Online
Pašreiz BMWPower skatās 168 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
PG  | | 16. Mar 2009, 13:42 |
#2701
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| ja kaadam nepicieshams, no maija buus pieejas 1-istabas dzivoklis Jelgavas centrā, S.Edžus ielā, blakus autoosta, stacija, 5.stāvs, 30kvm, stavoklis parasts, mēbeles īpaši nav nekādas, īres maksa tirgus nezinu isti cik tas šobrīd ir, bet izskataas uz latiem 50-60 menesii + komunalie 
edit: raivi, kur palika interjera bildes ar stiligajiem sledžiem?  [ Šo ziņu laboja tornis, 16 Mar 2009, 13:43:09 ]
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
| fleix | | 16. Mar 2009, 13:43 |
#2702
|
|  Kopš: 27. Jun 2006
Ziņojumi: 8379
Braucu ar: 22
| Varbūt kāds vēlas īrēt telpas Vecrīgā?
Platība:54m2.
Aldaru iela, blakus Zviedru vārtiem.
Par cenu PM![ Šo ziņu laboja fleix, 16 Mar 2009, 13:44:54 ] | Offline | | |
Puuchuks  | | 16. Mar 2009, 14:25 |
#2703
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
13 Mar 2009, 18:58:32 tornis rakstīja:
13 Mar 2009, 17:12:33 DockuH rakstīja:
sorry bet nevaru ielikt dzivoklja bildes, jo dzivoju privatmaja ar ~ 700kvm. dzivojamo platiibu, kur ir liels baseins, dzakuzi, sauna, graza uz 4-am masinam un t.t.
a es a es a es dzivoju 40kvm dzivoklii jaunaa daudzstavenee mezhparka, kur foajee ir sarkankokaa un marmoraa, un aiz letes sezh konsjeržš un padod pastu 
bet vispar tavs texts pec gunaara staipishanas izklausaas un skaudiigajam latvietim liek domaat, ka taa ir mammas un teeta maaja 
1. arī māju ar 700kvm dzīvojamo platību ir iespējams nobildēt un salikt foto inetā, ar visiem slēdžiem 
2. skaudīgais latvietis, saprotams, arī padomāja par to, kāpēc no tiem vismaz 4 auto tiek braukts tieši ar Mini  | Offline | | |
PG  | | 16. Mar 2009, 14:37 |
#2704
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| nu 1. punkts nav vairs interesants, jo spriezhot peec apraksta, maaja ir "eksluziiva", liidz ar to taj pieklaajas rozetes un sledzhi par 50ls/gab utt. Merkjis bija apgaismot cilveekus par "līdzsvaru" starp īpašuma atrašanās vietu, vērtību, apdares līmeni utt. 
par 2. punktu gan japiekriit  [ Šo ziņu laboja tornis, 16 Mar 2009, 14:37:33 ]
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
Puuchuks  | | 16. Mar 2009, 15:02 |
#2705
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| torni, esmu par 93% pārliecināts, ka minētajā vismaz 1kkvm lielajā mājā nav smuki dizaina slēdži  | Offline | | |
| DockuH | | 16. Mar 2009, 15:09 |
#2706
|
| Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 14:37:15 tornis rakstīja:
nu 1. punkts nav vairs interesants, jo spriezhot peec apraksta, maaja ir "eksluziiva", liidz ar to taj pieklaajas rozetes un sledzhi par 50ls/gab utt. Merkjis bija apgaismot cilveekus par "līdzsvaru" starp īpašuma atrašanās vietu, vērtību, apdares līmeni utt. 
par 2. punktu gan japiekriit 
nebij laika tev atbildet agraak, pat velmes nebija Bet jau pa cik tas tevi ljoti uztrauc...
Dzivoju pie vecakiem, paslaik aktivi mekleju majokli, bet savu ieprieksejo dzivokli, kas bija jaunaja projekta, pardevu un tur sledzi bija bush jager, bija ielikta italijas virtuve ar dargu sadzives tehniku un t.t. Ja tevi interese, tad dzivoklis bij iegadats un aprikots par saviem lidziekliem nevis del` mammas un papas $
un vel Runa negaja par to kam pieder ipasums, bet par to kads aprikojums ir tam majoklim kur es paslaik/agrak dzivoju, ar ko es salidzinu aprikomuju tiem dzivokliem ko gadijas apskatiit.
Par mini - tas bija iegadats jauns bm auto, ja ti zinu cik maksa jauns mini ar pilno komplektaciju tad stulbumus nrakstiitu 
nu ko, es apmierinaju tavu interesi? | Offline | | |
| DockuH | | 16. Mar 2009, 15:10 |
#2707
|
| Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 15:02:43 Puu rakstīja:
torni, esmu par 93% pārliecināts, ka minētajā vismaz 1kkvm lielajā mājā nav smuki dizaina slēdži 
tur viss ljoti smuki, var ticet  [ Šo ziņu laboja DockuH, 16 Mar 2009, 15:14:10 ] | Offline | | |
| Raicha | | 16. Mar 2009, 15:14 |
#2708
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| labaak pastaasti, kur babku dabuuji, es arii gribu | Offline | | |
|
|
| markelis | | 16. Mar 2009, 15:17 |
#2709
|
|  Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
16 Mar 2009, 15:09:52 DockuH rakstīja:
16 Mar 2009, 14:37:15 tornis rakstīja:
nu 1. punkts nav vairs interesants, jo spriezhot peec apraksta, maaja ir "eksluziiva", liidz ar to taj pieklaajas rozetes un sledzhi par 50ls/gab utt. Merkjis bija apgaismot cilveekus par "līdzsvaru" starp īpašuma atrašanās vietu, vērtību, apdares līmeni utt. 
par 2. punktu gan japiekriit 
nebij laika tev atbildet agraak, pat velmes nebija Bet jau pa cik tas tevi ljoti uztrauc...
Dzivoju pie vecakiem, paslaik aktivi mekleju majokli, bet savu ieprieksejo dzivokli, kas bija jaunaja projekta, pardevu un tur sledzi bija bush jager, bija ielikta italijas virtuve ar dargu sadzives tehniku un t.t. Ja tevi interese, tad dzivoklis bij iegadats un aprikots par saviem lidziekliem nevis del` mammas un papas $
un vel Runa negaja par to kam pieder ipasums, bet par to kads aprikojums ir tam majoklim kur es paslaik/agrak dzivoju, ar ko es salidzinu aprikomuju tiem dzivokliem ko gadijas apskatiit.
Par mini - tas bija iegadats jauns bm auto, ja ti zinu cik maksa jauns mini ar pilno komplektaciju tad stulbumus nrakstiitu 
nu ko, es apmierinaju tavu interesi?
tev ziimulji izbira.
P.S. esi jau darba aizsardziibas speciaalists ?
| Offline | | |
Puuchuks  | | 16. Mar 2009, 15:18 |
#2710
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
16 Mar 2009, 15:10:55 DockuH rakstīja:
16 Mar 2009, 15:02:43 Puu rakstīja:
torni, esmu par 93% pārliecināts, ka minētajā vismaz 1kkvm lielajā mājā nav smuki dizaina slēdži 
tur viss ljoti smuki, var ticet 
dajosh pikčerus  | Offline | | |
| DockuH | | 16. Mar 2009, 15:20 |
#2711
|
| Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 15:14:55 Raicha rakstīja:
labaak pastaasti, kur babku dabuuji, es arii gribu
nja, butu labi ja man kads pateiktu kur tagad var vismaz normali pelniit 
| Offline | | |
| DockuH | | 16. Mar 2009, 15:21 |
#2712
|
| Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 15:18:16 Puu rakstīja:
16 Mar 2009, 15:10:55 DockuH rakstīja:
16 Mar 2009, 15:02:43 Puu rakstīja:
torni, esmu par 93% pārliecināts, ka minētajā vismaz 1kkvm lielajā mājā nav smuki dizaina slēdži 
tur viss ljoti smuki, var ticet 
dajosh pikčerus 
nu nuahujam, i tak dahuja sarakstiju  | Offline | | |
| DockuH | | 16. Mar 2009, 15:22 |
#2713
|
| Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 15:17:35 markelis rakstīja:
16 Mar 2009, 15:09:52 DockuH rakstīja:
16 Mar 2009, 14:37:15 tornis rakstīja:
nu 1. punkts nav vairs interesants, jo spriezhot peec apraksta, maaja ir "eksluziiva", liidz ar to taj pieklaajas rozetes un sledzhi par 50ls/gab utt. Merkjis bija apgaismot cilveekus par "līdzsvaru" starp īpašuma atrašanās vietu, vērtību, apdares līmeni utt. 
par 2. punktu gan japiekriit 
nebij laika tev atbildet agraak, pat velmes nebija Bet jau pa cik tas tevi ljoti uztrauc...
Dzivoju pie vecakiem, paslaik aktivi mekleju majokli, bet savu ieprieksejo dzivokli, kas bija jaunaja projekta, pardevu un tur sledzi bija bush jager, bija ielikta italijas virtuve ar dargu sadzives tehniku un t.t. Ja tevi interese, tad dzivoklis bij iegadats un aprikots par saviem lidziekliem nevis del` mammas un papas $
un vel Runa negaja par to kam pieder ipasums, bet par to kads aprikojums ir tam majoklim kur es paslaik/agrak dzivoju, ar ko es salidzinu aprikomuju tiem dzivokliem ko gadijas apskatiit.
Par mini - tas bija iegadats jauns bm auto, ja ti zinu cik maksa jauns mini ar pilno komplektaciju tad stulbumus nrakstiitu 
nu ko, es apmierinaju tavu interesi?
tev ziimulji izbira.
P.S. esi jau darba aizsardziibas speciaalists ?
a hvz, nezinu vai apmaksaja rekinu par kursiem, vajag itka aplieciibu savakt, un vel tev alin`u prostavitj  | Offline | | |
| Raicha | | 16. Mar 2009, 15:22 |
#2714
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| nu dodam uz angliju, rukaat plantaacijaa un dariit albaanietes vai kas vinjiem tur taads pieejamaaks | Offline | | |
| DockuH | | 16. Mar 2009, 15:24 |
#2715
|
| Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 15:22:39 Raicha rakstīja:
nu dodam uz angliju, rukaat plantaacijaa un dariit albaanietes vai kas vinjiem tur taads pieejamaaks
nevaru
seit sieva ar bernu jadoma kur seit stradat  | Offline | | |
Puuchuks  | | 16. Mar 2009, 15:26 |
#2716
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
16 Mar 2009, 15:21:04 DockuH rakstīja:
16 Mar 2009, 15:18:16 Puu rakstīja:
16 Mar 2009, 15:10:55 DockuH rakstīja:
16 Mar 2009, 15:02:43 Puu rakstīja:
torni, esmu par 93% pārliecināts, ka minētajā vismaz 1kkvm lielajā mājā nav smuki dizaina slēdži 
tur viss ljoti smuki, var ticet 
dajosh pikčerus 
nu nuahujam, i tak dahuja sarakstiju 
kā tad. es arī varu uzrakstīt, ka man ir 32cm, bet, kamēr neparādīšu vismaz bildes, tu taču neticēsi  | Offline | | |
|
|
| DockuH | | 16. Mar 2009, 15:29 |
#2717
|
| Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
kā tad. es arī varu uzrakstīt, ka man ir 32cm, bet, kamēr neparādīšu vismaz bildes, tu taču neticēsi 
kad bus atkal savs ipasums tad nobildesu viss ko prasis, pat miskasti no iekspuses, bet pagaidam nope
| Offline | | |
PG  | | 16. Mar 2009, 15:34 |
#2718
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| dockuh, viss ko es gribeeju pateikt:
un vispar shito visu saaku, jo juus nezkapeec panoramu plazu saucat par eksluziivu neatceros, varbuut attistiitaajs pirmsaakumos to sauca par eksluziivu, jo shkjiet taas bija pirmaas augstcelnes riigaa, bet tajos laikus katru budu saua par eksluzivu reaali tas ir vidusmeera projekts, par ko liecina arii cena, kas ir nedaudz augstaaka par eco klases projektiem.... imo apdare tur ir pilniigi atbilstosha projektam, vietai, cenai utt. eksluziivi dzivoklji ir citaas vietaas un citaas maajaas... 
+ protams tev vel tas penaliits attaisijaas un drusku izbira zimulji, bet nu tas taa, visiem mums taa gadaas
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
| walder | | 16. Mar 2009, 15:53 |
#2719
|
|  Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
| Visa grīda ar zīmuļiem piebirusi  | Offline | | |
| raivisp | | 16. Mar 2009, 16:37 |
#2720
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
16 Mar 2009, 13:42:22 tornis rakstīja:
edit: raivi, kur palika interjera bildes ar stiligajiem sledžiem? 
[URL=http://bildites.lv/viewer.php?file=6k5rm4d4z6j7u1t4fj2i.jpg][/URL]
[URL=http://bildites.lv/viewer.php?file=j2yravs8zxl08wqvw6h.jpg][/URL]
[URL=http://bildites.lv/viewer.php?file=yawth5h1aaz4p682zt3.jpg][/URL]
[URL=http://bildites.lv/viewer.php?file=qjej1ccphet3r79rwq0s.jpg][/URL]

P.S. nav ne 0,7k m2 mājai, ne arī man jauns mini. Kvalitāte ir , jo arī spoguļkameras man nav. 
EDIT:
Tālākajam virtuves skapītim uzmanību nepievērst, pats salauzu. Jāsauc mēbeļnieks, lai salabo  [ Šo ziņu laboja raivisp, 16 Mar 2009, 16:39:37 ] | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|