Online
Pašreiz BMWPower skatās 96 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| raivisp | | 12. Mar 2009, 17:02 |
#2661
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
12 Mar 2009, 16:54:33 tornis rakstīja:
nu nez, man vizuaali virtuve nelikaas nekaads baigais djosis. atvilknes un skapishus gan neesmu virinaajis 
virtuve kaa virtuve 
djosis jau var nebūt djosis, bet izskatīties kā djosis. Katram jau savs 
Vienkārši ir redzētas ļoti dārgas virtuves, kas izskatās pēc kaut kāda mēbeļu nama mēsla un tajā pašā laikā ir redzētas samērā lētas virtuves, kur viss ir  | Offline | | |
PG  | | 12. Mar 2009, 17:07 |
#2662
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| nee nu protams, katram savs. tik saku, ka man konkreetaa liekas pilniigi normaala un piejnemama, kaa arii atbilstosha konkreetaa īpašuma tipam/liimenim/prestizham, nu karoch saprataat 
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
Simplex  | | 12. Mar 2009, 17:11 |
#2663
|
|  Kopš: 19. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 783
Braucu ar: www.autodirect.lv
|
12 Mar 2009, 16:35:28 tornis rakstīja:
12 Mar 2009, 16:22:28 Simplex rakstīja:
[IMG]bildes[/IMG]
50.000 eur, LT projekts 2 staavs,3 istabas, nesen veikts kapitaalais remonts.PM vai 27008782
shodien pargudriisha gariigais 
1. kadeelj tu sheit piedaavaa dzivokli pa 50k, ja tas ss.lv staav pa 47,5k 
2. ieteikums: ja tieshaam veelies pardot, tad piedaavaat vajag par ritdienas cenu (<700 eur/kvm), nevis vakardienas jau peec esoshaa piedaavajuma ir redzams, ka, ja pardosi pa 45k, taa buus veiksme 
Taadat AKCIJA poweristiem 47.000 eur.
----------------- Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv | Offline | | |
Simplex  | | 12. Mar 2009, 17:17 |
#2664
|
|  Kopš: 19. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 783
Braucu ar: www.autodirect.lv
| Kas attiecaas uz cenu, protams, taa sapraata robezaas ir runaajama. [ Šo ziņu laboja Simplex, 12 Mar 2009, 17:17:15 ]
----------------- Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv | Offline | | |
PG  | | 12. Mar 2009, 17:38 |
#2665
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| simplex, cik cilveeki tev pedeejaa menesha laikaa ir bijushi skatiities dzivokli par sho cenu
es 08 vasaraa nesteidziigi saaku tirgot savu dzivokli pa 139 000k eur, kas tajaa briidii ipashi neizcelaas no vispareejaa piedaavaajuma. pirms menesha ar sakostiem zobiem potencialajam pirceejam teicu jaa vardu par 75k. Meenesis ir pagaajis, darijums ir nosleedzies un tagad skatoties uz tirgu, saprotu, ka esmu par labu cenu pardevis.... arī saprotu, ja pashaa starta buutu uzlicis cenu 100k, buutu aatri paardevis. starpiiba ir e46 m3 
Peec kara protams visi gudri, bet vainotu varu tikai sevi, jo kas un kaa ir jadara zinaaju arii tad un tik maaciju citus, bet pasham jau liekas tas savs dzivoklis dikti labs, gribas to maximumu izspiest un iekshaa seezh mazais velninsh, kas vislaik saka - a ja nu
Shobriid ar to ir jabuut uzmaniigam. Shobriid ir japienjam lemums - pardot vai nepardot ja turi savu piedavajumu pareejo piedaavaajumu liimenii vai nedaudz zem, visdrizaak nekas nesanaaks. Ir jaabuut par kaartu zemaakam un laika experimenteet nav. jo atraak pielaagojies jaunajam tirgus, jo vairaak naudas dabon 
Gribas ticeet ka tava dzivoklja vertiiba zemaak par 30k eur nekad nenokritiis, tachu ir starpiiba vai dabon 30k vai 40k. Uzskatu, ka ja tu tieshaam gribi pardot, liec cenu 40k.
p.s. tie 75k bija briidii, kad videejais piedaavajums bija ap 90k  [ Šo ziņu laboja tornis, 12 Mar 2009, 17:48:20 ]
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
RaimisK  | | 12. Mar 2009, 18:57 |
#2666
|
| Kopš: 02. Oct 2005
Ziņojumi: 3233
Braucu ar: erenpreisu
| Pērku nelielu dzīvokli līdz 40kvm normāla vietā, labā mājā ar saprātīgām apsaimniekošanas un siltuma izmaksām. Vēlamie rajoni - Āgenskalns, Mārupe var arī kādā citā Pārdaugavas vietā | Offline | | |
| DockuH | | 13. Mar 2009, 15:11 |
#2667
|
| Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
12 Mar 2009, 17:17:03 Simplex rakstīja:
Kas attiecaas uz cenu, protams, taa sapraata robezaas ir runaajama.
liec pa 35k eur un domaju ka atri aizsiez nav jegas mocities un gadiit lohu kas parmaksas 
| Offline | | |
| markelis | | 13. Mar 2009, 15:15 |
#2668
|
|  Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
| nu ir tak vele kosmonauti 
http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/agenskalns/VnkOGEhkRVQ=.html | Offline | | |
|
|
| DockuH | | 13. Mar 2009, 15:17 |
#2669
|
| Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
12 Mar 2009, 17:02:39 raivisp rakstīja:
12 Mar 2009, 16:54:33 tornis rakstīja:
nu nez, man vizuaali virtuve nelikaas nekaads baigais djosis. atvilknes un skapishus gan neesmu virinaajis 
virtuve kaa virtuve 
djosis jau var nebūt djosis, bet izskatīties kā djosis. Katram jau savs 
Vienkārši ir redzētas ļoti dārgas virtuves, kas izskatās pēc kaut kāda mēbeļu nama mēsla un tajā pašā laikā ir redzētas samērā lētas virtuves, kur viss ir 
par tam virtuvem teiksu ka vinjas izskatas labi no attaluma, bet materiali vissparastakie tehnika tur stav ljoti laba, nav ko teikt.
man viedosklis - virtuve neatbilst projekta ambicijam, nu tip reklameets ka baig kruts ekskluzivs projekts, nu tad virtuves iekartai ar jabuut 
vannas istabas mebeles arii no sudiem taisiita.
ja panjemsu tur dzivokli, tad uzreiz bus jamaina virsmas virtuve un vannas istabas, un vel kas dafiga jadara. | Offline | | |
| DockuH | | 13. Mar 2009, 15:18 |
#2670
|
| Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
13 Mar 2009, 15:15:14 markelis rakstīja:
nu ir tak vele kosmonauti 
http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/agenskalns/VnkOGEhkRVQ=.html
nu tas vienkarshi pizdets....
par ko tie stulben`i sapn`o????? | Offline | | |
| raivisp | | 13. Mar 2009, 15:33 |
#2671
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
13 Mar 2009, 15:17:34 DockuH rakstīja:
par tam virtuvem teiksu ka vinjas izskatas labi no attaluma, bet materiali vissparastakie tehnika tur stav ljoti laba, nav ko teikt.
man viedosklis - virtuve neatbilst projekta ambicijam, nu tip reklameets ka baig kruts ekskluzivs projekts, nu tad virtuves iekartai ar jabuut 
vannas istabas mebeles arii no sudiem taisiita.
ja panjemsu tur dzivokli, tad uzreiz bus jamaina virsmas virtuve un vannas istabas, un vel kas dafiga jadara.
+1
Vēl ir tāds it kā sīkums, bet tomēr. Ar lētiem slēdžiem un rozetēm arī visu var tā sapist, ka maz neliekas 
Ir būts mājokļos, kur viss ir Sākot no superdārgas virtuves iekārtas un TV/AUDIO tehnikas, beidzot ar virtuves ķeblīšiem pa 200Ls gabalā un viesistabas gaismekļiem normāla e36 vērtībā. Bet slēdži no DEPO pa 0,79 Ls gabalā ar DEPO karti, kas izskatās vienkārši pēc mēsla. Un kad Tu viņiem pieskaries, tad nu liekas, ka tie pat mēsli nav  | Offline | | |
Puuchuks  | | 13. Mar 2009, 15:52 |
#2672
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
13 Mar 2009, 15:33:24 raivisp rakstīja:
13 Mar 2009, 15:17:34 DockuH rakstīja:
par tam virtuvem teiksu ka vinjas izskatas labi no attaluma, bet materiali vissparastakie tehnika tur stav ljoti laba, nav ko teikt.
man viedosklis - virtuve neatbilst projekta ambicijam, nu tip reklameets ka baig kruts ekskluzivs projekts, nu tad virtuves iekartai ar jabuut 
vannas istabas mebeles arii no sudiem taisiita.
ja panjemsu tur dzivokli, tad uzreiz bus jamaina virsmas virtuve un vannas istabas, un vel kas dafiga jadara.
+1
Vēl ir tāds it kā sīkums, bet tomēr. Ar lētiem slēdžiem un rozetēm arī visu var tā sapist, ka maz neliekas 
Ir būts mājokļos, kur viss ir Sākot no superdārgas virtuves iekārtas un TV/AUDIO tehnikas, beidzot ar virtuves ķeblīšiem pa 200Ls gabalā un viesistabas gaismekļiem normāla e36 vērtībā. Bet slēdži no DEPO pa 0,79 Ls gabalā ar DEPO karti, kas izskatās vienkārši pēc mēsla. Un kad Tu viņiem pieskaries, tad nu liekas, ka tie pat mēsli nav 
nu čali, tu izklausies pēc baigā spečoka ciemojies tādos krutos mājokļos un tā... 
 | Offline | | |
PG  | | 13. Mar 2009, 16:00 |
#2673
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| nasing personal and speshal too, bet es nesaprotu par ko juus runaajat varbuut docuhs un raivisp vareetu ielikt savu dzivoklju bildes, lai top kaut kaada skaidriiba... velams buutu tuvplaanaa rozetes un sleedzhus nobildeet  [ Šo ziņu laboja tornis, 13 Mar 2009, 16:01:29 ]
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
Simplex  | | 13. Mar 2009, 16:08 |
#2674
|
|  Kopš: 19. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 783
Braucu ar: www.autodirect.lv
|
12 Mar 2009, 17:38:22 tornis rakstīja:
simplex, cik cilveeki tev pedeejaa menesha laikaa ir bijushi skatiities dzivokli par sho cenu
es 08 vasaraa nesteidziigi saaku tirgot savu dzivokli pa 139 000k eur, kas tajaa briidii ipashi neizcelaas no vispareejaa piedaavaajuma. pirms menesha ar sakostiem zobiem potencialajam pirceejam teicu jaa vardu par 75k. Meenesis ir pagaajis, darijums ir nosleedzies un tagad skatoties uz tirgu, saprotu, ka esmu par labu cenu pardevis.... arī saprotu, ja pashaa starta buutu uzlicis cenu 100k, buutu aatri paardevis. starpiiba ir e46 m3 
Peec kara protams visi gudri, bet vainotu varu tikai sevi, jo kas un kaa ir jadara zinaaju arii tad un tik maaciju citus, bet pasham jau liekas tas savs dzivoklis dikti labs, gribas to maximumu izspiest un iekshaa seezh mazais velninsh, kas vislaik saka - a ja nu
Shobriid ar to ir jabuut uzmaniigam. Shobriid ir japienjam lemums - pardot vai nepardot ja turi savu piedavajumu pareejo piedaavaajumu liimenii vai nedaudz zem, visdrizaak nekas nesanaaks. Ir jaabuut par kaartu zemaakam un laika experimenteet nav. jo atraak pielaagojies jaunajam tirgus, jo vairaak naudas dabon 
Gribas ticeet ka tava dzivoklja vertiiba zemaak par 30k eur nekad nenokritiis, tachu ir starpiiba vai dabon 30k vai 40k. Uzskatu, ka ja tu tieshaam gribi pardot, liec cenu 40k.
p.s. tie 75k bija briidii, kad videejais piedaavajums bija ap 90k 
Kaa zinaams parasti gada pirmie meeneshi ir tuksaakie, liidz ar to ne ar kaadu lielo cilveeku aktivitaati nevar reekjinaaties. Nav nosleepums, saaku so dziivokli tirgot apt. pa 75k eur. peecaak pasekojot videejam cenu liimenim vienmeer centos tureet cenu kas atbilst leetaako saada tipa pieejamo dziivoklju cenaam. Moments kad vareeja manipuleet lielaas amplituudas manaa situaacija, diemzeel, ir nokaveets. Cilveeku aktiviitaate tagat pie "jaunaas" cenas saak paradiities, liidz ar to ir ceriiba ka izdosies dziivokli paardot 40.000 eur robezaas, bet ir jaapiebilst, ka neviens no potenciaalajiem pircejiem nemaz nav saacis kauleeties par cenu viss beidzaas ar teikumu "mees padomaasim" 
Ir arii izskataami mainjas varianti pret diviem vienistabas dziivokliem tajaa pasaa rajonaa 
----------------- Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv | Offline | | |
| raivisp | | 13. Mar 2009, 16:16 |
#2675
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
13 Mar 2009, 15:52:28 Puu rakstīja:
nu čali, tu izklausies pēc baigā spečoka ciemojies tādos krutos mājokļos un tā... 

Da vienkārši čoms piestrādāja vienā krutā dizaineru firmā. Un ir gadījies aizbraukt šim līdzi uz tādiem dzīvokļiem, ka šoks iestājas 
Bet nu bieži daudz ko smieklīgu var tādos atrast 
Man mājās pirmajā stāvā ir šādi
Un nu nevar viņus salīdzināt ar tādiem pa latu gabalā. 
Nav jau man nekas pret tiem lētajiem, ja cilvēku apmierina, lai liek. Bet nu, ja visā dizainā, mēbelēs utt. ir ielikts nežēlīgākais piķis, bet slēdži salikti paši lētākie, ko var atrast, tad nu tas viss ir diezgan pretīgi pēc manām domām. | Offline | | |
| Melvins | | 13. Mar 2009, 16:16 |
#2676
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
|
13 Mar 2009, 16:00:23 tornis rakstīja:
... velams buutu tuvplaanaa rozetes un sleedzhus nobildeet 
no vienkāršākā/nedārgā gala, labākais piedāvājums vēl joprojām ir Domino sērija.
nav dārgi, ir kvalitatīvi, un diezgan labi izskatās dažādu kvalitāšu interjeros, arī ne tajos lētākajos. | Offline | | |
|
|
VMR  | | 13. Mar 2009, 16:20 |
#2677
|
|  Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| RaiviP, saliec bildes ar slēdžiem arī no otrā līdz devītajam stāvam savā mājā, baigi interesē  | Offline | | |
spy  | | 13. Mar 2009, 16:24 |
#2678
|
|  Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
|
13 Mar 2009, 16:00:23 tornis rakstīja:
nasing personal and speshal too, bet es nesaprotu par ko juus runaajat varbuut docuhs un raivisp vareetu ielikt savu dzivoklju bildes, lai top kaut kaada skaidriiba... velams buutu tuvplaanaa rozetes un sleedzhus nobildeet 
kādas rozetes, raivim taču ir "gudrā māja" ar vadību no "pultas" 
| Offline | | |
moro  | | 13. Mar 2009, 16:26 |
#2679
|
| Kopš: 20. Feb 2007
Ziņojumi: 2339
Braucu ar:
|
13 Mar 2009, 16:00:23 tornis rakstīja:
docuhs

offtopic: DockuH ir domaats Доскин laikam  | Offline | | |
| raivisp | | 13. Mar 2009, 16:27 |
#2680
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
13 Mar 2009, 16:20:51 VMR rakstīja:
RaiviP, saliec bildes ar slēdžiem arī no otrā līdz devītajam stāvam savā mājā, baigi interesē 
Tajā otrā mājā, kur ir 5 stāvi, ne deviņi , tur arī ir Domino. Bet tur remonts taisīts 6...7 gadus atpakaļ, ja ne vēl vairāk. Un neviens dizaineris tajā dzīvoklī savu kāju nav spēris. 
Mājā, kur par interjēru ir piedomāts, pirmajā stāvā ir SCHNEIDER ELECTRIC Eunea sērijas slēdži un rozetes. Otrajā stāvā slēdžu nav, jo nav pat starpsienas pagaidām sabūvētas. Zini kā, Kalvīti nometa un treknie gadi beidzās 
EDIT:
Da vispār, ko Jūs man piepisāties 
Es to teicu tādā sakarā, ka ja dzīvoklis tiek pasniegts, kā kaut kas ekskluzīvs, tad tur visam tādam arī ir jābūt. Sākot no plītsvirsmas, beidzot ar klozetpoda ūdens noraujamo pogu. Protams, tajā skaitā ir arī slēdži.  [ Šo ziņu laboja raivisp, 13 Mar 2009, 16:30:14 ] | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|