| Autors | Ziņojums |
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
05 Jun 2025, 15:02:42 @Celtnieks7 rakstīja:
Kādu 1 gadu sekoju līdzi šai zemes gabalu tirgošanai:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...lejas/bmlnp.html
Daži cilvēki tur laikam bija paņēmuši zemes gabalus un šobrīd skatos, ka visi pārējie ir sadalīti uz mazākiem gabaliem (no viena gabala uztaisīti divi) par to pašu cenu. Tāds normāls ieberziens, ja sākumā paņem 2500 m2 gabalu mājai un tad izrādās, ka šajā teritorijā būs mazdārziņu sajūta.
ja tu gadu seko šim "objektam", kurš atrodas ellē ratā un cena ir kā par prastu lauksaimniecības zemi, tad man tev ir sliktas ziņas.... |
Offline | |
|
| juriz | |
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Šis gan nav traģiskākais variants, tur jau ir kaut cik ceļi un elektrība, pat ielu apgaismojums (nez kas un kā par to maksā?), nav plika pļava vai kaut kāds meža nogabals kā dažā labā vietā un pat daudz dārgāk. |
Offline | |
|
| tracums71 | |
Kopš: 27. Oct 2016
Ziņojumi: 115
Braucu ar:
|
05 Jun 2025, 20:35:31 @logfog rakstīja:
Labs vakars!
Plānoju kailcirti, ciršanas biļetei nepieciešama cirsmas skice un dastošana.
Iesakiet kādu kontaktu, kurš ar šo nodarbojas 
Mežš Siguldas novadā.
Iepriekš paldies!
Ir varianti- īstermiņam un cerībā dabūt labāko cenu par mežu- mezabirza.lv
Ilgtermiņā- stājies meža īpašnieku kooperatīvā un viņi Tev palīdzēs ne tikai ar ciršanu, bet tālāko apsaimniekošanu. mezsaimnieks.lv
gribi, lai palīdzu ar konkrētu padomu- raksti pm
|
Offline | |
|
| Celtnieks7 | |
Kopš: 08. Jul 2016
Ziņojumi: 213
Braucu ar:
|
06 Jun 2025, 06:55:42 @juriz rakstīja:
Šis gan nav traģiskākais variants, tur jau ir kaut cik ceļi un elektrība, pat ielu apgaismojums (nez kas un kā par to maksā?), nav plika pļava vai kaut kāds meža nogabals kā dažā labā vietā un pat daudz dārgāk.
Tur tālāk ir atrunāts, ka papildus iekasē 6900 eur no pircēja par komunikāciju izbūvi.
Es vairāk par to, ka pērc zemi, kur sākotnēji bija plānotas 25 mājas, bet šobrīd sadala gabalus un reāli jau būs 50+. |
Offline | |
|
| Mizx | |
 Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7691
Braucu ar:
|
06 Jun 2025, 06:12:30 @HUBLOC rakstīja:
05 Jun 2025, 15:02:42 @Celtnieks7 rakstīja:
Kādu 1 gadu sekoju līdzi šai zemes gabalu tirgošanai:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...lejas/bmlnp.html
Daži cilvēki tur laikam bija paņēmuši zemes gabalus un šobrīd skatos, ka visi pārējie ir sadalīti uz mazākiem gabaliem (no viena gabala uztaisīti divi) par to pašu cenu. Tāds normāls ieberziens, ja sākumā paņem 2500 m2 gabalu mājai un tad izrādās, ka šajā teritorijā būs mazdārziņu sajūta.
ja tu gadu seko šim "objektam", kurš atrodas ellē ratā un cena ir kā par prastu lauksaimniecības zemi, tad man tev ir sliktas ziņas....
Ja šobrīd dzīvo un strādā Jelgavā, tad varētu būt OK. |
Offline | |
|
| 40 | |
Kopš: 11. Oct 2014
Ziņojumi: 448
Braucu ar:
|
05 Jun 2025, 20:35:31 @logfog rakstīja:
Labs vakars!
Plānoju kailcirti, ciršanas biļetei nepieciešama cirsmas skice un dastošana.
Iesakiet kādu kontaktu, kurš ar šo nodarbojas 
Mežš Siguldas novadā.
Iepriekš paldies!
[/quote
Priekš ciršanas biļetes tev vajag tikai skici, dastošanu tev vajag ,lai zinātu cik daudz un kāds materāls ir cirsmā, tad ja gribi kokus tirgot "uz kājas" ,attiecīgi dastlapu var nosūtīt apkārtnes firmām cenas noskaidrošanai vai iemetot fb kādā no mežizstrādes grupām. Siguldas nov.cenai jābūt labai(protams atkarībā no koku sugas cirsmā piem.alksnis vai priede, egle ,bērzs)jo zāģētavas un ostas tuvāk kā Lv austrumgalam.
|
Offline | |
|
| kkas | |
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10315
Braucu ar: Alfu
|
05 Jun 2025, 15:02:42 @Celtnieks7 rakstīja:
Kādu 1 gadu sekoju līdzi šai zemes gabalu tirgošanai:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...lejas/bmlnp.html
Daži cilvēki tur laikam bija paņēmuši zemes gabalus un šobrīd skatos, ka visi pārējie ir sadalīti uz mazākiem gabaliem (no viena gabala uztaisīti divi) par to pašu cenu. Tāds normāls ieberziens, ja sākumā paņem 2500 m2 gabalu mājai un tad izrādās, ka šajā teritorijā būs mazdārziņu sajūta.
ieteiktu noskaidrot vai tev tur vispār spīd dzeramais ūdens no spices vai arī būs ļoti dziļi jāurbj. tur apkārt ir padumjo laiku ķīmisko atrkitumu izgāztuves. |
Offline | |
|
| kexxx | |
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14211
Braucu ar:
| ļoti patika šis txt:
Ciematā plānojas:
- Ūdens (spice), kanalizācija (bio attīrāmā/ krāja rezervuārs) individuāla katram zemes gabalam;
kā caur puķītēm pateikt, ka kanalizācijas un ūdensvada tur nebūs  |
Offline | |
|
|
|
| martins_usars | |
 Kopš: 01. May 2023
Ziņojumi: 1461
Braucu ar: skatuve viens!
| ūdens spice būs centralizētā?  |
Offline | |
|
| kexxx | |
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14211
Braucu ar:
|
06 Jun 2025, 19:34:43 @martins_usars rakstīja:
ūdens spice būs centralizētā? 
jap, pašā pagapma centrā  |
Offline | |
|
| SandFish | |
Kopš: 26. Feb 2010
Ziņojumi: 58
Braucu ar: xD
| Vai DzS apbūves teritorijā pierīgā pastāv likumīga iespēja izbūvēt un nodot ekspluatācijā, piemēram, āra tenisa kortu? |
Offline | |
|
| juriz | |
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Skaties papildus izmantošanas veidus.
Var taisīt lokālplānojumu. |
Offline | |
|
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
08 Jun 2025, 15:58:07 @SandFish rakstīja:
Vai DzS apbūves teritorijā pierīgā pastāv likumīga iespēja izbūvēt un nodot ekspluatācijā, piemēram, āra tenisa kortu?
Segtu vai atklātu? Jālasa teritorijas plānojums. |
Offline | |
|
| SandFish | |
Kopš: 26. Feb 2010
Ziņojumi: 58
Braucu ar: xD
| Atklātu.
Detālplānojumā rakstīts sekojošais:
Atļautā izmantošana - savrupmāja, dvīņu māja.
Atsevišķā zemesgabalā, ja to paredz detālplānojums - pārvaldes iestāde, sporta būve, tirdzniecības/pakalpojumu ēka, saimniecības ēka.
Mazliet neizprotu šo formātu, kurā detālplānojumā ir atsauce uz pašu detālplānojumu, bet nu jebkurā gadījumā secinu, ka šādu būvi pie šiem noteikumiem var veidot tikai atsevišķā zemesgabalā. |
Offline | |
|
| juriz | |
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Aizraksti labāk, vai pazvani uz būvvaldi. Vismaz man parasti ir snieguši sakarīgas konsultācijas, vismaz te Jūrmalā. Nezinu kā citur. |
Offline | |
|
| Rudzins | |
 Kopš: 06. Oct 2011
Ziņojumi: 2573
Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu
| Powera oligarhiem brivdienu dzīvokli ? |
Offline | |
|
|
|
| mrkaupo | |
Kopš: 10. Apr 2019
Ziņojumi: 65
Braucu ar:
|
10 Jun 2025, 08:41:14 @Rudzins rakstīja:
Powera oligarhiem brivdienu dzīvokli ?
30k dzīvoklī ieliek 25k remontu, kāpēc beigās ir 88k? |
Offline | |
|
| subaru | |
 Kopš: 17. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 10489
Braucu ar: rokām uz stūres
| Gan jau tēma apgrozīta, bet interesē vai ir te kāds arhitekts/bijusi lieliska pieredze ko kāds var ieteikt tieši vecas mājas pārbūves projektēšanai?
Lokācija - zemgale, Bauskas novads ~ 60 km no Rīgas.
|
Offline | |
|
| 968-jk | |
 Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
|
10 Jun 2025, 08:41:14 @Rudzins rakstīja:
Powera oligarhiem brivdienu dzīvokli ?
Una zīmējusi? Iegāju viņas lapā, jā, viņas darbs. Andrejs drošvien mēbeles taisīja. |
Offline | |
|
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
11 Jun 2025, 23:09:17 @subaru rakstīja:
Gan jau tēma apgrozīta, bet interesē vai ir te kāds arhitekts/bijusi lieliska pieredze ko kāds var ieteikt tieši vecas mājas pārbūves projektēšanai?
Lokācija - zemgale, Bauskas novads ~ 60 km no Rīgas.
Kas tieši tev interesē, vai kas specifisks tev liekas tieši vecas mājas pārbūves projektā?
Galvenais ir plānojums un info cik briesmīgā stāvoklī ir ēkas nesošās konstrukcijas - viss pārējais ir risināms 
ja kaut kas sīkāk interesē var PM |
Offline | |
|