Online

Pašreiz BMWPower skatās 61 viesi un 34 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesAudi Sportscar Experience @ Biķernieki

Pievienota: 11. Sep 2006, 15:19

Komentāri (51)

Visas galerijas no lietotāja Bimmer


Šonedēļ (no 11. līdz 15.septembrim) Biķerniekos notiek „Audi Sportscar Experience” pasākums, kur pa trasi var lauzt Audi RS4, Audi S6, Audi S8 un nesen prezentēto Audi TT 3.2 quattro. Latvija ir pirmā valsts pasaulē, kur notiek šis pasākums. Tiesa, pasākums caurmērā līdzīgs Audi Driving Experiecne ar atšķirību, ka te pēc tam var maukt arī pa trasi.

Šeit parkojas tikai svarīgas personas„Audi Lounge” ar oficiantiem, silto ēdienu, Bang&Olufsen kinozāli utt. Kā norāda Audi pārstāvji, piecas dienas viņi te būvējās un gatavojās.Jaunais „Audi TT” – galvastiesu pārāks par priekšteci. Trasē turās tiešām stabili. Kas braukuši ar iepriekšējo Audi TT pa trasi, teica, ka tam smaguma centrs pa augstu un pakaļējai asij ir nepietiekams piespiedējspēks.„Audi S6” – V10 motors (biku deforsēts Lamborghini Gallardo (520 ZS) motors) ar 420 ZS„Audi RS4” – četru litru V8 420 ZS„Audi S8” – 5,2-litru V10 450 ZS (arī deforsēts Lamborghini motors)Tusējam bulkuTe mūs iepazīstina ar instruktoriem, kas šodien vadīs pasākumuDodamies ārā ar instruktoriem, kuri kārtējo reizi (kā vienmēr šādos pasākumos) izstāsta, kā tur pareizi sēdēt un baranku grozīt.T.s. aļņa tests ar „Audi S8”Uzdevumu palīdz veikt keramiskās bremzesNo sākuma instruktors parāda, kā tas jāveicPēc disciplīnas veikšanas instruktors pastāsta, kas jādara, lai nākamreiz sanāktu labāk. Man jau pēc pirmā brauciena prasīja, vai es jau šito esmu braucis. Teicu, jā, jau trešais pasākums (Audi Driving Experiecne, SABI Drošas braukšanas skola un šitais.)Tagad ar „Audi TT” mauksim slalomu

Audi TT, protams, vislabāk piestāv meitenēmPietiek slalomot, Audi RS4 gaida mūs jau, lai dotos trasē!Pirms mums ļauj patstāvīgi braukt pa trasi, parādīs, kā ņemt trajektorijas, spaidīt pareizi pedāļus u.tml. Varu piebilst, ka gaitā Audi RS4 ļoti atgādina BMW M5 E39 gan gaitas, gan dinamikas, gan izplūdes skaņas ziņā. Tiesa, BMW M3 E46 apdare ir kvalitatīvāka.No sākuma apstāsta un, pašam braucot vienu treniņlīkumu, pa rāciju nokomentē tavu braucienuPēc cikla izbraukšanas, arī caur logu pastāsta, kas un kā bija pareizi/nepareiziSlēdzu otrā robā un nomaucas kloķis... labi, ka pirms līkuma paspēju to uzspraust atpakaļ. Savukārt N.Avotiņš teica, ka viņš savam eksemplāram ceturtajā robā nevarēja ieliktDiezgan nojāti tie Audi RS4 jau. Tāpat instruktori vairākkārt norādīja, lai dieva dēļ neslidina sajūgu.Labi, pietiek rullēt gurķi, tagad ar RS4, S8 un TT var maukt pa autošosejas apli patstāvīgi!A.Zelmenis (Dienas Bizness & TV5 Autoziņas)

Trase bija diezgan netīraOnka: „Kto tam šļifujet? ATAMAH?”Aizziet plakaniski!

Šitais smuki mauca