Online

Pašreiz BMWPower skatās 141 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
tracums71
28. Feb 2026, 12:19 #28001

Kopš: 27. Oct 2016

Ziņojumi: 115

Braucu ar:


27 Feb 2026, 19:28:33 @kexxx rakstīja:

27 Feb 2026, 16:53:47 @Kaneponis rakstīja:
Tikko nodevu koka maju pilnigi viss - ieksa/ara koks, taisija vakuma testu pie 50pa ir 0.5 m3/h*m2 (neko tas nevienam neizteiks), bet izcili ir 1.5 Idealaks par koku, nekas nav, pirms tam bija kaut kads gazbetona bloku musars, bet nu waxxxseriem jau protams labak zinams no 5 stavu panelenes, kur sen janojauc


pastāsti, lūdzu, vienkāršā un saprotamā valodā, ko šis tests nozīmē...
especially waxeriem- jo lielāka spiediena starpība, jo lielāki siltuma zudumi
Offline
kexxx
28. Feb 2026, 12:47 #28002

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14210

Braucu ar:


28 Feb 2026, 12:19:15 @tracums71 rakstīja:

27 Feb 2026, 19:28:33 @kexxx rakstīja:

27 Feb 2026, 16:53:47 @Kaneponis rakstīja:
Tikko nodevu koka maju pilnigi viss - ieksa/ara koks, taisija vakuma testu pie 50pa ir 0.5 m3/h*m2 (neko tas nevienam neizteiks), bet izcili ir 1.5 Idealaks par koku, nekas nav, pirms tam bija kaut kads gazbetona bloku musars, bet nu waxxxseriem jau protams labak zinams no 5 stavu panelenes, kur sen janojauc


pastāsti, lūdzu, vienkāršā un saprotamā valodā, ko šis tests nozīmē...
especially waxeriem- jo lielāka spiediena starpība, jo lielāki siltuma zudumi


pēc tādas loģikas plēves siltumnīcai ir vislabākā spēja saglabāt siltumu
Offline
Rockstar
28. Feb 2026, 13:03 #28003

Kopš: 11. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 3946

Braucu ar:

Rīgas Ģipsī ražoja inovatīvu apdares materiālu ar nosaukumu Rīģipsis.
Tādēļ lietosim vārdu Rīģipsis un aizrādīsim visiem par nepareizo reģipsi. Paldies par uzmanību. Jautājiet chatgpt ja kas nav skaidrs



Rīģipsis Eiropā

Eiropā ģipškartons plaši izplatījās 20. gadsimta otrajā pusē.

Zīmols Rigips kļuva par vienu no pazīstamākajiem nosaukumiem, un Latvijā vārds “rīģipsis” bieži tiek lietots kā vispārīgs apzīmējums ģipškartonam.


Kara dēļ firma aizvācās prom uz Vāciju





Rigips ir īstākais nosaukums ģipskartona loksnēm. Tāpat kā fleksi sauc fleksi jo Fleksi izgudroja Flex 1954. g




Un vēl viens Rocla Finland 1967. g

[ Šo ziņu laboja Rockstar, 28 Feb 2026, 15:01:21 ]

Offline
DiksIrseejs
28. Feb 2026, 13:53 #28004

Kopš: 08. Oct 2020

No: Dobele

Ziņojumi: 1475

Braucu ar: Hibrīdu

Senie latvieši dirst gāja ārā koka todžā. Lai uzturētu savā superekoloģiskajā guļbūvē labu gaisu un izventilētu sasvīdušo kājstarpi pa ceļam.
Offline
cmax
28. Feb 2026, 14:12 #28005

Kopš: 03. Jan 2013

Ziņojumi: 1195

Braucu ar:


28 Feb 2026, 12:47:33 @kexxx rakstīja:

28 Feb 2026, 12:19:15 @tracums71 rakstīja:

27 Feb 2026, 19:28:33 @kexxx rakstīja:

27 Feb 2026, 16:53:47 @Kaneponis rakstīja:
Tikko nodevu koka maju pilnigi viss - ieksa/ara koks, taisija vakuma testu pie 50pa ir 0.5 m3/h*m2 (neko tas nevienam neizteiks), bet izcili ir 1.5 Idealaks par koku, nekas nav, pirms tam bija kaut kads gazbetona bloku musars, bet nu waxxxseriem jau protams labak zinams no 5 stavu panelenes, kur sen janojauc


pastāsti, lūdzu, vienkāršā un saprotamā valodā, ko šis tests nozīmē...
especially waxeriem- jo lielāka spiediena starpība, jo lielāki siltuma zudumi


pēc tādas loģikas plēves siltumnīcai ir vislabākā spēja saglabāt siltumu

Tu vari salikt metru siltumizolācijas bet ja gaiss staigās cauri tad jēga faktiski nekāda plus visi mitruma kondensēšanās prieki. Blīvums tests parādīs tikai to cik kvalitatīvi iestrādāta tvaika izolācija.
Offline
Kaneponis
28. Feb 2026, 15:06 #28006

Kopš: 07. Dec 2020

Ziņojumi: 116

Braucu ar:

Ja ieguldita gaisa cirkulacija shita portala minimala, tad skaitas siltumica un ir tik pat drosa ka zlurga
Offline
Imigrants
28. Feb 2026, 15:08 #28007

Kopš: 27. Oct 2015

Ziņojumi: 253

Braucu ar: Zaļu auto


28 Feb 2026, 15:06:56 @Kaneponis rakstīja:
Ja ieguldita gaisa cirkulacija shita portala minimala, tad skaitas siltumica un ir tik pat drosa ka zlurga


Tu kādreiz arī esi skaidrā?
Offline
Kaneponis
28. Feb 2026, 15:11 #28008

Kopš: 07. Dec 2020

Ziņojumi: 116

Braucu ar:

1x gada skaitas
Offline
kexxx
28. Feb 2026, 15:41 #28009

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14210

Braucu ar:


28 Feb 2026, 15:08:35 @Imigrants rakstīja:

28 Feb 2026, 15:06:56 @Kaneponis rakstīja:
Ja ieguldita gaisa cirkulacija shita portala minimala, tad skaitas siltumica un ir tik pat drosa ka zlurga


Tu kādreiz arī esi skaidrā?


diez vai tas ko palīdz konkrētā dārzenīša gadījumā ...
Offline
A.R.S.
04. Mar 2026, 14:10 #28010

Kopš: 26. Dec 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 799

Braucu ar:

Ja kādam ir pārdošanā 4. istabu dzīvoklis 119.sērijā, droši PM.

[ Šo ziņu laboja A.R.S., 05 Mar 2026, 11:15:24 ]

Offline
Arsm3ns
05. Mar 2026, 12:48 #28011

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1984

Braucu ar:

Kāda leģenda bija šai karaļvalstij? Atceros, gadus atpakaļ, bija jau manīta.
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/farms-est...ihp.html#photo-1
Offline
RVR
05. Mar 2026, 12:51 #28012

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23062

Braucu ar: RVR


05 Mar 2026, 12:48:55 @Arsm3ns rakstīja:
Kāda leģenda bija šai karaļvalstij? Atceros, gadus atpakaļ, bija jau manīta.
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/farms-est...ihp.html#photo-1


Man šķiet, ka šo pa laikam mēģina tirgot jau vismaz kopš 2008.-2009. krīzes, ja nemaldos

Kaut kādu brīdi tur bija viesnīca/viesu nams.

P.S. ielikts Jūrmalas sadaļā, bet patiesībā tā vairs nav Jūrmala, lai gan salīdzinoši netālu

[ Šo ziņu laboja RVR, 05 Mar 2026, 12:56:26 ]

Offline
juriz
05. Mar 2026, 13:01 #28013

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Jā, Jūrmalas caurlaidi ar to nedabūt, jo ir Mārupes novads, Salas pag.
Offline
equations
21. Mar 2026, 11:03 #28014

Kopš: 12. Nov 2008

Ziņojumi: 1342

Braucu ar:

Cik vareru izmaksat legalizet dzivoklim parbuvi, kura veikta pirms 10+ gadiem, kur nojaukta strap siena, partaisot no 2 istabu, uz 1?
Offline
michals1
21. Mar 2026, 12:07 #28015

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

No 700-1000 eur.Pédéjá gada laiká veicu divas legalizácijas,lētāk nesanāk.
Offline
equations
21. Mar 2026, 12:24 #28016

Kopš: 12. Nov 2008

Ziņojumi: 1342

Braucu ar:

Pats vai caur kadu kantori?
Offline
michals1
21. Mar 2026, 15:10 #28017

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

Caur kantori protams.It ká neká sarežģīta tur nav,bet ir dažādi knifi un sīkumi,ar kuriem šie kantori nodarbojas ikdienā un to pārzin perfekti,savukārt cilvēkam kuram tā nav ikdiena,tas ir Golgāta ceļš.
Bembim ķēdes maiņa ar nav sarežģīta,taču reteis to dara pats
Offline
equations
21. Mar 2026, 16:08 #28018

Kopš: 12. Nov 2008

Ziņojumi: 1342

Braucu ar:

Kurš ir adekvāts kantoris?

Redzēju vienu Čaka ielas sākumā
Offline
DOKTERS
21. Mar 2026, 20:32 #28019

Kopš: 21. Mar 2026

Ziņojumi: 47

Braucu ar:


21 Mar 2026, 16:08:30 @equations rakstīja:
Kurš ir adekvāts kantoris?

Redzēju vienu Čaka ielas sākumā
ej pie maukaam
Offline
Nello
22. Mar 2026, 15:48 #28020

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2652

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...

Joprojām cīnos ar savu zemesgabalu Babītē, Mežārēs 1.99ha,pašlaik ir dzs3 ar dalijumu pa pus hektāram, bet iespējams drīzumā būs atbilde, par zonējuma maiņu, nav skaidrs, mainīt zonējumu uz jaukta tipa apbūvi, vai komerczemi,lai pēc iespējas dārgāk varētu pārdot? Detālplānojumu pats netaisīšu.. Zeme zem lidmašīnu "ceļa", tapēc ir ierobežojums uz dzīvojamo māju apbūvi, kaut tāda pastāv iz citiem zemesgabaliem..
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo