Online

Pašreiz BMWPower skatās 88 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Audio, video un multimēdiju forums

Tēma: Mājas akustika: Hi-Fi, 5.1, Dolby Atmos

AutorsZiņojums
oswald
05. Jun 2015, 18:04 #741

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

jā atrisinās, tikai besīgi turēt ieslēgtu vienu aparātu...kad tās VU kastes ražotājiem papildus spdif štekera ielikšana maksātu kapeikas...
Offline
Energizer
05. Jun 2015, 18:37 #742

Kopš: 06. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 503

Braucu ar:


05 Jun 2015, 18:04:06 oswald rakstīja:
jā atrisinās, tikai besīgi turēt ieslēgtu vienu aparātu...kad tās VU kastes ražotājiem papildus spdif štekera ielikšana maksātu kapeikas...


Sūds ar to kasti, viņiem tur ir daudz, šitais bija tāds kā budžeta, otrā tv variants, aparāts pats par sevi ir labs
Offline
most
05. Jun 2015, 18:59 #743

Kopš: 27. Mar 2010

No: Dobele

Ziņojumi: 1079

Braucu ar: Yamaha WR450 e46 n62-780hp g31

Varbūt kādam interesē mazlietots BOSE Acoustimass 15 series 3.
Balts, nedaudz janopuce, jo saputejis uz sakpja.
Filmam super, loti jaudgs sabwoofers.

PM



Ja interese piedavajat cenu.

[ Šo ziņu laboja most, 09 Nov 2015, 15:21:30 ]

Offline
sonx33
10. Jun 2015, 19:25 #744

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Spečuki, ko sakat par šim tumbam priekš priekšas, pagaidu varianta, platibai ap 25m2 istabai?
http://www.1a.lv/majas_elektronika/akustiskas_s...s/pioneer_cs3070
Offline
sonx33
12. Aug 2015, 18:03 #745

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Ko iesakat labak izveleties priekšai, dzivoklim 19m2 istab..
http://www.1a.lv/majas_elektronika/akustiskas_s...emas/yamaha_ns33
vai
http://www.1a.lv/majas_elektronika/akustiskas_s...s/pioneer_cs3070
Offline
sonx33
13. Aug 2015, 20:00 #746

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

ka ir vispār pie resivera kuram izejas pretestiba ir 8omi, var slegt klat skaļruņus ar 6 omu pretestibu?
Offline
JDS
13. Aug 2015, 20:04 #747

Kopš: 18. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 11114

Braucu ar: 3, 5, TS, YP

Jaa
Offline
Jerso
20. Aug 2015, 19:30 #748

Kopš: 12. Feb 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 220

Braucu ar: 530e

Esmu jauna resiivera mekleejumos, gribeetos lai funkcijas veel buutu aktuaalas arii peec 5-10 gadiem. Lai var iespraust USB un lasa max daudz formaatus, un vismaz 90W uz kanaalu. Skatos uz Yamaha jaunaa modelja budzheta variantu rxv479, tam gan 5.1, vai uz ieprieksheejo modeli rxv577. Gribeetos atkal Yamaha, bet ja kaut kas labs no Pioneer, Sony vai Onkyo izskatiitu arii kaa variantu.
Offline
JDS
20. Aug 2015, 19:32 #749

Kopš: 18. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 11114

Braucu ar: 3, 5, TS, YP


20 Aug 2015, 19:30:26 Jerso rakstīja:
Esmu jauna resiivera mekleejumos, gribeetos lai funkcijas veel buutu aktuaalas arii peec 5-10 gadiem. Lai var iespraust USB un lasa max daudz formaatus, un vismaz 90W uz kanaalu. Skatos uz Yamaha jaunaa modelja budzheta variantu rxv479, tam gan 5.1, vai uz ieprieksheejo modeli rxv577. Gribeetos atkal Yamaha, bet ja kaut kas labs no Pioneer, Sony vai Onkyo izskatiitu arii kaa variantu.

Taadi neeksistee, kur nu veel budzheta variantaa. Plus budzeta yamahas ir meesls
Offline
Jerso
20. Aug 2015, 20:23 #750

Kopš: 12. Feb 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 220

Braucu ar: 530e

Paldies par izsmeljoshu atbildi.

[ Šo ziņu laboja Jerso, 20 Aug 2015, 20:23:48 ]

Offline
Jerso
20. Aug 2015, 21:07 #751

Kopš: 12. Feb 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 220

Braucu ar: 530e

Galvenais lai populaaraakos formaatus lasa FLAC, loseless, wma, aac, ja kaads bonusaa tad veel labaak.
Offline
hasans
05. Sep 2015, 18:25 #752

Kopš: 04. Apr 2004

Ziņojumi: 7699

Braucu ar:

Domaju, kadu resiveri lai perk. Man ir Wharfedale Pacific PI-20 tumbas (120W/6ohms)
Subs aktivais. Vajag ar viem bluetooth, usb, radio utt. Kadi varinati, kadu izveleties? HI-end nepiedavat

Offline
Regisss
05. Sep 2015, 18:39 #753

Kopš: 02. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 7384

Braucu ar: BMW G01 X3 30d M-Sport '20, BMW X2 25d M-Sport '21, SUP Road Team Issue DI2 LTD '15, SUP Team 29 Iss


05 Sep 2015, 18:25:27 hasans rakstīja:
Domaju, kadu resiveri lai perk. Man ir Wharfedale Pacific PI-20 tumbas (120W/6ohms)
Subs aktivais. Vajag ar viem bluetooth, usb, radio utt. Kadi varinati, kadu izveleties? HI-end nepiedavat




Kāds budžets?


