kandidāti, arī citu valstu BMW klubu biedri. Sacensību uzvarētāji tika apbalvoti ar vērtīgām godalgām.

Sarīkojuma datums: 2008g. 2 februarī. ( sestdiena)
Sarīkojuma vieta: Istras lidlauks (Paneveža raj.)
Organizatori: Lietuvas BMW klubs.
Sarīkojuma dalībnieki: Lietuvas BMW kluba biedri un kandidāti, ārzemju BMW klubi un personas vadošas BMW markas automašīnas.
Piedalīšanās noteikumi:
* Novērošana bez maksas. Iebraukšana tikai ar BMW markas automašīnām.
* Slalomā varēja piedalīties tik ar tehniski kārtīgām standarta automašīnām.
* Katrs slaloma dalībnieks nesa atbildību par savas automašīnas un apkārtējo drošību. Bija jāparaksta atbildības līgums.

No BMW club Latvia pasākumu apmeklēja vairāki kluba biedri, kā arī slalomā piedalījas trīs automašīnas. Slalomā piedalījās 42 automašīnas. No BMW club Latvia viss labākie starti padevās Sabīnai Kukutei, kura spēja apdzīt daudz pieredzējušus autosportistus un ieguva 1.vietu sieviešu konkurencē, kā arī augsto ceturto vietu kopvērtējumā. Pasākums notika ļoti jaukā gaisotnē. Bija intresanti mainīties pieredzē un apspriest savstarpēju klubu sadarbību.
Liels paldies BMW club Lietuva par uzaicinājumu un iespēju piedalīties pasākumā un jauki pavadīt brīvdienas.