| Autors | Ziņojums |
| spozzais | | 18. May 2013, 01:11 |
#8441
|
|
 Kopš: 21. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 286
Braucu ar:
|
15 May 2013, 01:24:39 spozzais rakstīja:
11 May 2013, 10:49:17 spozzais rakstīja:
06 May 2013, 16:56:39 spozzais rakstīja:
Azev 16 4x108 7.5J ET 35 Viens ir mazliet apskadēts,bildē redzams! (Ir arī orģinālie centru vāciņi)
130LS
120 LVL
115 LVL
|
Offline | |
|
| dzuris | | 18. May 2013, 09:30 |
#8442
|
|
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
|
15 May 2013, 01:24:39 spozzais rakstīja:
11 May 2013, 10:49:17 spozzais rakstīja:
06 May 2013, 16:56:39 spozzais rakstīja:
Azev 16 4x108 7.5J ET 35 Viens ir mazliet apskadēts,bildē redzams! (Ir arī orģinālie centru vāciņi)
130LS
120 LVL
115 LVL
tie diski nemaksa vairak ka 50ls jo es savejos no 80 uz 50ls nolaidu un tad vien nopirka tik.. |
Offline | |
|
Hektors  | | 18. May 2013, 10:34 |
#8443
|
|
 Kopš: 11. Aug 2005
Ziņojumi: 3872
Braucu ar: Kas ir ar to arī braucu!
| Vai tad tik gruti citejot savus sludinajumus izdzest ieprieksejos? ZB pa 5lapam 3x vieni un tie pasi diski.! 
-----------------
Ja jūs domājat ka es rakstu kā daunis un kautkur nav komatu tad aizrijaties ar viņiem un saliekat paši!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, © Toms
|
Offline | |
|
se7en  | | 18. May 2013, 13:09 |
#8444
|
|
 Kopš: 28. Dec 2004
No: Dobele
Ziņojumi: 27668
Braucu ar: SE7EN, MV-989
|
18 May 2013, 10:34:46 Hektors rakstīja:
Vai tad tik gruti citejot savus sludinajumus izdzest ieprieksejos? ZB pa 5lapam 3x vieni un tie pasi diski.! 
+7
ko tu stulbiem padarīsi...
----------------- In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all." |
Offline | |
|
skudra  | | 18. May 2013, 13:25 |
#8445
|
|
 Kopš: 22. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 230
Braucu ar: MS79
| Style 63, J9, ET48, 2gab.
tel.25625602
----------------- don't like my driving? e-mail me: [email protected]
|
Offline | |
|
| Icikinsh | | 18. May 2013, 17:06 |
#8446
|
|
 Kopš: 16. Aug 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1426
Braucu ar: A;B Kategoriju
| Par limonādi nopirkšu, Style5 r15! Var piedāvāt 1;2;3 vai pilnu komplektu!  |
Offline | |
|
| delfins01 | | 18. May 2013, 17:13 |
#8447
|
|
 Kopš: 13. Feb 2011
No: Ventspils
Ziņojumi: 801
Braucu ar:
| Pārdod Style 172
oriģinālos diskus, grafīta tonī!
Abi aizmugurējie diski ar jāmetina. Abos diskos ir pa vienai plaisai. Nezinu cik lieli vai mazi ir defekti, jo neesmu īpašnieks
Cena 500Ls ar visām riepām.
PM vai 22009275
Pašreiz nav nevienas svaigas bildes
[ Šo ziņu laboja delfins01, 20 May 2013, 14:10:24 ] |
Offline | |
|
| Modjo | | 18. May 2013, 22:21 |
#8448
|
|
 Kopš: 14. May 2011
Ziņojumi: 2512
Braucu ar: E46 330 XI E98+ Lpg, Volvo S80 E95+ Lpg
| Ar metinatiem skati iziet nevar.
18 May 2013, 17:13:20 delfins01 rakstīja:
Pārdod Style 172
oriģinālos diskus, grafīta tonī!
Abi aizmugurējie diski ar jāmetina. Abos diskos ir pa vienai plaisai. Nezinu cik lieli vai mazi ir defekti, jo neesmu īpašnieks
Cena 500Ls ar visām riepām.
PM vai 22009275
Pašreiz nav nevienas svaigas bildes
|
Offline | |
|
|
|
GM  | | 19. May 2013, 10:29 |
#8449
|
|
 Kopš: 07. Jun 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1302
Braucu ar: labu garstāvokli
| Mainu šos R18
Diski taisni, riepas veselas un ar ~ 5 mm atlikumu
pret šiem, ar nosacījumu, ka diski ir taisni un ar labām vasaras riepām! Ar piemaksu man!
Ja ar ļoti labām vasaras riepām, tad izskatu piedāvājumus bez piemaksas.
Paldies
Pirms maiņas obligāti tiks pārbaudīti uz balansiera!
----------------- Keep on rollin` baby,
you know what time it is. |
Offline | |
|
| 9999 | | 19. May 2013, 12:59 |
#8450
|
|
 Kopš: 18. Mar 2012
Ziņojumi: 844
Braucu ar: sixfourtyfizza
| Labprat iegadatos pa paariem (2gab) kkadus prikoliigus lietos ,velams ar plauktu ,prieks drifta !
15,16,17 
Piedavajumus uz PM !  |
Offline | |
|
| guile | | 19. May 2013, 13:04 |
#8451
|
|
 Kopš: 17. Mar 2009
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 1526
Braucu ar: e36 cabrio, e28 double vanos, giant
| 500ls par sudiem, kas jametina?:O
18 May 2013, 22:21:58 Modjo rakstīja:
Ar metinatiem skati iziet nevar.
18 May 2013, 17:13:20 delfins01 rakstīja:
Pārdod Style 172
oriģinālos diskus, grafīta tonī!
Abi aizmugurējie diski ar jāmetina. Abos diskos ir pa vienai plaisai. Nezinu cik lieli vai mazi ir defekti, jo neesmu īpašnieks
Cena 500Ls ar visām riepām.
PM vai 22009275
Pašreiz nav nevienas svaigas bildes
|
Offline | |
|
| nutastur | | 19. May 2013, 15:08 |
#8452
|
|
 Kopš: 01. Mar 2009
Ziņojumi: 3658
Braucu ar: POLO
|
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b....html?1368277848
R16 7J ET35 5x120
Labi izskatās gan uz e36 gan e46
80LS
PM
|
Offline | |
|
| eposs | | 19. May 2013, 16:12 |
#8453
|
|
 Kopš: 14. Mar 2010
No: Liepāja
Ziņojumi: 614
Braucu ar: ⚓
| Kāds ir no šejienes diskus sūtījis?
Atsauksmes,disku kvalitāte... 
http://www.streetdreams.org/bbs-wheels/ |
Offline | |
|
| tankists69 | | 19. May 2013, 22:10 |
#8454
|
|
 Kopš: 16. Nov 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 71
Braucu ar: KTM DUKE 2
| Dayton 70 Spoke Wheels Rims 17
JAUNI!!!!
Izmērs starp skrūvēm 110mm
Manufacturer Part Number: 2185A-L
Unikāli diski.
Cena 450LVL
MSG privāti
|
Offline | |
|
| ozindziss | | 19. May 2013, 23:14 |
#8455
|
|
 Kopš: 18. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 839
Braucu ar: pirkstu pa katalogu
| Pārdodu style14 diskus,R15 ar ļoti labām 195/65/r15 vasaras riepām
2viem nav vāciņi
Cena 60LVL
Iespējams atsevišķi iegādaties diskus/riepas,tad 40/30
PM vai 2 880088viens
|
Offline | |
|
6500  | | 19. May 2013, 23:18 |
#8456
|
|
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
|
19 May 2013, 13:04:33 guile rakstīja:
500ls par sudiem, kas jametina?:O
18 May 2013, 22:21:58 Modjo rakstīja:
Ar metinatiem skati iziet nevar.
18 May 2013, 17:13:20 delfins01 rakstīja:
Pārdod Style 172
oriģinālos diskus, grafīta tonī!
Abi aizmugurējie diski ar jāmetina. Abos diskos ir pa vienai plaisai. Nezinu cik lieli vai mazi ir defekti, jo neesmu īpašnieks
Cena 500Ls ar visām riepām.
PM vai 22009275
Pašreiz nav nevienas svaigas bildes
calim ir kas janomet...metinats ir metinats..kaut ari,var uztaisit,taa ka neko neviens neredz...bet tas maksas uzreiz apmeram 150-180 ar visu krasosanu...
taa kaa normala cena 350-400LVL
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|
|
|
| Mocis | | 19. May 2013, 23:26 |
#8457
|
|
 Kopš: 12. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 69
Braucu ar:
| Ko var ņemties! Saruna par 100 rubļiem , katrai lietai ir savs pircējs. Kas gribēs, nopirks, metinātus un brauks laimīgs, kas nē ( kapeikpisējs un bļauris, tā pat nepirks, katrs sūds spēcigi "smird" domājiet paši, kas šeit ar to bija domāts. 
19 May 2013, 23:18:37 6500 rakstīja:
19 May 2013, 13:04:33 guile rakstīja:
500ls par sudiem, kas jametina?:O
[q
18 May 2013, 22:21:58 Modjo rakstīja:
Ar metinatiem skati iziet nevar.
18 May 2013, 17:13:20 delfins01 rakstīja:
Pārdod Style 172
oriģinālos diskus, grafīta tonī!
Abi aizmugurējie diski ar jāmetina. Abos diskos ir pa vienai plaisai. Nezinu cik lieli vai mazi ir defekti, jo neesmu īpašnieks
Cena 500Ls ar visām riepām.
PM vai 22009275
Pašreiz nav nevienas svaigas bildes
calim ir kas janomet...metinats ir metinats..kaut ari,var uztaisit,taa ka neko neviens neredz...bet tas maksas uzreiz apmeram 150-180 ar visu krasosanu...
taa kaa normala cena 350-400LVL
|
Offline | |
|
| Modjo | | 19. May 2013, 23:30 |
#8458
|
|
 Kopš: 14. May 2011
Ziņojumi: 2512
Braucu ar: E46 330 XI E98+ Lpg, Volvo S80 E95+ Lpg
| Neesi eirooptimists, ja 100=500 |
Offline | |
|
| Mocis | | 19. May 2013, 23:35 |
#8459
|
|
 Kopš: 12. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 69
Braucu ar:
| Tev jāiet skolā ( mok otreiz pamatskolā ) 500,- prasa simts nomet = 400, - Domāju, kad te atradīsies perekupi un citi indivīdi, kam tāds cipars par šiem liksies ok!
P.s. (iesaku tev pat nevērtēt un nekomentēt, ar nagu nekasīt, ja pat startā šī lieta ( diski ) tevi neinterese)

19 May 2013, 23:30:41 Modjo rakstīja:
Neesi eirooptimists, ja 100=500
|
Offline | |
|
6500  | | 19. May 2013, 23:46 |
#8460
|
|
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
| pa 350lvl panemsu,ja protams tie ir OEM...cena protams atkariga no riepaam... [ Šo ziņu laboja 6500, 19 May 2013, 23:48:15 ]
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|