-----------------
Hmmmzzzzz...
Offline
hasans
05. Sep 2015, 18:40 #754

Kopš: 04. Apr 2004

Ziņojumi: 7699

Braucu ar:


05 Sep 2015, 18:39:11 Regisss rakstīja:

05 Sep 2015, 18:25:27 hasans rakstīja:
Domaju, kadu resiveri lai perk. Man ir Wharfedale Pacific PI-20 tumbas (120W/6ohms)
Subs aktivais. Vajag ar viem bluetooth, usb, radio utt. Kadi varinati, kadu izveleties? HI-end nepiedavat




Kāds budžets?


vairak par 300 eur neesmu planojis teret, bet budzetu var ari pastaipit

[ Šo ziņu laboja hasans, 05 Sep 2015, 18:40:58 ]

Offline
Regisss
05. Sep 2015, 18:49 #755

Kopš: 02. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 7384

Braucu ar: BMW G01 X3 30d M-Sport '20, BMW X2 25d M-Sport '21, SUP Road Team Issue DI2 LTD '15, SUP Team 29 Iss

Tu gribi 5.1 skaņu vai Tev būs tikai 2.1? Vai Tu plāno tur laist cauri tikai audio vai ari video avotus?

-----------------
Hmmmzzzzz...
Offline
hasans
05. Sep 2015, 18:59 #756

Kopš: 04. Apr 2004

Ziņojumi: 7699

Braucu ar:

Principa vajag tikai 2.1
Cik izskatas, tad stereo amp nenak ar bluetooth, usb, radio un visu kopa, tadelj janem bus 5.1 resivers. Video netiks laists caur resiveru.
Offline
Regisss
05. Sep 2015, 19:29 #757

Kopš: 02. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 7384

Braucu ar: BMW G01 X3 30d M-Sport '20, BMW X2 25d M-Sport '21, SUP Road Team Issue DI2 LTD '15, SUP Team 29 Iss


05 Sep 2015, 18:59:07 hasans rakstīja:
Principa vajag tikai 2.1
Cik izskatas, tad stereo amp nenak ar bluetooth, usb, radio un visu kopa, tadelj janem bus 5.1 resivers. Video netiks laists caur resiveru.


Protams ka nāk... Piemēram Yamaha R-N301 vai R-N500 vai R-N602... 500tais ir čomam (Margots iekš BMWPowera). Forš aparāts...
Šādi resīveri ir arī Onkyo... 610 Marantzam arī nav ne vainas! manuprāt Cambridge audio un Harman Kardon arī bija...

-----------------
Hmmmzzzzz...
Offline
hasans
05. Sep 2015, 23:56 #758

Kopš: 04. Apr 2004

Ziņojumi: 7699

Braucu ar:


05 Sep 2015, 19:29:32 Regisss rakstīja:

05 Sep 2015, 18:59:07 hasans rakstīja:
Principa vajag tikai 2.1
Cik izskatas, tad stereo amp nenak ar bluetooth, usb, radio un visu kopa, tadelj janem bus 5.1 resivers. Video netiks laists caur resiveru.


Protams ka nāk... Piemēram Yamaha R-N301 vai R-N500 vai R-N602... 500tais ir čomam (Margots iekš BMWPowera). Forš aparāts...
Šādi resīveri ir arī Onkyo... 610 Marantzam arī nav ne vainas! manuprāt Cambridge audio un Harman Kardon arī bija...


ok, papētīšū
Offline
sonx33
08. Sep 2015, 11:17 #759

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Uz tirdziņu.
labs aktīvais subs
https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-vide...akers/hdiod.html
un centrs, aizmugures
https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-vide...akers/bjdho.html
ņemot visu kopa 100 eiro!
Offline
walder
09. Nov 2015, 14:01 #760

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Kāds 2 vārdos varētu pastāstīt, kā lai dabū labāku skaņu no Spotify, kas tiek darbināts uz laptopa vai telefona, kas pieslēgts caur austiņu štekeri pie mājas kīnozāles.
Skaņa tāda so so ar švakiem basiem utt.
Laptopam vajag kaut kādu ārējo skaņas karti vai

Kam ir kīnozāles receiver ar Spotify? Ja resīvers ielādē šo pašu failu no neta, tad skaņai ta kā būtu jābūt labākai

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, Mberg, PERFS, RVR, Staris, SteelRat, VLD, linda, maxell, mrc, noisex, smudo