Online

Pašreiz BMWPower skatās 176 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Vortāls BMWPower

Tēma: Hokejs II

AutorsZiņojums
bum_bumz
17. May 2026, 23:41 #9381

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7576

Braucu ar: E34


17 May 2026, 01:00:34 @badmoon rakstīja:

16 May 2026, 23:59:01 @bum_bumz rakstīja:

16 May 2026, 23:49:58 @badmoon rakstīja:
Pirmā spēle, diemžēl, bet paredzami

Austrija, Lielbritānija, Ungārija jāņem bez variantiem (naivas iedomas )

Somija, ASV, Šveice, Vācija...kādam no šiem tikt priekšā būs izaicinājums..

Man patika kā spēlē. Nav vecūkšņi, kas traucē, nav NHL, kam uzkrauj spēli un pārējie neuzņemas iniacitīvu.
Var būt visādi un fričus uzvilks


Lai tā arī būtu

Offline
aep_det
17. May 2026, 23:43 #9382

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2430

Braucu ar: 5008

Labais!
Offline
wasntme
18. May 2026, 00:19 #9383

Kopš: 24. Sep 2012

Ziņojumi: 1506

Braucu ar: Financial mistake

Skaisti !

Zel,ka tie 3sie nebija, tuksos vartos !
Offline
badmoon
20. May 2026, 01:01 #9384

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8858

Braucu ar: Braucu ar

Pirms gada 1:6, tagad 1:3...
Tendence ir redzama, bet nu...neder
Ņemt punktus no ASV un somainajiem būs tā ka reāli grūti...
Offline
Gachaans
20. May 2026, 09:49 #9385

Kopš: 05. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 876

Braucu ar: OOOO


20 May 2026, 01:01:19 @badmoon rakstīja:
Pirms gada 1:6, tagad 1:3...
Tendence ir redzama, bet nu...neder
Ņemt punktus no ASV un somainajiem būs tā ka reāli grūti...


astotais reihs vnk ir ļoti spēcīga blice
Offline
RVR
20. May 2026, 10:30 #9386

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23060

Braucu ar: RVR

Viņiem sastāvā tikai 6 nav no vietējās līgas ICEHL (3 no Šveices NL, 1 no Zviedrijas SHL, 1 students no NCAA un 1 no Kanādas junioriem OHL).

Tas tā, ja nu kādreiz kāds vīpsnā par Austrijas čempionātu. Tur spēlē klubi no Austrijas, Itālijas, Slovēnijas un Ungārijas.

[ Šo ziņu laboja RVR, 20 May 2026, 10:30:25 ]

Offline
KASELS
20. May 2026, 13:21 #9387

Kopš: 02. Dec 2002

Ziņojumi: 1085

Braucu ar: baudu

Veco tūristu brigādi pamazām nomaina jaunā paaudze... skumji...
k.

-----------------
Ja netici man, pajautā man!
Offline
Corey
20. May 2026, 15:40 #9388

Kopš: 18. Aug 2008

Ziņojumi: 2531

Braucu ar: gc8 type-ra Honda crx

Par to Batnas noraidijumu.
On ice call-no penalty. Iet skatities major penalty, iedod minor penalty. Nav ta,ka,ja nezpildas,ko caurskata,paliek speka on ice call?
Offline
versatile
20. May 2026, 15:57 #9389

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1692

Braucu ar:


20 May 2026, 13:21:22 @KASELS rakstīja:
Veco tūristu brigādi pamazām nomaina jaunā paaudze... skumji...
k.

Kā tad, tūristu. TOP10 brigāde pasaulē. Tas, ka mums ir sazin kādas ekspektācijas uz rezultātu, kad izpaliek lielākā daļa no tā, kas ir apakšā tai pašā Somijā, Kanādā, tas jau ir mūsu - skatītāju - problēma.

Par tūristiem vēl futbola izlasi varētu saukt.
Offline
martinez
20. May 2026, 19:37 #9390

Kopš: 25. Oct 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 29298

Braucu ar: cietu seju

SUI brutāli izģērba AUT
Varēja kalendārs labāk sakrist, ka viņi pirms LAT spēles vakar savā starpā mētāties
Mums būtu labākas izredzes AUT uzvilkt
Offline
wasntme
21. May 2026, 07:56 #9391

Kopš: 24. Sep 2012

Ziņojumi: 1506

Braucu ar: Financial mistake

Nedomaju, ka Ger ta nospelese pret USA, zel, ka beigas nesagaja...
Offline
badmoon
21. May 2026, 20:42 #9392

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8858

Braucu ar: Braucu ar

Kuram ar matemātiku tā labāk - vai mums tagad jāņem visas 3 atlikušās spēles? Vai vēl ir kādi citi, protams, reāli varianti?
Cik noprotu, svarīgākā spēle tagad pret ASV (ar domu, ka protams uzvarēsim HUN un GBR)?

Kanāda knapi uzvarēja NOR
Tad jau somainajiem automātiski var dot zeltu, nu labi, ar Šveici vēl pacīnīsies..

[ Šo ziņu laboja badmoon, 21 May 2026, 20:50:17 ]

Offline
KASELS
21. May 2026, 21:00 #9393

Kopš: 02. Dec 2002

Ziņojumi: 1085

Braucu ar: baudu

Tagad vienīgais variants ir neizlidot no grupas…bet izskatās švaki…treneriem pašiem būtu jādemisionē…k.

-----------------
Ja netici man, pajautā man!
Offline
bum_bumz
21. May 2026, 22:29 #9394

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7576

Braucu ar: E34


21 May 2026, 20:42:30 @badmoon rakstīja:
Kuram ar matemātiku tā labāk - vai mums tagad jāņem visas 3 atlikušās spēles? Vai vēl ir kādi citi, protams, reāli varianti?
Cik noprotu, svarīgākā spēle tagad pret ASV (ar domu, ka protams uzvarēsim HUN un GBR)?


Jādabon no jankijiem (.) un jācer, ka visi uzvilks AUT. Fakts, ka jāuzvar arī HU un GBR.
Jāuzvar visās spēlēs un USA vai AUT izlido.
Offline
ozo
21. May 2026, 23:10 #9395

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


20 May 2026, 13:21:22 @KASELS rakstīja:
Veco tūristu brigādi pamazām nomaina jaunā paaudze... skumji...
k.


Hokejam vispār seko līdzi? Ko tur vajadzēja ņemt- caurkritušos bukartus, Indraši vai pensionāru Daugaviņu? Beidzot ir savākta laba, perspektīva komanda. Šmits, Vilmanis drīz taisīs rezultātu izlasē. Nafig tie pensionāri vajadzīgi. Komanda ir laba, bet ļoti nepieredzējusi, pāris gadi un būs interesanti skatīties to hokeju kuru spēlē tie paši Vilmanis, Šmits un pārējie jaunie kuri spēlē pirmajās maiņās klubos, nevis sēž ceturtajā maiņā Čehijā. Vecie NHL wanabiji Indrašis un Bukarts droši var spēlēt OHL vai Vācijas 3 līgā.
Offline
RVR
22. May 2026, 09:16 #9396

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23060

Braucu ar: RVR


21 May 2026, 23:10:28 @ozo rakstīja:
pārējie jaunie kuri spēlē pirmajās maiņās klubos


Kuri jaunie no izlases mums spēlē klubos pirmajās maiņās?
Par Šmitu un Vilmani jautājumu nav, bet kuri būtu tie pārējie?

Cik mums vispār izlasē ir "jaunie"? 25 un uz augšu galīgi vairs nav "jaunie".
Zem 25 ir tikai tas pats Šmits, tad Mūrnieks (kas vēl ikdienā spēlē junioru komandā), Lapinskis (kas Šveices 2. līgas klubā galīgi nav līderis) un Vilmanis.
Arī tie daži NCAA studenti, kam jau šogad būs 25, neko īpašu nerāda un savās universitāšu komandās nav starp līderiem.

Ar to nesaku, ka viss slikti un bēdīgi - nē, nebūt. Kas ir, tie ir, ar tiem arī jāspēlē. Vienkārši apgalvojums, ka "jaunie spēlē pirmajās maiņās klubos" nav gluži korekts.
Offline
bum_bumz
22. May 2026, 09:26 #9397

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7576

Braucu ar: E34

Ļoti svarīgā spēlē, kā ar Austriju, neredzēju plānu B, kas jau ir trenera ziņā. Visi lauzās aizvērtos vārtos ar cerību, ka sanāks. Bija jāapspēlē ar prātu un uzvara jāizmāna. Pārējais viss ok, tīri skatāms hoķis
Offline
badmoon
23. May 2026, 15:48 #9398

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8858

Braucu ar: Braucu ar

Šis bija spraigi, bet nu labi, ka tā
Offline
Zeebalds
23. May 2026, 15:54 #9399

Kopš: 31. Mar 2011

Ziņojumi: 1662

Braucu ar:

prieks par musējiem
Offline
bum_bumz
23. May 2026, 16:32 #9400

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7576

Braucu ar: E34

Jankiji sagura, daudzi metieni zilie un labi ka tā. 2.puslaikā mūsējie arī vienu brīdi bija stīvi, bet 2.gols iedeva erku.
Tagad nedrīkst ar cepurēm nomētāt pastarīšus
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo