Online

Pašreiz BMWPower skatās 114 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Ziemas riepas

AutorsZiņojums
userisbm
23. Nov 2013, 22:25 #6821

Kopš: 25. Mar 2010

Ziņojumi: 515

Braucu ar:

nopirksu labas ziemas riepas no 7mm jaunas vai mazlietotas 185/65R15 vai 195/65R15 ar vai bez sipiem
Offline
viesturs
23. Nov 2013, 23:00 #6822

Kopš: 25. Sep 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 62

Braucu ar: divriteni

nopirkšu nokian hp7 vai hp8, interesē jaunas uz 195/65R15. lūdzu PM
Offline
biksesnost
24. Nov 2013, 10:26 #6823

Kopš: 09. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 232

Braucu ar: auto


205/60 r15 dunlop sport m3 4mm
5ls pāris
Offline
lions
24. Nov 2013, 11:48 #6824

Kopš: 09. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 309

Braucu ar: E39

Interesē 215/55 R17 ziemas riepas / riepa. Galvenais lai pāri 4mm.

P.M
Offline
pembits
24. Nov 2013, 11:59 #6825

Kopš: 22. May 2009

Ziņojumi: 252

Braucu ar:

liels lietotu ziemas riepu piedavajums no Norveģijas
saraksts bus pieejams tuvakas dienas.

izmeri no r13-r18
piedavajam ari riepu montāžu
atrodamies pie Vef

[ Šo ziņu laboja pembits, 24 Nov 2013, 12:00:05 ]

Offline
arizah
24. Nov 2013, 12:00 #6826

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43

Vaita ziemenes jau jaaliek? Shon taa kaa buutu laiks to izdariit tik negribas

[ Šo ziņu laboja arizah, 24 Nov 2013, 12:01:14 ]

Offline
ens
24. Nov 2013, 12:06 #6827

Kopš: 06. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 934

Braucu ar: Dvuļu un semkām

+1 arī plānots šodien aiziet uzlikt, bet baigais slinkums.
Offline
El_Camino
24. Nov 2013, 13:00 #6828

Kopš: 20. Jul 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 1420

Braucu ar: 96' Dodge RAM 5.9

Pārdotas

[ Šo ziņu laboja El_Camino, 25 Nov 2013, 15:47:00 ]



-----------------
Offline
userisbm
24. Nov 2013, 18:17 #6829

Kopš: 25. Mar 2010

Ziņojumi: 515

Braucu ar:


23 Nov 2013, 22:25:20 userisbm rakstīja:
nopirksu labas ziemas riepas no 7mm jaunas vai mazlietotas 185/65R15 vai 195/65R15 ar vai bez sipiem
Offline
nb3
24. Nov 2013, 19:51 #6830

Kopš: 07. Jan 2013

No: Smiltene

Ziņojumi: 16

Braucu ar: e34 525 vanos

Velos iegadaties ziemas riepas bez defektiem
205/55/r16 vai 205/60/r16
vel ar kadiem 6mm
summa ap 40 Ls
PM vai 22080 devini devini 7.
Offline
gatioe28
24. Nov 2013, 20:44 #6831

Kopš: 18. Dec 2003

No: Kandava

Ziņojumi: 471

Braucu ar: V8 440 NM , V8 2500 NM


18 Nov 2013, 14:41:28 gatioe28 rakstīja:
Pārdodu e38 lietos diskus ar jaunām KUMHO I ZEN KW22 ziemas riepām 215/65 R16




Komplekta cena 320Ls
tel 26486575
Offline
gda33
24. Nov 2013, 22:06 #6832

Kopš: 06. Aug 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 139

Braucu ar: e36 coupse


19 Nov 2013, 12:37:22 gda33 rakstīja:
Uz tirdzinu iet Gislawed North Frost 2 riepas uz R16 E46 dzelzs diskiem.. riepas 6+ mm visam, prokis labs, nav izrauti gabali, radzes ieksa vel... diski 7J ET42 un aizmugure ET47!
gribetu 120 latvijas naudinas!






Offline
520i
25. Nov 2013, 01:44 #6833

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:

vajag komplektu 225/65 R17

PM
Offline
Guntarsk
25. Nov 2013, 09:28 #6834

Kopš: 24. Sep 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 59

Braucu ar: biezpienu pa mūli

Vēl joprojām ir divas Michelin Alpin A4 91T 205/55R16 praktiski jaunas. Ar riepām nobraukts aptuveni 200 km, tāpēc uzskatu par praktiski jaunām! Jaunas maksā ar atlaidēm ap 150 -160Ls (ir vēl čeks saglabāts pa 156 Ls). Atdošu abas pa 90 Ls
Offline
Purcha
25. Nov 2013, 11:42 #6835

Kopš: 01. Mar 2006

No: Smiltene

Ziņojumi: 3101

Braucu ar: Z3 M52B30 stroker, M3 E46

Meklēju 1gb. Master Nordic 3 225/45 R17 riepu ar vismaz 7mm atlikumu, vai arī jaunu.

Kā arī pārdodu 4 gab. Master Nordic 3 195/65 R15, visām atlikums 8mm, Cena par komplektu 75 Ls

Offline
dainiiz
25. Nov 2013, 14:23 #6836

Kopš: 18. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5244

Braucu ar: 125mm


25 Nov 2013, 11:42:05 Purcha rakstīja:
Meklēju 1gb. Master Nordic 3 225/45 R17 riepu ar vismaz 7mm atlikumu, vai arī jaunu.

Kā arī pārdodu 4 gab. Master Nordic 3 195/65 R15, visām atlikums 8mm, Cena par komplektu 75 Ls




nopeerc jaunu kur probleema? taa takss ir navarka un maksaa tiesi apalus 35ls ja šhipota

[ Šo ziņu laboja dainiiz, 25 Nov 2013, 14:23:42 ]

Offline
12
25. Nov 2013, 14:34 #6837

Kopš: 11. Jun 2006

No: Tukums

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: E 39 3.0 dA. Volvo FH 12 460, Euro 6.

Meklēju 225/45 R17 ziemas ripuļus. Piedāvājumus PM
Offline
algo
25. Nov 2013, 14:57 #6838

Kopš: 01. Oct 2007

Ziņojumi: 123

Braucu ar: RRSC, R1


16 Nov 2013, 11:51:58 algo rakstīja:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/t...s/r18/iklme.html

Dunlop winter sport 4d ~7mm R18 225/40
40ls


Offline
MartinsT
25. Nov 2013, 15:04 #6839

Kopš: 07. Feb 2008

Ziņojumi: 72

Braucu ar: auto


23 Nov 2013, 22:25:20 userisbm rakstīja:
nopirksu labas ziemas riepas no 7mm jaunas vai mazlietotas 185/65R15 vai 195/65R15 ar vai bez sipiem


+1, tieši šādas vēlmes
Offline
Purcha
25. Nov 2013, 15:30 #6840

Kopš: 01. Mar 2006

No: Smiltene

Ziņojumi: 3101

Braucu ar: Z3 M52B30 stroker, M3 E46


25 Nov 2013, 14:23:19 dainiiz rakstīja:

25 Nov 2013, 11:42:05 Purcha rakstīja:
Meklēju 1gb. Master Nordic 3 225/45 R17 riepu ar vismaz 7mm atlikumu, vai arī jaunu .

Kā arī pārdodu 4 gab. Master Nordic 3 195/65 R15, visām atlikums 8mm, Cena par komplektu 75 Ls

[IMG]http://www.neoshop.lv/media/catalog/product/m/a...dic_3_1.jpg[IMG]


nopeerc jaunu kur probleema? taa takss ir navarka un maksaa tiesi apalus 35ls ja šhipota


Rītdien braucu uz Rīgu, kur pie tevīm var savākt? kā arī, man postā ir ierakstīts, ka meklēju lietotu vai arī pērku jaunu!

vienkārši, kur zvanīju par šīm riepām, nekur vairs viņu nav.

[ Šo ziņu laboja Purcha, 25 Nov 2013, 15:30:47 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo