Online
Pašreiz BMWPower skatās 155 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Latviešu valoda ir forša
| Autors | Ziņojums |
mc  | |  Kopš: 11. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 48018
Braucu ar: lēnu žurciņu
|
30 Nov 2011, 17:28:20 divkosigais rakstīja:
PAg pag..tad sanāk,ka deputāti nemaz nevar tā šito atmest atpakaļ?
Ja atmetīs - būs tautas nobalsošana?
ja pienjems tad pienjems, ja nepienjems buus tautas nobalsoshana. cerams ka balsojums saeimaa buus atklaats
-----------------
| Offline | | |
| 7788 | |  Kopš: 21. Jan 2005
Ziņojumi: 2520
Braucu ar:
|
30 Nov 2011, 17:32:30 mcgh rakstīja:
30 Nov 2011, 17:28:20 divkosigais rakstīja:
PAg pag..tad sanāk,ka deputāti nemaz nevar tā šito atmest atpakaļ?
Ja atmetīs - būs tautas nobalsošana?
ja pienjems tad pienjems, ja nepienjems buus tautas nobalsoshana. cerams ka balsojums saeimaa buus atklaats
Un kurš idiņš tādā veidā grib sabiedrību saliedēt, tak karš sāksies, es principiāli vairs krievu valodā nerunāšu! | Offline | | |
| viesulis | |  Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| Izskanēja domu grauds, ka tiem, ka parakstījās pirmajā reizē (12k) nekas neliedza to darīt arī otrajā, tad sanāk, ka tie ir dubultie paraksti un neskaitās. | Offline | | |
mc  | |  Kopš: 11. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 48018
Braucu ar: lēnu žurciņu
|
30 Nov 2011, 17:35:29 viesulis rakstīja:
Izskanēja domu grauds, ka tiem, ka parakstījās pirmajā reizē (12k) nekas neliedza to darīt arī otrajā, tad sanāk, ka tie ir dubultie paraksti un neskaitās.
nu to jau visu paarbaudiis, visus vaardus un pers.kodus, taksh siitiis iekshaa pc un saliidzinaas 
-----------------
| Offline | | |
| arnijs_e39 | |  Kopš: 14. Sep 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 719
Braucu ar: LI-92 , AB-55
| Pārbaudīs jā, tāpēc jau aiziet 2milj. 
Murgs kaut kāds. | Offline | | |
| kkas | |  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10315
Braucu ar: Alfu
| neatkarīgi kā nobalso Saeima, ir referendums. | Offline | | |
colonel  | |  Kopš: 29. Apr 2003
Ziņojumi: 403
Braucu ar: mērci
| Beidzat te ņemties jo vēl CVK nav apstiprinājusi cik parastu ir reģistrēts. Un tās biedrības paziņojumi jau ir paredzēti tikai lai latvieši ceptos!!!! Tā kā pašlaik mieru tikai mieru.... un rīt CVK paziņos provizoriskos rezultātus.
----------------- Mācies no pulksteņa. Tas nesteidzas pat tad, kad kavē! | Offline | | |
mc  | |  Kopš: 11. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 48018
Braucu ar: lēnu žurciņu
|
30 Nov 2011, 17:52:58 kkas rakstīja:
neatkarīgi kā nobalso Saeima, ir referendums.
kapēc tad Saeima balso ?  [ Šo ziņu laboja mcgh, 30 Nov 2011, 18:03:16 ]
-----------------
| Offline | | |
|
|
Deivid  | |  Kopš: 02. Mar 2004
Ziņojumi: 40692
Braucu ar: E46 M3 / C5X
|
30 Nov 2011, 17:57:11 colonel rakstīja:
Beidzat te ņemties jo vēl CVK nav apstiprinājusi cik parastu ir reģistrēts. Un tās biedrības paziņojumi jau ir paredzēti tikai lai latvieši ceptos!!!! Tā kā pašlaik mieru tikai mieru.... un rīt CVK paziņos provizoriskos rezultātus.
Tak neticu ka nav savakusi. Tikai neiespringstu uz faktu ka ir, jo iespeja ka 2/3 nobalsos Saeima PAR tak nav iespejama. | Offline | | |
| bum_bumz | | Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7578
Braucu ar: E34
| Malači, vaņkas
Kretīnam Dombrovskim un pārējiem tirliņiem tagad Ministru kabineta un Saeimas sēdes obligāti krievu valodā. Lai mēslu izdzītu no valsts, atļauj šim pazemot nāciju un rīkot referendumu. | Offline | | |
| tomick | |  Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
| Jāpagaida rītdiena. Līdz 28.11 bija savākti 130K + 12K kas iepriekš. Neticu ka pa divām dienām būtu parakstījušies 12k cilvēku. | Offline | | |
| RolandsK | |  Kopš: 06. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3651
Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni
|
30 Nov 2011, 18:27:08 bum_bumz rakstīja:
...
Kretīnam Dombrovskim ...
Tu, gudriniek, aizej un pavadi valsti pie tādas krīzes  | Offline | | |
| shmurger | |  Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
30 Nov 2011, 18:37:19 RolandsK rakstīja:
30 Nov 2011, 18:27:08 bum_bumz rakstīja:
...
Kretīnam Dombrovskim ...
Tu, gudriniek, aizej un pavadi valsti pie tādas krīzes 
visi kretīni, -lācītis, zivtele, jaunais prezidents, iepriekšējais arī. ka tik kādu nodirst. | Offline | | |
Tune-L  | |  Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
| http://www.delfi.lv/news/national/politics/prov...ts.d?id=41946488
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
| Offline | | |
Deivid  | |  Kopš: 02. Mar 2004
Ziņojumi: 40692
Braucu ar: E46 M3 / C5X
|
30 Nov 2011, 18:27:08 bum_bumz rakstīja:
Malači, vaņkas
Kretīnam Dombrovskim un pārējiem tirliņiem tagad Ministru kabineta un Saeimas sēdes obligāti krievu valodā. Lai mēslu izdzītu no valsts, atļauj šim pazemot nāciju un rīkot referendumu.
A Dombrovskim ar to kaads tiesi ir sakars ? Atlava referendumu ? Tadas tiesibas ir jebkuram, esi sveicinats demokratijaa, tikai lai aizietu tiktal vajag pietiekami daudz atbalstitaju. | Offline | | |
| bum_bumz | | Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7578
Braucu ar: E34
|
30 Nov 2011, 18:37:19 RolandsK rakstīja:
30 Nov 2011, 18:27:08 bum_bumz rakstīja:
...
Kretīnam Dombrovskim ...
Tu, gudriniek, aizej un pavadi valsti pie tādas krīzes 
Tu gribēji teikt, pakalpo valūtas fondam un pačakarē iedzīvotājus. Mierīgi 
Šoreiz gan runa par pārspīlētu politkorektumu, 16. martu u.t.t. | Offline | | |
|
|
TD91  | |  Kopš: 20. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 2715
Braucu ar: MB
|
30 Nov 2011, 18:33:36 tomick rakstīja:
Jāpagaida rītdiena. Līdz 28.11 bija savākti 130K + 12K kas iepriekš. Neticu ka pa divām dienām būtu parakstījušies 12k cilvēku.
Vai ne , arī liekas maz ticami ! | Offline | | |
| janchikz | |  Kopš: 15. Jul 2007
No: Jūrmala
Ziņojumi: 7718
Braucu ar:
| Savākti referendumam par krievu valodu vajadzīgie paraksti
EDIT: IGAUNIS  [ Šo ziņu laboja janchikz, 30 Nov 2011, 20:41:29 ] | Offline | | |
Lafter  | |  Kopš: 23. Sep 2007
Ziņojumi: 28686
Braucu ar: wv
| Njā... kur tad patrioti bija, kad par LV valodu bija parakstu vakšana? ta arī nesavaca 
----------------- Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
| Offline | | |
Lafter  | |  Kopš: 23. Sep 2007
Ziņojumi: 28686
Braucu ar: wv
| (c) Rihards
.......................................
Saule vēl nebija uzlēkuse, kad muļķu zemē jau sākās rosība... tagad visi gatavosies referendumam, publisko telpu piepildīs lumpenim adresēti saukļi un lumpenis savā trulumā atsauksies. Večuki ar putām uz lūpām, siekalām šķīstos lamās viens otru, gan jau ka kausies un pieminēs pobedu, sibīriju un vaidēs par represijām. Nacionāli apzinīgā jaunatne runās par kaušanos un dziedās dziesmas par utīm un to kaušanu, citi par zosu ganīšanu. Jautru jums skatīšanos, biedri!
...........................................

----------------- Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
| Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|