Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 94 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
ramtairidi
26. Jul 2016, 11:15 #38281

Kopš: 27. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2686

Braucu ar: pilnu pulksteni

Pārdošanā Recaro young expert autobeņķis bez isofix, darba kārtībā.
Powera cena 100 eur

Rakstat PM

[ Šo ziņu laboja ramtairidi, 26 Jul 2016, 11:21:27 ]

Offline
Sovis
26. Jul 2016, 11:37 #38282

Kopš: 17. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 647

Braucu ar: AA-3555

Pārdodu vienreiz lietotu 4k Sporta kameru ar 16MP.

Video ieskaitam - https://www.youtube.com/watch?v=NE_y8wzV4B4

Kameras apraksts un specifikācija - http://www.ebay.com/itm/Q3H-Waterproof-4K-Sport...70-/172173803328

Ir uz rokas pults, lai to varētu attālināti vadīt. Ir kaudze dažādu stiprinājumu, vai varētu pielikt pie velo, moto, snowboarda dēļa un utt.

Var izmantot arī, kā video reģistratoru.


Cena - 70 EUR.
Offline
artc
26. Jul 2016, 12:20 #38283

Kopš: 23. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2953

Braucu ar: muti

Pārdodu Pioneer P77MP magnetolu - 120 EUR

Klasisks dizains, augsta skaņas kvalitāte, alumīnija panelis, 3 lineārās izejas, subwoofera kontrole no maģa, "burr brown" ciparu - analogais pārveidotājs (dac).

Offline
Baltic
26. Jul 2016, 12:24 #38284

Kopš: 05. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 7

Braucu ar:

Varbūt kādam ir piedāvājumā PVC baneri?

Interesē 2 gab.
6x10m un 10x12m(garums varbūt lielāks).
Nav nozīmes, kas uzdrukāts.

PM vai 283septiņi0471

[ Šo ziņu laboja Baltic, 26 Jul 2016, 12:24:25 ]

Offline
marcis110
26. Jul 2016, 12:24 #38285

Kopš: 09. May 2010

Ziņojumi: 54

Braucu ar: K2

Pārdodu/Mainu (pret kādu auto) plaši pielietojamu tirdzniecības kiosku. Ir apgaismojums, elektrība, ugunsdzēsības un apsardzes signalizācija, žalūzijas, seifs, mēbelēts. Viegli pārvietojams un pielāgojams citām vajadzībām
Cena: 1620
Apskatīt var Cēsu raj.
Sīkāks info PM.


Offline
SpOrcMeN
26. Jul 2016, 13:37 #38286

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

kas ir alpinas diskus vairs nepulesi ebejs vairs neruleee ??????? )))

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
SpOrcMeN
26. Jul 2016, 14:28 #38287

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili


25 Jul 2016, 20:26:41 @aep_det rakstīja:
Ar pārvākšanos daudz kā lieka tagad:

---Bulls boksa cimdi. Bulls TT-2015 10 OZ.
Pilnīgi jauni, nav lietoti.


20 EUR


---Pilnīgi jauna akustiskā ģitāra
https://www.amazon.com/Hohner-HC06-Classical-St...ar/dp/B001U0OWSU

120 EUR



---Kam ir iPhone4 vai iPod, tad varu piedāvāt šadu pilnīgi jaunu iepakojumā.
https://www.amazon.com/REVO-Connected-Digital-R...ywords=revo+axis

Tūkstošiem radiostaciju, skaņas kvalitāte

Lai lietotu citiem iPhone, ir jāpiepērk pāreja.

60 EUR





nopitna parvakshanas tiehsam daudz ka lieka no parejam mantam kas tev bija vel ir tuplja freze - stipri lietota un kruzite ar uzrakstu boss )))

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
adrenalins
26. Jul 2016, 16:30 #38288

Kopš: 04. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1431

Braucu ar: KIA de-niro


25 Jul 2016, 21:27:18 @rucha rakstīja:
kādam ir kādas dāvanu kartes,piedāvājumi uz Tallink kruiziem,augustam??



arī interesē.
Offline
aep_det
26. Jul 2016, 17:20 #38289

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2429

Braucu ar: 5008


26 Jul 2016, 14:28:34 @SpOrcMeN rakstīja:

25 Jul 2016, 20:26:41 @aep_det rakstīja:
Ar pārvākšanos daudz kā lieka tagad:

---Bulls boksa cimdi. Bulls TT-2015 10 OZ.
Pilnīgi jauni, nav lietoti.


20 EUR


---Pilnīgi jauna akustiskā ģitāra
https://www.amazon.com/Hohner-HC06-Classical-St...ar/dp/B001U0OWSU

120 EUR



---Kam ir iPhone4 vai iPod, tad varu piedāvāt šadu pilnīgi jaunu iepakojumā.
https://www.amazon.com/REVO-Connected-Digital-R...ywords=revo+axis

Tūkstošiem radiostaciju, skaņas kvalitāte

Lai lietotu citiem iPhone, ir jāpiepērk pāreja.

60 EUR





nopitna parvakshanas tiehsam daudz ka lieka no parejam mantam kas tev bija vel ir tuplja freze - stipri lietota un kruzite ar uzrakstu boss )))



Mēbeles interesē?

Divas klavieres?

Visu pēc kārtas.

[ Šo ziņu laboja aep_det, 26 Jul 2016, 17:22:25 ]

Offline
NBS
26. Jul 2016, 17:22 #38290

Kopš: 04. Jul 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 724

Braucu ar: AWD


25 Jul 2016, 21:27:18 @rucha rakstīja:
kādam ir kādas dāvanu kartes,piedāvājumi uz Tallink kruiziem,augustam??


Arī interesē. PM.
Offline
RZZ
26. Jul 2016, 17:27 #38291

Kopš: 30. Apr 2011

No: Zilupe

Ziņojumi: 1413

Braucu ar: Plostu

Pārdodu velo 29'', XL rāmis (185 - 195 cm), Rochock dakša + Lockout, u.t.t Poweram lētāk!

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mou....html?1469542724
Offline
yns
26. Jul 2016, 19:28 #38292

Kopš: 29. Mar 2009

Ziņojumi: 64

Braucu ar:

Pa lēto atdodu jumta reliņus un velo turētājus, bija uz E46.

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/spa....html?1469550305
Offline
SpOrcMeN
26. Jul 2016, 19:34 #38293

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

klavieres varetu iekjert bet nnopietni ja tas ir klavieres nevis pianino, uz klavierem varetu kadu izdrazt )

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
Cp
26. Jul 2016, 19:42 #38294

Kopš: 02. Nov 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 914

Braucu ar:

Sporc spridzinātājs
Offline
aep_det
26. Jul 2016, 19:43 #38295

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2429

Braucu ar: 5008


26 Jul 2016, 19:34:06 @SpOrcMeN rakstīja:
klavieres varetu iekjert bet nnopietni ja tas ir klavieres nevis pianino, uz klavierem varetu kadu izdrazt )



Atkrīt!

Ir klavieres, bet digitālās
Offline
SpOrcMeN
26. Jul 2016, 20:17 #38296

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

ne neder vajag royalju )) uz shita ja uir darits

[ Šo ziņu laboja SpOrcMeN, 26 Jul 2016, 20:17:26 ]



-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
Filips
26. Jul 2016, 20:20 #38297

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 4542

Braucu ar: E 61.

Uz šitā tu vari

-----------------
VISA VEIDA ŽALŪZIJAS!!!!!
markīzes, slēģi, rulo, kasešu rullo, vertikālās, romiešu utt..
TAGAD ARĪ PACEĻAMIE GARĀŽU VĀRTI!!!!!
mob: 26602255
[email protected]
Offline
MTMM
27. Jul 2016, 10:16 #38298

Kopš: 08. May 2016

No: Valmiera

Ziņojumi: 41

Braucu ar:

Uz tirgu 2gb A tribīnes biļetes

Offline
Damn
27. Jul 2016, 10:22 #38299

Kopš: 24. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 10819

Braucu ar:

Lietots Canon 10-22mm 250eur
Lietots Canon 100-400mm 750eur (1.versija)

PM

[ Šo ziņu laboja Damn, 27 Jul 2016, 10:22:30 ]

Offline
Osels
27. Jul 2016, 11:41 #38300

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 565

Braucu ar:

Vajadzīgs plastmasas H2O trubu kausējamais lodāmurs ar visiem pričendāļiem. Varbūt kāds var ieteikt vai piedāvāt labu? Un kā ir ar tiem ķīnas/poļu variantiem? Viņi ir +/- Ok vai vienreiz sakausē trubu un pats verķis izskūst?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo