| Autors | Ziņojums |
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
26 May 2025, 13:14:09 @demis1 rakstīja:
Labrīt ! Tātad pie lietas ,ir dzīvoklis (Rīgā) kam vajag pārbūvi(toletes telpas piebūve pie dzīvokļa) (pati māja jaukta tipa)
Cik noprotu man vispirms jādabūn Arhiktets tad Būvindženieris un tad ganju pilnai laimei no mājas vēll paraksti jādabūn ...
Kādi ieteikumi ? Varbūt ir kāda arhikteta Nr kas raiti visu dara utt ?!
Varam uztaisīt PM vai zvani divi 6484 seši 84  |
Offline | |
|
| s-line | |
 Kopš: 08. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2617
Braucu ar: kūtiņu
| kádi ir + un - ar Altum?
Ir doma par hipotèku, ar banku viss ok, arì ar iemaksám viss kártìbá, bet plánoju par altum,lai varbùt vairâk paliek labiekártošanai |
Offline | |
|
| casivupi | |
Kopš: 28. Jul 2023
Ziņojumi: 445
Braucu ar:
| Ganjau banka automātiski iedos, bet tā nav bezmaksas nauda. Tā pat viss jāatdod  |
Offline | |
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
|
26 May 2025, 23:37:50 @s-line rakstīja:
kádi ir + un - ar Altum?
Ir doma par hipotèku, ar banku viss ok, arì ar iemaksám viss kártìbá, bet plánoju par altum,lai varbùt vairâk paliek labiekártošanai
Ja jaunā ģimene, tad ir vērts, lai ietaupītu uz nodevas. Jaunajam speciālistam neizdevīgi. |
Offline | |
|
| michals1 | |
 Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
| Sveika tauta! Ir problēma,nezinu kā risināt.Nopirku īpašumu,taču nemāku atrast ventilācijas šahtu/skursteni/,kur pievienot virtuves nosūcēju.Kādi risinājumi? Var ko meklēt kadastrā vai bisā,ķipa projekts vai kas tāds? |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Neesmu eksperts, bet vai tad šahtā drīkst ievadīt piespiedu nosūcēju?  |
Offline | |
|
Araajz  | |
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
|
27 May 2025, 10:41:17 @wanksta rakstīja:
Neesmu eksperts, bet vai tad šahtā drīkst ievadīt piespiedu nosūcēju? 
tak poooo - visi tā dara  |
Offline | |
|
| kexxx | |
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14211
Braucu ar:
|
27 May 2025, 10:41:17 @wanksta rakstīja:
Neesmu eksperts, bet vai tad šahtā drīkst ievadīt piespiedu nosūcēju? 
kāpēc nē?  |
Offline | |
|
|
|
| citizen44 | |
Kopš: 26. Oct 2019
Ziņojumi: 14
Braucu ar:
| Ja padomju laiku dzīvoklis, tad pēc ēkas sērijas nr. var atrast stāvu plānus tīmeklī, kur parasti ir iezīmētas šahtas. Tas pie nosacījuma, ja nav veiktas pārbūves.
27 May 2025, 10:37:32 @michals1 rakstīja:
Sveika tauta! Ir problēma,nezinu kā risināt.Nopirku īpašumu,taču nemāku atrast ventilācijas šahtu/skursteni/,kur pievienot virtuves nosūcēju.Kādi risinājumi? Var ko meklēt kadastrā vai bisā,ķipa projekts vai kas tāds?
|
Offline | |
|
| uteo | |
 Kopš: 26. Jun 2010
No: Sigulda
Ziņojumi: 1125
Braucu ar:
|
26 May 2025, 23:37:50 @s-line rakstīja:
kádi ir + un - ar Altum?
Ir doma par hipotèku, ar banku viss ok, arì ar iemaksám viss kártìbá, bet plánoju par altum,lai varbùt vairâk paliek labiekártošanai
Kā jau rakstīja - Altum ģimenēm var ņemt, tur nekādas maksas nav.
Altum speciālistiem bija kkādi 5-6% gadā no galvojuma summas + noformēšanas maksa.
Lielajām bankām bez variantiem, bet BigBank vari mēģināt prasīt 10% pirmo iemaksu, lai nebūtu altum jāņem. Tikko viens tā paņēma sev vecu dzīvokli Pļavniekos, kur Swed prasīja 20% pirmo iemaksu. [ Šo ziņu laboja uteo, 27 May 2025, 11:35:02 ] |
Offline | |
|
| Asch | |
Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 4537
Braucu ar:
|
27 May 2025, 10:37:32 @michals1 rakstīja:
Sveika tauta! Ir problēma,nezinu kā risināt.Nopirku īpašumu,taču nemāku atrast ventilācijas šahtu/skursteni/,kur pievienot virtuves nosūcēju.Kādi risinājumi? Var ko meklēt kadastrā vai bisā,ķipa projekts vai kas tāds?
Virtuve nosuceja izvadu laid arsiena |
Offline | |
|
| michals1 | |
 Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
| Ārsienā nevar,centra nams,vēstures piemineklis. [ Šo ziņu laboja michals1, 27 May 2025, 11:48:06 ] |
Offline | |
|
| walder | |
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
|
27 May 2025, 09:24:49 @Arturiks rakstīja:
26 May 2025, 23:37:50 @s-line rakstīja:
kádi ir + un - ar Altum?
Ir doma par hipotèku, ar banku viss ok, arì ar iemaksám viss kártìbá, bet plánoju par altum,lai varbùt vairâk paliek labiekártošanai
Ja jaunā ģimene, tad ir vērts, lai ietaupītu uz nodevas. Jaunajam speciālistam neizdevīgi.
Tieši tā, ja papildus ņem ALTUM kā jaunajai ģimenei, lai mazāka pirmā iemaksa, tad tur viss stīgā un vienreizējs maksājums 250e + atlaides noformēšanai.
ALTUM kā jaunajiem speciālistiem ir metiens
|
Offline | |
|
| uteo | |
 Kopš: 26. Jun 2010
No: Sigulda
Ziņojumi: 1125
Braucu ar:
|
27 May 2025, 11:50:14 @walder rakstīja:
27 May 2025, 09:24:49 @Arturiks rakstīja:
26 May 2025, 23:37:50 @s-line rakstīja:
kádi ir + un - ar Altum?
Ir doma par hipotèku, ar banku viss ok, arì ar iemaksám viss kártìbá, bet plánoju par altum,lai varbùt vairâk paliek labiekártošanai
Ja jaunā ģimene, tad ir vērts, lai ietaupītu uz nodevas. Jaunajam speciālistam neizdevīgi.
Tieši tā, ja papildus ņem ALTUM kā jaunajai ģimenei, lai mazāka pirmā iemaksa, tad tur viss stīgā un vienreizējs maksājums 250e + atlaides noformēšanai.
ALTUM kā jaunajiem speciālistiem ir metiens
Vēl variants ir ņemt kredītu vienā bankā ar altum un uzreiz pārkreditēties uz citu banku, kur vairs nebūs altum.
Sākotnēji sanāks komisijās šo to samaksāt, bet nu vismaz nebūs 10 gadus reizi ceturksnī Altum procenti jāmaksā. |
Offline | |
|
| Mizx | |
 Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7691
Braucu ar:
|
27 May 2025, 10:37:32 @michals1 rakstīja:
Sveika tauta! Ir problēma,nezinu kā risināt.Nopirku īpašumu,taču nemāku atrast ventilācijas šahtu/skursteni/,kur pievienot virtuves nosūcēju.Kādi risinājumi? Var ko meklēt kadastrā vai bisā,ķipa projekts vai kas tāds?
1) Vecajās centra mājās ar gāzes plītīm pēc aktuālajiem noteikumiem nosūcēji faktiski ir aizliegti, ja neizlaiž ārsienā vai neiztaisa jaunu skursteni. (Un tāpēc bizness ir nosūcējiem ar filtu bez izvadiem vispār...)
2) Ja kāds kaut ko pārbūvējis un rekonstruējis, tad pēc pārplānošanas tiešām var būt , ka jaunajā virtuvē vispār nav nevienas šahtas. Oriģināli vecajās mājās bija katrā telpā jābūt vienai dabīgas ventilācijas vietai bez iespējas to pārtaisīt par piespiedu (plusma cita, sanāks vēl kaimiņiem iepūst savu sū.
Principā labāk nečakarējies un paņem normālu nosūcēju, kam nekādu izvadu nekur nevajag. |
Offline | |
|
| soulfreak | |
 Kopš: 01. Oct 2004
No: Zilupe
Ziņojumi: 6655
Braucu ar: tīru sirdsapziņu
| Čoms beidzot saņēmies, meklē kaut kādus moduļu variantus ap 60-80m2. Mēģina atrast, kādu sakarīgu kantoru, lai ir labs plaņojums un arī daudz maz sakarīgs dizains, nevis tikai vagons.
Uzdūros šim, looks too good to be true https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/other/modu...uses/cbllkg.html
Ir kādam kādas labas pieredzes un ieteikumi? |
Offline | |
|
|
|
| martell | |
Kopš: 02. Feb 2023
Ziņojumi: 83
Braucu ar:
|
27 May 2025, 21:36:20 @soulfreak rakstīja:
Uzdūros šim, looks too good to be true https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/other/modu...uses/cbllkg.html
Ir kādam kādas labas pieredzes un ieteikumi?
Viņiem jāprasa konkrēta specene, kas ietilpst tajos 59400. Es minēšu, ka tas ir karkass, jumts un logi/durvis. Pamati, komunikācijas, siltinājums, apdares, terase - tas viss nāks papildus un gan jau gala cipars nostāsies kaut kur starp 150 un 170k. |
Offline | |
|
| Asch | |
Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 4537
Braucu ar:
|
27 May 2025, 21:36:20 @soulfreak rakstīja:
Čoms beidzot saņēmies, meklē kaut kādus moduļu variantus ap 60-80m2. Mēģina atrast, kādu sakarīgu kantoru, lai ir labs plaņojums un arī daudz maz sakarīgs dizains, nevis tikai vagons.
Uzdūros šim, looks too good to be true https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/other/modu...uses/cbllkg.html
Ir kādam kādas labas pieredzes un ieteikumi?
Ja ir reali nobriedis, nevis vac cenu aptaujas, tad varu ieteikt diezgan ok razotaju par pienemamu cenu. Sikak PM |
Offline | |
|
| juriz | |
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Pamatu tur nav, tur ir tikai pamatkonstrukcija, pie tam
No walls inside - be free for your own planing |
Offline | |
|
| dsks | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1754
Braucu ar:
| apkure, ūdens/kanalizācija, ventilācija, dzesēšana vien var nostāties pie 300 euro/m2  [ Šo ziņu laboja dsks, 28 May 2025, 11:50:44 ] |
Offline | |
|