Online

Pašreiz BMWPower skatās 168 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
PG
16. Mar 2009, 13:42 #2701

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

ja kaadam nepicieshams, no maija buus pieejas 1-istabas dzivoklis Jelgavas centrā, S.Edžus ielā, blakus autoosta, stacija, 5.stāvs, 30kvm, stavoklis parasts, mēbeles īpaši nav nekādas, īres maksa tirgus nezinu isti cik tas šobrīd ir, bet izskataas uz latiem 50-60 menesii + komunalie

edit: raivi, kur palika interjera bildes ar stiligajiem sledžiem?

[ Šo ziņu laboja tornis, 16 Mar 2009, 13:43:09 ]



-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
fleix
16. Mar 2009, 13:43 #2702

Kopš: 27. Jun 2006

Ziņojumi: 8379

Braucu ar: 22

Varbūt kāds vēlas īrēt telpas Vecrīgā?
Platība:54m2.
Aldaru iela, blakus Zviedru vārtiem.
Par cenu PM!

[ Šo ziņu laboja fleix, 16 Mar 2009, 13:44:54 ]

Offline
Puuchuks
16. Mar 2009, 14:25 #2703

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


13 Mar 2009, 18:58:32 tornis rakstīja:

13 Mar 2009, 17:12:33 DockuH rakstīja:
sorry bet nevaru ielikt dzivoklja bildes, jo dzivoju privatmaja ar ~ 700kvm. dzivojamo platiibu, kur ir liels baseins, dzakuzi, sauna, graza uz 4-am masinam un t.t.

a es a es a es dzivoju 40kvm dzivoklii jaunaa daudzstavenee mezhparka, kur foajee ir sarkankokaa un marmoraa, un aiz letes sezh konsjeržš un padod pastu

bet vispar tavs texts pec gunaara staipishanas izklausaas un skaudiigajam latvietim liek domaat, ka taa ir mammas un teeta maaja

1. arī māju ar 700kvm dzīvojamo platību ir iespējams nobildēt un salikt foto inetā, ar visiem slēdžiem

2. skaudīgais latvietis, saprotams, arī padomāja par to, kāpēc no tiem vismaz 4 auto tiek braukts tieši ar Mini
Offline
PG
16. Mar 2009, 14:37 #2704

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

nu 1. punkts nav vairs interesants, jo spriezhot peec apraksta, maaja ir "eksluziiva", liidz ar to taj pieklaajas rozetes un sledzhi par 50ls/gab utt. Merkjis bija apgaismot cilveekus par "līdzsvaru" starp īpašuma atrašanās vietu, vērtību, apdares līmeni utt.

par 2. punktu gan japiekriit

[ Šo ziņu laboja tornis, 16 Mar 2009, 14:37:33 ]



-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
Puuchuks
16. Mar 2009, 15:02 #2705

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

torni, esmu par 93% pārliecināts, ka minētajā vismaz 1kkvm lielajā mājā nav smuki dizaina slēdži
Offline
DockuH
16. Mar 2009, 15:09 #2706

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


16 Mar 2009, 14:37:15 tornis rakstīja:
nu 1. punkts nav vairs interesants, jo spriezhot peec apraksta, maaja ir "eksluziiva", liidz ar to taj pieklaajas rozetes un sledzhi par 50ls/gab utt. Merkjis bija apgaismot cilveekus par "līdzsvaru" starp īpašuma atrašanās vietu, vērtību, apdares līmeni utt.

par 2. punktu gan japiekriit


nebij laika tev atbildet agraak, pat velmes nebija Bet jau pa cik tas tevi ljoti uztrauc...
Dzivoju pie vecakiem, paslaik aktivi mekleju majokli, bet savu ieprieksejo dzivokli, kas bija jaunaja projekta, pardevu un tur sledzi bija bush jager, bija ielikta italijas virtuve ar dargu sadzives tehniku un t.t. Ja tevi interese, tad dzivoklis bij iegadats un aprikots par saviem lidziekliem nevis del` mammas un papas $

un vel Runa negaja par to kam pieder ipasums, bet par to kads aprikojums ir tam majoklim kur es paslaik/agrak dzivoju, ar ko es salidzinu aprikomuju tiem dzivokliem ko gadijas apskatiit.

Par mini - tas bija iegadats jauns bm auto, ja ti zinu cik maksa jauns mini ar pilno komplektaciju tad stulbumus nrakstiitu

nu ko, es apmierinaju tavu interesi?
Offline
DockuH
16. Mar 2009, 15:10 #2707

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


16 Mar 2009, 15:02:43 Puu rakstīja:
torni, esmu par 93% pārliecināts, ka minētajā vismaz 1kkvm lielajā mājā nav smuki dizaina slēdži



tur viss ljoti smuki, var ticet

[ Šo ziņu laboja DockuH, 16 Mar 2009, 15:14:10 ]

Offline
Raicha
16. Mar 2009, 15:14 #2708

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

labaak pastaasti, kur babku dabuuji, es arii gribu
Offline
markelis
16. Mar 2009, 15:17 #2709

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


16 Mar 2009, 15:09:52 DockuH rakstīja:

16 Mar 2009, 14:37:15 tornis rakstīja:
nu 1. punkts nav vairs interesants, jo spriezhot peec apraksta, maaja ir "eksluziiva", liidz ar to taj pieklaajas rozetes un sledzhi par 50ls/gab utt. Merkjis bija apgaismot cilveekus par "līdzsvaru" starp īpašuma atrašanās vietu, vērtību, apdares līmeni utt.

par 2. punktu gan japiekriit


nebij laika tev atbildet agraak, pat velmes nebija Bet jau pa cik tas tevi ljoti uztrauc...
Dzivoju pie vecakiem, paslaik aktivi mekleju majokli, bet savu ieprieksejo dzivokli, kas bija jaunaja projekta, pardevu un tur sledzi bija bush jager, bija ielikta italijas virtuve ar dargu sadzives tehniku un t.t. Ja tevi interese, tad dzivoklis bij iegadats un aprikots par saviem lidziekliem nevis del` mammas un papas $

un vel Runa negaja par to kam pieder ipasums, bet par to kads aprikojums ir tam majoklim kur es paslaik/agrak dzivoju, ar ko es salidzinu aprikomuju tiem dzivokliem ko gadijas apskatiit.

Par mini - tas bija iegadats jauns bm auto, ja ti zinu cik maksa jauns mini ar pilno komplektaciju tad stulbumus nrakstiitu

nu ko, es apmierinaju tavu interesi?


tev ziimulji izbira.

P.S. esi jau darba aizsardziibas speciaalists ?
Offline
Puuchuks
16. Mar 2009, 15:18 #2710

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


16 Mar 2009, 15:10:55 DockuH rakstīja:

16 Mar 2009, 15:02:43 Puu rakstīja:
torni, esmu par 93% pārliecināts, ka minētajā vismaz 1kkvm lielajā mājā nav smuki dizaina slēdži



tur viss ljoti smuki, var ticet

dajosh pikčerus
Offline
DockuH
16. Mar 2009, 15:20 #2711

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


16 Mar 2009, 15:14:55 Raicha rakstīja:
labaak pastaasti, kur babku dabuuji, es arii gribu


nja, butu labi ja man kads pateiktu kur tagad var vismaz normali pelniit

Offline
DockuH
16. Mar 2009, 15:21 #2712

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


16 Mar 2009, 15:18:16 Puu rakstīja:

16 Mar 2009, 15:10:55 DockuH rakstīja:

16 Mar 2009, 15:02:43 Puu rakstīja:
torni, esmu par 93% pārliecināts, ka minētajā vismaz 1kkvm lielajā mājā nav smuki dizaina slēdži



tur viss ljoti smuki, var ticet

dajosh pikčerus


nu nuahujam, i tak dahuja sarakstiju
Offline
DockuH
16. Mar 2009, 15:22 #2713

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


16 Mar 2009, 15:17:35 markelis rakstīja:

16 Mar 2009, 15:09:52 DockuH rakstīja:

16 Mar 2009, 14:37:15 tornis rakstīja:
nu 1. punkts nav vairs interesants, jo spriezhot peec apraksta, maaja ir "eksluziiva", liidz ar to taj pieklaajas rozetes un sledzhi par 50ls/gab utt. Merkjis bija apgaismot cilveekus par "līdzsvaru" starp īpašuma atrašanās vietu, vērtību, apdares līmeni utt.

par 2. punktu gan japiekriit


nebij laika tev atbildet agraak, pat velmes nebija Bet jau pa cik tas tevi ljoti uztrauc...
Dzivoju pie vecakiem, paslaik aktivi mekleju majokli, bet savu ieprieksejo dzivokli, kas bija jaunaja projekta, pardevu un tur sledzi bija bush jager, bija ielikta italijas virtuve ar dargu sadzives tehniku un t.t. Ja tevi interese, tad dzivoklis bij iegadats un aprikots par saviem lidziekliem nevis del` mammas un papas $

un vel Runa negaja par to kam pieder ipasums, bet par to kads aprikojums ir tam majoklim kur es paslaik/agrak dzivoju, ar ko es salidzinu aprikomuju tiem dzivokliem ko gadijas apskatiit.

Par mini - tas bija iegadats jauns bm auto, ja ti zinu cik maksa jauns mini ar pilno komplektaciju tad stulbumus nrakstiitu

nu ko, es apmierinaju tavu interesi?


tev ziimulji izbira.

P.S. esi jau darba aizsardziibas speciaalists ?



a hvz, nezinu vai apmaksaja rekinu par kursiem, vajag itka aplieciibu savakt, un vel tev alin`u prostavitj
Offline
Raicha
16. Mar 2009, 15:22 #2714

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

nu dodam uz angliju, rukaat plantaacijaa un dariit albaanietes vai kas vinjiem tur taads pieejamaaks
Offline
DockuH
16. Mar 2009, 15:24 #2715

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


16 Mar 2009, 15:22:39 Raicha rakstīja:
nu dodam uz angliju, rukaat plantaacijaa un dariit albaanietes vai kas vinjiem tur taads pieejamaaks


nevaru
seit sieva ar bernu jadoma kur seit stradat
Offline
Puuchuks
16. Mar 2009, 15:26 #2716

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


16 Mar 2009, 15:21:04 DockuH rakstīja:

16 Mar 2009, 15:18:16 Puu rakstīja:

16 Mar 2009, 15:10:55 DockuH rakstīja:

16 Mar 2009, 15:02:43 Puu rakstīja:
torni, esmu par 93% pārliecināts, ka minētajā vismaz 1kkvm lielajā mājā nav smuki dizaina slēdži



tur viss ljoti smuki, var ticet

dajosh pikčerus


nu nuahujam, i tak dahuja sarakstiju

kā tad. es arī varu uzrakstīt, ka man ir 32cm, bet, kamēr neparādīšu vismaz bildes, tu taču neticēsi
Offline
DockuH
16. Mar 2009, 15:29 #2717

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


kā tad. es arī varu uzrakstīt, ka man ir 32cm, bet, kamēr neparādīšu vismaz bildes, tu taču neticēsi


kad bus atkal savs ipasums tad nobildesu viss ko prasis, pat miskasti no iekspuses, bet pagaidam nope
Offline
PG
16. Mar 2009, 15:34 #2718

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

dockuh, viss ko es gribeeju pateikt:

un vispar shito visu saaku, jo juus nezkapeec panoramu plazu saucat par eksluziivu neatceros, varbuut attistiitaajs pirmsaakumos to sauca par eksluziivu, jo shkjiet taas bija pirmaas augstcelnes riigaa, bet tajos laikus katru budu saua par eksluzivu reaali tas ir vidusmeera projekts, par ko liecina arii cena, kas ir nedaudz augstaaka par eco klases projektiem.... imo apdare tur ir pilniigi atbilstosha projektam, vietai, cenai utt. eksluziivi dzivoklji ir citaas vietaas un citaas maajaas...


+ protams tev vel tas penaliits attaisijaas un drusku izbira zimulji, bet nu tas taa, visiem mums taa gadaas





-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
walder
16. Mar 2009, 15:53 #2719

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Visa grīda ar zīmuļiem piebirusi
Offline
raivisp
16. Mar 2009, 16:37 #2720

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


16 Mar 2009, 13:42:22 tornis rakstīja:

edit: raivi, kur palika interjera bildes ar stiligajiem sledžiem?


[URL=http://bildites.lv/viewer.php?file=6k5rm4d4z6j7u1t4fj2i.jpg]
[/URL]

[URL=http://bildites.lv/viewer.php?file=j2yravs8zxl08wqvw6h.jpg]
[/URL]

[URL=http://bildites.lv/viewer.php?file=yawth5h1aaz4p682zt3.jpg]
[/URL]

[URL=http://bildites.lv/viewer.php?file=qjej1ccphet3r79rwq0s.jpg]
[/URL]



P.S. nav ne 0,7k m2 mājai, ne arī man jauns mini. Kvalitāte ir , jo arī spoguļkameras man nav.

EDIT:

Tālākajam virtuves skapītim uzmanību nepievērst, pats salauzu. Jāsauc mēbeļnieks, lai salabo

[ Šo ziņu laboja raivisp, 16 Mar 2009, 16:39:37 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo