Nedaudz Portugāles

Pievienota: 23. Oct 2005, 23:26
Atjaunota: 12. Mar 2008, 12:41

Komentāri (29)

Visas galerijas no lietotāja Yanny


Mr.K_Cee šeit jau ir atrādījis savu skatījumu bildēs par minēto zemi. Lai arī esmu pilnīgs nejēga foto mākslā un arī neesmu kaita un citu extrēmi/interesanto izklaižu cienītājs, atļaušos Jums , Cienījamās Dāmas un Godājamie Kungi, stādīt priekšā vēlreiz šo zemi - Portugāli.Kādu nu to redzējām mēs. Divatā.

Sākums gandrīz kā no A-ha "Minor Earth, Major Sky" bukletiņaSavu ceļojumu sākām no Porto apkaimes. Pirmā apmešanās vieta Viana do Costelo. Jau satumsusi:

Dzīvojām pēc LR laika, t.i. modos agri. Skats pa logu:Nākamā pieturvieta. Interesantiem labprāt atbildēšu uz PM ar precīziem vietu nosaukumiem, maršrutu. Tātad, turpinām neiet uz darbu :Drusku iebraucām zemes vidienē. Daži skati, t.sk. arī parasts zīmējums uz parastas mājas sienas.Pēc mežu ugunsgrēkiem šur tur izskatās kā bildē, šur tur sliktāk.Nākamais agrais rīts nākamajā vietā. Skats joprojām no viesnīcas loga:Maznozīmīga "lauku" ceļa malā šādi skati. Bez maz "Kāp zemē, dod tauri"
Esat šādu redzējuši ?
Garlībs Merķelis "izgājis" :Mūku vide:Nav gluži Swiss Made, bet laiku rāda joprojām:Atlantic Ocean. Tas tiešām bija iespaidīgi.Nākamās Naktsmājas.....Vienkārši pilsēta...

.... nosēdās kamerai akumulātors

Vieta - Lisboa.Lisabona.Dažas bildes. tiešām.Daži pārvietošanās līdzekļi:

Nākamā naktsmītne, laikam favorite one.

....agrs vēl...

... un dienā:Alu dzert tur nav jēgas - draņķīgs. bet ir cits labs dzēriens....

Vakars.Un special thanks to Avis & BMW

p.s. atvainojos, ka tik daudz bilžu