| Autors | Ziņojums |
| tracums71 | |
Kopš: 27. Oct 2016
Ziņojumi: 115
Braucu ar:
|
27 Feb 2026, 19:28:33 @kexxx rakstīja:
27 Feb 2026, 16:53:47 @Kaneponis rakstīja:
Tikko nodevu koka maju pilnigi viss - ieksa/ara koks, taisija vakuma testu pie 50pa ir 0.5 m3/h*m2 (neko tas nevienam neizteiks), bet izcili ir 1.5 Idealaks par koku, nekas nav, pirms tam bija kaut kads gazbetona bloku musars, bet nu waxxxseriem jau protams labak zinams no 5 stavu panelenes, kur sen janojauc
pastāsti, lūdzu, vienkāršā un saprotamā valodā, ko šis tests nozīmē...
especially waxeriem- jo lielāka spiediena starpība, jo lielāki siltuma zudumi |
Offline | |
|
| kexxx | |
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14210
Braucu ar:
|
28 Feb 2026, 12:19:15 @tracums71 rakstīja:
27 Feb 2026, 19:28:33 @kexxx rakstīja:
27 Feb 2026, 16:53:47 @Kaneponis rakstīja:
Tikko nodevu koka maju pilnigi viss - ieksa/ara koks, taisija vakuma testu pie 50pa ir 0.5 m3/h*m2 (neko tas nevienam neizteiks), bet izcili ir 1.5 Idealaks par koku, nekas nav, pirms tam bija kaut kads gazbetona bloku musars, bet nu waxxxseriem jau protams labak zinams no 5 stavu panelenes, kur sen janojauc
pastāsti, lūdzu, vienkāršā un saprotamā valodā, ko šis tests nozīmē...
especially waxeriem- jo lielāka spiediena starpība, jo lielāki siltuma zudumi
pēc tādas loģikas plēves siltumnīcai ir vislabākā spēja saglabāt siltumu  |
Offline | |
|
| Rockstar | |
Kopš: 11. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 3946
Braucu ar:
| Rīgas Ģipsī ražoja inovatīvu apdares materiālu ar nosaukumu Rīģipsis.
Tādēļ lietosim vārdu Rīģipsis un aizrādīsim visiem par nepareizo reģipsi. Paldies par uzmanību. Jautājiet chatgpt ja kas nav skaidrs
Rīģipsis Eiropā
Eiropā ģipškartons plaši izplatījās 20. gadsimta otrajā pusē.
Zīmols Rigips kļuva par vienu no pazīstamākajiem nosaukumiem, un Latvijā vārds “rīģipsis” bieži tiek lietots kā vispārīgs apzīmējums ģipškartonam.
Kara dēļ firma aizvācās prom uz Vāciju
Rigips ir īstākais nosaukums ģipskartona loksnēm. Tāpat kā fleksi sauc fleksi jo Fleksi izgudroja Flex 1954. g
Un vēl viens Rocla Finland 1967. g
[ Šo ziņu laboja Rockstar, 28 Feb 2026, 15:01:21 ] |
Offline | |
|
| DiksIrseejs | |
Kopš: 08. Oct 2020
No: Dobele
Ziņojumi: 1475
Braucu ar: Hibrīdu
| Senie latvieši dirst gāja ārā koka todžā. Lai uzturētu savā superekoloģiskajā guļbūvē labu gaisu un izventilētu sasvīdušo kājstarpi pa ceļam. |
Offline | |
|
| cmax | |
Kopš: 03. Jan 2013
Ziņojumi: 1195
Braucu ar:
|
28 Feb 2026, 12:47:33 @kexxx rakstīja:
28 Feb 2026, 12:19:15 @tracums71 rakstīja:
27 Feb 2026, 19:28:33 @kexxx rakstīja:
27 Feb 2026, 16:53:47 @Kaneponis rakstīja:
Tikko nodevu koka maju pilnigi viss - ieksa/ara koks, taisija vakuma testu pie 50pa ir 0.5 m3/h*m2 (neko tas nevienam neizteiks), bet izcili ir 1.5 Idealaks par koku, nekas nav, pirms tam bija kaut kads gazbetona bloku musars, bet nu waxxxseriem jau protams labak zinams no 5 stavu panelenes, kur sen janojauc
pastāsti, lūdzu, vienkāršā un saprotamā valodā, ko šis tests nozīmē...
especially waxeriem- jo lielāka spiediena starpība, jo lielāki siltuma zudumi
pēc tādas loģikas plēves siltumnīcai ir vislabākā spēja saglabāt siltumu 
Tu vari salikt metru siltumizolācijas bet ja gaiss staigās cauri tad jēga faktiski nekāda plus visi mitruma kondensēšanās prieki. Blīvums tests parādīs tikai to cik kvalitatīvi iestrādāta tvaika izolācija. |
Offline | |
|
| Kaneponis | |
 Kopš: 07. Dec 2020
Ziņojumi: 116
Braucu ar:
| Ja ieguldita gaisa cirkulacija shita portala minimala, tad skaitas siltumica un ir tik pat drosa ka zlurga |
Offline | |
|
| Imigrants | |
 Kopš: 27. Oct 2015
Ziņojumi: 253
Braucu ar: Zaļu auto
|
28 Feb 2026, 15:06:56 @Kaneponis rakstīja:
Ja ieguldita gaisa cirkulacija shita portala minimala, tad skaitas siltumica un ir tik pat drosa ka zlurga
Tu kādreiz arī esi skaidrā?  |
Offline | |
|
| Kaneponis | |
 Kopš: 07. Dec 2020
Ziņojumi: 116
Braucu ar:
| 1x gada skaitas |
Offline | |
|
|
|
| kexxx | |
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14210
Braucu ar:
|
28 Feb 2026, 15:08:35 @Imigrants rakstīja:
28 Feb 2026, 15:06:56 @Kaneponis rakstīja:
Ja ieguldita gaisa cirkulacija shita portala minimala, tad skaitas siltumica un ir tik pat drosa ka zlurga
Tu kādreiz arī esi skaidrā? 
diez vai tas ko palīdz konkrētā dārzenīša gadījumā ... |
Offline | |
|
A.R.S.  | |
 Kopš: 26. Dec 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 799
Braucu ar:
| Ja kādam ir pārdošanā 4. istabu dzīvoklis 119.sērijā, droši PM. [ Šo ziņu laboja A.R.S., 05 Mar 2026, 11:15:24 ] |
Offline | |
|
| Arsm3ns | |
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1984
Braucu ar:
| Kāda leģenda bija šai karaļvalstij? Atceros, gadus atpakaļ, bija jau manīta.
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/farms-est...ihp.html#photo-1 |
Offline | |
|
RVR  | |
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23062
Braucu ar: RVR
|
05 Mar 2026, 12:48:55 @Arsm3ns rakstīja:
Kāda leģenda bija šai karaļvalstij? Atceros, gadus atpakaļ, bija jau manīta.
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/farms-est...ihp.html#photo-1
Man šķiet, ka šo pa laikam mēģina tirgot jau vismaz kopš 2008.-2009. krīzes, ja nemaldos 
Kaut kādu brīdi tur bija viesnīca/viesu nams.
P.S. ielikts Jūrmalas sadaļā, bet patiesībā tā vairs nav Jūrmala, lai gan salīdzinoši netālu [ Šo ziņu laboja RVR, 05 Mar 2026, 12:56:26 ] |
Offline | |
|
| juriz | |
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Jā, Jūrmalas caurlaidi ar to nedabūt, jo ir Mārupes novads, Salas pag. |
Offline | |
|
| equations | |
Kopš: 12. Nov 2008
Ziņojumi: 1342
Braucu ar:
| Cik vareru izmaksat legalizet dzivoklim parbuvi, kura veikta pirms 10+ gadiem, kur nojaukta strap siena, partaisot no 2 istabu, uz 1? |
Offline | |
|
| michals1 | |
 Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
| No 700-1000 eur.Pédéjá gada laiká veicu divas legalizácijas,lētāk nesanāk. |
Offline | |
|
| equations | |
Kopš: 12. Nov 2008
Ziņojumi: 1342
Braucu ar:
| Pats vai caur kadu kantori? |
Offline | |
|
|
|
| michals1 | |
 Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
| Caur kantori protams.It ká neká sarežģīta tur nav,bet ir dažādi knifi un sīkumi,ar kuriem šie kantori nodarbojas ikdienā un to pārzin perfekti,savukārt cilvēkam kuram tā nav ikdiena,tas ir Golgāta ceļš.
Bembim ķēdes maiņa ar nav sarežģīta,taču reteis to dara pats |
Offline | |
|
| equations | |
Kopš: 12. Nov 2008
Ziņojumi: 1342
Braucu ar:
| Kurš ir adekvāts kantoris?
Redzēju vienu Čaka ielas sākumā |
Offline | |
|
| DOKTERS | |
Kopš: 21. Mar 2026
Ziņojumi: 47
Braucu ar:
|
21 Mar 2026, 16:08:30 @equations rakstīja:
Kurš ir adekvāts kantoris?
Redzēju vienu Čaka ielas sākumā
ej pie maukaam |
Offline | |
|
| Nello | |
 Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2652
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
| Joprojām cīnos ar savu zemesgabalu Babītē, Mežārēs 1.99ha,pašlaik ir dzs3 ar dalijumu pa pus hektāram, bet iespējams drīzumā būs atbilde, par zonējuma maiņu, nav skaidrs, mainīt zonējumu uz jaukta tipa apbūvi, vai komerczemi,lai pēc iespējas dārgāk varētu pārdot? Detālplānojumu pats netaisīšu.. Zeme zem lidmašīnu "ceļa", tapēc ir ierobežojums uz dzīvojamo māju apbūvi, kaut tāda pastāv iz citiem zemesgabaliem.. |
Offline | |
|