Online

Pašreiz BMWPower skatās 120 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
MAXixt
13. Oct 2015, 22:28 #41361

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13


13 Oct 2015, 21:28:08 duzis89 rakstīja:
Mekleju no E46 m3 sture prieks 3.0d m57

Laba stavokli un bez kosmosa.



raksti uzreiz cik gatavs maksat.
Offline
to_ms
13. Oct 2015, 22:30 #41362

Kopš: 17. Jun 2014

Ziņojumi: 68

Braucu ar:

Pārdodu vai mainu MontBlanc jumta reliņus pret e30 daļām, 4x100 diskiem.
Der:
BMW 316-325 4d,t 91g-
Toyota Corolla 5d Liftback 93-97g, Camry 4d,t 97-01
Saab 900 5d, 9000, 9-5
Alfa Romeo 146, 156 Sportwagon

45eur
MontBlanc

PM vai whatsapp 26446760
Offline
Tazx
13. Oct 2015, 22:50 #41363

Kopš: 03. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 264

Braucu ar: bīemvē

NO E36

VĀRSTU VĀKA blīve m50/m52 ar vienu vanosu vecā tipa vākam (jauna) - 10e
ĶĒDE M50/M52 motoriem, RUVILLE, garā. Pilnīgi jauna, nav pat no kastītes izņēmta - 25e
SPARARATS komplekts ar sajugu no m52b28 - 25e
BLOKS m52b28 25e
AMĪŠI bagažnieka 5e
SPOGUĻI kupejas ar perfektiem stikliņiem (vadītāja puses defekts plastmasai) -10e

Offline
lapkovskisA
13. Oct 2015, 22:57 #41364

Kopš: 11. May 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 271

Braucu ar: SAAL.LV autoparku

Aizvien meklēju 3.6x reduktoru e36 lielajam korpusam. Var piedāvāt arī citas attiecības. LSD nauda nesanāk.
Offline
piga
13. Oct 2015, 23:52 #41365

Kopš: 13. Nov 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 119

Braucu ar: b m w

mekleju prieksejo FL bamperi no e39 sedana , pilna sbora un ar stiklu atmazgatajiem . Nekautrejamies PM .
Offline
Danky
14. Oct 2015, 00:01 #41366

Kopš: 29. Mar 2008

Ziņojumi: 56

Braucu ar: X99

Pārdodu BMW mk2 navigacijas bloku , viss strādā
cena 40eiro
PM vai 29999180
Offline
e36powers
14. Oct 2015, 05:37 #41367

Kopš: 11. Dec 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 810

Braucu ar: 192hp

Mekleju moldingu no E46 aizm. bampera
BEZ PDC vaj ar fake PDC



Mekleju reste.

Varbut kurs tirgo vaj kur var nopirkt pateiks?





[ Šo ziņu laboja e36powers, 14 Oct 2015, 06:24:37 ]

Offline
way
14. Oct 2015, 08:21 #41368

Kopš: 06. Jun 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 196

Braucu ar: E53 n62 F07 n57

Perki no e38 730d 98 Gada abs zilo pr datchiku pm vaj 25325251
Offline
kriii
14. Oct 2015, 08:23 #41369

Kopš: 20. Sep 2013

Ziņojumi: 832

Braucu ar: F02, Insignia un tosteri

Vajag E36 (jebkura, izņemot M3) vai E46 (no 1.6-2.3 benz) priekšējo bremžu pakavu ar skrūvēm. Šodien, Rīgā.
Offline
smagratis
14. Oct 2015, 08:35 #41370

Kopš: 01. Apr 2009

Ziņojumi: 357

Braucu ar: kaķi

Nopirkšu M60 M62 dzinēja termomuftu



Gaisa masas mērītāju priekš e38 730i. Der arī no M50b25, M62B35 dzinējiem. Detaļas nr.13621747155
Offline
AndrisK
14. Oct 2015, 11:27 #41371

Kopš: 20. Mar 2006

Ziņojumi: 1891

Braucu ar: Xu

Vajag X5 3.0d 2004g pie Webasto cirkulācijas sūkni...PM
Offline
ivachek
14. Oct 2015, 11:37 #41372

Kopš: 29. Mar 2010

Ziņojumi: 18

Braucu ar:

pardod 2001gada e46 330i sedanu angli 1100euro automats ,trukst kapots ,sparni 2gab,bamperi 2gab ,sofera durvis ,amisi prieksa 2gab ,plaukti prieksa 2gab ,benki ,un sture .parejais ir vel uz auto tel. 28353092
Offline
z-street
14. Oct 2015, 11:42 #41373

Kopš: 14. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2735

Braucu ar: RR

318ti



Lampas 50e
Haube 40e
M42 zirneklis 40e
melnie griesti bez lūkas 80e
Stūre 25e
Reduktors metināts 3,45 40e
Aizmugures bampers 20e
Reduktors kompakta 3,38 45e
Pusasis mazās e30,kompakta e36 20e/gb
Spidometrs 20e
Kārba 35e
Fl bampers ar savilcējiem 15e
Pfl brille 15e nav sterila
E36 lielās pusasis 25e/gb

disku nav.

Par pārējām daļām pm

BRC Gāzes iekārta 4 paaudze no 6cyl ar balonu rezerves riteņa vietā 220e
m52b25 dzinējs pliks klucis 230e



Pm vai 27018100

Offline
DKristaps
14. Oct 2015, 12:18 #41374

Kopš: 04. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: Kājām

Visas daļas no 530d, 2001.gada 142kw





Melnie griesti bez lūkas 90e
Abs 001 - 100e
Stūre 90e pardots
Shadowline 30e
Kārba 350e- pardots
Aizmugurējās FL diožu lampas 70e
Turbīna 180e pardots
Izp. kolektors 140e pardots
Dzinējs pliks 250e
Sprauslas 50e/gab
Priekšējais Fl bampers 120e pardots
intercoolers 40e
kondiskas radiators 20e
Servo stūres reika 90e
Webasto 100e
m piekare
pārbūves komplekts

pārējais Pm vai 26179122

Visas daļas no 530d, 2001.gada 142kw




330i kupeja 2001.gada


pr. haube labā stavoklī - 110e
Multi stūre ar melno koku - 100e pardots
pr.logs ar sensoru labs 55e pardots
kārba AT - 200e pardots
aiz.suporti 40e
un visas pārējās daļas




Ja kas interesē un cenām PM vai 26179122
Offline
MAXixt
14. Oct 2015, 12:21 #41375

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13

Rez dalas no e46: 330i,330ci,318cin42,320i,320d 110kw,320d 100kw,323i T.24554754
E39: 530it,525it,520is,528is,528it,540is
E53X5 3.0i un 3.0d un Z3 cabrio
Offline
final
14. Oct 2015, 12:26 #41376

Kopš: 18. Nov 2002

No: Limbaži

Ziņojumi: 960

Braucu ar: Raptor

Nopirkšu BOSCH dzinēja vadības blokus.
e36 318is m42 BOSCH 0 261 200 950
e36 320i m50 BOSCH 0 261 200 403

-----------------
Jaunas un lietotas BMW rezerves daļas - CLICK uz bildes!
[URL=https://bsparts.eu/en/]
[/URL]
Offline
primy
14. Oct 2015, 12:33 #41377

Kopš: 19. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1037

Braucu ar: plīsušu menisku


11 Oct 2015, 10:39:08 primy rakstīja:
E46 m52tub28: Perku stures pastiprinataja šķīvi.
Labu pfl kupejas šofera spārnu,krāsa velams topasblau!
Kupejas šofera lukturi,ka ari listites zem lukturiem(bez mazgatajiem)
Difuzoru radiatoram!
pasparņu galus lidz bamperim.
Rīgā!

Offline
ahmeds
14. Oct 2015, 13:32 #41378

Kopš: 26. Oct 2014

No: Jelgava

Ziņojumi: 273

Braucu ar: BMW 725,Toyota Celica 2.0GT-i

Piedāvājiet M50B25 ieplūdes kolektoru,čainas diagnostikas kabeli ar visu pāreju(vag com) PM vai zvanīt 2827217seši
Offline
Agritis
14. Oct 2015, 14:24 #41379

Kopš: 25. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2117

Braucu ar: benzīnu


18 Aug 2015, 11:36:42 Agritis rakstīja:
Pārdodu e32 priekšējo durvju apakšējos moldingus. OEM, jauni, iepakojumā. 51211928007 un 51211928008. 40 eiras par abiem kopā. PM


30 eiras par abiem
Offline
igorjok21
14. Oct 2015, 14:58 #41380

Kopš: 19. Mar 2011

Ziņojumi: 1505

Braucu ar: X5

ir kādam labs neizsēdēts pelēks ādas šofera sēdeklis? tāds, kurš nečīkst un ar apsildi!
komforta laikam man ir vai kā viņus tur sauc!
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo