| Autors | Ziņojums |
| richuxx | |
 Kopš: 31. Jan 2010
No: Cēsis
Ziņojumi: 140
Braucu ar: bmw
| Kāds var piedāvāt microsoft surface pro 5(1796) planšetei displeju?
ar cenu pm vai 28600021 |
Offline | |
|
| Archie | |
 Kopš: 22. Mar 2011
Ziņojumi: 449
Braucu ar:
| Mini bezvadu projektors Philips Picopix micro
Projecē līdz 80". Screen mirroring. Wifi. Iebūvēts akumulators (līdz 115 min)
Jauns, neatpakots.
Cena- 180 eur
https://www.salidzini.lv/cena?q=picopix+micro
Apskats
https://www.youtube.com/watch?v=sEbMks3UGHg
Bildi ielikt nemāku 
[ Šo ziņu laboja Archie, 10 Jun 2021, 12:33:23 ] |
Offline | |
|
R_BERGS  | |
 Kopš: 15. Nov 2007
Ziņojumi: 16585
Braucu ar:
| Var kāds šeit piedāvāt skaidu plāksni 12mm biezu???
Apjomi līdz 100m3 nedēļā. Bet var arī piedāvāt vienreizēju darījumu.
ASAP! ! !
pm
-----------------
Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
|
Offline | |
|
depo  | |
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
08 Jun 2021, 14:36:25 @Accessdenied rakstīja:
08 Jun 2021, 14:32:25 @depo rakstīja:
08 Jun 2021, 14:15:42 @Accessdenied rakstīja:
Eu, kāds ir mēģinājis pirkt auto detaļas caur https://www.avtozapchasti24.lv ?
Prasa kaut kādu drošības naudu papildus..
Nav tas pats kas autodoc.lv un rezervesdalas24.lv ?
Nu tur ir kaut kas viens apakšā, manuprāt, piem., arī https://www.autorezervesdalas24.lv/ Vismaz no kontaktiem var saprast, ka kaut kāds vācietis apakšā. Tik cenas detaļām atšķiras. Nekur citur nevaru atrast detaļas, te ir, bet viņi pie 112 eur liek klāt kaut kādu mistisku drošības naudu, kuru solot atgriezt.
Ķīlas naudas pirkumiem parasti liek klāt, ja tu pērc, piemēram, ģeneratoru/turbīnu/stūres reiku. Jo tur klāt var būt minēts, ka vecā jāsūta atpakaļ. Aizsūtīsi savu beigto viņiem, atgriezīs ķīlas naudu.
[ Šo ziņu laboja depo, 14 Jun 2021, 07:34:45 ] |
Offline | |
|
depo  | |
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
| Bērza un ozola pirts slotas. Bērzs 1.85 Eiro, ozols 2.30 Eiro. Sasietas ar džutas auklu. Iespējama piegāde atkarībā no daudzuma un atrašanās vietas. Vairumā lētāk.
|
Offline | |
|
| pelu_junkurs | |
 Kopš: 27. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2444
Braucu ar: žurx
| Kādam nav centrbēdzes ventilators ar motoru ārpusē līdz D200 (pieslēguma) izmēram vai tad 300-400mm?
Kā arī, varbūt kāds pārdod markīzi 3-4m x 2-3m? |
Offline | |
|
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
09 Jun 2021, 07:22:25 @HUBLOC rakstīja:
pardodu dizaina dvielu zavetaju, atvazams ka durvis (kreisas). Pilniba jauns ar 2 gadu garantiju, ir visi papiri.
Tads maksa pari 1k.
poweram varu pa 480€.
sludeklis - https://m.ss.com/msg/lv/construction/plumbing/p...iers/belhhc.html
400 |
Offline | |
|
| ensure | |
Kopš: 13. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 189
Braucu ar:
| Uz tirdziņu sekojošas lietas -
6 krēsli. Visi labā stāvoklī, reāli nostāvēja gadus 7-8 virtuvē nelietoti. Pa visiem kopā 50 eur.
http://www.bildites.lv/images/jpv6a98a/152469/original.jpg
http://www.bildites.lv/images/feryk7zf/152469/original.jpg
+ 2 Alan Deko lampas. Cik saprotu netika nemaz pieliktas.
Sienas lampa 40
Griestu lampa 60, abas kopā pa 80.
https://files.fm/f/95k4h8863
https://www.alandeko.com/en/product/wall-lamp-s...w/2000000791036/
https://www.alandeko.com/lv/prece/griestu-lampa...m/2000000791029/
Edit: Diemžēl gribētājam pašam kārotais būs jāsavāc no Bauskas. Info PM.[ Šo ziņu laboja ensure, 29 Jun 2021, 10:42:03 ] |
Offline | |
|
|
|
Digital  | |
 Kopš: 02. Jul 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 3738
Braucu ar: Elektrību
| Uz tirdziņu Iphons xs, aizmugurējais stikls uzsists apakšpusē un viena plaisa ekrānā, kura gan strādāt netraucē. ~200eur. |
Offline | |
|
| uupis | |
Kopš: 16. Sep 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 147
Braucu ar: Bembeli - BMW izstrādājumu
| Nopirkšu Pioneer magnetolu ar Bluetooth un USB.
Piedāvājumus PM vai divi687455astoņ |
Offline | |
|
| pukraims | |
 Kopš: 17. Mar 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 313
Braucu ar:
| Pārdodu iPhone 7, 32GB, Gold,perfektā stāvoklī, bez buktēm un švīkām. Nav kritis, nav bijis skrūvēts vaļā, 100% oriģināls.Lietojusi draudzenes mamma,bet jau kādu laiku ir pārgājusi uz jaunaku modeli.
Te var apskatīt bildes: https://files.fm/u/8b47dampr
130 EUR[ Šo ziņu laboja pukraims, 19 Jun 2021, 11:52:27 ] |
Offline | |
|
| edgarstt | |
 Kopš: 29. Nov 2009
Ziņojumi: 218
Braucu ar: E46 330Ci
| Varbūt kāds var ieteikt garāžas vārtu meistaru? Vajag balansēt un arī uzstādīt automātiku pacelšanai. |
Offline | |
|
| pelu_junkurs | |
 Kopš: 27. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2444
Braucu ar: žurx
| Pepe Jeans vīriešu iešļūcenes (Melns+zils) 44.izm - 24eur;
Emporio Armani Beachware (Oriģinālas, made in Italy) sieviešu iešļūcenes (Navy vai Baltas) 37.-39.izm - 30eur.
26 27 34 14 whatsapp |
Offline | |
|
| pukraims | |
 Kopš: 17. Mar 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 313
Braucu ar:
| Šodien Rīgā ir pieejamas 2 kastītes (pa 6kg) ar ļoti saldām Latvijas zemenēm.
Pirmdien pēcpusdiena būs vēl kādas 8 kastītes.
Cena 2.50/kg
[ Šo ziņu laboja pukraims, 26 Jun 2021, 14:41:44 ] |
Offline | |
|
| rus90 | |
Kopš: 01. Jun 2014
Ziņojumi: 285
Braucu ar:
| Meklēju 8"collas subwoofer skaļruni. Var piedavat gan jaunu gan lietotu. Var ari ar visu kasti. |
Offline | |
|
| Ruudis29 | |
 Kopš: 16. Apr 2016
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
| Pārdodu vai mainu pret auto kawasaki Zx9-R, 900cc, 105KW, 2001. gada tikko izieta tehniskā apskate bez aizrādijumiem. Izcilā tehniskā un vizuālā stāvoklī, veikta pilna apkope, sagatavots sezonai. Smieklīgi mazs nobraukums - nepilni 24000km, ko nekļūdīgi apstiprina stāvoklis, vēsture tīra. Zinātāji novērtēs pareizo izlaiduma gadu un motoru. Delkevic izplūde, notīta ar karstumizturīgo lentu visā garumā, skan un iet iespaidīgi, līdzi dodu oriģinālo izplūdi. Ieguldijumi nav nepieciešami, sēdies un baudi sezonu. 2400Eur ,20010046 vai PM .
[URL=https://failiem.lv/u/c3f8kmqst#/view/2.jpg][/URL]
[URL=https://failiem.lv/u/c3f8kmqst#/view/1.jpg][/URL]
[URL=https://failiem.lv/u/c3f8kmqst#/view/3.jpg][/URL]
[ Šo ziņu laboja Ruudis29, 27 Jun 2021, 13:40:33 ] |
Offline | |
|
|
|
| builis | |
 Kopš: 03. Jan 2017
No: Rīga
Ziņojumi: 150
Braucu ar:
| Iegādāšos mazlietotu sup dēli. Budžets 250 naudiņas. |
Offline | |
|
| airis1989 | |
 Kopš: 08. Jan 2016
Ziņojumi: 137
Braucu ar: 2018, 2019,2019
| Varbūt kādam noder leduskapis garāžai vai dāčai. https://market.yandex.ru/product--kholodilnik-s...l-17-mbsw/979340 Maza izmēra, lietots vairāk kā 10 gadus, bet viss strādā un saldētava strādā labi. Augša un iekša nav pārāk tīra un pats negribu tīrīt. "Sobrīd vel ir pie elektrības.. Uzgriežot maksimāli zemāko temperatūru leduskapja sadaļā, spēj arī sasaldēt augšeējos plauktus.Iemainu pret 2l zero kolu, bet pašam jānones no 5 stāva( es nepalīdzēšu dēļ muguras traumas. Teika, Biķernieku iela. Vēlams savākt šovakar vai rītvakar, jo šodien piegādā jaunu leduskapi. Ja 2 dienu laikā neviens nesavāks, tad ies uz miskasti.
Atdots[ Šo ziņu laboja airis1989, 28 Jun 2021, 20:29:47 ] |
Offline | |
|
| rencho | |
 Kopš: 23. Mar 2009
No: Sigulda
Ziņojumi: 1469
Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S
| Meklēju mājai metāla jumtu ar/bez uzstādīšanas.
PM |
Offline | |
|
| ensure | |
Kopš: 13. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 189
Braucu ar:
| 2 Alan Deko lampas. Cik saprotu netika nemaz pieliktas.
Sienas lampa 30
Griestu lampa 40
https://files.fm/f/95k4h8863
https://www.alandeko.com/lv/prece/sienas-lampa-...w/2000000791036/
https://www.alandeko.com/lv/prece/griestu-lampa...m/2000000791029/
Atrodas Bauskā, visticamāk gribētajam pašam būtu jāatbrauc pakaļ.
PM.
EDIT: Abas kopā pa 50 eur.[ Šo ziņu laboja ensure, 05 Jul 2021, 15:01:54 ] |
Offline | |
|