| Autors | Ziņojums |
| didzinators | | 30. May 2013, 22:31 |
#8561
|
|
Kopš: 25. Nov 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1407
Braucu ar: Japāņu ņivu
| Pārdodu lietos diskus R17 no 5-sērijas BMW, stāvēja uz E60, Ražotājs AEZ, made in Germany, platums laikam bija 8J, iznesums jāskatas.
Cena 160 lvl
Rakstīt PM[ Šo ziņu laboja didzinators, 30 May 2013, 22:33:30 ] |
Offline | |
|
| sandzza88 | | 30. May 2013, 23:40 |
#8562
|
|
 Kopš: 03. Jan 2012
Ziņojumi: 172
Braucu ar: b20 vtec •Crf450r • cr250• #66•#88
| Rota circuit 10
4x100
et45
7.5j
r17
260ls (runajams)  |
Offline | |
|
| sandzza88 | | 30. May 2013, 23:53 |
#8563
|
|
 Kopš: 03. Jan 2012
Ziņojumi: 172
Braucu ar: b20 vtec •Crf450r • cr250• #66•#88
| perku vienu shadu disku jeb pardodu sos triis...
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/v...s/16/bxdpdn.html |
Offline | |
|
| Lacis | | 31. May 2013, 01:56 |
#8564
|
|
 Kopš: 21. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1150
Braucu ar: vienriteni & blokaitis reduktora
| Pārdodu lietos diskus bija uz e36 r17
140ls
PM vai 26640403 |
Offline | |
|
| Wilde | | 31. May 2013, 12:18 |
#8565
|
|
 Kopš: 22. Dec 2009
Ziņojumi: 1465
Braucu ar: top Zustand W220
| Tie Brock skaitās kaut kas dikti cool? |
Offline | |
|
| tankists69 | | 31. May 2013, 18:39 |
#8566
|
|
 Kopš: 16. Nov 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 71
Braucu ar: KTM DUKE 2
|
23 May 2013, 20:19:55 tankists69 rakstīja:
21 May 2013, 08:12:14 tankists69 rakstīja:
19 May 2013, 22:10:55 tankists69 rakstīja:
Dayton 70 Spoke Wheels Rims 17
JAUNI!!!!
Izmērs starp skrūvēm 110mm
Manufacturer Part Number: 2185A-L
Unikāli diski.
Cena 450LVL
MSG privāti
|
Offline | |
|
-Edm-  | | 31. May 2013, 19:56 |
#8567
|
|
 Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
31 May 2013, 12:18:27 Wilde rakstīja:
Tie Brock skaitās kaut kas dikti cool?
skaitās normāli reti,plati diski ,bet nu ne pa 400ls protams,kad taipat laikā mparalleles teicamā stāvoklī un labām riepām, pareizo platumu var pa 350 ieķert 
280-300ls viņiem adekvāta cena pie nosacījuma ka riepas vēl ir ok  [ Šo ziņu laboja -tihijs-, 31 May 2013, 19:58:03 ]
-----------------
|
Offline | |
|
| Wilde | | 31. May 2013, 20:28 |
#8568
|
|
 Kopš: 22. Dec 2009
Ziņojumi: 1465
Braucu ar: top Zustand W220
|
31 May 2013, 19:56:14 -tihijs- rakstīja:
31 May 2013, 12:18:27 Wilde rakstīja:
Tie Brock skaitās kaut kas dikti cool?
skaitās normāli reti,plati diski ,bet nu ne pa 400ls protams,kad taipat laikā mparalleles teicamā stāvoklī un labām riepām, pareizo platumu var pa 350 ieķert 
280-300ls viņiem adekvāta cena pie nosacījuma ka riepas vēl ir ok 
Bet, kā ražotājs, Brock ir labs, jeb kaka? Interesē kā uz e39 tūringa izskatītos. Par 300ls varētu ņemt  |
Offline | |
|
|
|
| kirz14 | | 31. May 2013, 21:17 |
#8569
|
|
 Kopš: 01. Jul 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 308
Braucu ar: BMW e36 2.8
| Varbut kads var piedavat diskus ka bilde,vajag r16 |
Offline | |
|
| Bartek | | 31. May 2013, 21:25 |
#8570
|
|
 Kopš: 08. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 91
Braucu ar: sūdiem, jo pats esmu tāds
|
31 May 2013, 21:17:38 kirz14 rakstīja:
Varbut kads var piedavat diskus ka bilde,vajag r16
Tev jamekle diski no e38 8j16,tie bus labi uz e36  |
Offline | |
|
| PATRIOTS | | 01. Jun 2013, 08:43 |
#8571
|
|
 Kopš: 20. Nov 2005
No: Daugavpils
Ziņojumi: 638
Braucu ar: BMW X5 un e30 cabrio
| interese lietie diski uz e30.
velams r17 bet var ari r16.
platos nepiedavat vajag tadus lai skaisti ieiet arkas un nekas nav javalcee |
Offline | |
|
TD91  | | 01. Jun 2013, 12:24 |
#8572
|
|
 Kopš: 20. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 2715
Braucu ar: MB
|
31 May 2013, 20:28:09 Wilde rakstīja:
31 May 2013, 19:56:14 -tihijs- rakstīja:
31 May 2013, 12:18:27 Wilde rakstīja:
Tie Brock skaitās kaut kas dikti cool?
skaitās normāli reti,plati diski ,bet nu ne pa 400ls protams,kad taipat laikā mparalleles teicamā stāvoklī un labām riepām, pareizo platumu var pa 350 ieķert 
280-300ls viņiem adekvāta cena pie nosacījuma ka riepas vēl ir ok 
Bet, kā ražotājs, Brock ir labs, jeb kaka? Interesē kā uz e39 tūringa izskatītos. Par 300ls varētu ņemt 
kad būšu mājās atsūtīšu kā uz e39 sedana izskatās,personīgi man nepatīk! |
Offline | |
|
| Wilde | | 01. Jun 2013, 12:57 |
#8573
|
|
 Kopš: 22. Dec 2009
Ziņojumi: 1465
Braucu ar: top Zustand W220
| Pāris bildes atradu:
Nu tā so so. |
Offline | |
|
| RaL | | 01. Jun 2013, 13:01 |
#8574
|
|
 Kopš: 23. Jul 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 4064
Braucu ar: kruīzu
| Manuprāt, Brocki labi izskatās uz e34 e39 tomēr prasās r18... vai arī jābūt ļoti zemam  |
Offline | |
|
| Wilde | | 01. Jun 2013, 13:06 |
#8575
|
|
 Kopš: 22. Dec 2009
Ziņojumi: 1465
Braucu ar: top Zustand W220
|
01 Jun 2013, 13:01:33 raivis88 rakstīja:
Manuprāt, Brocki labi izskatās uz e34 e39 tomēr prasās r18... vai arī jābūt ļoti zemam 
Sēdinātam tie Brock izskatās daudz labāk. |
Offline | |
|
-Edm-  | | 01. Jun 2013, 13:51 |
#8576
|
|
 Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
01 Jun 2013, 12:24:10 TD91 rakstīja:
31 May 2013, 20:28:09 Wilde rakstīja:
31 May 2013, 19:56:14 -tihijs- rakstīja:
31 May 2013, 12:18:27 Wilde rakstīja:
Tie Brock skaitās kaut kas dikti cool?
skaitās normāli reti,plati diski ,bet nu ne pa 400ls protams,kad taipat laikā mparalleles teicamā stāvoklī un labām riepām, pareizo platumu var pa 350 ieķert 
280-300ls viņiem adekvāta cena pie nosacījuma ka riepas vēl ir ok 
Bet, kā ražotājs, Brock ir labs, jeb kaka? Interesē kā uz e39 tūringa izskatītos. Par 300ls varētu ņemt 
kad būšu mājās atsūtīšu kā uz e39 sedana izskatās,personīgi man nepatīk!
divi komplekti tādi bijuši ar nepatīka kā uz e39 izskatās uz e34 cita dziesma 
uz e39 nav bilde saglabājusies un arī pāris dienas tik nobraucu un noņēmu.
-----------------
|
Offline | |
|
|
|
| Wilde | | 01. Jun 2013, 17:25 |
#8577
|
|
 Kopš: 22. Dec 2009
Ziņojumi: 1465
Braucu ar: top Zustand W220
| Vārdu sakot, velos iegādāt oem e39 m paralēles: priekšai 8x18, aizmugurei 9,5x18. Ja kādam ir kas piedāvājams->pm. |
Offline | |
|
GM  | | 01. Jun 2013, 19:30 |
#8578
|
|
 Kopš: 07. Jun 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1302
Braucu ar: labu garstāvokli
|
19 May 2013, 10:29:04 GM rakstīja:
Mainu šos R18
Diski taisni, riepas veselas un ar ~ 5 mm atlikumu
pret šiem, ar nosacījumu, ka diski ir taisni un ar labām vasaras riepām! Ar piemaksu man!
Ja ar ļoti labām vasaras riepām, tad izskatu piedāvājumus bez piemaksas.
Paldies
Pirms maiņas obligāti tiks pārbaudīti uz balansiera!
----------------- Keep on rollin` baby,
you know what time it is. |
Offline | |
|
artc  | | 01. Jun 2013, 20:27 |
#8579
|
|
 Kopš: 23. Jul 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2953
Braucu ar: muti
| Varbūt kāds tirgo Rondel 0021 diskus ar 3series iznesumiem? Labprāt iepirktu. |
Offline | |
|
| Icikinsh | | 02. Jun 2013, 13:33 |
#8580
|
|
 Kopš: 16. Aug 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1426
Braucu ar: A;B Kategoriju
| HELP!
Steidzami vajag R13 disku komplektu [vienalga lieto/blekja] ar skruvju caurumiem 4x108 ideala versija vel ar kaukadam vasaras riepam... Lielu naudu neesmu gatavs maksāt, drīzāk iemainīt pret ko garšīgu!
Ja kāds var izlīdzēt, būšu ļoti pateicīgs, jo ar ss.lv darboņiem, kuri vecus, nevienam nevajadzīgus sūdus tirgo par 30-40ls sadarboties negribu  |
Offline | |
|