Online

Pašreiz BMWPower skatās 117 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
gudman
17. Mar 2011, 17:54 #8141

Kopš: 16. Feb 2011

Ziņojumi: 12

Braucu ar: Auto

Kadam nav vai kads nestrada kada turisma biroja,kur varetu sarunat praktikantei papirus paraksti un atzimes salikt?Vina var ari marsrutus kkadus veidot,darot to no majam.
parada nepaliksu...
ja kas tad PM
Offline
runcis
18. Mar 2011, 16:21 #8142

Kopš: 07. Mar 2007

Ziņojumi: 4537

Braucu ar: X

need help!
ka pareizi man uzrakstit atlugumu uz pasa velesanos!?!
Pareizos varinatus sutit PM

-----------------
Offline
Kashelz
18. Mar 2011, 16:25 #8143

Kopš: 09. Sep 2005

No: Kuldīga

Ziņojumi: 2178

Braucu ar: E34 2.5i 24v, Suzuki GSX750E

Raksti iesniegumu un ta arii raksti ka ludzu atbrivot no darba amata ar taadu un taadu datumu pec pasha veleshanas. Rekjini to ka tevi darba devejs var aiztureet lidz vienam menesim maksimali amataa no atluguma iesniegshanas, ja vienojies un saruna var ari atraak.
Offline
32cm
18. Mar 2011, 16:29 #8144

Kopš: 14. Apr 2008

Ziņojumi: 2242

Braucu ar: EK

raksti labāk pēc abpusējas vienošanās, ja gribi bezdarbnieka pabalstu, saņemsi to ātrāk
Offline
runcis
18. Mar 2011, 16:44 #8145

Kopš: 07. Mar 2007

Ziņojumi: 4537

Braucu ar: X

Tatad,no 21 vai 22.Marta bus vakanta vieta Car4rent autonoma uz Klientu Menedžera amatu.



-----------------
Offline
Lauriko
19. Mar 2011, 22:03 #8146

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4143

Braucu ar: Visādiem VW

Vēl joprojam vajag nopietnu strādnieku auto servisā pašā Rīgas centrā! PM
Offline
kraasotajs
19. Mar 2011, 22:09 #8147

Kopš: 28. Nov 2005

Ziņojumi: 55

Braucu ar: 6g74

Gribu strādāt autokrāsotavā ,varu arī dauzīt vai skrūvēt
Offline
Modrs
19. Mar 2011, 22:30 #8148

Kopš: 22. Nov 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 10494

Braucu ar: Latvijas veiksmes stāstu

Ir kādam zināms labs cilvēks, kas šarī elektrību, māk rīgu, orientējās komerctransportā, likt gpsus uz autiņiem un dresēt servisā šlesarjus, pasūtīt rezerves daļas, diagnosticēt autonomās apkures krāsniņas, risināt sagādes jautājumus.... Ja jā, tad pm. Man vajag nodot stafeti tālāk (01.04). Darbs Rīgā, ir seksīga darba kolēģe .

Daudz jau neprasu, tik, cik būt cilvēkam-orķestrim. alga normāla, rezinovijs mobilais, darba auto


P.S. atradu darbu nepilna mēneša laikā ģerevņā, mega lielā starptautiskā kantorī. Tā kā lai nečīkst, ka nevar atrast darbu

[ Šo ziņu laboja Modrs, 19 Mar 2011, 22:33:57 ]

Offline
fleix
19. Mar 2011, 22:33 #8149

Kopš: 27. Jun 2006

Ziņojumi: 8379

Braucu ar: 22

Kas ir tas mega lielais kantoris, ja nav nosleepums?
Offline
spritzmashinebanned
19. Mar 2011, 22:38 #8150

Kopš: 11. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1892

Braucu ar: peni pa vagiinaam


19 Mar 2011, 22:33:28 fleix rakstīja:
Kas ir tas mega lielais kantoris, ja nav nosleepums?


tukuma piens
Offline
Modrs
19. Mar 2011, 22:38 #8151

Kopš: 22. Nov 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 10494

Braucu ar: Latvijas veiksmes stāstu


19 Mar 2011, 22:33:28 fleix rakstīja:
Kas ir tas mega lielais kantoris, ja nav nosleepums?


pagaidām neatklāšu. bet būs jautri pāriet no darba grafika, kuru plānoju pats, pāriet uz stingro. Redzēs, kas būs.

Offline
Delerium
19. Mar 2011, 22:40 #8152

Kopš: 29. Apr 2004

No: Sigulda

Ziņojumi: 8329

Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio

tjipa pamet sudigu darbu un megjini kaadam to iesmeereet?
Online
Driver
19. Mar 2011, 22:47 #8153

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


19 Mar 2011, 22:40:14 Delerium rakstīja:
tjipa pamet sudigu darbu un megjini kaadam to iesmeereet?

darbs mosh ari zejaebis modrim bija, bet tur bija citas problemas...

modri iesaki mani parejiem koleegam tad

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
Modrs
19. Mar 2011, 22:50 #8154

Kopš: 22. Nov 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 10494

Braucu ar: Latvijas veiksmes stāstu

5 un vairāk gadi vienā darba vietā - es esmu sevi izsmēlis, vajag pārmaiņas, šis tas jāpamaina. Ir iespēja beidzot pamest to nolādēto stresaino žurku skrējienu pilsētas vidē un padzīvot provincē. Kas var būt lābāks, kā atbraukt mājās, izmīzināt suni, izgāzt ar moci, blakus ezers, garāža utt

ak jā, un E30

starp citu, neskaitot padomju cilvēkus, es šajā kapitālismā nezinu cilvēkus (ne firmas vadītājus), kuri ilgāk par 6 gadiem var nostrādāt vienā vietā....
no sākuma domāju, ka 10 gadi stabili jānostrādā

[ Šo ziņu laboja Modrs, 19 Mar 2011, 23:11:16 ]

Offline
Archy96
20. Mar 2011, 02:15 #8155

Kopš: 04. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1107

Braucu ar: KTM 1290 SA & Toyota LC120


19 Mar 2011, 22:50:10 Modrs rakstīja:
5 un vairāk gadi vienā darba vietā - es esmu sevi izsmēlis, vajag pārmaiņas, šis tas jāpamaina. Ir iespēja beidzot pamest to nolādēto stresaino žurku skrējienu pilsētas vidē un padzīvot provincē. Kas var būt lābāks, kā atbraukt mājās, izmīzināt suni, izgāzt ar moci, blakus ezers, garāža utt

ak jā, un E30

starp citu, neskaitot padomju cilvēkus, es šajā kapitālismā nezinu cilvēkus (ne firmas vadītājus), kuri ilgāk par 6 gadiem var nostrādāt vienā vietā....
no sākuma domāju, ka 10 gadi stabili jānostrādā

Viss atkarīgs no darba.................
Offline
Driver
20. Mar 2011, 02:46 #8156

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu

kad stradaju algotu darbu citu labaa, tad max vareju gadu izvilkt viena vietaa...
pilnigi bez stresa skatijos uz to un uztveru to kaa sava veida skolu un pieredzi un pie viena varetu daudzpuseji izglitoties.
ja atalgojums butu bijis citads, tad varbut visu laiku neskatitos kaa ir citur un nezinu, nespetu novertet vai ir slikti vai labi, jo nebutu pirmstam pabijis citaa vietaa

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
jurxx
20. Mar 2011, 02:48 #8157

Kopš: 11. Oct 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 4392

Braucu ar:

Modri darbu var atrast ātri, bet jābūt papildu zināšanām, ne tikai skolas, augstskolas sniegtajām..
Pašām ir bijuši daudz un dažādi piedāvājumi vairāki autoservisos, par mehāniķi, kas mani nesaista (savu lamatu un čomiem palīdzēt varu kā nekā pirmais auto bija 12-13 gados)....
par sistēmas administratoru uz vietas, kas arī nav tas, piedāvājuši darbu LV un ārpus LV (gandrīz piekritu braukt uz norge labu naudu solīja - jo zinu LV, Rus, Eng ļoti labā līmenī un Ger nosacītā - pālī varu runāt brīvi ....
šobrīd esmu uzņēmuma īpašnieks un strādāju paralēli biedrībā par elektroniskās komunikācijas daļas vadītāju (tērēju jūsu nodokļu naudu + drīzumā tērēšu Leišu piķi)... jebšu visu daru no mājas un biznesam netraucē, bet daru kvalitatīvu un cilvēkiem noderīgu darbu.... Un dzīvē ir bijis, kad nedēļas laikā no pārdevēja paceļos līdz tirdzniecības organizatoram (nepatika - 2 nedēļas negulēju un nometu 6kg )
Tā kā Modri, ja esi no cilvēkiem, kas ir nepiciešams daudziem tad var gulēt mierīgi un par krīzi nestresot, man krīze ir vienīgi dēļ manām ambīcijām, bet tomēr es uzskatu, kad savs ir savs un darbs priekš citiem ir priekš citiem...
PS: santehniku, un pamatus, grīdas, bruģi arī varu sataisīt sencim bija, celtniecības uzņēmums, tā kā esmu cauri izgājis un zinu kā kas darās

[ Šo ziņu laboja jurxx, 20 Mar 2011, 02:51:32 ]

Offline
karlsonss
20. Mar 2011, 20:43 #8158

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:


19 Mar 2011, 22:50:10 Modrs rakstīja:
5 un vairāk gadi vienā darba vietā - es esmu sevi izsmēlis, vajag pārmaiņas, šis tas jāpamaina.


nu zinaatnieki saka, ka 4-5 gadi ir nomaals cikls vienaa normaalaa darba vietaa. ja nav izaugsmes, tad jaamina darbs.

[ Šo ziņu laboja karlsonss, 20 Mar 2011, 20:49:19 ]

Offline
Driver
20. Mar 2011, 20:47 #8159

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


20 Mar 2011, 20:43:03 karlsonss rakstīja:

19 Mar 2011, 22:50:10 Modrs rakstīja:
5 un vairāk gadi vienā darba vietā - es esmu sevi izsmēlis, vajag pārmaiņas, šis tas jāpamaina.


nu zinaatnieki saka, ka 4-5 gadi ir nomaals cikls vienaa drba vietaa. ja nav izaugsmes, tad jaamina darbs.

var piekrist un var nee.
ko dod regulara izaugsme, ja vienmer esi noskrejies un sanjem beigas kapeikas,
ja cits dara vienu darbu bez stresa, kaut 20gadus un sanjem tik, cik pasham ir vairak ka pietiekoshi

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
karlsonss
20. Mar 2011, 20:50 #8160

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:


20 Mar 2011, 20:47:08 Driver rakstīja:

20 Mar 2011, 20:43:03 karlsonss rakstīja:

19 Mar 2011, 22:50:10 Modrs rakstīja:
5 un vairāk gadi vienā darba vietā - es esmu sevi izsmēlis, vajag pārmaiņas, šis tas jāpamaina.


nu zinaatnieki saka, ka 4-5 gadi ir nomaals cikls vienaa drba vietaa. ja nav izaugsmes, tad jaamina darbs.

var piekrist un var nee.
ko dod regulara izaugsme, ja vienmer esi noskrejies un sanjem beigas kapeikas,
ja cits dara vienu darbu bez stresa, kaut 20gadus un sanjem tik, cik pasham ir vairak ka pietiekoshi

driver, ble

zinaatnieki tak vienmeer apskata ideaalus gadiijumus, so atalgojums ir chiki un izaugsme arii. un neesi nioskreejies kaa kuceens.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo