Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 150 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
M3RJ
25. Jul 2011, 11:58 #5121

Kopš: 12. Aug 2007

Ziņojumi: 666

Braucu ar: M3 & Alpina

Pardodu mobilos - ejosus un detalam.
Offline
Deivid
25. Jul 2011, 12:25 #5122

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X

Dell Latitude D610



14", Pentium M 1,6Ghz, 768Ram, 30GB HDD, Wifi ,COM ports.

Baterija tur - 2h. Loti laba vizuala stavokli.

80Ls

[ Šo ziņu laboja Deivid, 25 Jul 2011, 12:25:23 ]

Offline
LA
25. Jul 2011, 12:27 #5123

Kopš: 20. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9366

Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV

Varu piedāvāt lietotus/mazlietotus celtniecības instruementus - urbji, ēveles, ripzāģi u.c. Ja kas interesē PM
Offline
bmwaddict
25. Jul 2011, 12:35 #5124

Kopš: 23. Oct 2002

No: Ogre

Ziņojumi: 8263

Braucu ar: BMW pa Los Angeles


Varbūt kādam ir aizķēries nevajadzīgs Nokia N-Gage QD? Labprāt savākšu par nelielu atlīdzību.

PM vai 29419649
Offline
taksists
25. Jul 2011, 13:52 #5125

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Vai kāds no šejieniešiem tirgo virtuves galdu virsmas? Vajadzīgs viens gabals 3m garš. Ar nelielu piezāģēšanu.
PM, plīz.

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
zzips
25. Jul 2011, 14:08 #5126

Kopš: 20. Feb 2004

Ziņojumi: 28219

Braucu ar: Slēgta tipa visurgājēju

Indresee RAM DDR 1GB 400Mhz Varbūt kādam mētājas nevajadzīgs

[ Šo ziņu laboja zzips, 25 Jul 2011, 14:12:13 ]



-----------------
*Keep going..... It will all make sense soon
Offline
ARw
25. Jul 2011, 14:41 #5127

Kopš: 31. Aug 2007

No: Liepāja

Ziņojumi: 2680

Braucu ar: E30 TURBO, Hilux

LCD Monitori uz Tirdziņu! 17" un Viens 19"
PM, Liepājā

-----------------
BMW daļas E36,E46,E39,E60,E61,E53! PM
Offline
ervvis743
25. Jul 2011, 15:00 #5128

Kopš: 23. Aug 2010

No: Jelgava

Ziņojumi: 273

Braucu ar: e36/e46

Tirgoju šo procesoru:
Jauns ar visu garantiju!
Kods: BX80616I5660

[http://ark.intel.com/products/43550/Intel-Core-i5-660-Processor-(4M-Cache-3_33-GHz)]Spec.[/URL]
Gribetos kādus 95Ls
27019335/PM

[ Šo ziņu laboja ervvis743, 29 Jul 2011, 16:06:30 ]

Offline
bmwaddict
25. Jul 2011, 15:25 #5129

Kopš: 23. Oct 2002

No: Ogre

Ziņojumi: 8263

Braucu ar: BMW pa Los Angeles


25 Jul 2011, 14:08:40 zzips rakstīja:
Indresee RAM DDR 1GB 400Mhz Varbūt kādam mētājas nevajadzīgs


jā kātad mētājas un nevajadzīgs.. gigabaitīgie DDR ir deficīts tagad. nevelti ss.lv tādas cēnas.
Offline
lexafil
25. Jul 2011, 20:25 #5130

Kopš: 20. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 347

Braucu ar: E46

pardosu 2 pikstuljus, HERTZ 3m lietoti gribu 10ls PM



Links

[ Šo ziņu laboja lexafil, 27 Jul 2011, 19:41:52 ]

Offline
pekinens
25. Jul 2011, 20:45 #5131

Kopš: 10. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 980

Braucu ar: e30; e87

pārdodu krāsu titansilber 1,5 litri. atdosu pa 25 ls. ražotājs R-M.
Offline
robis325
25. Jul 2011, 20:50 #5132

Kopš: 30. Nov 2009

Ziņojumi: 970

Braucu ar:

Tīras sugas Labradora kucēni. Abiem vecākiem ir ciltsraksti, abi ar labiem raksturiem, draudzīgi labsirdīgi, mīl bērnus- izcili ģimenes suņi. Kucēni ļoti aktīvi, sabiedriski, dzīvespriecīgi, veselīgi. Visi gaišā krāsā ar gaišiem deguntiņiem. Dzimuši 06. 06. 2011.
Ja ir interese, vai kādi jautājumi, zvaniet vai PM.
Tel. 29133482
Galerija
Offline
stereophonic
25. Jul 2011, 22:01 #5133

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

paziņa tirgo vitrum veikala plauktus... mazlietotus 600ls plaukti
+kasaparāts (viss kas bildēs)
Guntis 29387332

[ Šo ziņu laboja stereophonic, 25 Jul 2011, 22:02:03 ]



-----------------

Offline
beerzinsh
25. Jul 2011, 22:28 #5134

Kopš: 04. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2572

Braucu ar:

kungi interesee shprice no njAUDI kupejas 2.3 benziina dzineeja 2.3 NG 93 gads!!!! PM ar piedaavaajumiem jeb kaads var arii ieteikt kaadu audi shrotu????
Offline
luushux
25. Jul 2011, 22:32 #5135

Kopš: 05. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 356

Braucu ar: e36

Ja Tev ir apnicis, Tavs, 19- 22 collu LCD monitors (veelams LED), un tu veelies no taa atbriivoties, par daudz maz normaalu ciparu, padod zinju
Offline
rucha
26. Jul 2011, 08:27 #5136

Kopš: 14. Aug 2005

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 5348

Braucu ar: QUATTRO

Možz kaādam noder-Ir palikušas lietotas detaļas no audi a4 2.6 quattro-kārba ar defektu ,nav otrā roba,dažādas aluminija sviras!Ja ir interese rakstiet!

[ Šo ziņu laboja rucha, 26 Jul 2011, 08:27:56 ]

Offline
mfg
26. Jul 2011, 08:55 #5137

Kopš: 01. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1584

Braucu ar:


22 Jul 2011, 13:58:29 mfg rakstīja:

20 Jul 2011, 13:23:56 mfg rakstīja:

19 Jul 2011, 08:52:09 mfg rakstīja:
Pardodu INPA diagnostiku kopa ar notebook IBM x41,PentM 1.5Ghz,batareja tur ~ 1.5 st,ieksha 1 gb RAM,60Gb Hdd,12.1' ekrans,licenzets un aktivizets WinXpPro,doc-station ar RS-232

Lasa e39 e38 e46 e60 un t.t.




- 150 ls





+ vel uzstadits DIS









nopietnam interesem cenu sarunasim

vairs nav

[ Šo ziņu laboja mfg, 27 Jul 2011, 16:35:50 ]

Offline
ZHPH
26. Jul 2011, 09:50 #5138

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 793

Braucu ar: Flančiem

Pērku E36 priekšējos koilus jaunus/lietotus

PM vai 27082313
Offline
Czars
26. Jul 2011, 10:09 #5139

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100



Uz tirgu Ipod Classic, 80GB ar papīriem, 220W lādētāju, un kompja kabeli.
Austiņas līdzi nebūs, palika divās daļās jakas reiferī
Tehniski viss darbojas un softiski arī, nu ir abružāta aizmugure, var izmantot kā arējo HDD.
Gribētu 65Ls ( 5 lati kaulēties )


Offline
Egle11
26. Jul 2011, 10:14 #5140

Kopš: 15. Aug 2006

Ziņojumi: 1486

Braucu ar: e46 LSTT, e46 03' Kemperi, Auto no DE, Yamaha MT-03,

Pirmssleegshanas izpaardoshana sporta preceem Veikalaa Sportinsh Brivibas gatve 406!!
Velosipeedi, aksesuaari, ziemas inventaars!!

30-60% atlaides!!

PM vai 29241741
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo