Online
Pašreiz BMWPower skatās 147 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
PG  | | 16. Mar 2009, 16:47 |
#2721
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| bildees protams neko nevar redzeet, bet ja sledzi ir tieshi taadi(kraasa) kaa ieliki bildee, tad kaa tur taas kraasas iet kopaa.
bet galvenais, ka ieliki bildes 
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
| raivisp | | 16. Mar 2009, 16:56 |
#2722
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
16 Mar 2009, 16:47:45 tornis rakstīja:
bildees protams neko nevar redzeet, bet ja sledzi ir tieshi taadi(kraasa) kaa ieliki bildee, tad kaa tur taas kraasas iet kopaa.
bet galvenais, ka ieliki bildes 
slēdži ir bēšīgi istabā un virtuvē, karoče absolūti neuzkrītoši. Vannas istabā ir tādi tumši brūni, karoče praktiski tāds pats tonis, kā durvīm un izlietnes skapīša virsmai.
Vispār tas interjērs ir tāds, ka ieejot tur nav nekāds , bet viss tur ir neuzkrītošs un neuzbāzīgs un ir ļoti mājīgi un silti. Protams, atsevišķas lietas ir izceltas, lai būtu kas interesants. 
P.S. uzskatu, ka interjērs ir nekas vairāk, kā tikai lai nozīmētos kādam un pašam ātri vien ZB.  | Offline | | |
Harcix  | | 16. Mar 2009, 16:57 |
#2723
|
|  Kopš: 16. May 2002
No: Valmiera
Ziņojumi: 7824
Braucu ar: V10
|
16 Mar 2009, 16:47:45 tornis rakstīja:
bildees protams neko nevar redzeet,:
vinas tak var palielinaat- sped blakus bildei tukshaa laukumaa
----------------- www.bmwpowerty.lv
| Offline | | |
spy  | | 16. Mar 2009, 17:02 |
#2724
|
|  Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
| Heh...izskatās, ka Soskins ir čalis no sērijas: "Es izdevīgi ieguldīju mammas iedotos 50k EUR, nopirku zemi, pārdevu, uzvārīju vēl 50k, pastāstīju par to draugiem, nopirku dzīvīti pa 100k, pastāstīju draugiem (dažiem pat parādīju, kad šie sāka smieties, vairs nevienam nerādīju), pārdevu dzīvīti, uzvārīju vēl 20k, pastāstīju draugiem, nopikru "max pilnu" Mini pa 44k EUR, pastāstīju draugiem, dažiem pat parādīju (kāpēc vairs nerādu - skat.augstāk). Tagad sēžu un domāju ko lai iesāk dzīvē - esmu liels speciālists, tikai nevienam nevajadzīgs"  | Offline | | |
PG  | | 16. Mar 2009, 17:02 |
#2725
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| nu interjers var buut visaads, galvenais kaads aasham sajuutas, majiigas vai aukstas vai vel kaadas citas 
es savu pirmo dzivokli ar taisiiju iespaidojoties no zhurnaaliem - gaishu ar tumshaam mebeleem un taa... sanaaca diezgan nospiedoshs, jo dzivokli bija mazinsh un tumshaas meebels "spieda". Tagad tur maasa dziivo. draudzenes saka - nu taads normaals dzivokliits, atnaak dzeki - wow super
rezumee ir taads, ka laikam sanaaca vecpuisha dziviits, kura nav paredzeets dzivot, bet dazhreiz ieskriet ar kaadu skaistuli "pasedeet pie viina glaazes" 
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
PG  | | 16. Mar 2009, 17:05 |
#2726
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
|
16 Mar 2009, 16:57:44 Harcix rakstīja:
16 Mar 2009, 16:47:45 tornis rakstīja:
bildees protams neko nevar redzeet,:
vinas tak var palielinaat- sped blakus bildei tukshaa laukumaa
thx 
nu sleedzi kaa sleedzi, nasing speshal and normal 
tas kjiegjelj stails gan man nepatiik, bet nu taa ir gaumes lieta 
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
Puuchuks  | | 16. Mar 2009, 17:09 |
#2727
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
16 Mar 2009, 17:02:25 spy333 rakstīja:
Heh...izskatās, ka Soskins ir čalis no sērijas:
apraksts  | Offline | | |
| blade_ | | 16. Mar 2009, 17:12 |
#2728
|
|  Kopš: 11. Sep 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1980
Braucu ar: velisopēdu sapnī
| Raivis P, ja nemaldos istabā ir Jung LS 550, un virtuvē Siemens marku nemācēšu tiekt!!! - 
Nu nez, pēc tava sākumā uzrakstītā par slēdžiem un rozetēm par latu, biju domājis, ka Tev būs, kaut, kas labāks nevis Ls 3.00/gab!!![ Šo ziņu laboja blade_, 16 Mar 2009, 17:13:01 ] | Offline | | |
|
|
spy  | | 16. Mar 2009, 17:18 |
#2729
|
|  Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 17:09:58 Puu rakstīja:
16 Mar 2009, 17:02:25 spy333 rakstīja:
Heh...izskatās, ka Soskins ir čalis no sērijas:
apraksts 
Vienkārši šāda veida čalis nopirka no manis mašīnu aizpagājušā gada Ziemassvētku priekšvakarā (mašīna bija uz ziemas diskiem, bagāžniekā bija salikti vasaras diski ar riepām). Šodien man zvana čalis un jautā vai es neesot aizmirsis iedot skrūves vasaras diskiem , tiešām biju aizmirsis, kastīte garāžas plauktā mētājās.
P.S.Čalim bija 27 gadi un naudiņu pārskaitīja tētis  | Offline | | |
| DockuH | | 16. Mar 2009, 17:28 |
#2730
|
| Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 17:18:36 spy333 rakstīja:
16 Mar 2009, 17:09:58 Puu rakstīja:
16 Mar 2009, 17:02:25 spy333 rakstīja:
Heh...izskatās, ka Soskins ir čalis no sērijas:
apraksts 
Vienkārši šāda veida čalis nopirka no manis mašīnu aizpagājušā gada Ziemassvētku priekšvakarā (mašīna bija uz ziemas diskiem, bagāžniekā bija salikti vasaras diski ar riepām). Šodien man zvana čalis un jautā vai es neesot aizmirsis iedot skrūves vasaras diskiem , tiešām biju aizmirsis, kastīte garāžas plauktā mētājās.
P.S.Čalim bija 27 gadi un naudiņu pārskaitīja tētis 
placj, kads tu esi 
tu mani personigi pazisti? ne? tad ne pizdi ne po delu 
ka es nopelniju nav ne tava ne citu power lietotaju darisana, tapat par to kur es dzivoju
diemzel man ne viens nedeva 50k, viss nopelnitais ir ar saviem spekiem!
par masinu, nu ja es gribetu nopirkt masinu prieks tam ka lielaka dalja no power lietotaju un latvijas iedzivotaju lai paradiit cik esmu kruts, tad panjemtu sev x5 vai 7xx.
tu stulbs vienk. nesaprot, ka mini perk cilveki prieks sevim
 [ Šo ziņu laboja DockuH, 16 Mar 2009, 17:29:24 ] | Offline | | |
spy  | | 16. Mar 2009, 17:35 |
#2731
|
|  Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 17:28:05 DockuH rakstīja:
bez stresa...mans vārds ir Pāvels Voļa un rakstot šādus sarkastiskus tekstus es pelnu sev iztiku  | Offline | | |
| raivisp | | 16. Mar 2009, 18:37 |
#2732
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
16 Mar 2009, 17:12:44 blade_ rakstīja:
Raivis P, ja nemaldos istabā ir Jung LS 550, un virtuvē Siemens marku nemācēšu tiekt!!! - 
Nu nez, pēc tava sākumā uzrakstītā par slēdžiem un rozetēm par latu, biju domājis, ka Tev būs, kaut, kas labāks nevis Ls 3.00/gab!!!
Maldies. Tie ir Schneider Electric Eunea. Un maksāja viņi gan drusku vairāk. Gan jau ka tagad jau arī var nopirkt pa 3 Ls Un Siemens arī mājās nav. Un vispār, Jung slēdži arī neviens ne izskatās, ne arī taustās kā latu vērts plastmasas gabals.
Nesaku, ka vajag slēdžus pa miljonu. Saku, ka normālā interjērā, pie kura kāds ir piestrādājis un visas mēbeles, tapetes, gaismekļi utt. nav no tā paša lētākā gala, neiederas lētas plastmasas slēdži un viņi visu to bojā. Tāda bija mana doma. Gan jau, ka citiem ir pajāt uz tādām lietām. Man, pieņemsim, pajāt, ka mašīnai nav liela displeja, kurā Tu vari klausīties LTV7, kurš piedevām vēl raustās, citiem atkal tas ir svarīgi  | Offline | | |
| GR8 | | 16. Mar 2009, 19:51 |
#2733
|
|  Kopš: 20. Feb 2005
Ziņojumi: 2348
Braucu ar: dēli
|
16 Mar 2009, 18:37:42 raivisp rakstīja:
16 Mar 2009, 17:12:44 blade_ rakstīja:
Raivis P, ja nemaldos istabā ir Jung LS 550, un virtuvē Siemens marku nemācēšu tiekt!!! - 
Nu nez, pēc tava sākumā uzrakstītā par slēdžiem un rozetēm par latu, biju domājis, ka Tev būs, kaut, kas labāks nevis Ls 3.00/gab!!!
Maldies. Tie ir Schneider Electric Eunea. Un maksāja viņi gan drusku vairāk. Gan jau ka tagad jau arī var nopirkt pa 3 Ls Un Siemens arī mājās nav. Un vispār, Jung slēdži arī neviens ne izskatās, ne arī taustās kā latu vērts plastmasas gabals.
Nesaku, ka vajag slēdžus pa miljonu. Saku, ka normālā interjērā, pie kura kāds ir piestrādājis un visas mēbeles, tapetes, gaismekļi utt. nav no tā paša lētākā gala, neiederas lētas plastmasas slēdži un viņi visu to bojā. Tāda bija mana doma. Gan jau, ka citiem ir pajāt uz tādām lietām. Man, pieņemsim, pajāt, ka mašīnai nav liela displeja, kurā Tu vari klausīties LTV7, kurš piedevām vēl raustās, citiem atkal tas ir svarīgi 
+1
man gan labāk patīk Jung, pats sev ieliku, bet tā tīri gaumes lieta  | Offline | | |
| andrisrrr | | 18. Mar 2009, 11:08 |
#2734
|
|  Kopš: 10. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 356
Braucu ar:
| Kā jūs domājat ir iespēja šobrīd vēl zemi rajonā pārdot tipa privātmājas būvēšanai?  | Offline | | |
| logistic | | 18. Mar 2009, 11:13 |
#2735
|
|  Kopš: 17. Jun 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 810
Braucu ar: 60 km/h
|
18 Mar 2009, 11:08:45 andrisrrr rakstīja:
Kā jūs domājat ir iespēja šobrīd vēl zemi rajonā pārdot tipa privātmājas būvēšanai? 
Iespēja vienmēr būs, viss atkarīgs no tā cik $$$ tu gribēsi par to. | Offline | | |
rosigais  | | 18. Mar 2009, 11:14 |
#2736
|
|  Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
|
18 Mar 2009, 11:08:45 andrisrrr rakstīja:
Kā jūs domājat ir iespēja šobrīd vēl zemi rajonā pārdot tipa privātmājas būvēšanai? 
jā | Offline | | |
|
|
| mareksM | | 18. Mar 2009, 11:31 |
#2737
|
|  Kopš: 27. Nov 2007
Ziņojumi: 328
Braucu ar: SUP XP949 29''
|
18 Mar 2009, 11:08:45 andrisrrr rakstīja:
Kā jūs domājat ir iespēja šobrīd vēl zemi rajonā pārdot tipa privātmājas būvēšanai? 
mhm...ja ir pircējs ,tad - jā. | Offline | | |
PG  | | 18. Mar 2009, 11:36 |
#2738
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| tas arī atkarīgs kurā vietā atrodas.... burkānu laukus šķiet ne pa kādu cenu vairs nepērk... ja ir puslīdz normāla vieta ar komunikācijām, tad kaut ko var dabūt 
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
| Chief | | 18. Mar 2009, 22:18 |
#2739
|
|  Kopš: 28. Nov 2007
Ziņojumi: 5422
Braucu ar:
| Koka karkasa paneļu mājas - ekoloģiskas, ekonomiskas un kvalitatīvas.
PIEVILCĪGS DIZAINS, ĀTRA UZSTĀDĪŠANA, AUGSTA KVALITĀTE, ZEMA CENA
Projekts
VĪTOLS A 100m2
Cena:16 000 LVL
Standarta komplektācija:
Ārsienu paneļi (siltināti ar 150mm siltumizolāciju, OSB)
Iekšsienu paneļi (siltināti ar 150mm siltumizolāciju, OSB)
Jumta paneļi (siltināti ar 200mm siltumizolāciju)
Jumta segums (apakšklājs + līmējamās bitumena plāsnītes)
PVC pakešu logi
Ārdurvis (metāla)
Fasādes papildus siltinājums(50mm akmens vate)
Fasādes apdares materiāls (krāsots dekoratīvais apmetums/apdares dēļi)
Transportēšana
(līdz 50 km no Rīgas)
Papildus izdevumi: pamatu izbūve.
Pārējās sastāvdaļas tiek komplektētas pēc pasūtītāja vēlmēm.
Māja „līdz atslēgai” ~ 40 000 LVL
Vel nepabeigtu māju, iespējams apskatīt Mārupē. Māju iespējams arii iegādāties.
Visas komunikācijas, gāze, pilsētas ūdens, kanalizācija, lattelecom, signalizācija, asfaltēts ceļš, u.t.t. Pārdod īpašnieks, var uz nomaksu, bez bankas.
Zemes platība: 1380 m2
Cena: 56 225 Ls
Sīkāk PM vai
[ Šo ziņu laboja Chief, 08 Jun 2010, 15:48:03 ] | Offline | | |
stereophonic  | | 23. Mar 2009, 16:11 |
#2740
|
|  Kopš: 23. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 8243
Braucu ar: MV524
| tirgojas dziivoklis kas janvaari noverteets uz 322000 euro uz barona ielas 156 kvadraati ar remontu.... nav ķilats pieder privaat personai... paardodas pa 150000 euro.... cena gandriiz nemaz nav runaajama ja interesee ta PM vai 26327499 
-----------------
| Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|