Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 99 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
krisjanisf
29. Aug 2016, 19:07 #38641

Kopš: 02. Apr 2015

Ziņojumi: 32

Braucu ar:


26 Aug 2016, 19:02:15 @krisjanisf rakstīja:
Intersē xbox360. rēali vajag visus vadus, konsoli un pulti vai divas.Spēles nevajag.Līdz 90 eiro. PM

vēljoprojām aktuāli
Offline
jekabsl
29. Aug 2016, 21:04 #38642

Kopš: 28. May 2009

Ziņojumi: 690

Braucu ar: 318d MP-1015

Pārdodu:

Ipad2 32gb black, bez 3g

Vizuāli un tehniski viss ok. Baterija tur ļoti ilgi. Pēc specifikācijas 10 stundas.
Gribu 110 eur.

Samsung RC730 17 collu laptops, i5-2430M 2.4GHz, 8GB RAM, 500 GB HDD, GT540 video karte, win10 instalēts.
http://www.notebookcheck.net/fileadmin/_migrated/pics/RC730_S05_01.jpg

Cenu piedāvāt PM


Ir nelieli vizuāli defekti.
Šeit apraksts
Gribu 60 eur. Var runāt.

PM, atrodas Piņķos.
Offline
vlAdlik
30. Aug 2016, 08:37 #38643

Kopš: 06. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 559

Braucu ar: etalonu roka

Mekleju LG g3 d855 ar defektiem, galvenais lai ecu strada
Offline
BR64
30. Aug 2016, 10:13 #38644

Kopš: 11. Aug 2015

Ziņojumi: 37

Braucu ar:

Praktiskis jauns ZTE Blade V6 telefons
ss.lv

Offline
8203
30. Aug 2016, 10:16 #38645

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 992

Braucu ar: BMW

Nopirkšu 16.gab iekštelpu LED lampas.
GU10, 500lm, siltas - 3000k.
PM
Offline
Sovis
30. Aug 2016, 11:12 #38646

Kopš: 17. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 647

Braucu ar: AA-3555

Pārdodu Premium šķidrumus priekš E-cigaretēm.

Garšas un stiprumi:
- Berry Mix Flavor – 30 ml/6 mg
- Double Apple Flavor – 30 ml/6 mg
- Energy Drink Flavor – 30 ml/6 mg
- Blueberry Flavor – 30 ml/6 mg

Pareizā bāzes attiecība, lai būtu laba/izteikta garša un daudz dūmu - 80 percent vegetable glycerin / 20 percent propylene glycol.

Bilde ieskatam - https://failiem.lv/u/wmef2zgu#/view/20160826_085154.jpg

Varu arī izsūtīt pa Pasta staciju.

Cena par katru pudelīti 5,- EUR. Ja ņem visas kopā, tad atdošu pa 18,- EUR.
Offline
SpOrcMeN
30. Aug 2016, 11:39 #38647

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

ir dota metala kaste krasota nedaudz aprusejusi no visam pusem, vajag notirit ar smilshu strukklu varbut un nogruntet varbut ari nokrasot uzreiz , kursh varetu a sakarigam naudinjam to uznjemties kase nav liela 10x60x180 cm .

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
Wildmonkey
30. Aug 2016, 12:54 #38648

Kopš: 04. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 57

Braucu ar: E36

Esi gatavs ziemai?

SS.LV
Offline
Wildmonkey
30. Aug 2016, 12:56 #38649

Kopš: 04. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 57

Braucu ar: E36

Labs grils tikai 40eur lietojis esmu 2-3x reizes.

Bildes1

Bilde2

Bilde3

28746038

30eur!

[ Šo ziņu laboja Wildmonkey, 31 Aug 2016, 14:26:39 ]

Offline
dci
30. Aug 2016, 13:24 #38650

Kopš: 05. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 189

Braucu ar: BMW 1602

Pārdodu ļoti labu mazlietotu akumulatoru Banner 92Ah 850A AGM ir testera izdruka

80Eur
Offline
janzi
30. Aug 2016, 14:52 #38651

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Nopirkšu android tālruni. Max 5collas. Lidz 50 eur!

Offline
Ridlihs
30. Aug 2016, 18:00 #38652

Kopš: 19. Feb 2011

No: Daugavpils

Ziņojumi: 4671

Braucu ar: gandrīz geļiku

pilnīgi jauns iepakojums, pirku uz akciju pirkumiņā, atdošu par pašizmaksu - 12,50 aināriem. palika pāri, šitos vairs nevajadzēs.

Offline
sanco887
30. Aug 2016, 20:30 #38653

Kopš: 01. Mar 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 40

Braucu ar:

Pārdodu bmw reverse PH5950W atomagnetolu 10 eur 287nulle6876

Bilde
Offline
mavericks
31. Aug 2016, 08:53 #38654

Kopš: 24. Feb 2007

Ziņojumi: 399

Braucu ar:

Vajadzīgs resīveris...mājās gribu pieslēgt dažas skandas...
Piedāvājumus lūdzu pm.

[ Šo ziņu laboja mavericks, 31 Aug 2016, 08:54:26 ]

Offline
bikeman
31. Aug 2016, 08:57 #38655

Kopš: 13. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1088

Braucu ar: e91 330d

Moš kādam vajag jaunas, originālās neizpakotas apple earpod autiņas,ir pāris sakrājusās!Ar Cenām pm
Offline
aqpw
31. Aug 2016, 09:46 #38656

Kopš: 06. Apr 2014

Ziņojumi: 364

Braucu ar:

Kāds tirgo DD? Pm/pn
Online
ralfiks
31. Aug 2016, 10:11 #38657

Kopš: 01. Sep 2013

No: Daugavpils

Ziņojumi: 3251

Braucu ar: MB;f15;LC

Sveiki visiem.
Varbūt ir kādam "lieks""(pat divi) normāls ne pārāk mazu collu monitors(i),kuru nebūtu žēl notirgot par nekosmosu?Paredzēts palietot pie videokameru rakstītāja skarbos apstākļos(noliktava utt),tāpēc nav intereses pirkt jaunu.
Offline
lanvin777
31. Aug 2016, 10:29 #38658

Kopš: 08. Aug 2014

Ziņojumi: 90

Braucu ar: riteni


29 Aug 2016, 13:15:26 @lanvin777 rakstīja:
Pārdodu Jaunu Samsung Galaxy S6 32gb
Telefons pirkts Latvijā, pilnīgi jauns, visas plēves vēl virsū, pilns komplekts.
Cena teiksim: 360 EUR
PM


UP 350EUR
Offline
ozo
31. Aug 2016, 10:30 #38659

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar



Ir viens lieks sets. PM.



BeZ pudeles- 50Eur
Offline
Gabberman
31. Aug 2016, 10:48 #38660

Kopš: 13. Nov 2007

Ziņojumi: 42

Braucu ar: BMW 525e, Honda VTX 1800R

Pārdodu tel numuru 2211trīsOOO 100eur
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo