Online

Pašreiz BMWPower skatās 155 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
mc
30. Nov 2011, 17:32 #514

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


30 Nov 2011, 17:28:20 divkosigais rakstīja:
PAg pag..tad sanāk,ka deputāti nemaz nevar tā šito atmest atpakaļ?
Ja atmetīs - būs tautas nobalsošana?

ja pienjems tad pienjems, ja nepienjems buus tautas nobalsoshana. cerams ka balsojums saeimaa buus atklaats

-----------------


Offline
7788
30. Nov 2011, 17:35 #515

Kopš: 21. Jan 2005

Ziņojumi: 2520

Braucu ar:


30 Nov 2011, 17:32:30 mcgh rakstīja:

30 Nov 2011, 17:28:20 divkosigais rakstīja:
PAg pag..tad sanāk,ka deputāti nemaz nevar tā šito atmest atpakaļ?
Ja atmetīs - būs tautas nobalsošana?

ja pienjems tad pienjems, ja nepienjems buus tautas nobalsoshana. cerams ka balsojums saeimaa buus atklaats

Un kurš idiņš tādā veidā grib sabiedrību saliedēt, tak karš sāksies, es principiāli vairs krievu valodā nerunāšu!
Offline
viesulis
30. Nov 2011, 17:35 #516

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Izskanēja domu grauds, ka tiem, ka parakstījās pirmajā reizē (12k) nekas neliedza to darīt arī otrajā, tad sanāk, ka tie ir dubultie paraksti un neskaitās.
Offline
mc
30. Nov 2011, 17:45 #517

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


30 Nov 2011, 17:35:29 viesulis rakstīja:
Izskanēja domu grauds, ka tiem, ka parakstījās pirmajā reizē (12k) nekas neliedza to darīt arī otrajā, tad sanāk, ka tie ir dubultie paraksti un neskaitās.
nu to jau visu paarbaudiis, visus vaardus un pers.kodus, taksh siitiis iekshaa pc un saliidzinaas

-----------------


Offline
arnijs_e39
30. Nov 2011, 17:46 #518

Kopš: 14. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 719

Braucu ar: LI-92 , AB-55

Pārbaudīs jā, tāpēc jau aiziet 2milj.
Murgs kaut kāds.
Offline
kkas
30. Nov 2011, 17:52 #519

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10315

Braucu ar: Alfu

neatkarīgi kā nobalso Saeima, ir referendums.
Offline
colonel
30. Nov 2011, 17:57 #520

Kopš: 29. Apr 2003

Ziņojumi: 403

Braucu ar: mērci

Beidzat te ņemties jo vēl CVK nav apstiprinājusi cik parastu ir reģistrēts. Un tās biedrības paziņojumi jau ir paredzēti tikai lai latvieši ceptos!!!! Tā kā pašlaik mieru tikai mieru.... un rīt CVK paziņos provizoriskos rezultātus.

-----------------
Mācies no pulksteņa. Tas nesteidzas pat tad, kad kavē!
Offline
mc
30. Nov 2011, 18:00 #521

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


30 Nov 2011, 17:52:58 kkas rakstīja:
neatkarīgi kā nobalso Saeima, ir referendums.
kapēc tad Saeima balso ?

[ Šo ziņu laboja mcgh, 30 Nov 2011, 18:03:16 ]



-----------------


Offline
Deivid
30. Nov 2011, 18:03 #522

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X


30 Nov 2011, 17:57:11 colonel rakstīja:
Beidzat te ņemties jo vēl CVK nav apstiprinājusi cik parastu ir reģistrēts. Un tās biedrības paziņojumi jau ir paredzēti tikai lai latvieši ceptos!!!! Tā kā pašlaik mieru tikai mieru.... un rīt CVK paziņos provizoriskos rezultātus.


Tak neticu ka nav savakusi. Tikai neiespringstu uz faktu ka ir, jo iespeja ka 2/3 nobalsos Saeima PAR tak nav iespejama.
Offline
bum_bumz
30. Nov 2011, 18:27 #523

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7578

Braucu ar: E34

Malači, vaņkas
Kretīnam Dombrovskim un pārējiem tirliņiem tagad Ministru kabineta un Saeimas sēdes obligāti krievu valodā. Lai mēslu izdzītu no valsts, atļauj šim pazemot nāciju un rīkot referendumu.
Offline
tomick
30. Nov 2011, 18:33 #524

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D

Jāpagaida rītdiena. Līdz 28.11 bija savākti 130K + 12K kas iepriekš. Neticu ka pa divām dienām būtu parakstījušies 12k cilvēku.
Offline
RolandsK
30. Nov 2011, 18:37 #525

Kopš: 06. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3651

Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni


30 Nov 2011, 18:27:08 bum_bumz rakstīja:
...
Kretīnam Dombrovskim ...


Tu, gudriniek, aizej un pavadi valsti pie tādas krīzes
Offline
shmurger
30. Nov 2011, 18:40 #526

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


30 Nov 2011, 18:37:19 RolandsK rakstīja:

30 Nov 2011, 18:27:08 bum_bumz rakstīja:
...
Kretīnam Dombrovskim ...


Tu, gudriniek, aizej un pavadi valsti pie tādas krīzes
visi kretīni, -lācītis, zivtele, jaunais prezidents, iepriekšējais arī. ka tik kādu nodirst.
Offline
Tune-L
30. Nov 2011, 18:40 #527

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe

http://www.delfi.lv/news/national/politics/prov...ts.d?id=41946488

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Deivid
30. Nov 2011, 18:40 #528

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X


30 Nov 2011, 18:27:08 bum_bumz rakstīja:
Malači, vaņkas
Kretīnam Dombrovskim un pārējiem tirliņiem tagad Ministru kabineta un Saeimas sēdes obligāti krievu valodā. Lai mēslu izdzītu no valsts, atļauj šim pazemot nāciju un rīkot referendumu.


A Dombrovskim ar to kaads tiesi ir sakars ? Atlava referendumu ? Tadas tiesibas ir jebkuram, esi sveicinats demokratijaa, tikai lai aizietu tiktal vajag pietiekami daudz atbalstitaju.
Offline
bum_bumz
30. Nov 2011, 18:46 #529

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7578

Braucu ar: E34


30 Nov 2011, 18:37:19 RolandsK rakstīja:

30 Nov 2011, 18:27:08 bum_bumz rakstīja:
...
Kretīnam Dombrovskim ...


Tu, gudriniek, aizej un pavadi valsti pie tādas krīzes


Tu gribēji teikt, pakalpo valūtas fondam un pačakarē iedzīvotājus. Mierīgi

Šoreiz gan runa par pārspīlētu politkorektumu, 16. martu u.t.t.
Offline
TD91
30. Nov 2011, 18:50 #530

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2715

Braucu ar: MB


30 Nov 2011, 18:33:36 tomick rakstīja:
Jāpagaida rītdiena. Līdz 28.11 bija savākti 130K + 12K kas iepriekš. Neticu ka pa divām dienām būtu parakstījušies 12k cilvēku.

Vai ne , arī liekas maz ticami !
Offline
janchikz
30. Nov 2011, 20:38 #531

Kopš: 15. Jul 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 7718

Braucu ar:

Savākti referendumam par krievu valodu vajadzīgie paraksti

EDIT: IGAUNIS

[ Šo ziņu laboja janchikz, 30 Nov 2011, 20:41:29 ]

Offline
Lafter
30. Nov 2011, 20:44 #532

Kopš: 23. Sep 2007

Ziņojumi: 28686

Braucu ar: wv

Njā... kur tad patrioti bija, kad par LV valodu bija parakstu vakšana? ta arī nesavaca


-----------------
Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
Offline
Lafter
30. Nov 2011, 21:19 #533

Kopš: 23. Sep 2007

Ziņojumi: 28686

Braucu ar: wv

(c) Rihards


.......................................
Saule vēl nebija uzlēkuse, kad muļķu zemē jau sākās rosība... tagad visi gatavosies referendumam, publisko telpu piepildīs lumpenim adresēti saukļi un lumpenis savā trulumā atsauksies. Večuki ar putām uz lūpām, siekalām šķīstos lamās viens otru, gan jau ka kausies un pieminēs pobedu, sibīriju un vaidēs par represijām. Nacionāli apzinīgā jaunatne runās par kaušanos un dziedās dziesmas par utīm un to kaušanu, citi par zosu ganīšanu. Jautru jums skatīšanos, biedri!
...........................................



-----------------
Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo