| Autors | Ziņojums |
| bills | |
 Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
|
21 Jul 2024, 15:15:18 @Marteens rakstīja:
Varbūt ir kādam viedoklis? Iznomāju 11hektārus lauksaimniecības zemi par simbolisku samaksu,jeb nodokļu nomaksu. Tirgot viņu netaisos. Kāda būtu adekvāta summa prasīt par labības audzēšanu? Siguldas novads.
Inčukalns. Varbūt kādam interesē.
ja nodokli maksā Tu, tad sākot ar 43eur/ha +, bet parēķini pats, cik Tev gada nodoklis un vai kaut kas paliek pāri. Zemnieks gan jau par to saņems kādus 120 + labība. |
Offline | |
|
| Marteens | |
 Kopš: 22. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 10829
Braucu ar:
|
21 Jul 2024, 19:59:20 @bills rakstīja:
21 Jul 2024, 15:15:18 @Marteens rakstīja:
Varbūt ir kādam viedoklis? Iznomāju 11hektārus lauksaimniecības zemi par simbolisku samaksu,jeb nodokļu nomaksu. Tirgot viņu netaisos. Kāda būtu adekvāta summa prasīt par labības audzēšanu? Siguldas novads.
Inčukalns. Varbūt kādam interesē.
ja nodokli maksā Tu, tad sākot ar 43eur/ha +, bet parēķini pats, cik Tev gada nodoklis un vai kaut kas paliek pāri. Zemnieks gan jau par to saņems kādus 120 + labība.
Es tālu no tā visa esmu. Paldies par skaidrojumu. Turpināšu bezatlīdzības lietot. |
Offline | |
|
| jauns64 | |
Kopš: 08. Jun 2016
Ziņojumi: 56
Braucu ar:
|
21 Jul 2024, 19:59:20 @bills rakstīja:
21 Jul 2024, 15:15:18 @Marteens rakstīja:
Varbūt ir kādam viedoklis? Iznomāju 11hektārus lauksaimniecības zemi par simbolisku samaksu,jeb nodokļu nomaksu. Tirgot viņu netaisos. Kāda būtu adekvāta summa prasīt par labības audzēšanu? Siguldas novads.
Inčukalns. Varbūt kādam interesē.
ja nodokli maksā Tu, tad sākot ar 43eur/ha +, bet parēķini pats, cik Tev gada nodoklis un vai kaut kas paliek pāri. Zemnieks gan jau par to saņems kādus 120 + labība.
Ja ir apkārt vairāk kā viens jēdzīga izmēra lauksaimnieks (=ir konkurence par zemi) un zeme ir jēdzīga labības audzēšanai, tad domāju zem 100EUR/ha nevajadzētu būt.
Rekur statistiku var apskatīt (ticu, ka tur vidēji zemāka cena ir, jo ne vienmēr visi visu korekti norāda) centrālā statistikas pārvalde[ Šo ziņu laboja jauns64, 21 Jul 2024, 21:37:04 ] |
Offline | |
|
| Bubi | |
 Kopš: 14. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 934
Braucu ar: Volvo
| Ir kādam kas sakāms, par šīm mājām? Pēdējā gada laikā, jau trešā māja tirgojas no šī ciemata. Koka karkass, laikam 2007g.
1
2
3
4[ Šo ziņu laboja Bubi, 24 Jul 2024, 14:23:50 ] |
Offline | |
|
| juriz | |
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Apskaties šo bildi
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...gm.html#photo-16
Tur var redzēt cauri visu karkasu uz zaļās sienas fona. Vai nu tur konstrukcija nepareiza, vai vienkārši siena par plānu. Tur būtu vēlams to atvērt, paskatīties. OK, var jau kaut kā aur rozeti kādu vai tml. Ja nav viss sapuvis, tad var veikt papildus siltināšana no ārpuses un dzīvot. Lai gan, tad atkal jautājums, kas notiek jumtā, cik tur viss labi. Tas arī neizslēdz, ka ir smagi ietaupīts uz visām citām lietām. |
Offline | |
|
| juriz | |
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| var jau būt ka ēnas, bet šai mājai tas pats
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...gh.html#photo-25
|
Offline | |
|
| Bubi | |
 Kopš: 14. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 934
Braucu ar: Volvo
| Uz zaļā fona ļoti labi redz karkasu. 
Šeit arī jumts drusku redzems.
jumts |
Offline | |
|
| kkas | |
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10315
Braucu ar: Alfu
| Cik tieši jābūt izmisušam, lai pa 180k kko šādu tik vecu gribētos pirkt? |
Offline | |
|
|
|
| Bubi | |
 Kopš: 14. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 934
Braucu ar: Volvo
|
24 Jul 2024, 10:05:13 @kkas rakstīja:
Cik tieši jābūt izmisušam, lai pa 180k kko šādu tik vecu gribētos pirkt?
Līdz 200k vispār sūdīgi ar variantiem. Ja labāka māja, tad vieta sūds, un attiecīgi otrādi, vieta laba ar komunikācijām, māja sūds.  [ Šo ziņu laboja Bubi, 24 Jul 2024, 10:09:46 ] |
Offline | |
|
| AAE | |
 Kopš: 01. Jul 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2356
Braucu ar: pirkstu pa rasējumu
| Gan jau vecais labais joks ar aizmirstu tvaiceni.
DDM un pa gabalu no tām mājām. |
Offline | |
|
| 968-jk | |
 Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
| Vienu no šīm 3 "mājām" pagājušajā pavasarī izkrāsojām, lai neredz pelējumu. Noamputēju cietā kurināmā katlam pāris gadžetus, jo tecēja. Ātri nopārdeva un likām likmes par to pēc cik mēnešiem tā tirgosies pa jaunu. Tai būdai sienas biezums ar iekšējo un ārējo apdari kopā nebija 15cm. Ā, bruģi nomazgājām, lai pievilcīgāk izskatās. Suņu būdu atstājām, jo tā miskaste bija smagāka par māju. Briesmīgākais ko esmu savām acīm redzējis. Iepriekšējais īpašnieks tik ātri muka no turienes, ka bija atstājis VP pensionēšanās stikla frēzējumu, apliecIbu, 3 cepures. Mašīnām dokumenti, atslēgas u.c.lietas. |
Offline | |
|
| Bubi | |
 Kopš: 14. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 934
Braucu ar: Volvo
| Izklausās bēdīgi.
Paldies par atbildēm!  |
Offline | |
|
| DusmigsZirgs | |
Kopš: 05. Oct 2020
Ziņojumi: 202
Braucu ar:
| Vai ir internetā pieejami dati par upēm, kādi ir bijuši līmeņi X gadu laikā, kur noplūdis biežāk utt? |
Offline | |
|
| toolis | |
 Kopš: 13. Jan 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 1888
Braucu ar: xc90 / cbr1000rr
|
24 Jul 2024, 12:35:21 @DusmigsZirgs rakstīja:
Vai ir internetā pieejami dati par upēm, kādi ir bijuši līmeņi X gadu laikā, kur noplūdis biežāk utt?
https://videscentrs.lvgmc.lv/iebuvets/pludu-ris...du-draudu-kartes |
Offline | |
|
| Gestus | |
 Kopš: 07. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1282
Braucu ar: Paseratti
|
24 Jul 2024, 09:33:56 @Bubi rakstīja:
Ir kādam kas sakāms, par šīm mājām? Pēdējā gada laikā, jau trešā māja tirgojas no šī ciemata. Koka karkass, laikam 2007g.
2
o, kolēģa māja, atceros ka pirms pāris gadi man lieka pa 165 vai 160k pirka, it kā nebiju dzirdējis, ka viss būtu slikti ar to māju.
|
Offline | |
|
| paulitos | |
Kopš: 19. Sep 2017
Ziņojumi: 4
Braucu ar:
| Sveiciens, vai kādam ir kas vairāk zināms/dzirdēts par mājām Ādažos Ūbeļu ielā 10/10A, un Liepziedu mājām Rīgā - kā tur šobrīd ar smakām ir uzlabojumi jeb vecās problēmas? Paldies! |
Offline | |
|
|
|
| jancis38 | |
 Kopš: 21. Aug 2016
Ziņojumi: 97
Braucu ar:
| Liepziedos par smakām nezinu, bet šaubos, ka viņu tur nav. Tur tak tajās ostās viss notiek.
Zinu točna, ka tur taisās būvēt Hesīti. Kaut kur priekšā pirmajai ēkai, tur iemītnieki parasti parkojas. Daudzi neapmierināti. |
Offline | |
|
| viagris | |
 Kopš: 06. Jul 2004
Ziņojumi: 4792
Braucu ar:
| Jaunais projekts (dzīvoklis) pierīgā, zelta klients swed, visa nauda tīrāka par tīru un viss caurredzams, 15% iemaksa, hipo dod 1.6 pievienoto likmi - tas ir ok mūsdienās vai ir vērts pasipties ar citām bankām?
Citadele 3 dienas nekādi nereaģē uz pieteikumu internetā  |
Offline | |
|
| Bubi | |
 Kopš: 14. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 934
Braucu ar: Volvo
|
30 Jul 2024, 12:30:08 @viagris rakstīja:
Jaunais projekts (dzīvoklis) pierīgā, zelta klients swed, visa nauda tīrāka par tīru un viss caurredzams, 15% iemaksa, hipo dod 1.6 pievienoto likmi - tas ir ok mūsdienās vai ir vērts pasipties ar citām bankām?
Citadele 3 dienas nekādi nereaģē uz pieteikumu internetā 
Protams ir, sniedz visās iespējamās bankās. |
Offline | |
|
RVR  | |
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23063
Braucu ar: RVR
|
27 Jul 2024, 13:39:59 @jancis38 rakstīja:
Liepziedos par smakām nezinu, bet šaubos, ka viņu tur nav. Tur tak tajās ostās viss notiek.
Zinu točna, ka tur taisās būvēt Hesīti. Kaut kur priekšā pirmajai ēkai, tur iemītnieki parasti parkojas. Daudzi neapmierināti.
Ikdienā braucu pa Viestura prospektu tur garām - ja senāk to smaku pat mašīnā varēja sajust, tad nu jau kādu pusgadu neko nejūt (vismaz braucot garām nejūt).
Pieņemu, ka tas saistīts ar tranzīta apjomu kritumu dēļ sankcijām. |
Offline | |
|