| Autors | Ziņojums |
| userisbm | | 23. Nov 2013, 22:25 |
#6821
|
|
Kopš: 25. Mar 2010
Ziņojumi: 515
Braucu ar:
| nopirksu labas ziemas riepas no 7mm jaunas vai mazlietotas 185/65R15 vai 195/65R15 ar vai bez sipiem  |
Offline | |
|
| viesturs | | 23. Nov 2013, 23:00 |
#6822
|
|
Kopš: 25. Sep 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 62
Braucu ar: divriteni
| nopirkšu nokian hp7 vai hp8, interesē jaunas uz 195/65R15. lūdzu PM |
Offline | |
|
| biksesnost | | 24. Nov 2013, 10:26 |
#6823
|
|
 Kopš: 09. Sep 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 232
Braucu ar: auto
|
205/60 r15 dunlop sport m3 4mm
5ls pāris |
Offline | |
|
| lions | | 24. Nov 2013, 11:48 |
#6824
|
|
 Kopš: 09. May 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 309
Braucu ar: E39
| Interesē 215/55 R17 ziemas riepas / riepa. Galvenais lai pāri 4mm. 
P.M |
Offline | |
|
| pembits | | 24. Nov 2013, 11:59 |
#6825
|
|
 Kopš: 22. May 2009
Ziņojumi: 252
Braucu ar:
| liels lietotu ziemas riepu piedavajums no Norveģijas
saraksts bus pieejams tuvakas dienas.
izmeri no r13-r18
piedavajam ari riepu montāžu
atrodamies pie Vef[ Šo ziņu laboja pembits, 24 Nov 2013, 12:00:05 ] |
Offline | |
|
| arizah | | 24. Nov 2013, 12:00 |
#6826
|
|
 Kopš: 17. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 11323
Braucu ar: 43
| Vaita ziemenes jau jaaliek? Shon taa kaa buutu laiks to izdariit tik negribas  [ Šo ziņu laboja arizah, 24 Nov 2013, 12:01:14 ] |
Offline | |
|
ens  | | 24. Nov 2013, 12:06 |
#6827
|
|
 Kopš: 06. Oct 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 934
Braucu ar: Dvuļu un semkām
| +1 arī plānots šodien aiziet uzlikt, bet baigais slinkums.  |
Offline | |
|
El_Camino  | | 24. Nov 2013, 13:00 |
#6828
|
|
 Kopš: 20. Jul 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 1420
Braucu ar: 96' Dodge RAM 5.9
| Pārdotas [ Šo ziņu laboja El_Camino, 25 Nov 2013, 15:47:00 ]
-----------------
|
Offline | |
|
|
|
| userisbm | | 24. Nov 2013, 18:17 |
#6829
|
|
Kopš: 25. Mar 2010
Ziņojumi: 515
Braucu ar:
|
23 Nov 2013, 22:25:20 userisbm rakstīja:
nopirksu labas ziemas riepas no 7mm jaunas vai mazlietotas 185/65R15 vai 195/65R15 ar vai bez sipiem 
 |
Offline | |
|
| nb3 | | 24. Nov 2013, 19:51 |
#6830
|
|
 Kopš: 07. Jan 2013
No: Smiltene
Ziņojumi: 16
Braucu ar: e34 525 vanos
| Velos iegadaties ziemas riepas bez defektiem
205/55/r16 vai 205/60/r16
vel ar kadiem 6mm
summa ap 40 Ls
PM vai 22080 devini devini 7. |
Offline | |
|
| gatioe28 | | 24. Nov 2013, 20:44 |
#6831
|
|
 Kopš: 18. Dec 2003
No: Kandava
Ziņojumi: 471
Braucu ar: V8 440 NM , V8 2500 NM
|
18 Nov 2013, 14:41:28 gatioe28 rakstīja:
Pārdodu e38 lietos diskus ar jaunām KUMHO I ZEN KW22 ziemas riepām 215/65 R16
Komplekta cena 320Ls
tel 26486575
|
Offline | |
|
| gda33 | | 24. Nov 2013, 22:06 |
#6832
|
|
 Kopš: 06. Aug 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 139
Braucu ar: e36 coupse
|
19 Nov 2013, 12:37:22 gda33 rakstīja:
Uz tirdzinu iet Gislawed North Frost 2 riepas uz R16 E46 dzelzs diskiem.. riepas 6+ mm visam, prokis labs, nav izrauti gabali, radzes ieksa vel... diski 7J ET42 un aizmugure ET47!
gribetu 120 latvijas naudinas!
|
Offline | |
|
| 520i | | 25. Nov 2013, 01:44 |
#6833
|
|
 Kopš: 20. Aug 2013
No: Strenči
Ziņojumi: 2763
Braucu ar:
| vajag komplektu 225/65 R17
PM |
Offline | |
|
| Guntarsk | | 25. Nov 2013, 09:28 |
#6834
|
|
Kopš: 24. Sep 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 59
Braucu ar: biezpienu pa mūli
| Vēl joprojām ir divas Michelin Alpin A4 91T 205/55R16 praktiski jaunas. Ar riepām nobraukts aptuveni 200 km, tāpēc uzskatu par praktiski jaunām! Jaunas maksā ar atlaidēm ap 150 -160Ls (ir vēl čeks saglabāts pa 156 Ls). Atdošu abas pa 90 Ls |
Offline | |
|
| Purcha | | 25. Nov 2013, 11:42 |
#6835
|
|
 Kopš: 01. Mar 2006
No: Smiltene
Ziņojumi: 3101
Braucu ar: Z3 M52B30 stroker, M3 E46
| Meklēju 1gb. Master Nordic 3 225/45 R17 riepu ar vismaz 7mm atlikumu, vai arī jaunu.
Kā arī pārdodu 4 gab. Master Nordic 3 195/65 R15, visām atlikums 8mm, Cena par komplektu 75 Ls
|
Offline | |
|
| dainiiz | | 25. Nov 2013, 14:23 |
#6836
|
|
 Kopš: 18. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 5244
Braucu ar: 125mm
|
25 Nov 2013, 11:42:05 Purcha rakstīja:
Meklēju 1gb. Master Nordic 3 225/45 R17 riepu ar vismaz 7mm atlikumu, vai arī jaunu.
Kā arī pārdodu 4 gab. Master Nordic 3 195/65 R15, visām atlikums 8mm, Cena par komplektu 75 Ls
nopeerc jaunu kur probleema? taa takss ir navarka un maksaa tiesi apalus 35ls ja šhipota[ Šo ziņu laboja dainiiz, 25 Nov 2013, 14:23:42 ] |
Offline | |
|
|
|
| 12 | | 25. Nov 2013, 14:34 |
#6837
|
|
Kopš: 11. Jun 2006
No: Tukums
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: E 39 3.0 dA. Volvo FH 12 460, Euro 6.
| Meklēju 225/45 R17 ziemas ripuļus. Piedāvājumus PM |
Offline | |
|
| algo | | 25. Nov 2013, 14:57 |
#6838
|
|
 Kopš: 01. Oct 2007
Ziņojumi: 123
Braucu ar: RRSC, R1
|
16 Nov 2013, 11:51:58 algo rakstīja:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/t...s/r18/iklme.html
Dunlop winter sport 4d ~7mm R18 225/40
40ls
|
Offline | |
|
| MartinsT | | 25. Nov 2013, 15:04 |
#6839
|
|
Kopš: 07. Feb 2008
Ziņojumi: 72
Braucu ar: auto
|
23 Nov 2013, 22:25:20 userisbm rakstīja:
nopirksu labas ziemas riepas no 7mm jaunas vai mazlietotas 185/65R15 vai 195/65R15 ar vai bez sipiem 
+1, tieši šādas vēlmes  |
Offline | |
|
| Purcha | | 25. Nov 2013, 15:30 |
#6840
|
|
 Kopš: 01. Mar 2006
No: Smiltene
Ziņojumi: 3101
Braucu ar: Z3 M52B30 stroker, M3 E46
|
25 Nov 2013, 14:23:19 dainiiz rakstīja:
25 Nov 2013, 11:42:05 Purcha rakstīja:
Meklēju 1gb. Master Nordic 3 225/45 R17 riepu ar vismaz 7mm atlikumu, vai arī jaunu .
Kā arī pārdodu 4 gab. Master Nordic 3 195/65 R15, visām atlikums 8mm, Cena par komplektu 75 Ls
[IMG]http://www.neoshop.lv/media/catalog/product/m/a...dic_3_1.jpg[IMG]
nopeerc jaunu kur probleema? taa takss ir navarka un maksaa tiesi apalus 35ls ja šhipota
Rītdien braucu uz Rīgu, kur pie tevīm var savākt? kā arī, man postā ir ierakstīts, ka meklēju lietotu vai arī pērku jaunu!
vienkārši, kur zvanīju par šīm riepām, nekur vairs viņu nav.[ Šo ziņu laboja Purcha, 25 Nov 2013, 15:30:47 ] |
Offline | |
|