Online

Pašreiz BMWPower skatās 147 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
PG
16. Mar 2009, 16:47 #2721

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

bildees protams neko nevar redzeet, bet ja sledzi ir tieshi taadi(kraasa) kaa ieliki bildee, tad kaa tur taas kraasas iet kopaa.
bet galvenais, ka ieliki bildes

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
raivisp
16. Mar 2009, 16:56 #2722

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


16 Mar 2009, 16:47:45 tornis rakstīja:
bildees protams neko nevar redzeet, bet ja sledzi ir tieshi taadi(kraasa) kaa ieliki bildee, tad kaa tur taas kraasas iet kopaa.
bet galvenais, ka ieliki bildes


slēdži ir bēšīgi istabā un virtuvē, karoče absolūti neuzkrītoši. Vannas istabā ir tādi tumši brūni, karoče praktiski tāds pats tonis, kā durvīm un izlietnes skapīša virsmai.

Vispār tas interjērs ir tāds, ka ieejot tur nav nekāds , bet viss tur ir neuzkrītošs un neuzbāzīgs un ir ļoti mājīgi un silti. Protams, atsevišķas lietas ir izceltas, lai būtu kas interesants.

P.S. uzskatu, ka interjērs ir nekas vairāk, kā tikai lai nozīmētos kādam un pašam ātri vien ZB.
Offline
Harcix
16. Mar 2009, 16:57 #2723

Kopš: 16. May 2002

No: Valmiera

Ziņojumi: 7824

Braucu ar: V10


16 Mar 2009, 16:47:45 tornis rakstīja:
bildees protams neko nevar redzeet,:
vinas tak var palielinaat- sped blakus bildei tukshaa laukumaa

-----------------
www.bmwpowerty.lv
Offline
spy
16. Mar 2009, 17:02 #2724

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:

Heh...izskatās, ka Soskins ir čalis no sērijas: "Es izdevīgi ieguldīju mammas iedotos 50k EUR, nopirku zemi, pārdevu, uzvārīju vēl 50k, pastāstīju par to draugiem, nopirku dzīvīti pa 100k, pastāstīju draugiem (dažiem pat parādīju, kad šie sāka smieties, vairs nevienam nerādīju), pārdevu dzīvīti, uzvārīju vēl 20k, pastāstīju draugiem, nopikru "max pilnu" Mini pa 44k EUR, pastāstīju draugiem, dažiem pat parādīju (kāpēc vairs nerādu - skat.augstāk). Tagad sēžu un domāju ko lai iesāk dzīvē - esmu liels speciālists, tikai nevienam nevajadzīgs"
Offline
PG
16. Mar 2009, 17:02 #2725

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

nu interjers var buut visaads, galvenais kaads aasham sajuutas, majiigas vai aukstas vai vel kaadas citas
es savu pirmo dzivokli ar taisiiju iespaidojoties no zhurnaaliem - gaishu ar tumshaam mebeleem un taa... sanaaca diezgan nospiedoshs, jo dzivokli bija mazinsh un tumshaas meebels "spieda". Tagad tur maasa dziivo. draudzenes saka - nu taads normaals dzivokliits, atnaak dzeki - wow super
rezumee ir taads, ka laikam sanaaca vecpuisha dziviits, kura nav paredzeets dzivot, bet dazhreiz ieskriet ar kaadu skaistuli "pasedeet pie viina glaazes"

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
PG
16. Mar 2009, 17:05 #2726

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8


16 Mar 2009, 16:57:44 Harcix rakstīja:

16 Mar 2009, 16:47:45 tornis rakstīja:
bildees protams neko nevar redzeet,:
vinas tak var palielinaat- sped blakus bildei tukshaa laukumaa

thx

nu sleedzi kaa sleedzi, nasing speshal and normal
tas kjiegjelj stails gan man nepatiik, bet nu taa ir gaumes lieta

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
Puuchuks
16. Mar 2009, 17:09 #2727

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


16 Mar 2009, 17:02:25 spy333 rakstīja:
Heh...izskatās, ka Soskins ir čalis no sērijas:

apraksts
Offline
blade_
16. Mar 2009, 17:12 #2728

Kopš: 11. Sep 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1980

Braucu ar: velisopēdu sapnī

Raivis P, ja nemaldos istabā ir Jung LS 550, un virtuvē Siemens marku nemācēšu tiekt!!! -
Nu nez, pēc tava sākumā uzrakstītā par slēdžiem un rozetēm par latu, biju domājis, ka Tev būs, kaut, kas labāks nevis Ls 3.00/gab!!!

[ Šo ziņu laboja blade_, 16 Mar 2009, 17:13:01 ]

Offline
spy
16. Mar 2009, 17:18 #2729

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:


16 Mar 2009, 17:09:58 Puu rakstīja:

16 Mar 2009, 17:02:25 spy333 rakstīja:
Heh...izskatās, ka Soskins ir čalis no sērijas:

apraksts


Vienkārši šāda veida čalis nopirka no manis mašīnu aizpagājušā gada Ziemassvētku priekšvakarā (mašīna bija uz ziemas diskiem, bagāžniekā bija salikti vasaras diski ar riepām). Šodien man zvana čalis un jautā vai es neesot aizmirsis iedot skrūves vasaras diskiem , tiešām biju aizmirsis, kastīte garāžas plauktā mētājās.

P.S.Čalim bija 27 gadi un naudiņu pārskaitīja tētis
Offline
DockuH
16. Mar 2009, 17:28 #2730

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


16 Mar 2009, 17:18:36 spy333 rakstīja:

16 Mar 2009, 17:09:58 Puu rakstīja:

16 Mar 2009, 17:02:25 spy333 rakstīja:
Heh...izskatās, ka Soskins ir čalis no sērijas:

apraksts


Vienkārši šāda veida čalis nopirka no manis mašīnu aizpagājušā gada Ziemassvētku priekšvakarā (mašīna bija uz ziemas diskiem, bagāžniekā bija salikti vasaras diski ar riepām). Šodien man zvana čalis un jautā vai es neesot aizmirsis iedot skrūves vasaras diskiem , tiešām biju aizmirsis, kastīte garāžas plauktā mētājās.

P.S.Čalim bija 27 gadi un naudiņu pārskaitīja tētis


placj, kads tu esi

tu mani personigi pazisti? ne? tad ne pizdi ne po delu
ka es nopelniju nav ne tava ne citu power lietotaju darisana, tapat par to kur es dzivoju
diemzel man ne viens nedeva 50k, viss nopelnitais ir ar saviem spekiem!

par masinu, nu ja es gribetu nopirkt masinu prieks tam ka lielaka dalja no power lietotaju un latvijas iedzivotaju lai paradiit cik esmu kruts, tad panjemtu sev x5 vai 7xx.
tu stulbs vienk. nesaprot, ka mini perk cilveki prieks sevim

[ Šo ziņu laboja DockuH, 16 Mar 2009, 17:29:24 ]

Offline
spy
16. Mar 2009, 17:35 #2731

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:


16 Mar 2009, 17:28:05 DockuH rakstīja:


bez stresa...mans vārds ir Pāvels Voļa un rakstot šādus sarkastiskus tekstus es pelnu sev iztiku
Offline
raivisp
16. Mar 2009, 18:37 #2732

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


16 Mar 2009, 17:12:44 blade_ rakstīja:
Raivis P, ja nemaldos istabā ir Jung LS 550, un virtuvē Siemens marku nemācēšu tiekt!!! -
Nu nez, pēc tava sākumā uzrakstītā par slēdžiem un rozetēm par latu, biju domājis, ka Tev būs, kaut, kas labāks nevis Ls 3.00/gab!!!


Maldies. Tie ir Schneider Electric Eunea. Un maksāja viņi gan drusku vairāk. Gan jau ka tagad jau arī var nopirkt pa 3 Ls Un Siemens arī mājās nav. Un vispār, Jung slēdži arī neviens ne izskatās, ne arī taustās kā latu vērts plastmasas gabals.

Nesaku, ka vajag slēdžus pa miljonu. Saku, ka normālā interjērā, pie kura kāds ir piestrādājis un visas mēbeles, tapetes, gaismekļi utt. nav no tā paša lētākā gala, neiederas lētas plastmasas slēdži un viņi visu to bojā. Tāda bija mana doma. Gan jau, ka citiem ir pajāt uz tādām lietām. Man, pieņemsim, pajāt, ka mašīnai nav liela displeja, kurā Tu vari klausīties LTV7, kurš piedevām vēl raustās, citiem atkal tas ir svarīgi
Offline
GR8
16. Mar 2009, 19:51 #2733

Kopš: 20. Feb 2005

Ziņojumi: 2348

Braucu ar: dēli


16 Mar 2009, 18:37:42 raivisp rakstīja:

16 Mar 2009, 17:12:44 blade_ rakstīja:
Raivis P, ja nemaldos istabā ir Jung LS 550, un virtuvē Siemens marku nemācēšu tiekt!!! -
Nu nez, pēc tava sākumā uzrakstītā par slēdžiem un rozetēm par latu, biju domājis, ka Tev būs, kaut, kas labāks nevis Ls 3.00/gab!!!


Maldies. Tie ir Schneider Electric Eunea. Un maksāja viņi gan drusku vairāk. Gan jau ka tagad jau arī var nopirkt pa 3 Ls Un Siemens arī mājās nav. Un vispār, Jung slēdži arī neviens ne izskatās, ne arī taustās kā latu vērts plastmasas gabals.

Nesaku, ka vajag slēdžus pa miljonu. Saku, ka normālā interjērā, pie kura kāds ir piestrādājis un visas mēbeles, tapetes, gaismekļi utt. nav no tā paša lētākā gala, neiederas lētas plastmasas slēdži un viņi visu to bojā. Tāda bija mana doma. Gan jau, ka citiem ir pajāt uz tādām lietām. Man, pieņemsim, pajāt, ka mašīnai nav liela displeja, kurā Tu vari klausīties LTV7, kurš piedevām vēl raustās, citiem atkal tas ir svarīgi


+1
man gan labāk patīk Jung, pats sev ieliku, bet tā tīri gaumes lieta
Offline
andrisrrr
18. Mar 2009, 11:08 #2734

Kopš: 10. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 356

Braucu ar:

Kā jūs domājat ir iespēja šobrīd vēl zemi rajonā pārdot tipa privātmājas būvēšanai?
Offline
logistic
18. Mar 2009, 11:13 #2735

Kopš: 17. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 810

Braucu ar: 60 km/h


18 Mar 2009, 11:08:45 andrisrrr rakstīja:
Kā jūs domājat ir iespēja šobrīd vēl zemi rajonā pārdot tipa privātmājas būvēšanai?


Iespēja vienmēr būs, viss atkarīgs no tā cik $$$ tu gribēsi par to.
Offline
rosigais
18. Mar 2009, 11:14 #2736

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību


18 Mar 2009, 11:08:45 andrisrrr rakstīja:
Kā jūs domājat ir iespēja šobrīd vēl zemi rajonā pārdot tipa privātmājas būvēšanai?

Offline
mareksM
18. Mar 2009, 11:31 #2737

Kopš: 27. Nov 2007

Ziņojumi: 328

Braucu ar: SUP XP949 29''


18 Mar 2009, 11:08:45 andrisrrr rakstīja:
Kā jūs domājat ir iespēja šobrīd vēl zemi rajonā pārdot tipa privātmājas būvēšanai?


mhm...ja ir pircējs ,tad - jā.
Offline
PG
18. Mar 2009, 11:36 #2738

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

tas arī atkarīgs kurā vietā atrodas.... burkānu laukus šķiet ne pa kādu cenu vairs nepērk... ja ir puslīdz normāla vieta ar komunikācijām, tad kaut ko var dabūt

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
Chief
18. Mar 2009, 22:18 #2739

Kopš: 28. Nov 2007

Ziņojumi: 5422

Braucu ar:

Koka karkasa paneļu mājas - ekoloģiskas, ekonomiskas un kvalitatīvas.

PIEVILCĪGS DIZAINS, ĀTRA UZSTĀDĪŠANA, AUGSTA KVALITĀTE, ZEMA CENA

Projekts

VĪTOLS A 100m2

Cena:16 000 LVL






Standarta komplektācija:

Ārsienu paneļi (siltināti ar 150mm siltumizolāciju, OSB)
Iekšsienu paneļi (siltināti ar 150mm siltumizolāciju, OSB)
Jumta paneļi (siltināti ar 200mm siltumizolāciju)
Jumta segums (apakšklājs + līmējamās bitumena plāsnītes)
PVC pakešu logi
Ārdurvis (metāla)
Fasādes papildus siltinājums(50mm akmens vate)
Fasādes apdares materiāls (krāsots dekoratīvais apmetums/apdares dēļi)
Transportēšana
(līdz 50 km no Rīgas)
Papildus izdevumi: pamatu izbūve.

Pārējās sastāvdaļas tiek komplektētas pēc pasūtītāja vēlmēm.
Māja „līdz atslēgai” ~ 40 000 LVL


Vel nepabeigtu māju, iespējams apskatīt Mārupē. Māju iespējams arii iegādāties.

Visas komunikācijas, gāze, pilsētas ūdens, kanalizācija, lattelecom, signalizācija, asfaltēts ceļš, u.t.t. Pārdod īpašnieks, var uz nomaksu, bez bankas.
Zemes platība: 1380 m2
Cena: 56 225 Ls



Sīkāk PM vai

[ Šo ziņu laboja Chief, 08 Jun 2010, 15:48:03 ]

Offline
stereophonic
23. Mar 2009, 16:11 #2740

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

tirgojas dziivoklis kas janvaari noverteets uz 322000 euro uz barona ielas 156 kvadraati ar remontu.... nav ķilats pieder privaat personai... paardodas pa 150000 euro.... cena gandriiz nemaz nav runaajama ja interesee ta PM vai 26327499

-----------------

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo