Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 125 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
SB7
08. Aug 2016, 21:53 #38441

Kopš: 13. Aug 2015

Ziņojumi: 53

Braucu ar: fiat

Pārdod sony cdx-gt200 magnetolu. Cd/radio/aux 30€
https://drive.google.com/open?id=0B1JpTGhkyETVc3Z5dGxzTmlYU2M
Offline
Digital
08. Aug 2016, 22:04 #38442

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3738

Braucu ar: Elektrību


08 Aug 2016, 15:39:54 @RmaxLV rakstīja:

08 Aug 2016, 12:39:06 @CP17 rakstīja:

08 Aug 2016, 11:00:44 @RmaxLV rakstīja:
Vēlos tramvaja zvanu/tauri, ar visiem zināmo toni. Varbūt kāds strādā tramvjuDEPO un var no kāda veca tramvaja dabūt?

Nereāli dabūt, pirms vairākiem gadiem meklēju, atmetos... + tur ir tāds mehānisms, tā nav taure, bet metāls pret metālu tirkšķ

Es esmu lietas kursā, ka mehāniski darbinās tā nav problēma.


Šitādu kadu gadu atpakalj uz viena klienta e70 saskaros, nejaushi piespiežot, kadu bridi nesapratu kas pr skanjam no dzineja
Offline
520i
09. Aug 2016, 09:33 #38443

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:

Pērku nesapistus bmw r16 kalpakus. Ja apbruzati, tad par attiecigu cenu. Sodien.
Offline
marciss
09. Aug 2016, 10:20 #38444

Kopš: 02. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1634

Braucu ar: G30 un F31

Kolēģis meklē dzinēju priekš Chrysler 300C 2.7 2005.g
PM
Offline
Kalnz
09. Aug 2016, 10:35 #38445

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Vajag čekus par būvmateriāliem u.tml kas nepieciešams dzīvokļa/mājas remontam/labiekārtošanai!
Jo vecāki, jo labāk!

PM
Offline
TD91
09. Aug 2016, 12:11 #38446

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2715

Braucu ar: MB

Varbūt kādam svaidās plauktā šāda nokia batarejka ?
Vai iesakat ,kur var nopirkt !?
Offline
CP17
09. Aug 2016, 12:28 #38447

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


08 Aug 2016, 22:04:29 @Digital rakstīja:

08 Aug 2016, 15:39:54 @RmaxLV rakstīja:

08 Aug 2016, 12:39:06 @CP17 rakstīja:

08 Aug 2016, 11:00:44 @RmaxLV rakstīja:
Vēlos tramvaja zvanu/tauri, ar visiem zināmo toni. Varbūt kāds strādā tramvjuDEPO un var no kāda veca tramvaja dabūt?

Nereāli dabūt, pirms vairākiem gadiem meklēju, atmetos... + tur ir tāds mehānisms, tā nav taure, bet metāls pret metālu tirkšķ

Es esmu lietas kursā, ka mehāniski darbinās tā nav problēma.


Šitādu kadu gadu atpakalj uz viena klienta e70 saskaros, nejaushi piespiežot, kadu bridi nesapratu kas pr skanjam no dzineja

Šimkusam jr. Uz subāra bija, interesanti pa wef tiltu braukt un tirkšķināt
Offline
jim-beam
09. Aug 2016, 13:48 #38448

Kopš: 29. Mar 2009

Ziņojumi: 11096

Braucu ar: veļasmašīnu ~300hp


09 Aug 2016, 12:28:44 @CP17 rakstīja:

08 Aug 2016, 22:04:29 @Digital rakstīja:

08 Aug 2016, 15:39:54 @RmaxLV rakstīja:

08 Aug 2016, 12:39:06 @CP17 rakstīja:

08 Aug 2016, 11:00:44 @RmaxLV rakstīja:
Vēlos tramvaja zvanu/tauri, ar visiem zināmo toni. Varbūt kāds strādā tramvjuDEPO un var no kāda veca tramvaja dabūt?

Nereāli dabūt, pirms vairākiem gadiem meklēju, atmetos... + tur ir tāds mehānisms, tā nav taure, bet metāls pret metālu tirkšķ

Es esmu lietas kursā, ka mehāniski darbinās tā nav problēma.


Šitādu kadu gadu atpakalj uz viena klienta e70 saskaros, nejaushi piespiežot, kadu bridi nesapratu kas pr skanjam no dzineja

Šimkusam jr. Uz subāra bija, interesanti pa wef tiltu braukt un tirkšķināt


A vai ta neder no kādas skolas, kura tiek atjaunot? Manā laikā mācības stundu un starpbrīža sākuma signāla tarkšķis bija identisks tramvajam.
Offline
wfuk
09. Aug 2016, 14:46 #38449

Kopš: 11. Jun 2014

Ziņojumi: 293

Braucu ar:


09 Aug 2016, 12:40:53 @ivens7 rakstīja:
PARDODU 2000 GADA ANGLI E46 323I DUBULT VANOS MANUALA KARBA SISTA PAKALEJA DAĻA VAR PALAIST PABRAUKT 500EURO pie pirksanas masina paliks bez riepam un diskiem,tas bus pasiem jadomaa
Pec uk pases dzinejs 2494cc
29497388


500eir ar sistu pakalju/bez riepam & diskiem par masinu kas ieks UK gan jau iepirkta par zem 100eir? Ahujel?
Offline
Jantarix
09. Aug 2016, 15:54 #38450

Kopš: 29. Mar 2006

Ziņojumi: 1755

Braucu ar: Turbo Mersedesu


09 Aug 2016, 14:46:25 @wfuk rakstīja:

09 Aug 2016, 12:40:53 @ivens7 rakstīja:
PARDODU 2000 GADA ANGLI E46 323I DUBULT VANOS MANUALA KARBA SISTA PAKALEJA DAĻA VAR PALAIST PABRAUKT 500EURO pie pirksanas masina paliks bez riepam un diskiem,tas bus pasiem jadomaa
Pec uk pases dzinejs 2494cc
29497388


500eir ar sistu pakalju/bez riepam & diskiem par masinu kas ieks UK gan jau iepirkta par zem 100eir? Ahujel?

ss

kas tajos ripuljos ti īpašs?

[ Šo ziņu laboja Jantarix, 09 Aug 2016, 15:56:30 ]

Offline
Kaspars982
09. Aug 2016, 16:04 #38451

Kopš: 30. Oct 2013

Ziņojumi: 140

Braucu ar:

Kads var piedāvāt jaunus celtniecibas elektro instrumentus lētāk nekā veikalā?
Offline
Bambuks
09. Aug 2016, 17:59 #38452

Kopš: 19. Jun 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1093

Braucu ar: V8 Biturbo

Pardodu mazlietotu Lenovo/IBM ThinkPad T510

15collu ekrans.

Intel Quad Core i7 2.67GHz
4GB Ram
320hdd
NVidia Quadro 2GB

ap 15-20 ladesanas cikliem.Tur 4-5h

Cena 300eiro.

[ Šo ziņu laboja Bambuks, 09 Aug 2016, 17:59:40 ]

Offline
Bamperis
09. Aug 2016, 18:42 #38453

Kopš: 04. Mar 2004

No: Tukums

Ziņojumi: 4836

Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M

BMW Navigācijas Disks 2016.g

Ir navigaacijas diski prieks X5,X3 ,E39,E38,E46 E65,Range Rover MK4 (DVD) bloka ar jaunakajaam 2016 karteem ..,visi LV celji siki un smalki,POi utt.
Kaa ari ir paradiijushas MK3 bloka 2016 !!! gada kartes
+ arii varu parinstaleet navi bloku,ar jaunaako,aatraako softu.

Cena 10 eur
PM,vai 2934 6 8 6 8

Varu nosutit pa pastu ~2-2.50eur klaat
Ir pieejams arii professional 2016 navi disks ar LV celjiem prieksh e60/61,e90,e70 CCC -10eur

Un pirms rakstat,izlasat sludinajumu kartgi,neparjautajiet visu,kas jau sludeklii ir mineets,savadak parjautaa un uzzinot info pazuud
Ka arii ir AUDI navigacijas diski!
Offline
Jonjis
09. Aug 2016, 20:39 #38454

Kopš: 06. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1554

Braucu ar:


08 Aug 2016, 14:50:37 @TD91 rakstīja:
pērku ābola 5-5s priekšējo stiklīnu bez defektiem !
PM


Stiklu? Kā pēc tam laminēsi?

09 Aug 2016, 12:11:50 @TD91 rakstīja:
Varbūt kādam svaidās plauktā šāda nokia batarejka ?
Vai iesakat ,kur var nopirkt !?
http://www.bildites.lv/images/ls29mwv1pzstggdo1u7v.jpeg

Kauns, Tom! 10eu jauna.


-----------------
BMW CCC,CIC,NBT,Evo,MGU navigācijas karšu atjaunošana, carplay aktivizācijas un OEM BMW audio remonts.
PM
Offline
TD91
09. Aug 2016, 21:50 #38455

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2715

Braucu ar: MB

Nezināju ,ka tādus vēl var nopirkt , tpc prasu "kur var nopirkt "
Offline
BigBear
10. Aug 2016, 01:40 #38456

Kopš: 09. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1890

Braucu ar: Glanci

Varbūt, kāds nodarbojas ar dzīvojamo konteineru tirdzniecību?! Interesē 3x6 metri! Ar piedāvājumiem PM.
Offline
DrumB
10. Aug 2016, 01:50 #38457

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i


09 Aug 2016, 21:50:19 @TD91 rakstīja:
Nezināju ,ka tādus vēl var nopirkt , tpc prasu "kur var nopirkt "

https://www.salidzini.lv/search.php?q=nokia+bl-4d
Offline
ivens7
10. Aug 2016, 02:28 #38458

Kopš: 02. May 2009

Ziņojumi: 19

Braucu ar: e36/e34


09 Aug 2016, 15:54:20 @Jantarix rakstīja:

09 Aug 2016, 14:46:25 @wfuk rakstīja:

09 Aug 2016, 12:40:53 @ivens7 rakstīja:
PARDODU 2000 GADA ANGLI E46 323I DUBULT VANOS MANUALA KARBA SISTA PAKALEJA DAĻA VAR PALAIST PABRAUKT 500EURO pie pirksanas masina paliks bez riepam un diskiem,tas bus pasiem jadomaa
Pec uk pases dzinejs 2494cc
29497388


500eir ar sistu pakalju/bez riepam & diskiem par masinu kas ieks UK gan jau iepirkta par zem 100eir? Ahujel?

ss

kas tajos ripuljos ti īpašs?




Pardota...ps ja vari pa 100E sakasit sitadus anglus tad busu gatavs tev koncam iedot 200e
Offline
ritvarsox
10. Aug 2016, 09:18 #38459

Kopš: 28. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2028

Braucu ar: E39 528, F11 530d, Giant FS GSR Alu


09 Aug 2016, 12:11:50 @TD91 rakstīja:
Varbūt kādam svaidās plauktā šāda nokia batarejka ?
Vai iesakat ,kur var nopirkt !?


Ir BL-4D un BL-5u baterijas.
Offline
Sovis
10. Aug 2016, 11:02 #38460

Kopš: 17. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 647

Braucu ar: AA-3555

Pārdodu šķidrumus priekš E-cigaretēm.

7 x 10 ml dažādu garšu pudelītes. Cena par visām kopā 15,- EUR.

Garšas un stiprumi:
- Mango Cherry Blackcurrant Grape Flavor – 10 ml/6 mg
- Strawberry with Mint Flavor – 10 ml/6 mg
- Guava Cherry Peach Flavor – 10 ml/12 mg
- Blueberry Blackcurrant Guava Mint Flavor – 10 ml/12 mg
- Mango Flavor – 10 ml/6 mg
- Energy Drink Flavor – 10 ml/6 mg
- Watermelon Flavor – 10 ml/3 mg
Bilde ieskatam - https://failiem.lv/u/sgc5tt4u#/view/ELiquid.jpg
Varu arī izsūtīt pa Pasta staciju.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo