Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 177 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
HUBLOC
26. May 2025, 14:11 #27381

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


26 May 2025, 13:14:09 @demis1 rakstīja:
Labrīt ! Tātad pie lietas ,ir dzīvoklis (Rīgā) kam vajag pārbūvi(toletes telpas piebūve pie dzīvokļa) (pati māja jaukta tipa)

Cik noprotu man vispirms jādabūn Arhiktets tad Būvindženieris un tad ganju pilnai laimei no mājas vēll paraksti jādabūn ...

Kādi ieteikumi ? Varbūt ir kāda arhikteta Nr kas raiti visu dara utt ?!


Varam uztaisīt PM vai zvani divi 6484 seši 84
Offline
s-line
26. May 2025, 23:37 #27382

Kopš: 08. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2617

Braucu ar: kūtiņu

kádi ir + un - ar Altum?
Ir doma par hipotèku, ar banku viss ok, arì ar iemaksám viss kártìbá, bet plánoju par altum,lai varbùt vairâk paliek labiekártošanai
Offline
casivupi
27. May 2025, 08:01 #27383

Kopš: 28. Jul 2023

Ziņojumi: 445

Braucu ar:

Ganjau banka automātiski iedos, bet tā nav bezmaksas nauda. Tā pat viss jāatdod
Offline
Arturiks
27. May 2025, 09:24 #27384

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11


26 May 2025, 23:37:50 @s-line rakstīja:
kádi ir + un - ar Altum?
Ir doma par hipotèku, ar banku viss ok, arì ar iemaksám viss kártìbá, bet plánoju par altum,lai varbùt vairâk paliek labiekártošanai

Ja jaunā ģimene, tad ir vērts, lai ietaupītu uz nodevas. Jaunajam speciālistam neizdevīgi.
Offline
michals1
27. May 2025, 10:37 #27385

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

Sveika tauta! Ir problēma,nezinu kā risināt.Nopirku īpašumu,taču nemāku atrast ventilācijas šahtu/skursteni/,kur pievienot virtuves nosūcēju.Kādi risinājumi? Var ko meklēt kadastrā vai bisā,ķipa projekts vai kas tāds?
Offline
wanksta
27. May 2025, 10:41 #27386

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Neesmu eksperts, bet vai tad šahtā drīkst ievadīt piespiedu nosūcēju?
Offline
Araajz
27. May 2025, 10:48 #27387

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


27 May 2025, 10:41:17 @wanksta rakstīja:
Neesmu eksperts, bet vai tad šahtā drīkst ievadīt piespiedu nosūcēju?

tak poooo - visi tā dara
Offline
kexxx
27. May 2025, 11:07 #27388

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14211

Braucu ar:


27 May 2025, 10:41:17 @wanksta rakstīja:
Neesmu eksperts, bet vai tad šahtā drīkst ievadīt piespiedu nosūcēju?


kāpēc nē?
Offline
citizen44
27. May 2025, 11:29 #27389

Kopš: 26. Oct 2019

Ziņojumi: 14

Braucu ar:

Ja padomju laiku dzīvoklis, tad pēc ēkas sērijas nr. var atrast stāvu plānus tīmeklī, kur parasti ir iezīmētas šahtas. Tas pie nosacījuma, ja nav veiktas pārbūves.


27 May 2025, 10:37:32 @michals1 rakstīja:
Sveika tauta! Ir problēma,nezinu kā risināt.Nopirku īpašumu,taču nemāku atrast ventilācijas šahtu/skursteni/,kur pievienot virtuves nosūcēju.Kādi risinājumi? Var ko meklēt kadastrā vai bisā,ķipa projekts vai kas tāds?
Offline
uteo
27. May 2025, 11:33 #27390

Kopš: 26. Jun 2010

No: Sigulda

Ziņojumi: 1125

Braucu ar:


26 May 2025, 23:37:50 @s-line rakstīja:
kádi ir + un - ar Altum?
Ir doma par hipotèku, ar banku viss ok, arì ar iemaksám viss kártìbá, bet plánoju par altum,lai varbùt vairâk paliek labiekártošanai


Kā jau rakstīja - Altum ģimenēm var ņemt, tur nekādas maksas nav.
Altum speciālistiem bija kkādi 5-6% gadā no galvojuma summas + noformēšanas maksa.

Lielajām bankām bez variantiem, bet BigBank vari mēģināt prasīt 10% pirmo iemaksu, lai nebūtu altum jāņem. Tikko viens tā paņēma sev vecu dzīvokli Pļavniekos, kur Swed prasīja 20% pirmo iemaksu.

[ Šo ziņu laboja uteo, 27 May 2025, 11:35:02 ]

Offline
Asch
27. May 2025, 11:36 #27391

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4537

Braucu ar:


27 May 2025, 10:37:32 @michals1 rakstīja:
Sveika tauta! Ir problēma,nezinu kā risināt.Nopirku īpašumu,taču nemāku atrast ventilācijas šahtu/skursteni/,kur pievienot virtuves nosūcēju.Kādi risinājumi? Var ko meklēt kadastrā vai bisā,ķipa projekts vai kas tāds?


Virtuve nosuceja izvadu laid arsiena
Offline
michals1
27. May 2025, 11:39 #27392

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

Ārsienā nevar,centra nams,vēstures piemineklis.

[ Šo ziņu laboja michals1, 27 May 2025, 11:48:06 ]

Offline
walder
27. May 2025, 11:50 #27393

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


27 May 2025, 09:24:49 @Arturiks rakstīja:

26 May 2025, 23:37:50 @s-line rakstīja:
kádi ir + un - ar Altum?
Ir doma par hipotèku, ar banku viss ok, arì ar iemaksám viss kártìbá, bet plánoju par altum,lai varbùt vairâk paliek labiekártošanai

Ja jaunā ģimene, tad ir vērts, lai ietaupītu uz nodevas. Jaunajam speciālistam neizdevīgi.

Tieši tā, ja papildus ņem ALTUM kā jaunajai ģimenei, lai mazāka pirmā iemaksa, tad tur viss stīgā un vienreizējs maksājums 250e + atlaides noformēšanai.

ALTUM kā jaunajiem speciālistiem ir metiens
Offline
uteo
27. May 2025, 13:00 #27394

Kopš: 26. Jun 2010

No: Sigulda

Ziņojumi: 1125

Braucu ar:


27 May 2025, 11:50:14 @walder rakstīja:

27 May 2025, 09:24:49 @Arturiks rakstīja:

26 May 2025, 23:37:50 @s-line rakstīja:
kádi ir + un - ar Altum?
Ir doma par hipotèku, ar banku viss ok, arì ar iemaksám viss kártìbá, bet plánoju par altum,lai varbùt vairâk paliek labiekártošanai

Ja jaunā ģimene, tad ir vērts, lai ietaupītu uz nodevas. Jaunajam speciālistam neizdevīgi.

Tieši tā, ja papildus ņem ALTUM kā jaunajai ģimenei, lai mazāka pirmā iemaksa, tad tur viss stīgā un vienreizējs maksājums 250e + atlaides noformēšanai.

ALTUM kā jaunajiem speciālistiem ir metiens



Vēl variants ir ņemt kredītu vienā bankā ar altum un uzreiz pārkreditēties uz citu banku, kur vairs nebūs altum.
Sākotnēji sanāks komisijās šo to samaksāt, bet nu vismaz nebūs 10 gadus reizi ceturksnī Altum procenti jāmaksā.
Offline
Mizx
27. May 2025, 20:54 #27395

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7691

Braucu ar:


27 May 2025, 10:37:32 @michals1 rakstīja:
Sveika tauta! Ir problēma,nezinu kā risināt.Nopirku īpašumu,taču nemāku atrast ventilācijas šahtu/skursteni/,kur pievienot virtuves nosūcēju.Kādi risinājumi? Var ko meklēt kadastrā vai bisā,ķipa projekts vai kas tāds?
1) Vecajās centra mājās ar gāzes plītīm pēc aktuālajiem noteikumiem nosūcēji faktiski ir aizliegti, ja neizlaiž ārsienā vai neiztaisa jaunu skursteni. (Un tāpēc bizness ir nosūcējiem ar filtu bez izvadiem vispār...)
2) Ja kāds kaut ko pārbūvējis un rekonstruējis, tad pēc pārplānošanas tiešām var būt , ka jaunajā virtuvē vispār nav nevienas šahtas. Oriģināli vecajās mājās bija katrā telpā jābūt vienai dabīgas ventilācijas vietai bez iespējas to pārtaisīt par piespiedu (plusma cita, sanāks vēl kaimiņiem iepūst savu sū.

Principā labāk nečakarējies un paņem normālu nosūcēju, kam nekādu izvadu nekur nevajag.
Offline
soulfreak
27. May 2025, 21:36 #27396

Kopš: 01. Oct 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 6655

Braucu ar: tīru sirdsapziņu

Čoms beidzot saņēmies, meklē kaut kādus moduļu variantus ap 60-80m2. Mēģina atrast, kādu sakarīgu kantoru, lai ir labs plaņojums un arī daudz maz sakarīgs dizains, nevis tikai vagons.
Uzdūros šim, looks too good to be true https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/other/modu...uses/cbllkg.html

Ir kādam kādas labas pieredzes un ieteikumi?
Offline
martell
28. May 2025, 11:22 #27397

Kopš: 02. Feb 2023

Ziņojumi: 83

Braucu ar:


27 May 2025, 21:36:20 @soulfreak rakstīja:

Uzdūros šim, looks too good to be true https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/other/modu...uses/cbllkg.html

Ir kādam kādas labas pieredzes un ieteikumi?


Viņiem jāprasa konkrēta specene, kas ietilpst tajos 59400. Es minēšu, ka tas ir karkass, jumts un logi/durvis. Pamati, komunikācijas, siltinājums, apdares, terase - tas viss nāks papildus un gan jau gala cipars nostāsies kaut kur starp 150 un 170k.
Offline
Asch
28. May 2025, 11:26 #27398

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4537

Braucu ar:


27 May 2025, 21:36:20 @soulfreak rakstīja:
Čoms beidzot saņēmies, meklē kaut kādus moduļu variantus ap 60-80m2. Mēģina atrast, kādu sakarīgu kantoru, lai ir labs plaņojums un arī daudz maz sakarīgs dizains, nevis tikai vagons.
Uzdūros šim, looks too good to be true https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/other/modu...uses/cbllkg.html

Ir kādam kādas labas pieredzes un ieteikumi?

Ja ir reali nobriedis, nevis vac cenu aptaujas, tad varu ieteikt diezgan ok razotaju par pienemamu cenu. Sikak PM
Offline
juriz
28. May 2025, 11:48 #27399

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Pamatu tur nav, tur ir tikai pamatkonstrukcija, pie tam
No walls inside - be free for your own planing
Offline
dsks
28. May 2025, 11:50 #27400

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1754

Braucu ar:

apkure, ūdens/kanalizācija, ventilācija, dzesēšana vien var nostāties pie 300 euro/m2

[ Šo ziņu laboja dsks, 28 May 2025, 11:50:44 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo