| Autors | Ziņojums |
| bum_bumz | | 17. May 2026, 23:41 |
#9381
|
|
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7576
Braucu ar: E34
|
17 May 2026, 01:00:34 @badmoon rakstīja:
16 May 2026, 23:59:01 @bum_bumz rakstīja:
16 May 2026, 23:49:58 @badmoon rakstīja:
Pirmā spēle, diemžēl, bet paredzami 
Austrija, Lielbritānija, Ungārija jāņem bez variantiem (naivas iedomas )
Somija, ASV, Šveice, Vācija...kādam no šiem tikt priekšā būs izaicinājums..
Man patika kā spēlē. Nav vecūkšņi, kas traucē, nav NHL, kam uzkrauj spēli un pārējie neuzņemas iniacitīvu.
Var būt visādi un fričus uzvilks 
Lai tā arī būtu 
 |
Offline | |
|
| aep_det | | 17. May 2026, 23:43 |
#9382
|
|
 Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2430
Braucu ar: 5008
| Labais! |
Offline | |
|
| wasntme | | 18. May 2026, 00:19 |
#9383
|
|
 Kopš: 24. Sep 2012
Ziņojumi: 1506
Braucu ar: Financial mistake
| Skaisti ! 
Zel,ka tie 3sie nebija, tuksos vartos ! |
Offline | |
|
badmoon  | | 20. May 2026, 01:01 |
#9384
|
|
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8858
Braucu ar: Braucu ar
| Pirms gada 1:6, tagad 1:3...
Tendence ir redzama, bet nu...neder 
Ņemt punktus no ASV un somainajiem būs tā ka reāli grūti... |
Offline | |
|
| Gachaans | | 20. May 2026, 09:49 |
#9385
|
|
 Kopš: 05. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 876
Braucu ar: OOOO
|
20 May 2026, 01:01:19 @badmoon rakstīja:
Pirms gada 1:6, tagad 1:3...
Tendence ir redzama, bet nu...neder 
Ņemt punktus no ASV un somainajiem būs tā ka reāli grūti...
astotais reihs vnk ir ļoti spēcīga blice  |
Offline | |
|
RVR  | | 20. May 2026, 10:30 |
#9386
|
|
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23060
Braucu ar: RVR
| Viņiem sastāvā tikai 6 nav no vietējās līgas ICEHL (3 no Šveices NL, 1 no Zviedrijas SHL, 1 students no NCAA un 1 no Kanādas junioriem OHL).
Tas tā, ja nu kādreiz kāds vīpsnā par Austrijas čempionātu. Tur spēlē klubi no Austrijas, Itālijas, Slovēnijas un Ungārijas.[ Šo ziņu laboja RVR, 20 May 2026, 10:30:25 ] |
Offline | |
|
KASELS  | | 20. May 2026, 13:21 |
#9387
|
|
 Kopš: 02. Dec 2002
Ziņojumi: 1085
Braucu ar: baudu
| Veco tūristu brigādi pamazām nomaina jaunā paaudze... skumji...
k.
----------------- Ja netici man, pajautā man! |
Offline | |
|
| Corey | | 20. May 2026, 15:40 |
#9388
|
|
 Kopš: 18. Aug 2008
Ziņojumi: 2531
Braucu ar: gc8 type-ra Honda crx
| Par to Batnas noraidijumu.
On ice call-no penalty. Iet skatities major penalty, iedod minor penalty. Nav ta,ka,ja nezpildas,ko caurskata,paliek speka on ice call?  |
Offline | |
|
|
|
| versatile | | 20. May 2026, 15:57 |
#9389
|
|
 Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 1692
Braucu ar:
|
20 May 2026, 13:21:22 @KASELS rakstīja:
Veco tūristu brigādi pamazām nomaina jaunā paaudze... skumji...
k.
Kā tad, tūristu. TOP10 brigāde pasaulē. Tas, ka mums ir sazin kādas ekspektācijas uz rezultātu, kad izpaliek lielākā daļa no tā, kas ir apakšā tai pašā Somijā, Kanādā, tas jau ir mūsu - skatītāju - problēma.
Par tūristiem vēl futbola izlasi varētu saukt. |
Offline | |
|
martinez  | | 20. May 2026, 19:37 |
#9390
|
|
 Kopš: 25. Oct 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 29298
Braucu ar: cietu seju
| SUI brutāli izģērba AUT 
Varēja kalendārs labāk sakrist, ka viņi pirms LAT spēles vakar savā starpā mētāties 
Mums būtu labākas izredzes AUT uzvilkt  |
Offline | |
|
| wasntme | | 21. May 2026, 07:56 |
#9391
|
|
 Kopš: 24. Sep 2012
Ziņojumi: 1506
Braucu ar: Financial mistake
| Nedomaju, ka Ger ta nospelese pret USA, zel, ka beigas nesagaja... |
Offline | |
|
badmoon  | | 21. May 2026, 20:42 |
#9392
|
|
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8858
Braucu ar: Braucu ar
| Kuram ar matemātiku tā labāk - vai mums tagad jāņem visas 3 atlikušās spēles? Vai vēl ir kādi citi, protams, reāli varianti?
Cik noprotu, svarīgākā spēle tagad pret ASV (ar domu, ka protams uzvarēsim HUN un GBR)?
Kanāda knapi uzvarēja NOR 
Tad jau somainajiem automātiski var dot zeltu, nu labi, ar Šveici vēl pacīnīsies..[ Šo ziņu laboja badmoon, 21 May 2026, 20:50:17 ] |
Offline | |
|
KASELS  | | 21. May 2026, 21:00 |
#9393
|
|
 Kopš: 02. Dec 2002
Ziņojumi: 1085
Braucu ar: baudu
| Tagad vienīgais variants ir neizlidot no grupas…bet izskatās švaki…treneriem pašiem būtu jādemisionē…k.
----------------- Ja netici man, pajautā man! |
Offline | |
|
| bum_bumz | | 21. May 2026, 22:29 |
#9394
|
|
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7576
Braucu ar: E34
|
21 May 2026, 20:42:30 @badmoon rakstīja:
Kuram ar matemātiku tā labāk - vai mums tagad jāņem visas 3 atlikušās spēles? Vai vēl ir kādi citi, protams, reāli varianti?
Cik noprotu, svarīgākā spēle tagad pret ASV (ar domu, ka protams uzvarēsim HUN un GBR)?
Jādabon no jankijiem (.) un jācer, ka visi uzvilks AUT. Fakts, ka jāuzvar arī HU un GBR.
Jāuzvar visās spēlēs un USA vai AUT izlido. |
Offline | |
|
ozo  | | 21. May 2026, 23:10 |
#9395
|
|
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
|
20 May 2026, 13:21:22 @KASELS rakstīja:
Veco tūristu brigādi pamazām nomaina jaunā paaudze... skumji...
k.
Hokejam vispār seko līdzi? Ko tur vajadzēja ņemt- caurkritušos bukartus, Indraši vai pensionāru Daugaviņu? Beidzot ir savākta laba, perspektīva komanda. Šmits, Vilmanis drīz taisīs rezultātu izlasē. Nafig tie pensionāri vajadzīgi. Komanda ir laba, bet ļoti nepieredzējusi, pāris gadi un būs interesanti skatīties to hokeju kuru spēlē tie paši Vilmanis, Šmits un pārējie jaunie kuri spēlē pirmajās maiņās klubos, nevis sēž ceturtajā maiņā Čehijā. Vecie NHL wanabiji Indrašis un Bukarts droši var spēlēt OHL vai Vācijas 3 līgā. |
Offline | |
|
RVR  | | 22. May 2026, 09:16 |
#9396
|
|
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23060
Braucu ar: RVR
|
21 May 2026, 23:10:28 @ozo rakstīja:
pārējie jaunie kuri spēlē pirmajās maiņās klubos
Kuri jaunie no izlases mums spēlē klubos pirmajās maiņās?
Par Šmitu un Vilmani jautājumu nav, bet kuri būtu tie pārējie?
Cik mums vispār izlasē ir "jaunie"? 25 un uz augšu galīgi vairs nav "jaunie".
Zem 25 ir tikai tas pats Šmits, tad Mūrnieks (kas vēl ikdienā spēlē junioru komandā), Lapinskis (kas Šveices 2. līgas klubā galīgi nav līderis) un Vilmanis.
Arī tie daži NCAA studenti, kam jau šogad būs 25, neko īpašu nerāda un savās universitāšu komandās nav starp līderiem.
Ar to nesaku, ka viss slikti un bēdīgi - nē, nebūt. Kas ir, tie ir, ar tiem arī jāspēlē. Vienkārši apgalvojums, ka "jaunie spēlē pirmajās maiņās klubos" nav gluži korekts. |
Offline | |
|
|
|
| bum_bumz | | 22. May 2026, 09:26 |
#9397
|
|
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7576
Braucu ar: E34
| Ļoti svarīgā spēlē, kā ar Austriju, neredzēju plānu B, kas jau ir trenera ziņā. Visi lauzās aizvērtos vārtos ar cerību, ka sanāks. Bija jāapspēlē ar prātu un uzvara jāizmāna. Pārējais viss ok, tīri skatāms hoķis  |
Offline | |
|
badmoon  | | 23. May 2026, 15:48 |
#9398
|
|
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8858
Braucu ar: Braucu ar
| Šis bija spraigi, bet nu labi, ka tā  |
Offline | |
|
| Zeebalds | | 23. May 2026, 15:54 |
#9399
|
|
 Kopš: 31. Mar 2011
Ziņojumi: 1662
Braucu ar:
| prieks par musējiem  |
Offline | |
|
| bum_bumz | | 23. May 2026, 16:32 |
#9400
|
|
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7576
Braucu ar: E34
| Jankiji sagura, daudzi metieni zilie un labi ka tā. 2.puslaikā mūsējie arī vienu brīdi bija stīvi, bet 2.gols iedeva erku.
Tagad nedrīkst ar cepurēm nomētāt pastarīšus  |
Offline | |
|