Online
Pašreiz BMWPower skatās 208 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| Usirogeri | |  Kopš: 25. Jun 2016
Ziņojumi: 96
Braucu ar: e-91
|
22 May 2025, 19:39:55 @mrkaupo rakstīja:
Pazemes autostāvieta ir labāks variants par garāžu. 4 stāvietas, katra 5500 pirms 10 gadiem. Mēnesī 70 eiro bruto. Darba = 0, risku=0 nav ko sabojāt. Tikai, ja kāds pazaudē pulti (ko pa 7 eiro china noklonē). Remonts nekad nav jātaisa, tikai apsaimniekošana un nek.nod.
Ez money.
Neticu, ka pirms 5 gadiem eksistēja 20k 40m dzīvoklis sērijveida mājā Rīgā. Varbūt 25m Bolderājā 103sērijā. Kaut ko tas nek.īp. magnāts piepušķo.

Tā ir Jelgava 
Tur nevajagot pirkt auto,un šķiet ar NĪ līdzīgi  | Offline | | |
| XK220 | | Kopš: 26. Dec 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 3310
Braucu ar: zirgu
|
22 May 2025, 19:39:55 @mrkaupo rakstīja:
Neticu, ka pirms 5 gadiem eksistēja 20k 40m dzīvoklis sērijveida mājā Rīgā. Varbūt 25m Bolderājā 103sērijā. Kaut ko tas nek.īp. magnāts piepušķo.
Manā tabulā ir iegādes cena, gads/mēnesis un šī brīža īre. Melot vari tikai pats sev.
Standarta vienīši ķengaragos, dārzciemos, pļavniekos ap 30k iet, ik pa laikam tuvāk 25 kaut kas mēdz uzpeldēt. Vecmīlgrāvī, bolderājā un daugavgrīvā lētāk.
Pēdējais(vispār divi vienādi) pirktais dzīvoklis 27m2 maksāja 17k un par 180 tas aizgāja 2 dienu laikā. | Offline | | |
| Zeip | | Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
|
22 May 2025, 19:39:55 @mrkaupo rakstīja:
Pazemes autostāvieta ir labāks variants par garāžu. 4 stāvietas, katra 5500 pirms 10 gadiem. Mēnesī 70 eiro bruto. Darba = 0, risku=0 nav ko sabojāt. Tikai, ja kāds pazaudē pulti (ko pa 7 eiro china noklonē). Remonts nekad nav jātaisa, tikai apsaimniekošana un nek.nod.
Ez money.
Neticu, ka pirms 5 gadiem eksistēja 20k 40m dzīvoklis sērijveida mājā Rīgā. Varbūt 25m Bolderājā 103sērijā. Kaut ko tas nek.īp. magnāts piepušķo.
Nu pirms 10 gadiem viskautkas bija lētāks. Mūsdienās tādas cenas pilnīgi nereālas. Jaunajos projektos ārā parkinga vieta maksā pie 10k, bet garāžas, pazemes stāvvietas kādi 15k, ja ne vairāk. Tev neviens savu esošo pazemes stāvvietu pa 5k neatdos...[ Šo ziņu laboja Zeip, 23 May 2025, 09:23:32 ] | Offline | | |
| Destructo | |  Kopš: 06. Sep 2005
Ziņojumi: 483
Braucu ar: B O R S C H E
| Es negribu samelot, bet atmiņā spilgti palicis ka treknajos gados pie Barona centra vienā iekšpagalmā bija marķētās stāvvietās un tur vietu tirgoja pa 35 000 ls, kaut kā atmiņā iespiedies.
Tāpat kā laikam Plaude? Kolonnas īpašniece Vecrīgā meta auto pie biroja un tur 20 latu cedele katru dienu logā bija.
Ehh... zelta laiki, kurus vairs nekad neatgriezīs... | Offline | | |
| divkosigais | |  Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
|
23 May 2025, 09:27:13 @Destructo rakstīja:
Es negribu samelot, bet atmiņā spilgti palicis ka treknajos gados pie Barona centra vienā iekšpagalmā bija marķētās stāvvietās un tur vietu tirgoja pa 35 000 ls, kaut kā atmiņā iespiedies.
Tāpat kā laikam Plaude? Kolonnas īpašniece Vecrīgā meta auto pie biroja un tur 20 latu cedele katru dienu logā bija.
Ehh... zelta laiki, kurus vairs nekad neatgriezīs...
Tā tad daudzi darīja Vecrīgā. Tad bija lētak nomaksāt sodu mentiem, nekā maksāt par stāvvietu.
| Offline | | |
| Mizx | |  Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7691
Braucu ar:
|
23 May 2025, 10:38:09 @divkosigais rakstīja:
23 May 2025, 09:27:13 @Destructo rakstīja:
Es negribu samelot, bet atmiņā spilgti palicis ka treknajos gados pie Barona centra vienā iekšpagalmā bija marķētās stāvvietās un tur vietu tirgoja pa 35 000 ls, kaut kā atmiņā iespiedies.
Tāpat kā laikam Plaude? Kolonnas īpašniece Vecrīgā meta auto pie biroja un tur 20 latu cedele katru dienu logā bija.
Ehh... zelta laiki, kurus vairs nekad neatgriezīs...
Tā tad daudzi darīja Vecrīgā. Tad bija lētak nomaksāt sodu mentiem, nekā maksāt par stāvvietu.
Nez, nez. Man bija stāvvieta Vecrīgā, sodi nekad nav bijuši izdevīgi, jo sodu piešķira kā par visu dienu pat ja stāvi tikai brīdi. Bet bija laiki, kad varēja pārkāpt visu pēc kārtas, saņemt sodu, bet pēc tam čoms attiecīgās institūcijās tos visus atcēla kā nebijušus. Jo nevarēja apiet sodu piespriešanu, bet neviens nekontrolēja ar kādu pamatojumu sodus atcēla. Zinu kas pat mēdz braukt dzērumā, saņemt sodu un čoms policijā to pēc tam vienkārši anulēja kā nebijušu. Galvenais bija soda saņemšanas brīdī visam piekrist, nelekties un izlikties ļoti vainīgam. | Offline | | |
| 968-jk | |  Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
|
23 May 2025, 11:24:59 @Mizx rakstīja:
23 May 2025, 10:38:09 @divkosigais rakstīja:
23 May 2025, 09:27:13 @Destructo rakstīja:
Es negribu samelot, bet atmiņā spilgti palicis ka treknajos gados pie Barona centra vienā iekšpagalmā bija marķētās stāvvietās un tur vietu tirgoja pa 35 000 ls, kaut kā atmiņā iespiedies.
Tāpat kā laikam Plaude? Kolonnas īpašniece Vecrīgā meta auto pie biroja un tur 20 latu cedele katru dienu logā bija.
Ehh... zelta laiki, kurus vairs nekad neatgriezīs...
Tā tad daudzi darīja Vecrīgā. Tad bija lētak nomaksāt sodu mentiem, nekā maksāt par stāvvietu.
Nez, nez. Man bija stāvvieta Vecrīgā, sodi nekad nav bijuši izdevīgi, jo sodu piešķira kā par visu dienu pat ja stāvi tikai brīdi. Bet bija laiki, kad varēja pārkāpt visu pēc kārtas, saņemt sodu, bet pēc tam čoms attiecīgās institūcijās tos visus atcēla kā nebijušus. Jo nevarēja apiet sodu piespriešanu, bet neviens nekontrolēja ar kādu pamatojumu sodus atcēla. Zinu kas pat mēdz braukt dzērumā, saņemt sodu un čoms policijā to pēc tam vienkārši anulēja kā nebijušu. Galvenais bija soda saņemšanas brīdī visam piekrist, nelekties un izlikties ļoti vainīgam.
Tur taču saprotami uzrakstīts, ka parkot "zem zīmes" bija izdevīgāk kā par stāvvietu.
Un sods par to tajā laikā bija 10-30lati[ Šo ziņu laboja 968-jk, 23 May 2025, 11:42:40 ] | Offline | | |
| kexxx | |  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14211
Braucu ar:
| jauns elektrības pieslēgums saimniecības ēkai Rīgā- vajag projektu, varbūt kāds var ieteikt firmu/projektētāju? | Offline | | |
|
|
| divkosigais | |  Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
|
23 May 2025, 11:40:47 @968-jk rakstīja:
23 May 2025, 11:24:59 @Mizx rakstīja:
23 May 2025, 10:38:09 @divkosigais rakstīja:
23 May 2025, 09:27:13 @Destructo rakstīja:
Es negribu samelot, bet atmiņā spilgti palicis ka treknajos gados pie Barona centra vienā iekšpagalmā bija marķētās stāvvietās un tur vietu tirgoja pa 35 000 ls, kaut kā atmiņā iespiedies.
Tāpat kā laikam Plaude? Kolonnas īpašniece Vecrīgā meta auto pie biroja un tur 20 latu cedele katru dienu logā bija.
Ehh... zelta laiki, kurus vairs nekad neatgriezīs...
Tā tad daudzi darīja Vecrīgā. Tad bija lētak nomaksāt sodu mentiem, nekā maksāt par stāvvietu.
Nez, nez. Man bija stāvvieta Vecrīgā, sodi nekad nav bijuši izdevīgi, jo sodu piešķira kā par visu dienu pat ja stāvi tikai brīdi. Bet bija laiki, kad varēja pārkāpt visu pēc kārtas, saņemt sodu, bet pēc tam čoms attiecīgās institūcijās tos visus atcēla kā nebijušus. Jo nevarēja apiet sodu piespriešanu, bet neviens nekontrolēja ar kādu pamatojumu sodus atcēla. Zinu kas pat mēdz braukt dzērumā, saņemt sodu un čoms policijā to pēc tam vienkārši anulēja kā nebijušu. Galvenais bija soda saņemšanas brīdī visam piekrist, nelekties un izlikties ļoti vainīgam.
Tur taču saprotami uzrakstīts, ka parkot "zem zīmes" bija izdevīgāk kā par stāvvietu.
Un sods par to tajā laikā bija 10-30lati
tieši tā. Toreiz viens stāstīja ,ka ja uz visu dienu atstāj stāvvietā Vecrīgā, sanāca drusku dārgāk kā maksāt sodu. + nometot zem zīmes vienmēr ir kur noparkoties
+ vienmēr ir loterijas moments - ka varbū arī nebūš tas plāksteris | Offline | | |
| Mizx | |  Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7691
Braucu ar:
|
23 May 2025, 12:53:26 @divkosigais rakstīja:
23 May 2025, 11:40:47 @968-jk rakstīja:
23 May 2025, 11:24:59 @Mizx rakstīja:
23 May 2025, 10:38:09 @divkosigais rakstīja:
23 May 2025, 09:27:13 @Destructo rakstīja:
Es negribu samelot, bet atmiņā spilgti palicis ka treknajos gados pie Barona centra vienā iekšpagalmā bija marķētās stāvvietās un tur vietu tirgoja pa 35 000 ls, kaut kā atmiņā iespiedies.
Tāpat kā laikam Plaude? Kolonnas īpašniece Vecrīgā meta auto pie biroja un tur 20 latu cedele katru dienu logā bija.
Ehh... zelta laiki, kurus vairs nekad neatgriezīs...
Tā tad daudzi darīja Vecrīgā. Tad bija lētak nomaksāt sodu mentiem, nekā maksāt par stāvvietu.
Nez, nez. Man bija stāvvieta Vecrīgā, sodi nekad nav bijuši izdevīgi, jo sodu piešķira kā par visu dienu pat ja stāvi tikai brīdi. Bet bija laiki, kad varēja pārkāpt visu pēc kārtas, saņemt sodu, bet pēc tam čoms attiecīgās institūcijās tos visus atcēla kā nebijušus. Jo nevarēja apiet sodu piespriešanu, bet neviens nekontrolēja ar kādu pamatojumu sodus atcēla. Zinu kas pat mēdz braukt dzērumā, saņemt sodu un čoms policijā to pēc tam vienkārši anulēja kā nebijušu. Galvenais bija soda saņemšanas brīdī visam piekrist, nelekties un izlikties ļoti vainīgam.
Tur taču saprotami uzrakstīts, ka parkot "zem zīmes" bija izdevīgāk kā par stāvvietu.
Un sods par to tajā laikā bija 10-30lati
tieši tā. Toreiz viens stāstīja ,ka ja uz visu dienu atstāj stāvvietā Vecrīgā, sanāca drusku dārgāk kā maksāt sodu. + nometot zem zīmes vienmēr ir kur noparkoties
+ vienmēr ir loterijas moments - ka varbū arī nebūš tas plāksteris
Mēneša abonoments tajos laikos bija 150 LVL Vecrīgai. (Te vecie izcenojumi.) Attiecīgi viegli parēķināt cik plāksterus savācot jau zuda viss izdevīgums. Cita lieta, ka bija sabiedrības daļa, kas principiāli lika auto kur ērti, nevis kur drīkst, jo varēja sodus anulēt, vai arī tas atmaksājās. Man arī bija adrese, kur bija 20 LVL "maksas" stāvvieta tieši pie durvīm, aiz kurām atdodoties saņēmu vairāk. | Offline | | |
| divkosigais | |  Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
| nu re no augstāk ieliktā linka.
"...4.4.5. par pirmo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 3, bet par katru nākamo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 5 stundā teritorijā"
Ja runa par Vecrīgu.
Un sods bija tie 15-20 lati viņam (konkrēti Peldu iela) ja bija jābū birojā visu dienu.
Katru dienu neturēja...tapēc arī nebija abonenemts.
Un soda plāksteris bija ne katru reizi. | Offline | | |
| Bender | | Kopš: 30. Oct 2014
Ziņojumi: 2190
Braucu ar: E91
| Nezinu vai ir kas mainījies pēdējos gados, jo reti norauju sodus, bet ja samaksā 15 minūtes, tad tur bija haļava ap 10€ dienā.
Maksas stāvvietā.[ Šo ziņu laboja Bender, 23 May 2025, 14:28:03 ] | Offline | | |
| kkas | |  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10315
Braucu ar: Alfu
| Tak vēl pagājušo gadu tauta lika Rīgā nemaksājot, jo sods bija mazāks kā visa dienas maksa. + Ne jau katru dienu kāds soda fiziski spēj uzlikt. Pēc tv sižeta vnk sodu palielināja  | Offline | | |
| zulus | |  Kopš: 18. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3342
Braucu ar:
|
23 May 2025, 12:49:32 @kexxx rakstīja:
jauns elektrības pieslēgums saimniecības ēkai Rīgā- vajag projektu, varbūt kāds var ieteikt firmu/projektētāju?
Man mājai šitie taisīja - bija ok viss - https://tesla.lv/ | Offline | | |
| Mizx | |  Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7691
Braucu ar:
|
23 May 2025, 15:04:57 @kkas rakstīja:
Tak vēl pagājušo gadu tauta lika Rīgā nemaksājot, jo sods bija mazāks kā visa dienas maksa. + Ne jau katru dienu kāds soda fiziski spēj uzlikt. Pēc tv sižeta vnk sodu palielināja 
Paga, vēlreiz jāprecizē kur tieši lika? Vienkārši neatļautā vietā? Jo maksas stāvvietā automātiski sods bija it kā būtu nostāvējis tur pilnu dienu no paša rīta līdz naktij. Principā ja bija piešķirts sods, tad visbiežāk varēja pagriezties un iet tālāk, jo saistības ar valsti ar to arī bija nokārtotas un ja reiz esi samaksājis, tad iztērētā naudiņa jāizmanto! | Offline | | |
| JDS | |  Kopš: 18. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 11114
Braucu ar: 3, 5, TS, YP
|
23 May 2025, 14:27:36 @Bender rakstīja:
Nezinu vai ir kas mainījies pēdējos gados, jo reti norauju sodus, bet ja samaksā 15 minūtes, tad tur bija haļava ap 10€ dienā.
Maksas stāvvietā.
Correct, taa arii bij, samaksaa pirmaas 15 min / stundu un tad sods mazaaks. Uz visu dienu pie taas pashas viesnicas Latvija vai vecriigaa taa sanaaca izdeviigaak kaa maksaat par visu laiku  [ Šo ziņu laboja JDS, 23 May 2025, 19:28:51 ] | Offline | | |
|
|
| mrkaupo | | Kopš: 10. Apr 2019
Ziņojumi: 65
Braucu ar:
|
23 May 2025, 08:50:46 @Zeip rakstīja:
22 May 2025, 19:39:55 @mrkaupo rakstīja:
Pazemes autostāvieta ir labāks variants par garāžu. 4 stāvietas, katra 5500 pirms 10 gadiem. Mēnesī 70 eiro bruto. Darba = 0, risku=0 nav ko sabojāt. Tikai, ja kāds pazaudē pulti (ko pa 7 eiro china noklonē). Remonts nekad nav jātaisa, tikai apsaimniekošana un nek.nod.
Ez money.
Neticu, ka pirms 5 gadiem eksistēja 20k 40m dzīvoklis sērijveida mājā Rīgā. Varbūt 25m Bolderājā 103sērijā. Kaut ko tas nek.īp. magnāts piepušķo.
Nu pirms 10 gadiem viskautkas bija lētāks. Mūsdienās tādas cenas pilnīgi nereālas. Jaunajos projektos ārā parkinga vieta maksā pie 10k, bet garāžas, pazemes stāvvietas kādi 15k, ja ne vairāk. Tev neviens savu esošo pazemes stāvvietu pa 5k neatdos...
Es kaut kur rakstīju, ka šodien maksā 5k? Tai 10k arī īre ir lielāka. Visam šim protams ir svarīga vieta un tuvuma maksas stāvietas cena.[ Šo ziņu laboja mrkaupo, 23 May 2025, 22:16:34 ] | Offline | | |
| vinkele | | Kopš: 09. Jan 2021
Ziņojumi: 42
Braucu ar: Benzīnu
| Lielupē baigi labie pazemes parkinigi - labi applūst, un pat dārgais KASKO nesedz 100% no mašīnas vērtībss virs cik tur K. ĻOTI LABS VARIANTS.
Arī citur ir redzēti visādi brīnumi ar ūdens tecēšanām, jo celtniekiem jau patīk ietaupīt uz hidroizolācijām.
[ Šo ziņu laboja vinkele, 25 May 2025, 16:08:34 ] | Offline | | |
| mrkaupo | | Kopš: 10. Apr 2019
Ziņojumi: 65
Braucu ar:
|
25 May 2025, 16:06:58 @vinkele rakstīja:
Lielupē baigi labie pazemes parkinigi - labi applūst, un pat dārgais KASKO nesedz 100% no mašīnas vērtībss virs cik tur K. ĻOTI LABS VARIANTS.
Arī citur ir redzēti visādi brīnumi ar ūdens tecēšanām, jo celtniekiem jau patīk ietaupīt uz hidroizolācijām.
Ja tev aplūst pazemes stāvieta līdz jumtam, tur vaina nav hidroizolācijā, bet projektēšanā un notekūdeņos. Jūrmala ir īpaša vieta, ar īpašu mēru un īpašu būvvaldi. | Offline | | |
| demis1 | | Kopš: 24. Jun 2012
Ziņojumi: 251
Braucu ar:
| Labrīt ! Tātad pie lietas ,ir dzīvoklis (Rīgā) kam vajag pārbūvi(toletes telpas piebūve pie dzīvokļa) (pati māja jaukta tipa)
Cik noprotu man vispirms jādabūn Arhiktets tad Būvindženieris un tad ganju pilnai laimei no mājas vēll paraksti jādabūn ...
Kādi ieteikumi ? Varbūt ir kāda arhikteta Nr kas raiti visu dara utt ?! [ Šo ziņu laboja demis1, 26 May 2025, 13:19:05 ] | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|