Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 143 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Reinno
12. Jan 2015, 10:36 #30801

Kopš: 04. Jan 2009

No: Ogre

Ziņojumi: 892

Braucu ar: MB

Kadam varbut ir palikusi/metajas Pineer DEH-P6900IB panelis. Apnicis savu ik pa laikam parlodet.
Offline
snowy
12. Jan 2015, 11:10 #30802

Kopš: 05. Feb 2011

Ziņojumi: 1281

Braucu ar: Nepīpētu salonu

Bez steigas meklēju brilles un ķiveri kalnu izpriecām ar snovu. No brillēm interesē kaut kas no Electric EG2 vai EG3 modeļiem (ar mazu rāmi vai bez rāmja), var piedāvāt analogus. Ķivere vēlams melna vai tumšas krāsas, kaut kas no Pro-Tec klāsta būtu lieliski.

Varbūt kādam kaut kas mājās tāds aizķēries un nevajadzīgi krāj putekļus. PM!
Offline
vapbmw
12. Jan 2015, 11:21 #30803

Kopš: 12. Jan 2015

Ziņojumi: 35

Braucu ar:

* VDO oil pressure gauge 0-10 BAR

Links

30 eiro (lietots)

* VDO boost gauge

Links

30 eiro (lietots)


RAID HP Ādas Sporta stūre - 45 eiro

Links

* no name Blow off ar flanci un trubu - 20 eiro

Links

mail [email protected] 288nullenulle980

[ Šo ziņu laboja vapbmw, 12 Jan 2015, 21:26:38 ]

Offline
CP17
12. Jan 2015, 12:45 #30804

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Ir kādam? Pm->
Offline
sn
12. Jan 2015, 12:47 #30805

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(


12 Jan 2015, 12:45:54 CP17 rakstīja:
Ir kādam? Pm->


tev smuki nadziņi

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
CP17
12. Jan 2015, 12:50 #30806

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Tu davai kodē ātrāk, nevis dedzini topikus
Offline
zhuupa
12. Jan 2015, 13:46 #30807

Kopš: 28. Sep 2010

No: Viļāni

Ziņojumi: 2299

Braucu ar: Fiat Multipla

Dāvanu karte uz Rīga-Stokholma-Rīga kruīzu. B klase.Derīguma termiņš 11.02,2015-11.04.2015.
100 €
Un nē, neatdošu par 80€ un nemainu pret E36 kapotu.

[ Šo ziņu laboja zhuupa, 12 Jan 2015, 13:47:16 ]

Offline
R_S
12. Jan 2015, 15:21 #30808

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku

Varbut kadam interese jauns, neatverts Ipad Air 16 gb, space grey krasa? 360 euro

Offline
Montana
12. Jan 2015, 16:55 #30809

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !


12 Jan 2015, 13:46:03 zhuupa rakstīja:
Dāvanu karte uz Rīga-Stokholma-Rīga kruīzu. B klase.Derīguma termiņš 11.02,2015-11.04.2015.
100 €
Un nē, neatdošu par 80€ un nemainu pret E36 kapotu.


ar shito uz "par baltu velti topiku "
Offline
Zoo
12. Jan 2015, 17:03 #30810

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger

http://reklama.vesti.lv/lv/housekeeping/health/..._aids/table.html
Offline
Zoo
12. Jan 2015, 17:04 #30811

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger

http://www.apeirons.lv/new/?page=10&sub=52
Offline
endorphine
12. Jan 2015, 17:41 #30812

Kopš: 01. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 146

Braucu ar: 318ti


12 Jan 2015, 16:35:57 Redline rakstīja:


Ja kāds grasās būvēt HTPC, tad piedāvāju četrkodolu AMD APU uz socket FM1. AMD A8 3870k Liano ar iebūvētu Radeon 6550 video, atbalsta DDR3 līdz 1866MHz. Black edition ar atvērtu multiplier, var overklokot. Komplektā ar stock cooleri.
Cena 35Eur

Interesentus PM vai Divi711197Trīs
Nopirktu šo elektrības patērētāju pa 20 EUR




Offline
lacuks
12. Jan 2015, 18:29 #30813

Kopš: 26. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 163

Braucu ar: Telti uz riteņiem!


30eiro. jauns iepakojumā
Offline
kurlis
12. Jan 2015, 18:36 #30814

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:

Studenti meklē lietotu platekrāna TV no 30" uz augšu. Var piedāvāt arī kādu mazlietotu Smart'u.
PM vai DIVI9192687

[ Šo ziņu laboja kurlis, 12 Jan 2015, 18:38:10 ]

Offline
lacuks
12. Jan 2015, 21:27 #30815

Kopš: 26. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 163

Braucu ar: Telti uz riteņiem!


01 Jan 2015, 00:47:38 lacuks rakstīja:
pārdošu turisma-kalnākāpēju apavus.
mazlietoti.pameiģināju nepatika. 44.5 izmērs Gore-tex membrāna pilnā.vibram zole cietā
Vasque Alpine LT GTX Mountaineering Boot - Men's

cena 40 eināri
pm 2885747nulle


up 30eiro
Offline
guile
12. Jan 2015, 21:32 #30816

Kopš: 17. Mar 2009

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 1526

Braucu ar: e36 cabrio, e28 double vanos, giant



12 Jan 2015, 13:46:03 zhuupa rakstīja:
Dāvanu karte uz Rīga-Stokholma-Rīga kruīzu. B klase.Derīguma termiņš 11.02,2015-11.04.2015.
100 €
Un nē, neatdošu par 80€ un nemainu pret E36 kapotu.


pieraksti klāt "ja neviens nenopirkt, braukšu pats
un sāc kravāt koferus
Offline
Zeds
12. Jan 2015, 22:25 #30817

Kopš: 15. Jul 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1936

Braucu ar: Q7


12 Jan 2015, 15:21:09 raimisE30 rakstīja:
Varbut kadam interese jauns, neatverts Ipad Air 16 gb, space grey krasa? 360 euro




reku letāk un ar garantiju
http://www.salidzini.lv/i/apple_ipad_air_16gb_wifi

Offline
Redline
12. Jan 2015, 22:38 #30818

Kopš: 02. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3021

Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.


12 Jan 2015, 21:32:12 guile rakstīja:


12 Jan 2015, 13:46:03 zhuupa rakstīja:
Dāvanu karte uz Rīga-Stokholma-Rīga kruīzu. B klase.Derīguma termiņš 11.02,2015-11.04.2015.
100 €
Un nē, neatdošu par 80€ un nemainu pret E36 kapotu.


pieraksti klāt "ja neviens nenopirkt, braukšu pats
un sāc kravāt koferus

manuprāt ar cena kosmoss. Pagājušogad par lielo fazeri man powerists atdeva...
Offline
Maa
12. Jan 2015, 23:03 #30819

Kopš: 21. Jan 2011

No: Dobele

Ziņojumi: 2544

Braucu ar: "Sniedziņu"


12 Jan 2015, 22:38:17 Redline rakstīja:

12 Jan 2015, 21:32:12 guile rakstīja:


12 Jan 2015, 13:46:03 zhuupa rakstīja:
Dāvanu karte uz Rīga-Stokholma-Rīga kruīzu. B klase.Derīguma termiņš 11.02,2015-11.04.2015.
100 €
Un nē, neatdošu par 80€ un nemainu pret E36 kapotu.


pieraksti klāt "ja neviens nenopirkt, braukšu pats
un sāc kravāt koferus

manuprāt ar cena kosmoss. Pagājušogad par lielo fazeri man powerists atdeva...

Dodu lietotu elas filtru.
Offline
crime
12. Jan 2015, 23:11 #30820

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi

Peedeeja laikaa te visaadi diivainiishi savu barahlo stumj pa kosmosu viens tirgo ipad air chut ne par air2 cenu, tad visi shitie tallink varkmenji, ieluugumus, kurus reaali par velti met pakalj un nevienam tie nahuj nav vajadziigi
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo