Online

Pašreiz BMWPower skatās 135 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Chief
05. Apr 2009, 19:48 #2801

Kopš: 28. Nov 2007

Ziņojumi: 5422

Braucu ar:

Koka karkasa paneļu mājas - ekoloģiskas, ekonomiskas un kvalitatīvas.

PIEVILCĪGS DIZAINS, ĀTRA UZSTĀDĪŠANA, AUGSTA KVALITĀTE, ZEMA CENA

100m2 Māja „līdz atslēgai” ~ 40 000 LVL
Komplektācijā:
Viss "stantarta komplektācijā" minētais, pamati, pilna ārējā un iekšējā apdare, ar virtuves iekārtu, flīzēm, santehniku u.t.t

100m2 Standarta komplektācija:
Cena:16 000 LVL

Ārsienu paneļi (siltināti ar 150mm siltumizolāciju, OSB)
Iekšsienu paneļi (siltināti ar 150mm siltumizolāciju, OSB)
Jumta paneļi (siltināti ar 200mm siltumizolāciju)
Jumta segums (apakšklājs + līmējamās bitumena plāksnītes)
PVC pakešu logi
Ārdurvis (metāla)
Fasādes papildus siltinājums(50mm akmens vate)
Fasādes apdares materiāls (krāsots dekoratīvais apmetums/apdares dēļi)
Transportēšana
(līdz 50 km no Rīgas)
Papildus izdevumi: pamatu izbūve.

Pārējās sastāvdaļas tiek komplektētas pēc pasūtītāja vēlmēm.


Starpsienas iespējams izvietot, pēc pasūtītāja vēlmēm.







Vel nepabeigtu māju, iespējams apskatīt Mārupē. Māju, ar zemi 1380 m2 iespējams arii iegādāties.

Visas komunikācijas, pilna apdare, gāze, pilsētas ūdens, kanalizācija, lattelecom, signalizācija, asfaltēts ceļš, u.t.t. Pārdod īpašnieks, var uz nomaksu, bez bankas.
Zemes platība: 1380 m2
Cena: 59 739 Ls





Sīkāk PM

[ Šo ziņu laboja Chief, 08 Jun 2010, 15:39:05 ]

Offline
Horacijs_Keins
05. Apr 2009, 21:18 #2802

Kopš: 14. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2484

Braucu ar:

Cena: 59 739 Ls



Cēna kā 2007. gadā
Offline
Chief
06. Apr 2009, 10:14 #2803

Kopš: 28. Nov 2007

Ziņojumi: 5422

Braucu ar:


05 Apr 2009, 21:18:55 Ferodo rakstīja:
Cena: 59 739 Ls

Cēna kā 2007. gadā


2007. gadaa domaajams buutu ap 70k Salīdzinoši, par + - tādu naudu, var nopirkt pusi dvīņu mājājas, ar balto apdari un mazāku kvadratūru un zemes platību, ta ka nav pamatojuma griezt
Offline
ingusL
06. Apr 2009, 10:31 #2804

Kopš: 07. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 621

Braucu ar: kuģi 12000Hp

Izīrē dzīvokli Baložos Steidzami.

170Ls/mēn+kom

nullLinks
Offline
Puuchuks
06. Apr 2009, 10:41 #2805

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


06 Apr 2009, 10:14:33 Chief rakstīja:

05 Apr 2009, 21:18:55 Ferodo rakstīja:
Cena: 59 739 Ls

Cēna kā 2007. gadā


2007. gadaa domaajams buutu ap 70k Salīdzinoši, par + - tādu naudu, var nopirkt pusi dvīņu mājājas, ar balto apdari un mazāku kvadratūru un zemes platību, ta ka nav pamatojuma griezt

jā, tikai ļoti iespējams, ka tā dvīņumāja par 85keur vismaz pēc kaut kā izskatīsies
Offline
Chief
06. Apr 2009, 10:47 #2806

Kopš: 28. Nov 2007

Ziņojumi: 5422

Braucu ar:


06 Apr 2009, 10:41:08 Puuchuks rakstīja:

06 Apr 2009, 10:14:33 Chief rakstīja:

05 Apr 2009, 21:18:55 Ferodo rakstīja:
Cena: 59 739 Ls

Cēna kā 2007. gadā


2007. gadaa domaajams buutu ap 70k Salīdzinoši, par + - tādu naudu, var nopirkt pusi dvīņu mājājas, ar balto apdari un mazāku kvadratūru un zemes platību, ta ka nav pamatojuma griezt

jā, tikai ļoti iespējams, ka tā dvīņumāja par 85keur vismaz pēc kaut kā izskatīsies


nu taa katram privaata shtelle, dziivot, vai nedziivot pusdziivoklii, ar kaiminjiem, kursh iespeejams izskataas labaak, nekaa privaatmaaja, par liidziigu cenu
p.s maaja, kuru paardod vel nav pabeigta. kaa arii nevajag aizmirst, ka zemi maarupee, par velti joprojaam neviens nedod

[ Šo ziņu laboja Chief, 06 Apr 2009, 10:48:11 ]

Offline
tomick
06. Apr 2009, 10:49 #2807

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D

izskataas biski peec dziivojamaa vagoninja.

Sori, bet cena ir drusku par kosmisku.
Rekur veel lielaaki kosmonauti: www.ekociems.lv. Pieveersiet uzmanību tāmei - apm. 200k Ls.
Offline
Chief
06. Apr 2009, 10:56 #2808

Kopš: 28. Nov 2007

Ziņojumi: 5422

Braucu ar:


06 Apr 2009, 10:49:16 tomick rakstīja:
izskataas biski peec dziivojamaa vagoninja.

Sori, bet cena ir drusku par kosmisku.
...


maaja ir koka karkasa/panelju, nevis kjieggelu. attieciigi ir cenu un izskata starpiiba. zeme 1.4h ir iekljauta cenaa. saliidzinoshi, ar paareejo piedaavaajumu vietaa, kur maaja atrodas, cena nav nekaads kosmoss
Offline
tomick
06. Apr 2009, 11:16 #2809

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D

Chief 1490 m2 nav 1.4 ha

Kur Mārupē ir tā māja? Nobraukšu garām uzmest aci.
Man laukos vajadzētu tādu vasarnīcu nolikt uz vecajiem klēts pamatiem.
Offline
Puuchuks
06. Apr 2009, 11:50 #2810

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


06 Apr 2009, 10:47:08 Chief rakstīja:

06 Apr 2009, 10:41:08 Puuchuks rakstīja:

06 Apr 2009, 10:14:33 Chief rakstīja:

05 Apr 2009, 21:18:55 Ferodo rakstīja:
Cena: 59 739 Ls

Cēna kā 2007. gadā


2007. gadaa domaajams buutu ap 70k Salīdzinoši, par + - tādu naudu, var nopirkt pusi dvīņu mājājas, ar balto apdari un mazāku kvadratūru un zemes platību, ta ka nav pamatojuma griezt

jā, tikai ļoti iespējams, ka tā dvīņumāja par 85keur vismaz pēc kaut kā izskatīsies


nu taa katram privaata shtelle, dziivot, vai nedziivot pusdziivoklii, ar kaiminjiem, kursh iespeejams izskataas labaak, nekaa privaatmaaja, par liidziigu cenu
p.s maaja, kuru paardod vel nav pabeigta. kaa arii nevajag aizmirst, ka zemi maarupee, par velti joprojaam neviens nedod

chief, lūdzu piedod atvaino, bet arī pabeigtā māja (tb., datorilustrācija) izskatās pēc dzīvojamā vagoniņa. ok, pēc ļoti vienkāršas (askētiskas ) vasaras mājiņas.
zemi Mārupē par velti ne1 nedod, bet lzti.lv izsolēs jau var par diezgan interesantām cenām dabūt (+, tās ir pirmās izsoles )

rezumē, 60k Ls par tādu māju nav adekvāts cipars (neatkarīgi no tā, cik tev izmaksāja nopirkt zemi un to uzbūvēt)
Offline
Jorens
06. Apr 2009, 12:01 #2811

Kopš: 15. Jul 2003

Ziņojumi: 14716

Braucu ar: T8, 1260s

60k tiesham par to ir
Offline
Chief
06. Apr 2009, 12:50 #2812

Kopš: 28. Nov 2007

Ziņojumi: 5422

Braucu ar:


06 Apr 2009, 11:16:11 tomick rakstīja:
Chief 1490 m2 nav 1.4 ha

Kur Mārupē ir tā māja? Nobraukšu garām uzmest aci.
Man laukos vajadzētu tādu vasarnīcu nolikt uz vecajiem klēts pamatiem.


vainiigs

Maaja atrodas Veejinu ielaa 120

Offline
markelis
06. Apr 2009, 12:57 #2813

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku

da braakjis taa maaja. pilniigs braakjis. datorbildee deelji vertikaali, dziivee horizontaali.

nu ja pat to nevar peec bildes uztaisiit, kaads tad tur ir viss paareejais
Offline
raivisp
06. Apr 2009, 13:41 #2814

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas

CCena varbūt nav adekvāta, bet šitā tipa mājas izskatās

Protams, Mārupē tāda diezko neiederas, bet nu pie kāda ezera vai meža vidū vienkārši
Offline
spy
06. Apr 2009, 14:02 #2815

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:

Mēs eksportējam Ķīnā ražotas karkasu mājas uz Krieviju - cena ap 150 m2 divstāvu mājai ar balkoniņu, kas vēl pēc kaut kā izskatās (ar pilnu apdari un santehniku un pat aizkariem) ir 36k USD Mesjē Gagarins droši vien nespēja pat iedomāties, ka latvieši daudz veiksmīgāk par viņu iekaros kosmosu
Offline
raivisp
06. Apr 2009, 14:05 #2816

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


06 Apr 2009, 14:02:46 spy333 rakstīja:
Mēs eksportējam Ķīnā ražotas karkasu mājas...


Kā ir ar kvalitāti?

Uz vietas ar ko tirgojat, jeb tik grūžat prom uz RUS?
Offline
markelis
06. Apr 2009, 14:08 #2817

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku

ieliidu ss.lv. pirmais sludinaajums ko atveeru par to pashu naudu 2x lielaaka un no blokiem, kas jau peec maajas izskataas

http://www.ss.lv/msg/lv/construction/civil-work/construction-of-houses-and-summer-residences/dexjg.html

Offline
Chief
06. Apr 2009, 14:12 #2818

Kopš: 28. Nov 2007

Ziņojumi: 5422

Braucu ar:


06 Apr 2009, 11:50:04 Puuchuks rakstīja:

06 Apr 2009, 10:47:08 Chief rakstīja:

06 Apr 2009, 10:41:08 Puuchuks rakstīja:

06 Apr 2009, 10:14:33 Chief rakstīja:

05 Apr 2009, 21:18:55 Ferodo rakstīja:
Cena: 59 739 Ls

Cēna kā 2007. gadā


2007. gadaa domaajams buutu ap 70k Salīdzinoši, par + - tādu naudu, var nopirkt pusi dvīņu mājājas, ar balto apdari un mazāku kvadratūru un zemes platību, ta ka nav pamatojuma griezt

jā, tikai ļoti iespējams, ka tā dvīņumāja par 85keur vismaz pēc kaut kā izskatīsies


nu taa katram privaata shtelle, dziivot, vai nedziivot pusdziivoklii, ar kaiminjiem, kursh iespeejams izskataas labaak, nekaa privaatmaaja, par liidziigu cenu
p.s maaja, kuru paardod vel nav pabeigta. kaa arii nevajag aizmirst, ka zemi maarupee, par velti joprojaam neviens nedod

chief, lūdzu piedod atvaino, bet arī pabeigtā māja (tb., datorilustrācija) izskatās pēc dzīvojamā vagoniņa. ok, pēc ļoti vienkāršas (askētiskas ) vasaras mājiņas.
zemi Mārupē par velti ne1 nedod, bet lzti.lv izsolēs jau var par diezgan interesantām cenām dabūt (+, tās ir pirmās izsoles )

rezumē, 60k Ls par tādu māju nav adekvāts cipars (neatkarīgi no tā, cik tev izmaksāja nopirkt zemi un to uzbūvēt)


tak neviens neliedz pirkt dviinu maajas dalju, vai buuveet savu maaju, uz "pa leeto" dabuutaas zemes, ar kopeejaam izmaksaam 10k ls Mans piedaavaajums ir taads, kaads ir un to, cik cena adekvaata, varees spriest tuvaakajaa laikaa
Offline
Puuchuks
06. Apr 2009, 14:49 #2819

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


06 Apr 2009, 14:12:28 Chief rakstīja:
tak neviens neliedz pirkt dviinu maajas dalju, vai buuveet savu maaju, uz "pa leeto" dabuutaas zemes, ar kopeejaam izmaksaam 10k ls Mans piedaavaajums ir taads, kaads ir un to, cik cena adekvaata, varees spriest tuvaakajaa laikaa

(pēc analoģijas ar izceltām krūtīm un lūrēšanu uz tām) ieliekot pārdošanas sludinājumu powerā, tu zaudē tiesības apvainoties par komentāriem par neadekvāto cenu, izskatu, utt.
tāpēc txt par 10kls vari mierīgi paturēt pie sevis.
es domāju, ka tuvākajā laikā attiecībā uz šo māju mēs redzēsim vai nu cenas samazinājumu vai sludinājuma pazušanu... - situācijā, kad ne1 nav naudas un bankas neko īpaši negrib kreditēt, es šai mājai vienk neredzu pircēju - cilvēks, kuram vajag vienkāršu vasarnīcu, cels to vasarnīcai atbilstošā vietā. cilvēks, kurš grib dzīvot Mārupē, izvēlēsies vietai atbilstošāku māju.
Offline
Chief
06. Apr 2009, 14:52 #2820

Kopš: 28. Nov 2007

Ziņojumi: 5422

Braucu ar:


06 Apr 2009, 12:57:02 markelis rakstīja:
da braakjis taa maaja. pilniigs braakjis. datorbildee deelji vertikaali, dziivee horizontaali.

nu ja pat to nevar peec bildes uztaisiit, kaads tad tur ir viss paareejais


aha - jumts arii citaa kraasaa un skurstenis savaadaaks kaads ir viss paareejais, var uz vietas paskatiities, nevis rakstiit kaku, bez nekaadas informaacijas. deeljus uzliks kaut vai diagonaali, ja buus nepiecieshams, bet te laikam ne par to saruna
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo