Online

Pašreiz BMWPower skatās 90 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
xjs_4
10. Nov 2014, 15:54 #29661

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2


10 Nov 2014, 15:44:24 kiddLV rakstīja:
Xbox 360 4Gb + Flash USB + GTA5. 135 eu. ir pat iepakojums, HDMI vads, pults


Pa 50 eur paņemšu var bez flashkas :X

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
Kidd
10. Nov 2014, 16:04 #29662

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs

Vēl joprojām kremt par flash?
Offline
Huliits
10. Nov 2014, 18:27 #29663

Kopš: 10. Jul 2008

Ziņojumi: 436

Braucu ar: e30

Nopirkšu xbox,vēlams ar freeboot
Offline
marcisyoo
10. Nov 2014, 18:29 #29664

Kopš: 16. Sep 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 83

Braucu ar: To ko dod

Nokia e72 ne īpaši labā vizuālā stāvoklī(iedošu līdzi normālu vāciņu pelēkā krāsā)un apple ipod 3. ģenerāciju (2gb),arī tāds saskrāpēts un nodeldēts. Par abiem kopā 25 eur, Zolitūde. Raksti ja sajūti vajadzību
Offline
Provento
10. Nov 2014, 18:56 #29665

Kopš: 04. Jul 2011

No: Limbaži

Ziņojumi: 360

Braucu ar: E61 535d

Fujitsu siemens celsius h250
nopakots tai laikā kārtīgi :d

15.4 full hd 1920 x 1200
intel core2duo T9300 2.5ghz 6mb case
Nvidia Quadro FX 570M
4gb ddr2 800mhz ram
labs 750gb hdd.
un viss parejais, 3g modems,vieta simkartei, cardreaders utt
vizuāli un tehniski ļoti labā stāvoklī, bača tur virs 1h ofisa režīmā.
cena 160eur vai maiņa pret videokarti.
Offline
restar79
10. Nov 2014, 19:00 #29666

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:

Perku pedalauto razotu psrs laika
Offline
Barny
10. Nov 2014, 20:46 #29667

Kopš: 19. Jan 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1338

Braucu ar:

Nepieciešamas dažas lietas:
* lietie diski Toyota Avensis 17' priekš ziemas riepām (tātad var nebūt skaistuma etalons)
* nepieciešams uzstādīt parkinga sensorus Mazda3 bamperī (vēlams ar pieredzi)
* ziemas riepas ar diskiem Mazda3 195/65 (55) r16

ss.lv zinu .. varbūt kādam te ir ko piedāvāt..

Lūgums ieteikumus - kur, cik?
PM
Offline
OrlandO24
10. Nov 2014, 21:39 #29668

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 280

Braucu ar: quattro Opi

Mētājas šāda Mitsubishi Momo baranka ar airbagu, varbūt kādam vajag...


70eur
PM
Offline
MMI
11. Nov 2014, 08:26 #29669

Kopš: 18. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6854

Braucu ar: RS

Meklēju veikala Būvniecības ABC uzlīmes!
Ja kādam ir gali vai vienķ iekrājušās, emsu gatava pirkt!
Offline
BMW-Valcha
11. Nov 2014, 08:38 #29670

Kopš: 09. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1358

Braucu ar: gāzi

WD live hd tv. var skatīties cau inetu youtube u.c, caur netu no datora filmas vai no usb. 30e
apraksts
Offline
Kalnz
11. Nov 2014, 09:14 #29671

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Netgear JWNR2000 ruteris! Lietots!



20 EUR
Offline
zhuupa
11. Nov 2014, 09:28 #29672

Kopš: 28. Sep 2010

No: Viļāni

Ziņojumi: 2299

Braucu ar: Fiat Multipla


04 Nov 2014, 16:04:35 zhuupa rakstīja:
Jauna tablete, 4 kodoli, 2gb rama, 16gb atmiņa, 10 kapeiku ekrāns.
150 €

http://www.bildites.lv/images/nvej0wcw5d99ukti00hc.png

http://www.bildites.lv/images/h3g0f9epmladpbknqhsr.png

http://www.bildites.lv/images/0kd9qixk4m3nehoq88tn.png

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=i0bbsj1z72bvvmm0o9h.jpg]
[/URL]

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=45mukud2jjsnfm7pkq5.jpg]
[/URL]
Offline
FIB
11. Nov 2014, 10:10 #29673

Kopš: 08. Sep 2006

No: Valmiera

Ziņojumi: 905

Braucu ar: Touringu un kabrio

Piedāvājiet kāds jaunu Xperia Z2 tableti ar 3g/4g funkciju baltā krāsā par labāku cenu nekā interneta veikalos . PM !

[ Šo ziņu laboja FIB, 11 Nov 2014, 10:11:09 ]

Offline
rihardsv
11. Nov 2014, 10:18 #29674

Kopš: 20. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1871

Braucu ar: Veseliem spoguļiem

Varbūt kādam vajag TV galdiņu?
Izmēri 80cm*48cm. Augstums 55cm.
Sānos mazas kabatiņas, priekšā 3 plaukti- regulējams augstums.
Stāv mājās un aizņem vietu, nav ne salauzts, ne saskrāpēts.
Cena- piedāvājiet paši
PM vai 26414294



Edit: pārdots

[ Šo ziņu laboja rihardsv, 11 Nov 2014, 21:17:11 ]

Offline
Sayed
11. Nov 2014, 10:24 #29675

Kopš: 13. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 319

Braucu ar:


Bump

01 Nov 2014, 16:31:51 Sayed rakstīja:
Šorīt rokās palika durvju ručka. Tātad, steidzami iegādāšos durvju ručku no e39 Touring 97" priekšējo vadītāju. Nez varbūt der no sedana. Krasa melna


Offline
ozindziss
11. Nov 2014, 10:30 #29676

Kopš: 18. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 839

Braucu ar: pirkstu pa katalogu

Pērku stacionāro pc!
Nepieciešams priekš servisa,tāpēc galvenās prasības,lai var lietot i-netu un ms office

2 8800881
Offline
Bamperis
11. Nov 2014, 12:09 #29677

Kopš: 04. Mar 2004

No: Tukums

Ziņojumi: 4836

Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M

Kursh te no Tukuma tirgoja tos pechkas vaarstus prieksh e39,kas regulee siltumu,esmu padirsis vestules!!
PM luudzu.

[ Šo ziņu laboja Bamperis, 11 Nov 2014, 12:09:48 ]

Offline
bmw540
11. Nov 2014, 12:42 #29678

Kopš: 24. Jun 2013

Ziņojumi: 257

Braucu ar: SCOTT

Tiek tirgots Samsung Galaxy Note 4, melns. Ja kādam interesē, tad pm.
Offline
AV89
11. Nov 2014, 12:53 #29679

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā

Pārdošu GoPro teleskopisko stieni, jaunu ar visu stiprinājumu pa 15 eur PM!
Offline
andrjuha
11. Nov 2014, 14:21 #29680

Kopš: 27. Dec 2012

Ziņojumi: 412

Braucu ar:


04 Nov 2014, 11:42:18 andrjuha rakstīja:
PĀRDODU:

medus - 6e/litrs[ja ņem vismaz 3L] (stikla burka)-plastmasa uz pavasari meedz saruugt. tikai 1L-7e.

ziedputekshnji. 10e/litrs.

bishumaize. 30 e/kg

---
Rīga. pm, ja interesē
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo