Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 123 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Provento
04. Dec 2014, 21:50 #30161

Kopš: 04. Jul 2011

No: Limbaži

Ziņojumi: 360

Braucu ar: E61 535d

SAMSUNG 2233SN 21.5 FullHD
70eur
stavoklis labs,komplekā vajadzīgie vadi.


Links
Offline
freeks
04. Dec 2014, 22:13 #30162

Kopš: 16. Jun 2005

No: Salacgrīva

Ziņojumi: 711

Braucu ar: M3

Kurs te tirgo smarzas interese Paco Rabanne Black XS sieviešu!!
ar cenam un kontaktiem PM
Offline
Fashion
04. Dec 2014, 22:18 #30163

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:

Nav kādam aizķēries garažā flanču komplekts priekš e38, 20mm platie? Pm
Offline
Pauliic
04. Dec 2014, 23:56 #30164

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101


02 Dec 2014, 22:08:39 Pauliic rakstīja:
pārodu htc one x 16 gb. ir pāris skrambas, vienā stūrī maza plaisiņa ekrānam, nevar pat īsti redzēt. Visādi citādi normāls telefons. 95 EUR






85

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
NaurisB
05. Dec 2014, 00:11 #30165

Kopš: 23. Oct 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 64

Braucu ar: E92 335d

Ja kādam interesē, pārdodu iPhone 5s 64gb space gray
Offline
ozindziss
05. Dec 2014, 09:40 #30166

Kopš: 18. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 839

Braucu ar: pirkstu pa katalogu

Pērku mazlietotu/lietotu auto pacēlāju
Celšanas augstums max 1000mm,celtspēja ~ 2-3t

Bilde ilustratīva



2 004004 5
Offline
Gabberman
05. Dec 2014, 10:46 #30167

Kopš: 13. Nov 2007

Ziņojumi: 42

Braucu ar: BMW 525e, Honda VTX 1800R

Nopirkšu spēļu konsoli ar spēlītēm bērniem līdz 50 eur.

[ Šo ziņu laboja Gabberman, 05 Dec 2014, 10:47:23 ]

Offline
ens
05. Dec 2014, 13:27 #30168

Kopš: 06. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 934

Braucu ar: Dvuļu un semkām


19 Nov 2014, 11:41:21 ens rakstīja:
Ir viens šāds rezerves rats(personīgi izvilku no e36 kūts zapaskas vietas, bet ganjau e34 labāk viņš derētu.. hz)






Var savākt pretī dodot 3x Valmiermuižas "Frišs'
Savukārte šie(ss links) poweram pa 60
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/....html?1417778799
Offline
jurists
05. Dec 2014, 13:27 #30169

Kopš: 27. Sep 2010

Ziņojumi: 539

Braucu ar:

Ir divi ielūgumi uz Hennessy Artistry šovakar iekš coyote Fly pl22.00
Pretī gribu kko garšīgu!
25999451
Offline
BMW_325iX
05. Dec 2014, 13:40 #30170

Kopš: 24. Feb 2004

Ziņojumi: 65

Braucu ar: BMW 325iX

Pērku Iphone 5/5s,var nebūt jauns, bet vajag garantiju. PM, 26709797
Offline
avakado
05. Dec 2014, 13:41 #30171

Kopš: 21. Feb 2011

No: Jelgava

Ziņojumi: 343

Braucu ar: E60 3.0i, E70 4.0d

pārdodu iphone 4s 64gb balts + lādētājs. 180 eiro, stavoklis labs, ir skrambas.
Offline
Sayed
05. Dec 2014, 14:34 #30172

Kopš: 13. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 319

Braucu ar:

Joprojām meklēju durvju ručku, e39 touring 97", krāsa melna, Rīgas rajons. PM
Offline
NaurisB
05. Dec 2014, 14:50 #30173

Kopš: 23. Oct 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 64

Braucu ar: E92 335d

varbūt kādam interesēs

Pārdodu iPhone 5 16gb white

335€

&

iPhone 5s 64gb space gray

550EUR

&

iPhone 6+ white 16gb
cena runājama PM

^ visi viņi strādā visos tīklos

[ Šo ziņu laboja NaurisB, 05 Dec 2014, 14:52:04 ]

Offline
fredijz
05. Dec 2014, 14:56 #30174

Kopš: 23. Apr 2006

Ziņojumi: 12

Braucu ar:

Pārdod aproci treniņu,ēšanas un gulēšanas analīzei vairāk info: http://jawbone.com/store/buy/up24
Jauna 100eiro
2 639 74 13
Offline
Reyno
05. Dec 2014, 17:00 #30175

Kopš: 26. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2306

Braucu ar: 530d

Kāds varbūt tirgojas ar zoo precēm vai var ieteikt kur labākās cenas?
Interesē šī suņu barība.

Paņemšu uzreiz vismaz 2 lielos maisus.
Offline
Fandulis
05. Dec 2014, 20:52 #30176

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Peerku iphon 4s 16-32 liidz 130 e
Varu shovakar ievest naudu

..plac shodien paliku bez telefona

[ Šo ziņu laboja Fandulis, 05 Dec 2014, 21:07:01 ]

Offline
Zigulists
05. Dec 2014, 20:56 #30177

Kopš: 24. Feb 2003

Ziņojumi: 1939

Braucu ar: e talonu.

Es varētu Tev samainīt pret kādām lietotām biksēm, piemēram. Vai arī varam uzspēlēt kārtis uz mana brūnā portfeļa un ja vinnēsi mani - uzdāvināšu to ručku.

Karoč powera ļaudis - ziemassvētki tuvojas! Moš uzdāvinam beidzot čalim to ručku?!


05 Dec 2014, 14:34:51 Sayed rakstīja:
Joprojām meklēju durvju ručku, e39 touring 97", krāsa melna, Rīgas rajons. PM

Offline
Fandulis
05. Dec 2014, 21:06 #30178

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom


05 Dec 2014, 20:56:31 Zigulists rakstīja:
Es varētu Tev samainīt pret kādām lietotām biksēm, piemēram. Vai arī varam uzspēlēt kārtis uz mana brūnā portfeļa un ja vinnēsi mani - uzdāvināšu to ručku.

Karoč powera ļaudis - ziemassvētki tuvojas! Moš uzdāvinam beidzot čalim to ručku?!


05 Dec 2014, 14:34:51 Sayed rakstīja:
Joprojām meklēju durvju ručku, e39 touring 97", krāsa melna, Rīgas rajons. PM




shtaada neder?

Offline
crime
05. Dec 2014, 21:11 #30179

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi

Nu tak jefs kaut kaads, 2 meeneshus nevar ruchku nopirkt, pa shito laiku jau jaunu buutu pasuutiijis, ja tik daudz nejeedz, kaa ss.lv ieiet un atveert sadalju - 5.seerija/rezerves daljas no vienas automashiinas
Offline
guile
05. Dec 2014, 21:36 #30180

Kopš: 17. Mar 2009

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 1526

Braucu ar: e36 cabrio, e28 double vanos, giant


05 Dec 2014, 21:06:06 Fandulis rakstīja:

05 Dec 2014, 20:56:31 Zigulists rakstīja:
Es varētu Tev samainīt pret kādām lietotām biksēm, piemēram. Vai arī varam uzspēlēt kārtis uz mana brūnā portfeļa un ja vinnēsi mani - uzdāvināšu to ručku.

Karoč powera ļaudis - ziemassvētki tuvojas! Moš uzdāvinam beidzot čalim to ručku?!


05 Dec 2014, 14:34:51 Sayed rakstīja:
Joprojām meklēju durvju ručku, e39 touring 97", krāsa melna, Rīgas rajons. PM




shtaada neder?



tieši tāpēc cilvēks nevar dabūt ručku, jo visi te tādi atpalikuši ....
MELNU vajag

[ Šo ziņu laboja guile, 05 Dec 2014, 21:43:24 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo