Online

Pašreiz BMWPower skatās 111 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
PowerBMW
14. Jan 2016, 11:18 #44501

Kopš: 27. Jul 2006

Ziņojumi: 5824

Braucu ar:

vajag 6.gab kolektora klapīšu aizbāžņus priekš e60!
uzeri Blacer šobrīd nav
Offline
mfg
14. Jan 2016, 11:20 #44502

Kopš: 01. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1584

Braucu ar:


14 Jan 2016, 11:18:34 PowerBMW rakstīja:
vajag 6.gab kolektora klapīšu aizbāžņus priekš e60!
uzeri Blacer šobrīd nav



saskruve vecas ar m5 skruvem,depo bus 1e par visu,uz muzhu

[ Šo ziņu laboja mfg, 14 Jan 2016, 11:24:56 ]

Offline
z-street
14. Jan 2016, 11:26 #44503

Kopš: 14. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2735

Braucu ar: RR

530d,fl xenon,navi 16;9,melns ādas komforta salons,parking sensori priekšā un pakaļā, virsbūves daļas labā stāvoklī.ABS bloks 001.



Vairs nav-lampas gan priekšas,gan aizmugures.

PM vai 27018100

[ Šo ziņu laboja z-street, 14 Jan 2016, 11:27:38 ]

Offline
Mikels
14. Jan 2016, 11:41 #44504

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5498

Braucu ar: cieņu

Pērku E46 M pakas stūri labā stāvoklī. PM

[ Šo ziņu laboja Mikels, 14 Jan 2016, 11:42:04 ]

Offline
NP10
14. Jan 2016, 12:32 #44505

Kopš: 27. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 639

Braucu ar: Vaz


14 Jan 2016, 11:41:37 Mikels rakstīja:
Pērku E46 M pakas stūri labā stāvoklī. PM



Es arī!

PM
Offline
sonx33
14. Jan 2016, 12:39 #44506

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Pasalieties ar "autoplus" atlaižu kartes numuru! pm
Offline
wanksta
14. Jan 2016, 12:41 #44507

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Varat piedāvāt labu radiatoru E39 M52
Offline
Smell
14. Jan 2016, 13:34 #44508

Kopš: 16. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 333

Braucu ar: e30,e28,e34,c6 4f

Nopirkšu e36 Mpakas bemperu tikai oem vēlams moreagrun krāsā, bet der arī citā. Piedāvājumus PM vai 282o313divi (var rakstit whatsappa)
Offline
Katwiaf
14. Jan 2016, 13:43 #44509

Kopš: 15. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 472

Braucu ar:

Pārdodu!
E46 kupejas aizmugurējais bamperis, bez defektiem ar sensoriem, un aizmugurējās lampas, pilns komplekts bez defektiem. viss kā bildē!
ir arī gaišie gristi ja kādam interesē

[IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=q45v7uf1apr9trzlmbi.jpg]
[/URL][/IMG]
Offline
Billy
14. Jan 2016, 13:49 #44510

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1705

Braucu ar: DS4


14 Jan 2016, 12:41:29 wanksta rakstīja:
Varat piedāvāt labu radiatoru E39 M52


Precizak kads gads?
Ja pec 1998/9 varu piedavat var teikt jaunu Nissen 60648A radiatoru E39,E38 prieksh M52,M54,M62
http://webshop.nissens.com/GeneratedPDF/44eb6ea...00566/60648A.pdf
50Eur

[ Šo ziņu laboja Billy, 14 Jan 2016, 13:51:25 ]

Offline
ostradamus
14. Jan 2016, 13:53 #44511

Kopš: 13. Apr 2014

Ziņojumi: 469

Braucu ar:

Mekleju uz e60 piekabes āķi ,pilna kompektā
sedans 2004 g
Offline
slaidais666
14. Jan 2016, 14:08 #44512

Kopš: 17. Nov 2015

Ziņojumi: 8

Braucu ar:

Iegādāšos bmw m52b20 dzinēja indukcijas spoli. Ļoti vēlams pārdaugavā un šodien.
Offline
elwys
14. Jan 2016, 14:16 #44513

Kopš: 16. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 497

Braucu ar: Mogo atbalstu

Nopirkšu e46 M43b19 Starteri. Var piedāvāt kopā ar uzstādīšanu

PM, 2o26o2oo
Offline
dmotors
14. Jan 2016, 15:56 #44514

Kopš: 16. Nov 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 146

Braucu ar: Mpak

Jaunas rezerzes daļas. Labas cenas! PM!
Offline
Alternative
14. Jan 2016, 16:22 #44515

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 13

Braucu ar:

Pērku sedana e36 haubi diamond schwartz vai melnu.
Rīga.
PM

[ Šo ziņu laboja Alternative, 14 Jan 2016, 16:23:07 ]

Offline
Edd21
14. Jan 2016, 16:29 #44516

Kopš: 29. Oct 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 96

Braucu ar: e46

Peerku e46 sedana haubi, pr bamperu, kreiso spaarnu, balto pagriezienu. Par saldaam cenaam. Var buut siki defekti.
Offline
Lew
14. Jan 2016, 17:22 #44517

Kopš: 01. Aug 2011

Ziņojumi: 413

Braucu ar: 1.1bar

Pērku!
Auto - e46 99.gads (kupeja) 2.8ci
Abs sensorus.
2x priegšējos
1x pakaļējo.
Jaunus!!

Auto detaļu veikālus māku. ( vajag labākas cenas )

[ Šo ziņu laboja Biimer, 14 Jan 2016, 17:23:40 ]

Offline
xtreme21
14. Jan 2016, 18:27 #44518

Kopš: 24. Jan 2005

No: Jelgava

Ziņojumi: 2553

Braucu ar: Bobiku


08 Jan 2016, 10:30:44 xtreme21 rakstīja:
Nopirkšu:

1. E30, e36, e34 lielo LSD reduktoru
vai
2. e30 mazo LSD reduktoru
vai
3. e30 lielā reduktora vāku

PM ar piedāvājumiem!

++++ Kā arī vajag resnās pusasis e30



PM!

Offline
darkness1111
14. Jan 2016, 18:48 #44519

Kopš: 22. Mar 2014

Ziņojumi: 387

Braucu ar:

e39 3,0d m57
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=n647dy0s3pb4tj7jtc4k.jpg]
[/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=fp1bcrh0l8qhi0k11k8y.jpg]
[/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=4lei7ukf80v3v7hbtv.jpg]
[/URL]
tilts ar veselam buksem un ;ķegām abs da4ikiem
reduktoru 60e vis sborā .
kardans 30e
dzinejs ar visam 6 sprauslām, 150e pa lēto
sprauslas atseviski 40e gb
tv 20e
ir vebasto pilna komplektā ar veselu izputeju .80e
laba stures reika 40e
izplešanās trauks 15 e
generātors 40e
stūres sūknis 25e
bākas sūknis 30e
lukturi ir šādi paši ksenona bet ar balto pagriezienu 60e kompl.
durvis 20e gb
utt
26718346

[ Šo ziņu laboja darkness1111, 14 Jan 2016, 18:49:29 ]

Offline
VB540i
14. Jan 2016, 18:49 #44520

Kopš: 25. May 2015

Ziņojumi: 87

Braucu ar:

Visas daļas no e39 pfl M62B44 tomāta:



R18 - e46 oem

R16 - e39 oem


zvanīt. 28644474
motors vēl darbināms, kompresija laba.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo