Online
Pašreiz BMWPower skatās 106 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: CSN sodi
| Autors | Ziņojums |
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
| ZTI tak vēl nav pieslēdzies, cik saprotu. tad kur problēma samaksāt tos 350? vai arī es kaut ko nesaprotu? kā no 70 varēja izaugt uz 350, bez ZTI? tad viņš 5 reizes nofotografēts vienā dienā, vai kas? derētu tā kā izstāstīt visu stāstu. ja viņš braukājis apkārt bez octas un katru dienu saņēmis fotosesiju, tad neviens cits jau nav par to vainojams. [ Šo ziņu laboja crime, 02 Jun 2026, 18:25:37 ] | Offline | | |
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
| te tikko bija cirks ar vinjetēm, tipa no 01.03.2026. kaut kādi P klases ceļi piemesti klāt, pa kluso, tikai tupa Latvijas Vēstnesī esot kaut kas bijis publicēts   pirmajos datumos dafiga tauta esot ieberzusies uz 500eur dienā nu tādā gadījumā vēl var apelēt pie kaut kāda saprāta un lūgt atcelt sodus, samaksājot vienu 500, nevis 7*500 bet te, cik saprotu, faters vizinās apkārt bez octa un tad kaut ko mēģināt pārsūdzēt, wtf[ Šo ziņu laboja crime, 02 Jun 2026, 18:30:20 ] | Offline | | |
elbruss  | |  Kopš: 12. May 2006
Ziņojumi: 1184
Braucu ar: BMW, Škoda, velo, slēpes
| Protams, ka samaksātu, ja zinātu. Te jau iet runa, ka neviens nezināja un nesaņēma neko. Šodien dabūja atgādinājumu ar pēdējo termiņu pēc pāris dienām un tad ZTI. 350 EUR liekas arī neadekvāti daudz. Viņiem pensija tik liela. Es interesejos tīri tehniski kur vērsties, lai pamatojoties uz nesaņemtu pavēsti varētu dabūt sākotnējo sodu, kas ir 70 EUR. Turklāt to izdarīt bez e-paraksta.
P.S. Un tas šausmīgais pārkāpums nebija "visu laiku braukāja bez OCTA", viņš vienu reizi aprīlī to piekabi izvilka no garāžas.[ Šo ziņu laboja elbruss, 02 Jun 2026, 19:04:49 ] | Offline | | |
Araajz  | |  Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28635
Braucu ar: E39
| ecsdd arī ir 70 eur sods? | Offline | | |
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
| tad vienā dienā 5 reizes fotografēja? vai katrs 70€ sods savā dienā? ja 5x vienā dienā, tad var rakstīt, ja ne, tad samaksā un aizmirsti. | Offline | | |
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
| un fotoradaru sodi netiek sūtīti tajā pašā dienā, kad fiksēts pārkāpums. to jau tā kā vajadzēja saprast/zināt, tie var atnākt uz epastu/csdd/utt arī pēc vairākām nedēļām, pat pēc mēneša, nav likumā tāda pienākuma nekavējoties informēt par pārkāpumu tajā pašā dienā. un, ja zini, ka faterim problēmas ar elektornisko rīku lietošanu, tad jau sen varēji būt gādīgs dēls un ierīkot uz sava telefona atsevišķu epastu, kas piešūts fatera e.csdd, izpaliktu kaudze ar gemaru | Offline | | |
elbruss  | |  Kopš: 12. May 2006
Ziņojumi: 1184
Braucu ar: BMW, Škoda, velo, slēpes
| Es tikai šodien uzzināju ka tā piekabe vispar ir uz mammas vārda 
Visi auto ir uz mana un tur nav problēmu, es varu visu e.csdd redzēt. Ja viņi sataisa sūdus tad es nomaksāju. Bet piekabes tur nav.
350 EUR es kā saprotu, tad izveidojās, ja nenomaksā to 70 EUR sodu kaut kādā termiņā. HVZ, man maza saskare ar sodiem līdz šim bijusi tāpēc arī varbūt dumji jautājumi. | Offline | | |
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
| kamēr soda samaksas termiņš nav pienācis, tikmēr tā lielums nemainās. attiecīgi, ja sods ir 70€, tad tas arī paliek 70€, kamēr netiek nodots ZTI piedziņai piespiedu kārtībā. tātad, ja tagad tie ir 350€, tad ir fiksēts pārkāpums 5 reizes, jautājums - tas ir fiksēts vienā dienā, vai fiksēts vairākās dienās? iesaku muterei aktivizēt e.csdd un tur viss būs redzams. a tā mēs te varam filozofēt gari un plaši. | Offline | | |
|
|
| werto | |  Kopš: 30. Oct 2008
No: Tukums
Ziņojumi: 3001
Braucu ar: Golfu
| Man māsai arī iegruzija sodu bez OCTA 350 Eur, ķip tas esot minimālais, brokeris nebija atjaunojis līgumu. Samaksāja un viss. | Offline | | |
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
| psc, tad kādi vēl 70€, no kura pirksta tika izzīsti tie 70   350€ samaksā un lai faters mēnesi uz suhariem pasēž | Offline | | |
elbruss  | |  Kopš: 12. May 2006
Ziņojumi: 1184
Braucu ar: BMW, Škoda, velo, slēpes
| Pamanīju, ka tur rakstīts "70 naudas soda vienības/350 EUR".
Kas ir "naudas soda vienības"? Būšu to sajaucis ar EUR. Wow.. tas nu gan ir baiss pārkāpums. | Offline | | |
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
| viena naudas soda vienība = 5€ | Offline | | |
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
|
02 Jun 2026, 19:33:58 @elbruss rakstīja:
Pamanīju, ka tur rakstīts "70 naudas soda vienības/350 EUR".
Kas ir "naudas soda vienības"? Būšu to sajaucis ar EUR. Wow.. tas nu gan ir baiss pārkāpums.
baiss nav, kā tev piemērs neliels - fāters ducina ar neapdrošinātu piekabi, netīšām nedod ceļu pa galveno ceļu braucošam pēdējam semakam ar laserlustrām un m smaciņu. semaks ieliek piekabē, lustras izbirst, bampers, kapots, vel kaut kadi plastmasi jāmainai. tāme 10k+ eur, octas nav, pret regresu arī ar mazo pensiju piesegsies?  | Offline | | |
| Zuc | | Kopš: 22. Apr 2016
Ziņojumi: 675
Braucu ar: Rokām uz stūres
| Jā, viena naudas soda vienība ir 5 EUR. 70 vienības ir 350. Apstrīdēt var 10 darba dienu laikā, tas termins jau sen droši vien kā pagājis. Bet ja tas fiksēts ar fotoradaru, tad pēc likuma piemēro minimālo sodu, kas šajā gadijjmā ir tie 350. Ja minimālais būtu 50 un ierubīja 350, tad var domāt par apstrīdēšanu. Praksē fotoradaru sodus neatceļ, līdz ar to strīdēties īsti nav ne vērts, ne arī praktiski iespējams vairs. Tikai samaksāt un viss. Un piekabi uz sava vārda pārreģistrē. | Offline | | |
elbruss  | |  Kopš: 12. May 2006
Ziņojumi: 1184
Braucu ar: BMW, Škoda, velo, slēpes
|
02 Jun 2026, 19:43:03 @crime rakstīja:
02 Jun 2026, 19:33:58 @elbruss rakstīja:
Pamanīju, ka tur rakstīts "70 naudas soda vienības/350 EUR".
Kas ir "naudas soda vienības"? Būšu to sajaucis ar EUR. Wow.. tas nu gan ir baiss pārkāpums.
baiss nav, kā tev piemērs neliels - fāters ducina ar neapdrošinātu piekabi, netīšām nedod ceļu pa galveno ceļu braucošam pēdējam semakam ar laserlustrām un m smaciņu. semaks ieliek piekabē, lustras izbirst, bampers, kapots, vel kaut kadi plastmasi jāmainai. tāme 10k+ eur, octas nav, pret regresu arī ar mazo pensiju piesegsies? 
Jā, ja tā paskatās kā varēja būt, tad saproti, ka dzīvē ir baisi noveicies 
Nedod dies ar to bērnu piekabi nobraukt semaku bumeri. | Offline | | |
| mrCage | | Kopš: 03. Apr 2021
Ziņojumi: 2147
Braucu ar:
|
02 Jun 2026, 19:43:03 @crime rakstīja:
baiss nav, kā tev piemērs neliels - fāters ducina ar neapdrošinātu piekabi, netīšām nedod ceļu pa galveno ceļu braucošam pēdējam semakam ar laserlustrām un m smaciņu. semaks ieliek piekabē, lustras izbirst, bampers, kapots, vel kaut kadi plastmasi jāmainai. tāme 10k+ eur, octas nav, pret regresu arī ar mazo pensiju piesegsies? 
Bet piekabe pati par sevi pa ceļu nebrauc ,to kāds velk .Tas ,kas velk ar savu OCTU arī segtu skādi. Nafig piekabei vēl OCTU?
Tad jau ārējiem velo turētājiem un jumta bagāžniekiem arī jāievieš OCTU . Jeb tiem jau ir ieviesta un esmu palaidis garām? | Offline | | |
|
|
elbruss  | |  Kopš: 12. May 2006
Ziņojumi: 1184
Braucu ar: BMW, Škoda, velo, slēpes
| Jā, man arī nav skaidrs pamatojums kāpēc piekabei vajag OCTA, bet nu tas jau Satversmes tiesas jautājums, jo sačakarēta likumdošana.
Par sodu palasīju, izskatās, ka tur tiešām nav variantu. Ar fotoradaru vienmēr piešķirot 350 EUR. Kas interesanti, tad policists uz vietas piespriež 85-120 EUR. Kāpēc tāda atšķirība HVZ. | Offline | | |
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
|
02 Jun 2026, 20:14:02 @mrCage rakstīja:
02 Jun 2026, 19:43:03 @crime rakstīja:
baiss nav, kā tev piemērs neliels - fāters ducina ar neapdrošinātu piekabi, netīšām nedod ceļu pa galveno ceļu braucošam pēdējam semakam ar laserlustrām un m smaciņu. semaks ieliek piekabē, lustras izbirst, bampers, kapots, vel kaut kadi plastmasi jāmainai. tāme 10k+ eur, octas nav, pret regresu arī ar mazo pensiju piesegsies? 
Bet piekabe pati par sevi pa ceļu nebrauc ,to kāds velk .Tas ,kas velk ar savu OCTU arī segtu skādi. Nafig piekabei vēl OCTU?
Tad jau ārējiem velo turētājiem un jumta bagāžniekiem arī jāievieš OCTU . Jeb tiem jau ir ieviesta un esmu palaidis garām?
tas, lai tev liekus 10€ noslauktu  | Offline | | |
| kexxx | |  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14198
Braucu ar:
| piekabe ir atsevišķs transportlīdzeklis- tai taču ir sava vnz, sava reģ. apliecība un jāiet tehniskā apskate
tāpēc arī octa jāpērk  | Offline | | |
protams  | |  Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6309
Braucu ar: NS7
| Es teiktu, ka pie tās firmas kur parasti pirka to Octu, vairāk neko nekad nepirkt, ja neprot saviem klientiem atgādināt par termiņiem 
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|