| Autors | Ziņojums |
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
|
09 Sep 2025, 16:10:26 @Ch rakstīja:
Nezinu kā VAGiem, bet BMW oriģinālie diski bieži vien jau arī nav nekāds cukurs, daudzus modeļus grūti atrast tādus, kas jau nav saplaisājuši/metināti. Plus pērkot lietotus tāpat liela iespēja,ka viņi būs nodrāzti un līki.
Melnus gan labāk nevajag 
Esmu vīlies tevī  |
Offline | |
|
| Mikels | |
 Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5498
Braucu ar: cieņu
|
09 Sep 2025, 20:23:03 @MrBadman rakstīja:
09 Sep 2025, 14:50:28 @Mikels rakstīja:
Meklējot ziemas diskus skatos, ka pilns ss.lv ar šiem noname diskiem, piemēram,:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...s/17/bipgfm.html
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...s/17/bkbmek.html
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...s/17/ceepek.html
Cik atceros agrāk daudzi spļaudījās par līdzīgiem ražojumiem, ka plaisā, regulāri jāvalcē utt., ko nav nemazākā vēlme darīt, attiecīgi varbūt kādam ir pieredze un var padalīties, vai labāk vienkārši ņemt nesmukus, bet orģinālos diskus ziemai?
Pa lielam labāk pirkt uzticama ražotāja, nevis chaina replikas vai nezināmas izcelsmes. Darbā kolēģis pagājušajā rudenī konstatēja ka "smukajiem" chaina diskiem piezadzies krievu kažokzvērs. Plaisas bija tieši centru rajonā. Iespējams vēl variants, ka diski nebija domāti tik smagai mašīnai (Amaroc). Uz diskiem dažreiz raksta slodzes indeksu.
Laikam jau tomēr tad ņemt nesmukus, bet orģinālus, paskatījos arī FB, ļoti daudzi pārdod metinātus haxerus utt. ar defektiem, tātad nekas nav mainījies un tie diski netur  |
Offline | |
|
| Agritis | |
 Kopš: 25. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 2117
Braucu ar: benzīnu
| Interesē 17" rezerves ritenis priekš Passat B8, ko ielikt esošā "cīsiņa" vietā. Der arī tikai "pliks" disks |
Offline | |
|
crime  | |
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9135
Braucu ar: m635csi
|
18 Sep 2025, 13:09:33 @Agritis rakstīja:
Interesē 17" rezerves ritenis priekš Passat B8, ko ielikt esošā "cīsiņa" vietā. Der arī tikai "pliks" disks
rrr.lt pilns ar diskiem pa vienam, vari izvēlēties sev tīkamāko, ar/bez riepas. |
Offline | |
|
| Edzhus | |
 Kopš: 04. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3842
Braucu ar: 4x5
| Ir labs kompelkts Style 172 R19. Oriģinālie. Nav metināti vai sisti.
900eur |
Offline | |
|
| FisherS | |
 Kopš: 20. Jun 2013
Ziņojumi: 1516
Braucu ar: tīriem diskiem
| Audi a7 diski:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/....html?1758661849
Subaru forester diski:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/....html?1758661864
BMW X5 G05 diski r20 1300e:
[ Šo ziņu laboja FisherS, 24 Sep 2025, 00:13:31 ] |
Offline | |
|
| Kalnz | |
Kopš: 03. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14366
Braucu ar:
| Pērku R13, 4x100 2gb diskus!
PM |
Offline | |
|
| b1te | |
Kopš: 14. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1998
Braucu ar: das auto
| Gribu nopirkt lietos diskus priekš VAG, kur price/performance?
Jauni vai mazlietoti nepieciešami, principā var arī ar ziemas riepām, ja tas ko maina.
Edit special for crime: R19/j7.5-8.5/ET ap40, riepas 235/50/19
Šaubos, ka kādam kaut kas labs vienkārši mētājās pagalmā, tāpēc jautājums drīzāk bija domāts, kuros veikalos/servisos skatīties, jo google izmet daudz variantu.[ Šo ziņu laboja b1te, 29 Sep 2025, 15:57:40 ] |
Offline | |
|
|
|
crime  | |
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9135
Braucu ar: m635csi
|
29 Sep 2025, 13:53:49 @b1te rakstīja:
Gribu nopirkt lietos diskus priekš VAG, kur price/performance?
Jauni vai mazlietoti nepieciešami, principā var arī ar ziemas riepām, ja tas ko maina.
ļoti izsmeļoša informācija 
man ir divi komplekti priekš VAG uz pārdošanu, tev derēs? |
Offline | |
|
| limbo | |
 Kopš: 16. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 110
Braucu ar: 320si
| Varbūt kāds tirgo style 90 r17? |
Offline | |
|
| R_S | |
 Kopš: 08. Jul 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 851
Braucu ar: nākotnes klasiku
| Nopirkšu kādus foršus R18 vai R19 diskus priekš gen1 VW Amarok. |
Offline | |
|
| Mikels | |
 Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5498
Braucu ar: cieņu
|
29 Sep 2025, 15:27:25 @crime rakstīja:
29 Sep 2025, 13:53:49 @b1te rakstīja:
Gribu nopirkt lietos diskus priekš VAG, kur price/performance?
Jauni vai mazlietoti nepieciešami, principā var arī ar ziemas riepām, ja tas ko maina.
ļoti izsmeļoša informācija 
man ir divi komplekti priekš VAG uz pārdošanu, tev derēs?
Stāsti, kas par diskiem,riepām un cena, man vajag ziemas diskus uz Tiguan  [ Šo ziņu laboja Mikels, 30 Sep 2025, 12:24:02 ] |
Offline | |
|
crime  | |
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9135
Braucu ar: m635csi
|
30 Sep 2025, 12:14:39 @Mikels rakstīja:
29 Sep 2025, 15:27:25 @crime rakstīja:
29 Sep 2025, 13:53:49 @b1te rakstīja:
Gribu nopirkt lietos diskus priekš VAG, kur price/performance?
Jauni vai mazlietoti nepieciešami, principā var arī ar ziemas riepām, ja tas ko maina.
ļoti izsmeļoša informācija 
man ir divi komplekti priekš VAG uz pārdošanu, tev derēs?
Stāsti, kas par diskiem,riepām un cena, man vajag ziemas diskus uz Tiguan 
b8 passata, originalie 16collu ar 8mm un 5mm hankook ziemas riepām, un aftermarketi 17collu, ar 5 un 6mm ziemas riepām. |
Offline | |
|
| ZHPH | |
Kopš: 07. Jun 2007
Ziņojumi: 793
Braucu ar: Flančiem
| Pārdodam, kā arī izgatavojam uz pasūtījuma jebkādas starplikas / flanči / pārejas flancis / skrūves / tapskrūves / špiļkas u.c. disku lietas
Iespējamie biezumi starplikām / flančiem 4mm-110mm
BMW pieejami uz vietas šādi starpliku/flanču komplekti ar atbilstošām skrūvēm:
12mm, 15mm, 20mm, 25mm, 30mm, 40mm un 50mm
Powerim ar Omnivu nosūtīsim bezmaksas! 
PM / 27O8 2313 |
Offline | |
|
kamikadzemk  | |
 Kopš: 18. Apr 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3436
Braucu ar:
|
Bija uz Seat, gan jau der visiem VAG.
diski Autec Typ S 17 5x112.00 ET51 CB57.10 J7.50
riepas vecas un metamas
180 eur
----------------- Dzīve ir kā sēdēšana pie interneta - jēgas nav, bet aiziet arī negribas |
Offline | |
|
| Juraans | |
 Kopš: 17. Jul 2012
Ziņojumi: 371
Braucu ar:
| Pārdodu style 268, ar kumho ziemas riepām (atlikums 5-6mm). Cena 200 eur |
Offline | |
|
|
|
| agniSV | |
 Kopš: 10. Nov 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 172
Braucu ar: F36
| Meklēju BMW diskus:
Style 22
Style 23
Style 24
Style 39
Piedāvājumus PM vai divi8713369 |
Offline | |
|
karro  | |
 Kopš: 08. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4933
Braucu ar: studentu variantu
| Kā idiōts ņēmu un noskrāpēju disku 
Ir vērts uzjaukt krāsu pēc kooooda, slīpēt, pūst, lakot un pulēt, vai nah nah, un to disku vnk aizstiept pie onkuļiem uz pārkrāsošanu?
Visus negribas, pirms 4 mēnešiem tik pārkrāsoju oe spaiņa krāsā |
Offline | |
|
| Mixzzz | |
 Kopš: 09. May 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 3122
Braucu ar: e34 un e91 kuuc
|
13 Oct 2025, 13:30:40 @karro rakstīja:
Kā idiōts ņēmu un noskrāpēju disku 
Ir vērts uzjaukt krāsu pēc kooooda, slīpēt, pūst, lakot un pulēt, vai nah nah, un to disku vnk aizstiept pie onkuļiem uz pārkrāsošanu?
Visus negribas, pirms 4 mēnešiem tik pārkrāsoju oe spaiņa krāsā
Ja pirms 4 mēneši krāsoji, tad varbūt var tik to vienu sakrāsot tajā pašā kantorī? Nu tas man liekas loģiskākais variants. Pašam tur jāties varētu būt ne līdz galam labākais rezultāts. |
Offline | |
|
karro  | |
 Kopš: 08. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4933
Braucu ar: studentu variantu
| Uzrunāju kantori, šie ar' saka, ka var jau sipties, ja laika daudz, bet rezultāts nav paredzams, un ērtāk būs sakrāsot to vienu; tā arī darīšu |
Offline | |
|