Online
Pašreiz BMWPower skatās 135 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| Chief | | 05. Apr 2009, 19:48 |
#2801
|
|  Kopš: 28. Nov 2007
Ziņojumi: 5422
Braucu ar:
| Koka karkasa paneļu mājas - ekoloģiskas, ekonomiskas un kvalitatīvas.
PIEVILCĪGS DIZAINS, ĀTRA UZSTĀDĪŠANA, AUGSTA KVALITĀTE, ZEMA CENA
100m2 Māja „līdz atslēgai” ~ 40 000 LVL
Komplektācijā:
Viss "stantarta komplektācijā" minētais, pamati, pilna ārējā un iekšējā apdare, ar virtuves iekārtu, flīzēm, santehniku u.t.t
100m2 Standarta komplektācija:
Cena:16 000 LVL
Ārsienu paneļi (siltināti ar 150mm siltumizolāciju, OSB)
Iekšsienu paneļi (siltināti ar 150mm siltumizolāciju, OSB)
Jumta paneļi (siltināti ar 200mm siltumizolāciju)
Jumta segums (apakšklājs + līmējamās bitumena plāksnītes)
PVC pakešu logi
Ārdurvis (metāla)
Fasādes papildus siltinājums(50mm akmens vate)
Fasādes apdares materiāls (krāsots dekoratīvais apmetums/apdares dēļi)
Transportēšana
(līdz 50 km no Rīgas)
Papildus izdevumi: pamatu izbūve.
Pārējās sastāvdaļas tiek komplektētas pēc pasūtītāja vēlmēm.
Starpsienas iespējams izvietot, pēc pasūtītāja vēlmēm.
Vel nepabeigtu māju, iespējams apskatīt Mārupē. Māju, ar zemi 1380 m2 iespējams arii iegādāties.
Visas komunikācijas, pilna apdare, gāze, pilsētas ūdens, kanalizācija, lattelecom, signalizācija, asfaltēts ceļš, u.t.t. Pārdod īpašnieks, var uz nomaksu, bez bankas.
Zemes platība: 1380 m2
Cena: 59 739 Ls
Sīkāk PM [ Šo ziņu laboja Chief, 08 Jun 2010, 15:39:05 ] | Offline | | |
| Horacijs_Keins | | 05. Apr 2009, 21:18 |
#2802
|
|  Kopš: 14. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2484
Braucu ar:
| Cena: 59 739 Ls
Cēna kā 2007. gadā  | Offline | | |
| Chief | | 06. Apr 2009, 10:14 |
#2803
|
|  Kopš: 28. Nov 2007
Ziņojumi: 5422
Braucu ar:
|
05 Apr 2009, 21:18:55 Ferodo rakstīja:
Cena: 59 739 Ls
Cēna kā 2007. gadā 
2007. gadaa domaajams buutu ap 70k Salīdzinoši, par + - tādu naudu, var nopirkt pusi dvīņu mājājas, ar balto apdari un mazāku kvadratūru un zemes platību, ta ka nav pamatojuma griezt | Offline | | |
| ingusL | | 06. Apr 2009, 10:31 |
#2804
|
|  Kopš: 07. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 621
Braucu ar: kuģi 12000Hp
| Izīrē dzīvokli Baložos Steidzami.
170Ls/mēn+kom
nullLinks | Offline | | |
Puuchuks  | | 06. Apr 2009, 10:41 |
#2805
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
06 Apr 2009, 10:14:33 Chief rakstīja:
05 Apr 2009, 21:18:55 Ferodo rakstīja:
Cena: 59 739 Ls
Cēna kā 2007. gadā 
2007. gadaa domaajams buutu ap 70k Salīdzinoši, par + - tādu naudu, var nopirkt pusi dvīņu mājājas, ar balto apdari un mazāku kvadratūru un zemes platību, ta ka nav pamatojuma griezt
jā, tikai ļoti iespējams, ka tā dvīņumāja par 85keur vismaz pēc kaut kā izskatīsies  | Offline | | |
| Chief | | 06. Apr 2009, 10:47 |
#2806
|
|  Kopš: 28. Nov 2007
Ziņojumi: 5422
Braucu ar:
|
06 Apr 2009, 10:41:08 Puuchuks rakstīja:
06 Apr 2009, 10:14:33 Chief rakstīja:
05 Apr 2009, 21:18:55 Ferodo rakstīja:
Cena: 59 739 Ls
Cēna kā 2007. gadā 
2007. gadaa domaajams buutu ap 70k Salīdzinoši, par + - tādu naudu, var nopirkt pusi dvīņu mājājas, ar balto apdari un mazāku kvadratūru un zemes platību, ta ka nav pamatojuma griezt
jā, tikai ļoti iespējams, ka tā dvīņumāja par 85keur vismaz pēc kaut kā izskatīsies 
nu taa katram privaata shtelle, dziivot, vai nedziivot pusdziivoklii, ar kaiminjiem, kursh iespeejams izskataas labaak, nekaa privaatmaaja, par liidziigu cenu
p.s maaja, kuru paardod vel nav pabeigta. kaa arii nevajag aizmirst, ka zemi maarupee, par velti joprojaam neviens nedod [ Šo ziņu laboja Chief, 06 Apr 2009, 10:48:11 ] | Offline | | |
| tomick | | 06. Apr 2009, 10:49 |
#2807
|
|  Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
| izskataas biski peec dziivojamaa vagoninja.
Sori, bet cena ir drusku par kosmisku.
Rekur veel lielaaki kosmonauti: www.ekociems.lv. Pieveersiet uzmanību tāmei - apm. 200k Ls. | Offline | | |
| Chief | | 06. Apr 2009, 10:56 |
#2808
|
|  Kopš: 28. Nov 2007
Ziņojumi: 5422
Braucu ar:
|
06 Apr 2009, 10:49:16 tomick rakstīja:
izskataas biski peec dziivojamaa vagoninja.
Sori, bet cena ir drusku par kosmisku.
...
maaja ir koka karkasa/panelju, nevis kjieggelu. attieciigi ir cenu un izskata starpiiba. zeme 1.4h ir iekljauta cenaa. saliidzinoshi, ar paareejo piedaavaajumu vietaa, kur maaja atrodas, cena nav nekaads kosmoss | Offline | | |
|
|
| tomick | | 06. Apr 2009, 11:16 |
#2809
|
|  Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
| Chief 1490 m2 nav 1.4 ha 
Kur Mārupē ir tā māja? Nobraukšu garām uzmest aci.
Man laukos vajadzētu tādu vasarnīcu nolikt uz vecajiem klēts pamatiem. | Offline | | |
Puuchuks  | | 06. Apr 2009, 11:50 |
#2810
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
06 Apr 2009, 10:47:08 Chief rakstīja:
06 Apr 2009, 10:41:08 Puuchuks rakstīja:
06 Apr 2009, 10:14:33 Chief rakstīja:
05 Apr 2009, 21:18:55 Ferodo rakstīja:
Cena: 59 739 Ls
Cēna kā 2007. gadā 
2007. gadaa domaajams buutu ap 70k Salīdzinoši, par + - tādu naudu, var nopirkt pusi dvīņu mājājas, ar balto apdari un mazāku kvadratūru un zemes platību, ta ka nav pamatojuma griezt
jā, tikai ļoti iespējams, ka tā dvīņumāja par 85keur vismaz pēc kaut kā izskatīsies 
nu taa katram privaata shtelle, dziivot, vai nedziivot pusdziivoklii, ar kaiminjiem, kursh iespeejams izskataas labaak, nekaa privaatmaaja, par liidziigu cenu
p.s maaja, kuru paardod vel nav pabeigta. kaa arii nevajag aizmirst, ka zemi maarupee, par velti joprojaam neviens nedod
chief, lūdzu piedod atvaino, bet arī pabeigtā māja (tb., datorilustrācija) izskatās pēc dzīvojamā vagoniņa. ok, pēc ļoti vienkāršas (askētiskas ) vasaras mājiņas.
zemi Mārupē par velti ne1 nedod, bet lzti.lv izsolēs jau var par diezgan interesantām cenām dabūt (+, tās ir pirmās izsoles )
rezumē, 60k Ls par tādu māju nav adekvāts cipars (neatkarīgi no tā, cik tev izmaksāja nopirkt zemi un to uzbūvēt) | Offline | | |
| Jorens | | 06. Apr 2009, 12:01 |
#2811
|
|  Kopš: 15. Jul 2003
Ziņojumi: 14716
Braucu ar: T8, 1260s
| 60k tiesham par to ir | Offline | | |
| Chief | | 06. Apr 2009, 12:50 |
#2812
|
|  Kopš: 28. Nov 2007
Ziņojumi: 5422
Braucu ar:
|
06 Apr 2009, 11:16:11 tomick rakstīja:
Chief 1490 m2 nav 1.4 ha 
Kur Mārupē ir tā māja? Nobraukšu garām uzmest aci.
Man laukos vajadzētu tādu vasarnīcu nolikt uz vecajiem klēts pamatiem.
vainiigs
Maaja atrodas Veejinu ielaa 120
| Offline | | |
| markelis | | 06. Apr 2009, 12:57 |
#2813
|
|  Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
| da braakjis taa maaja. pilniigs braakjis. datorbildee deelji vertikaali, dziivee horizontaali.
nu ja pat to nevar peec bildes uztaisiit, kaads tad tur ir viss paareejais  | Offline | | |
| raivisp | | 06. Apr 2009, 13:41 |
#2814
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
| CCena varbūt nav adekvāta, bet šitā tipa mājas izskatās 
Protams, Mārupē tāda diezko neiederas, bet nu pie kāda ezera vai meža vidū vienkārši  | Offline | | |
spy  | | 06. Apr 2009, 14:02 |
#2815
|
|  Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
| Mēs eksportējam Ķīnā ražotas karkasu mājas uz Krieviju - cena ap 150 m2 divstāvu mājai ar balkoniņu, kas vēl pēc kaut kā izskatās (ar pilnu apdari un santehniku un pat aizkariem) ir 36k USD Mesjē Gagarins droši vien nespēja pat iedomāties, ka latvieši daudz veiksmīgāk par viņu iekaros kosmosu  | Offline | | |
| raivisp | | 06. Apr 2009, 14:05 |
#2816
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
06 Apr 2009, 14:02:46 spy333 rakstīja:
Mēs eksportējam Ķīnā ražotas karkasu mājas...
Kā ir ar kvalitāti?
Uz vietas ar ko tirgojat, jeb tik grūžat prom uz RUS? | Offline | | |
|
|
| markelis | | 06. Apr 2009, 14:08 |
#2817
|
|  Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
| ieliidu ss.lv. pirmais sludinaajums ko atveeru par to pashu naudu 2x lielaaka un no blokiem, kas jau peec maajas izskataas
http://www.ss.lv/msg/lv/construction/civil-work/construction-of-houses-and-summer-residences/dexjg.html
| Offline | | |
| Chief | | 06. Apr 2009, 14:12 |
#2818
|
|  Kopš: 28. Nov 2007
Ziņojumi: 5422
Braucu ar:
|
06 Apr 2009, 11:50:04 Puuchuks rakstīja:
06 Apr 2009, 10:47:08 Chief rakstīja:
06 Apr 2009, 10:41:08 Puuchuks rakstīja:
06 Apr 2009, 10:14:33 Chief rakstīja:
05 Apr 2009, 21:18:55 Ferodo rakstīja:
Cena: 59 739 Ls
Cēna kā 2007. gadā 
2007. gadaa domaajams buutu ap 70k Salīdzinoši, par + - tādu naudu, var nopirkt pusi dvīņu mājājas, ar balto apdari un mazāku kvadratūru un zemes platību, ta ka nav pamatojuma griezt
jā, tikai ļoti iespējams, ka tā dvīņumāja par 85keur vismaz pēc kaut kā izskatīsies 
nu taa katram privaata shtelle, dziivot, vai nedziivot pusdziivoklii, ar kaiminjiem, kursh iespeejams izskataas labaak, nekaa privaatmaaja, par liidziigu cenu
p.s maaja, kuru paardod vel nav pabeigta. kaa arii nevajag aizmirst, ka zemi maarupee, par velti joprojaam neviens nedod
chief, lūdzu piedod atvaino, bet arī pabeigtā māja (tb., datorilustrācija) izskatās pēc dzīvojamā vagoniņa. ok, pēc ļoti vienkāršas (askētiskas ) vasaras mājiņas.
zemi Mārupē par velti ne1 nedod, bet lzti.lv izsolēs jau var par diezgan interesantām cenām dabūt (+, tās ir pirmās izsoles )
rezumē, 60k Ls par tādu māju nav adekvāts cipars (neatkarīgi no tā, cik tev izmaksāja nopirkt zemi un to uzbūvēt)
tak neviens neliedz pirkt dviinu maajas dalju, vai buuveet savu maaju, uz "pa leeto" dabuutaas zemes, ar kopeejaam izmaksaam 10k ls Mans piedaavaajums ir taads, kaads ir un to, cik cena adekvaata, varees spriest tuvaakajaa laikaa  | Offline | | |
Puuchuks  | | 06. Apr 2009, 14:49 |
#2819
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
06 Apr 2009, 14:12:28 Chief rakstīja:
tak neviens neliedz pirkt dviinu maajas dalju, vai buuveet savu maaju, uz "pa leeto" dabuutaas zemes, ar kopeejaam izmaksaam 10k ls Mans piedaavaajums ir taads, kaads ir un to, cik cena adekvaata, varees spriest tuvaakajaa laikaa 
(pēc analoģijas ar izceltām krūtīm un lūrēšanu uz tām) ieliekot pārdošanas sludinājumu powerā, tu zaudē tiesības apvainoties par komentāriem par neadekvāto cenu, izskatu, utt. 
tāpēc txt par 10kls vari mierīgi paturēt pie sevis.
es domāju, ka tuvākajā laikā attiecībā uz šo māju mēs redzēsim vai nu cenas samazinājumu vai sludinājuma pazušanu... - situācijā, kad ne1 nav naudas un bankas neko īpaši negrib kreditēt, es šai mājai vienk neredzu pircēju - cilvēks, kuram vajag vienkāršu vasarnīcu, cels to vasarnīcai atbilstošā vietā. cilvēks, kurš grib dzīvot Mārupē, izvēlēsies vietai atbilstošāku māju.
| Offline | | |
| Chief | | 06. Apr 2009, 14:52 |
#2820
|
|  Kopš: 28. Nov 2007
Ziņojumi: 5422
Braucu ar:
|
06 Apr 2009, 12:57:02 markelis rakstīja:
da braakjis taa maaja. pilniigs braakjis. datorbildee deelji vertikaali, dziivee horizontaali.
nu ja pat to nevar peec bildes uztaisiit, kaads tad tur ir viss paareejais 
aha - jumts arii citaa kraasaa un skurstenis savaadaaks kaads ir viss paareejais, var uz vietas paskatiities, nevis rakstiit kaku, bez nekaadas informaacijas. deeljus uzliks kaut vai diagonaali, ja buus nepiecieshams, bet te laikam ne par to saruna | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|