| Autors | Ziņojums |
| tsvilans | |
 Kopš: 13. Jan 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 41
Braucu ar:
| Pērku E90 preFL bagāžnieka vāku un priekšējos spārnus, melnā krāsā.
Piedāvājumus DM vai 261549trīspieci |
Offline | |
|
| Cowabunga | |
 Kopš: 07. Mar 2021
Ziņojumi: 4
Braucu ar:
| Meklēju atmetamos kupejas/kabrio priekšējos SPORTSITZE (tautā recaro) sēdekļus SAFRANGELB krāsā.
Piedāvājumus ar bildēm sūtīt
WhatsApp 29540370
 |
Offline | |
|
| Zibenskakjis | |
Kopš: 13. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 392
Braucu ar: BMW E39 530D / BMW E30 325
| Nopirkšu priekš E91 piekabes āķi. Rīt, Rīgā. |
Offline | |
|
MAXixt
| |
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| Nopirksu e39 individual melno koku (birke athrazit) |
Offline | |
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
| Varbūt man paveicas un kāds te tirgo E39 priekšējo un/vai aizmugurējo M-Paku Black Sapphire krāsā?
Var droši atmest PM cenu bamperiem arī citā krāsā.
Paldies.[ Šo ziņu laboja kurlis, 23 Mar 2021, 23:48:19 ] |
Offline | |
|
| MJP | |
Kopš: 25. Jan 2019
Ziņojumi: 6
Braucu ar:
| Nopirkšu M50B25 ieplūdes kolektoru!!! |
Offline | |
|
Chilijs
| |
 Kopš: 26. Jan 2011
Ziņojumi: 458
Braucu ar:
| Steidzami nopirkšu no E46 M3 SMG sajuga izspiedej hidraulisko cilindriti ja ir PM.   [ Šo ziņu laboja Chilijs, 24 Mar 2021, 20:53:07 ] |
Offline | |
|
Kaross  | |
 Kopš: 21. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4555
Braucu ar: 540ix G31 B58, Audi 200 20VT, Audi 100 20VT, 344K V8, Ducati Monster, Audi V8 4.2
| Pērku eļļas sūkni no M57 E90, E60, E70:
11417805815
Links
----------------- Individuāls CHIPTUNING, diagnostika un citi nestandarta darbi.
http://www.kaross-chip.lv
http://www.chiptuner.lv
DPF filtri un to problēmas
AdBlue remonts
|
Offline | |
|
|
|
| Markijs | |
 Kopš: 24. Dec 2008
Ziņojumi: 1385
Braucu ar: Vecu vācu kupeju.
| Pērku bmw e28 labā stāvoklī kreisās priekšējās durvis.
Pārdodas šis tas no e39 prefacelift. |
Offline | |
|
Chilijs
| |
 Kopš: 26. Jan 2011
Ziņojumi: 458
Braucu ar:
| up
24 Mar 2021, 20:45:06 @Chilijs rakstīja:
Steidzami nopirkšu no E46 M3 SMG sajuga izspiedej hidraulisko cilindriti ja ir PM.  
|
Offline | |
|
AF  | |
 Kopš: 06. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4158
Braucu ar: stūri rokās!
|
Svaigas muciņas -10e gab
Sajūga pedāļa atdure -10e
38mm wastegate Vbandi -10e abi.
PM ai 28833457 |
Offline | |
|
plakanais  | |
 Kopš: 02. Jul 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 25816
Braucu ar: Individual
| Nopirkšu E60 M pakas sliekšņus.
PM |
Offline | |
|
| zebra | |
 Kopš: 13. Aug 2009
Ziņojumi: 2083
Braucu ar: tavu mammu
| Labdien,
Interesē BMW E46 (sedans) ādas salons - sēdekļi. Būtu labi, ja būtu mehāniskie ar apsildi.
PM |
Offline | |
|
| maricelo92 | |
Kopš: 09. Mar 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 26
Braucu ar: e92
| Ir kāds kas labo BMW E60 CCC?
Sāka silts restartēties
Kāds tirgo? Kādas cenas |
Offline | |
|
| mozais | |
 Kopš: 14. Mar 2008
No: Cēsis
Ziņojumi: 1674
Braucu ar: e61 525d
| Pieejams originalais e61 farkops ar atro pieliekamo akji bez vadibas  [ Šo ziņu laboja mozais, 25 Mar 2021, 20:23:28 ] |
Offline | |
|
| Nylon | |
 Kopš: 03. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 157
Braucu ar: Avataru
| Nopirkšu 6gb sprauslas no m57 3.5d (200kw) dzinēja
piedāvājumus labāk whatsapp 27103437 |
Offline | |
|
|
|
| Mikels | |
 Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5499
Braucu ar: cieņu
|
25 Mar 2021, 11:41:18 @maricelo92 rakstīja:
Ir kāds kas labo BMW E60 CCC?
Sāka silts restartēties
Kāds tirgo? Kādas cenas
Iesaku lietotāju Jonjis,ātri un operatīvi salaboja pirms gada, joprojām viss ok  |
Offline | |
|
| janisjanis1 | |
Kopš: 16. Jul 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 92
Braucu ar: braucu ar
| Kurš te tirgoja MK4 navi, ar kkadu pedejo softu..
Atsaucas ludzu.. |
Offline | |
|
| maricelo92 | |
Kopš: 09. Mar 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 26
Braucu ar: e92
|
25 Mar 2021, 12:47:35 @Mikels rakstīja:
25 Mar 2021, 11:41:18 @maricelo92 rakstīja:
Ir kāds kas labo BMW E60 CCC?
Sāka silts restartēties
Kāds tirgo? Kādas cenas
Iesaku lietotāju Jonjis,ātri un operatīvi salaboja pirms gada, joprojām viss ok 
Paldies par info
Uzrakstīju Jonijam
|
Offline | |
|
| Aadolfs | |
Kopš: 25. Nov 2009
Ziņojumi: 81
Braucu ar:
| Mekleju jumta skersstienus ar veloturetajiem 2gb prieks x5 e53, ja kadam ir varianti dodiet zinu |
Offline | |
|