Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 108 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Dārza darbi un tehnika

AutorsZiņojums
xjs_4
13. Apr 2026, 08:57 #8441

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Ir pārdošanā husqvarna r214c raideris , 2024 gads , garantija vel 1 menesis. 25 darba stundas

3000eur vai 3400eur ar husqvarna platformu + sūnu graabekli un aeratora attachmentu .

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
Fandulis
13. Apr 2026, 19:58 #8442

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom


13 Apr 2026, 08:55:56 @xjs_4 rakstīja:
Ir iegadāts robots, 7 stundās nopļauj 1800m2. Sanak katru dienu viņš var visu izdaŗīt kā pareizi salikt grafiku cik bieži lai pļauj ? Katru dienu lai vizinās apkārt ??

Starpcitu Karcher (parbrendots sunseeker ) 3000m2 bez perimetra vada 1499eur tipa akcija baigaa nevareja neņemt


Kuru paņēmi? Biju apdomājis ņemt x4.
Offline
xjs_4
14. Apr 2026, 08:02 #8443

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Rcx-6 , 5000m2 notinis paaris dienās. Es aptureeju lai paseezh boksā. Man tur nav golfa zaaliens , bet nekur iekjeeries nav.
Es vēl gribu aizmuguree piemonteet katkaadu slotu vai gumijas gabalu kas velkaas liidz un gludina zaali lai sviitras paraadaas

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
Bosnija
14. Apr 2026, 09:59 #8444

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 13604

Braucu ar:

Paņēmu Ļubu3 awd 3000, redzēs kā, kas. Info pārlasīts daudz, ''skiet jābūt ok. Tad jau saslēgs un varēšu padalīties. Par to 4g abonešanu, 3 gadi iekļauti, apskatīsies kas kā un tad jau izdomās vajag, vai nē.
Pagājušajā vasarā Ledakcijās nopirku Orbix 240 eur jau tad škita labākais pirkums ever
Ir arī traktoriņš, bet nu laiks maksā $$$ un nav arī citu problēmu, lai ar zāles pļaušanu sakārtotu galvu
Offline
Sch
14. Apr 2026, 11:09 #8445

Kopš: 28. May 2002

Ziņojumi: 429

Braucu ar: Toyota

Rudenī paņēmu Dreame A1 Pro. Liekas baigi ok. Šo noteikti arī var pievienot iespējamajiem variantiem.
Offline
edw
14. Apr 2026, 11:27 #8446

Kopš: 29. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 631

Braucu ar: G05


14 Apr 2026, 08:02:54 @xjs_4 rakstīja:
Rcx-6 , 5000m2 notinis paaris dienās. Es aptureeju lai paseezh boksā. Man tur nav golfa zaaliens , bet nekur iekjeeries nav.
Es vēl gribu aizmuguree piemonteet katkaadu slotu vai gumijas gabalu kas velkaas liidz un gludina zaali lai sviitras paraadaas


Kādā sakarā kaut ko jāliek klāt aizmugurē?
Viņi visi tak tās svītras veido paši.

[ Šo ziņu laboja edw, 14 Apr 2026, 11:49:24 ]

Offline
xjs_4
14. Apr 2026, 14:16 #8447

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2


14 Apr 2026, 11:27:44 @edw rakstīja:

14 Apr 2026, 08:02:54 @xjs_4 rakstīja:
Rcx-6 , 5000m2 notinis paaris dienās. Es aptureeju lai paseezh boksā. Man tur nav golfa zaaliens , bet nekur iekjeeries nav.
Es vēl gribu aizmuguree piemonteet katkaadu slotu vai gumijas gabalu kas velkaas liidz un gludina zaali lai sviitras paraadaas


Kādā sakarā kaut ko jāliek klāt aizmugurē?
Viņi visi tak tās svītras veido paši.


Puis es 12000 augsnee esmu investeejis man nederees stock sviitras

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
Zeebalds
15. Apr 2026, 13:44 #8448

Kopš: 31. Mar 2011

Ziņojumi: 1662

Braucu ar:

cik bieži ir jāmaina paši asmeņi robotam, jo šis tikai nesen izbrauca kādus 2000 m2 un jau tie asmeņi izskatās tādi neasi apauguši ar tādu piķi
Offline
versatile
15. Apr 2026, 13:59 #8449

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1692

Braucu ar:

Neesmu kādu laiku iedziļinājies. Zālāja nav daudz pie mājas kādi 300m2, bet sadalīti 2 daļās, pa vidu bruģis - jānobrauc gar mājas priekšu būtu.
Kāds būtu lētākais sakarīgais robotpļāvējs, kas spēj tikt galā ar šādu uzdevumu, neceļot augšā bruģi kaut kādu vadu likšanai?
Offline
subaru
17. Apr 2026, 23:54 #8450

Kopš: 17. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 10489

Braucu ar: rokām uz stūres

Lai gan nekad tik agri neesmu kurbulējis pļāvēju, tagad, kad ir Yarbo, pieliku pie darba lai āk pļaut zālāju ... rezultāts ir gana pozitīvs ... ir šādi tādi knifi un gļuki, bet šbrīd izskatās, ka šī sezona manuālā zāles pļaušanas ziņā būs čill.
Offline
toolis
29. Apr 2026, 00:17 #8451

Kopš: 13. Jan 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 1888

Braucu ar: xc90 / cbr1000rr

kurš no dīleriem atsaucīgāks uzsūtīt kaut ko no kataloga? interesē normāls trimmeris bez uzkares, ieskatam https://www.myoleo-mac.com/p/bc-400-s-12800/
Offline
juriz
29. Apr 2026, 07:07 #8452

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2729

Braucu ar: auto

@Apins jautāji?
Offline
Bosnija
29. Apr 2026, 10:29 #8453

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 13604

Braucu ar:

Īss kopsavilkums par ļubu
Svarīgākais navigācija strādā izcili, sākotnēji bija bažas par dīķi, bet nu pārvietojas ļoti precīzi ievēro no-go
OK aplikācija – var viegli sadalīt teritoriju zonās, iestatīt grafikus, var visādus tekstus un sirsniņas izpļaut laikam kā jau visiem. Forši ka pats pielāgojas šķēršļiem, tāpēc ikdienā praktiski nav jāiejaucas.
Sākumā drusku jāpachakarējās ar konfigurāciju, var aizņemt nedaudz laika, bet tas noteikti atmaksājas.Pagaidām šķiet ir tās naudas vērts. Vsipār var neiespringt par laika apstākļiem un pašam paliek laiks citām nodarbēm.

Offline
Mar4ello
29. Apr 2026, 10:32 #8454

Kopš: 13. Feb 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 5721

Braucu ar: Bmw un Vag

Iedod kāds labu cenu mauriņa sēklām...vajag padaudz.
Offline
toolis
29. Apr 2026, 13:43 #8455

Kopš: 13. Jan 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 1888

Braucu ar: xc90 / cbr1000rr


29 Apr 2026, 07:07:23 @juriz rakstīja:
@Apins jautāji?


Jā, bet neizskatās vairs aktīvs
Offline
Lux_z
04. May 2026, 14:57 #8456

Kopš: 09. Oct 2009

Ziņojumi: 140

Braucu ar: 258iem baltiem zirgiem; 340it sudrabotiem zirgiem


13 Apr 2026, 08:55:56 @xjs_4 rakstīja:
Ir iegadāts robots, 7 stundās nopļauj 1800m2. Sanak katru dienu viņš var visu izdaŗīt kā pareizi salikt grafiku cik bieži lai pļauj ? Katru dienu lai vizinās apkārt ??

Starpcitu Karcher (parbrendots sunseeker ) 3000m2 bez perimetra vada 1499eur tipa akcija baigaa nevareja neņemt

Šis iegādāts pagājušo sezon. Pļauj visus 3000m2, ļoti apmierina!

[ Šo ziņu laboja Lux_z, 04 May 2026, 14:58:09 ]

Offline
ivarinators
04. May 2026, 17:01 #8457

Kopš: 08. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 599

Braucu ar: A6TQ

Kas iesakāms no zāles budžeta akumulatora trimmeriem, ja jānopļauj arī kkādi nezāļu stiebri līdz 1,5cm diametrā? Kkas ar izcilu price/performance.
Offline
Esspatss
04. May 2026, 17:17 #8458

Kopš: 18. Nov 2016

Ziņojumi: 666

Braucu ar:

Links
Man šitas ir kandidātos, ja vajadzēs jaudīgāku par esošo makitiču.Makitas lxt platforma.
Offline
ivarinators
04. May 2026, 17:22 #8459

Kopš: 08. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 599

Braucu ar: A6TQ

Izskatās nopietns, var būt pat drusku par labu un dārgu manām vajadzībām.
Offline
wanksta
04. May 2026, 18:40 #8460

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Kaimiņš ar sheppach 40v kaut kādu pļauj un ir tīri apmierināts, sapratu ka cena ap simtu bija plikam, ručka vienīgi nav pilnā bet tā parodija.

1,5cm liekās jau diezgan branga nezāle. Es gan 18v vispār neizskatītu, tikai vismaz kaut kādu 36v/40v.

P.s. rekur pa 185 ar lielo rokturi
https://www.buvvide.lv/?l=1&c=411&p=64910

Vispār ļoti labs cipars par 40v ar visiem aķīšiem. Par savu mazā modeļa 220ir husi komplektu pagāšgad samaksāju pāri pa 400, makitām un tamlidzīgajiem nevienam tāpat lētāk nesanāca.

[ Šo ziņu laboja wanksta, 04 May 2026, 18:50:18 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo