Online

Pašreiz BMWPower skatās 142 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
HUBLOC
06. Jun 2025, 06:12 #27441

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


05 Jun 2025, 15:02:42 @Celtnieks7 rakstīja:
Kādu 1 gadu sekoju līdzi šai zemes gabalu tirgošanai:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...lejas/bmlnp.html

Daži cilvēki tur laikam bija paņēmuši zemes gabalus un šobrīd skatos, ka visi pārējie ir sadalīti uz mazākiem gabaliem (no viena gabala uztaisīti divi) par to pašu cenu. Tāds normāls ieberziens, ja sākumā paņem 2500 m2 gabalu mājai un tad izrādās, ka šajā teritorijā būs mazdārziņu sajūta.


ja tu gadu seko šim "objektam", kurš atrodas ellē ratā un cena ir kā par prastu lauksaimniecības zemi, tad man tev ir sliktas ziņas....
Offline
juriz
06. Jun 2025, 06:55 #27442

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Šis gan nav traģiskākais variants, tur jau ir kaut cik ceļi un elektrība, pat ielu apgaismojums (nez kas un kā par to maksā?), nav plika pļava vai kaut kāds meža nogabals kā dažā labā vietā un pat daudz dārgāk.
Offline
tracums71
06. Jun 2025, 08:36 #27443

Kopš: 27. Oct 2016

Ziņojumi: 115

Braucu ar:


05 Jun 2025, 20:35:31 @logfog rakstīja:
Labs vakars!

Plānoju kailcirti, ciršanas biļetei nepieciešama cirsmas skice un dastošana.

Iesakiet kādu kontaktu, kurš ar šo nodarbojas

Mežš Siguldas novadā.



Iepriekš paldies!

Ir varianti- īstermiņam un cerībā dabūt labāko cenu par mežu- mezabirza.lv

Ilgtermiņā- stājies meža īpašnieku kooperatīvā un viņi Tev palīdzēs ne tikai ar ciršanu, bet tālāko apsaimniekošanu. mezsaimnieks.lv

gribi, lai palīdzu ar konkrētu padomu- raksti pm
Offline
Celtnieks7
06. Jun 2025, 09:14 #27444

Kopš: 08. Jul 2016

Ziņojumi: 213

Braucu ar:


06 Jun 2025, 06:55:42 @juriz rakstīja:
Šis gan nav traģiskākais variants, tur jau ir kaut cik ceļi un elektrība, pat ielu apgaismojums (nez kas un kā par to maksā?), nav plika pļava vai kaut kāds meža nogabals kā dažā labā vietā un pat daudz dārgāk.


Tur tālāk ir atrunāts, ka papildus iekasē 6900 eur no pircēja par komunikāciju izbūvi.
Es vairāk par to, ka pērc zemi, kur sākotnēji bija plānotas 25 mājas, bet šobrīd sadala gabalus un reāli jau būs 50+.
Offline
Mizx
06. Jun 2025, 10:38 #27445

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7691

Braucu ar:


06 Jun 2025, 06:12:30 @HUBLOC rakstīja:

05 Jun 2025, 15:02:42 @Celtnieks7 rakstīja:
Kādu 1 gadu sekoju līdzi šai zemes gabalu tirgošanai:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...lejas/bmlnp.html

Daži cilvēki tur laikam bija paņēmuši zemes gabalus un šobrīd skatos, ka visi pārējie ir sadalīti uz mazākiem gabaliem (no viena gabala uztaisīti divi) par to pašu cenu. Tāds normāls ieberziens, ja sākumā paņem 2500 m2 gabalu mājai un tad izrādās, ka šajā teritorijā būs mazdārziņu sajūta.


ja tu gadu seko šim "objektam", kurš atrodas ellē ratā un cena ir kā par prastu lauksaimniecības zemi, tad man tev ir sliktas ziņas....
Ja šobrīd dzīvo un strādā Jelgavā, tad varētu būt OK.
Offline
40
06. Jun 2025, 11:37 #27446

Kopš: 11. Oct 2014

Ziņojumi: 448

Braucu ar:


05 Jun 2025, 20:35:31 @logfog rakstīja:
Labs vakars!

Plānoju kailcirti, ciršanas biļetei nepieciešama cirsmas skice un dastošana.

Iesakiet kādu kontaktu, kurš ar šo nodarbojas

Mežš Siguldas novadā.



Iepriekš paldies!
[/quote
Priekš ciršanas biļetes tev vajag tikai skici, dastošanu tev vajag ,lai zinātu cik daudz un kāds materāls ir cirsmā, tad ja gribi kokus tirgot "uz kājas" ,attiecīgi dastlapu var nosūtīt apkārtnes firmām cenas noskaidrošanai vai iemetot fb kādā no mežizstrādes grupām. Siguldas nov.cenai jābūt labai(protams atkarībā no koku sugas cirsmā piem.alksnis vai priede, egle ,bērzs)jo zāģētavas un ostas tuvāk kā Lv austrumgalam.
Offline
kkas
06. Jun 2025, 11:45 #27447

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10315

Braucu ar: Alfu


05 Jun 2025, 15:02:42 @Celtnieks7 rakstīja:
Kādu 1 gadu sekoju līdzi šai zemes gabalu tirgošanai:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...lejas/bmlnp.html

Daži cilvēki tur laikam bija paņēmuši zemes gabalus un šobrīd skatos, ka visi pārējie ir sadalīti uz mazākiem gabaliem (no viena gabala uztaisīti divi) par to pašu cenu. Tāds normāls ieberziens, ja sākumā paņem 2500 m2 gabalu mājai un tad izrādās, ka šajā teritorijā būs mazdārziņu sajūta.


ieteiktu noskaidrot vai tev tur vispār spīd dzeramais ūdens no spices vai arī būs ļoti dziļi jāurbj. tur apkārt ir padumjo laiku ķīmisko atrkitumu izgāztuves.
Offline
kexxx
06. Jun 2025, 18:20 #27448

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14211

Braucu ar:

ļoti patika šis txt:
Ciematā plānojas:

- Ūdens (spice), kanalizācija (bio attīrāmā/ krāja rezervuārs) individuāla katram zemes gabalam;



kā caur puķītēm pateikt, ka kanalizācijas un ūdensvada tur nebūs
Offline
martins_usars
06. Jun 2025, 19:34 #27449

Kopš: 01. May 2023

Ziņojumi: 1461

Braucu ar: skatuve viens!

ūdens spice būs centralizētā?
Offline
kexxx
06. Jun 2025, 19:55 #27450

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14211

Braucu ar:


06 Jun 2025, 19:34:43 @martins_usars rakstīja:
ūdens spice būs centralizētā?


jap, pašā pagapma centrā
Offline
SandFish
08. Jun 2025, 15:58 #27451

Kopš: 26. Feb 2010

Ziņojumi: 58

Braucu ar: xD

Vai DzS apbūves teritorijā pierīgā pastāv likumīga iespēja izbūvēt un nodot ekspluatācijā, piemēram, āra tenisa kortu?
Offline
juriz
08. Jun 2025, 18:19 #27452

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Skaties papildus izmantošanas veidus.
Var taisīt lokālplānojumu.
Offline
HUBLOC
08. Jun 2025, 20:00 #27453

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


08 Jun 2025, 15:58:07 @SandFish rakstīja:
Vai DzS apbūves teritorijā pierīgā pastāv likumīga iespēja izbūvēt un nodot ekspluatācijā, piemēram, āra tenisa kortu?


Segtu vai atklātu? Jālasa teritorijas plānojums.
Offline
SandFish
08. Jun 2025, 21:55 #27454

Kopš: 26. Feb 2010

Ziņojumi: 58

Braucu ar: xD

Atklātu.

Detālplānojumā rakstīts sekojošais:
Atļautā izmantošana - savrupmāja, dvīņu māja.
Atsevišķā zemesgabalā, ja to paredz detālplānojums - pārvaldes iestāde, sporta būve, tirdzniecības/pakalpojumu ēka, saimniecības ēka.

Mazliet neizprotu šo formātu, kurā detālplānojumā ir atsauce uz pašu detālplānojumu, bet nu jebkurā gadījumā secinu, ka šādu būvi pie šiem noteikumiem var veidot tikai atsevišķā zemesgabalā.
Offline
juriz
09. Jun 2025, 07:00 #27455

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Aizraksti labāk, vai pazvani uz būvvaldi. Vismaz man parasti ir snieguši sakarīgas konsultācijas, vismaz te Jūrmalā. Nezinu kā citur.
Offline
Rudzins
10. Jun 2025, 08:41 #27456

Kopš: 06. Oct 2011

Ziņojumi: 2573

Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu

Powera oligarhiem brivdienu dzīvokli ?
Offline
mrkaupo
11. Jun 2025, 20:49 #27457

Kopš: 10. Apr 2019

Ziņojumi: 65

Braucu ar:


10 Jun 2025, 08:41:14 @Rudzins rakstīja:
Powera oligarhiem brivdienu dzīvokli ?

30k dzīvoklī ieliek 25k remontu, kāpēc beigās ir 88k?
Offline
subaru
11. Jun 2025, 23:09 #27458

Kopš: 17. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 10489

Braucu ar: rokām uz stūres

Gan jau tēma apgrozīta, bet interesē vai ir te kāds arhitekts/bijusi lieliska pieredze ko kāds var ieteikt tieši vecas mājas pārbūves projektēšanai?

Lokācija - zemgale, Bauskas novads ~ 60 km no Rīgas.

Offline
968-jk
11. Jun 2025, 23:51 #27459

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem


10 Jun 2025, 08:41:14 @Rudzins rakstīja:
Powera oligarhiem brivdienu dzīvokli ?


Una zīmējusi? Iegāju viņas lapā, jā, viņas darbs. Andrejs drošvien mēbeles taisīja.
Offline
HUBLOC
12. Jun 2025, 06:25 #27460

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


11 Jun 2025, 23:09:17 @subaru rakstīja:
Gan jau tēma apgrozīta, bet interesē vai ir te kāds arhitekts/bijusi lieliska pieredze ko kāds var ieteikt tieši vecas mājas pārbūves projektēšanai?

Lokācija - zemgale, Bauskas novads ~ 60 km no Rīgas.




Kas tieši tev interesē, vai kas specifisks tev liekas tieši vecas mājas pārbūves projektā?

Galvenais ir plānojums un info cik briesmīgā stāvoklī ir ēkas nesošās konstrukcijas - viss pārējais ir risināms

ja kaut kas sīkāk interesē var PM
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo