Online

Pašreiz BMWPower skatās 143 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
bills
21. Jul 2024, 19:59 #26461

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:


21 Jul 2024, 15:15:18 @Marteens rakstīja:
Varbūt ir kādam viedoklis? Iznomāju 11hektārus lauksaimniecības zemi par simbolisku samaksu,jeb nodokļu nomaksu. Tirgot viņu netaisos. Kāda būtu adekvāta summa prasīt par labības audzēšanu? Siguldas novads.

Inčukalns. Varbūt kādam interesē.


ja nodokli maksā Tu, tad sākot ar 43eur/ha +, bet parēķini pats, cik Tev gada nodoklis un vai kaut kas paliek pāri. Zemnieks gan jau par to saņems kādus 120 + labība.
Offline
Marteens
21. Jul 2024, 21:19 #26462

Kopš: 22. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 10829

Braucu ar:


21 Jul 2024, 19:59:20 @bills rakstīja:

21 Jul 2024, 15:15:18 @Marteens rakstīja:
Varbūt ir kādam viedoklis? Iznomāju 11hektārus lauksaimniecības zemi par simbolisku samaksu,jeb nodokļu nomaksu. Tirgot viņu netaisos. Kāda būtu adekvāta summa prasīt par labības audzēšanu? Siguldas novads.

Inčukalns. Varbūt kādam interesē.


ja nodokli maksā Tu, tad sākot ar 43eur/ha +, bet parēķini pats, cik Tev gada nodoklis un vai kaut kas paliek pāri. Zemnieks gan jau par to saņems kādus 120 + labība.


Es tālu no tā visa esmu. Paldies par skaidrojumu. Turpināšu bezatlīdzības lietot.
Offline
jauns64
21. Jul 2024, 21:32 #26463

Kopš: 08. Jun 2016

Ziņojumi: 56

Braucu ar:


21 Jul 2024, 19:59:20 @bills rakstīja:

21 Jul 2024, 15:15:18 @Marteens rakstīja:
Varbūt ir kādam viedoklis? Iznomāju 11hektārus lauksaimniecības zemi par simbolisku samaksu,jeb nodokļu nomaksu. Tirgot viņu netaisos. Kāda būtu adekvāta summa prasīt par labības audzēšanu? Siguldas novads.

Inčukalns. Varbūt kādam interesē.


ja nodokli maksā Tu, tad sākot ar 43eur/ha +, bet parēķini pats, cik Tev gada nodoklis un vai kaut kas paliek pāri. Zemnieks gan jau par to saņems kādus 120 + labība.


Ja ir apkārt vairāk kā viens jēdzīga izmēra lauksaimnieks (=ir konkurence par zemi) un zeme ir jēdzīga labības audzēšanai, tad domāju zem 100EUR/ha nevajadzētu būt.

Rekur statistiku var apskatīt (ticu, ka tur vidēji zemāka cena ir, jo ne vienmēr visi visu korekti norāda) centrālā statistikas pārvalde

[ Šo ziņu laboja jauns64, 21 Jul 2024, 21:37:04 ]

Offline
Bubi
24. Jul 2024, 09:33 #26464

Kopš: 14. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 934

Braucu ar: Volvo

Ir kādam kas sakāms, par šīm mājām? Pēdējā gada laikā, jau trešā māja tirgojas no šī ciemata. Koka karkass, laikam 2007g.


1
2
3
4

[ Šo ziņu laboja Bubi, 24 Jul 2024, 14:23:50 ]

Offline
juriz
24. Jul 2024, 09:51 #26465

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Apskaties šo bildi
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...gm.html#photo-16
Tur var redzēt cauri visu karkasu uz zaļās sienas fona. Vai nu tur konstrukcija nepareiza, vai vienkārši siena par plānu. Tur būtu vēlams to atvērt, paskatīties. OK, var jau kaut kā aur rozeti kādu vai tml. Ja nav viss sapuvis, tad var veikt papildus siltināšana no ārpuses un dzīvot. Lai gan, tad atkal jautājums, kas notiek jumtā, cik tur viss labi. Tas arī neizslēdz, ka ir smagi ietaupīts uz visām citām lietām.
Offline
juriz
24. Jul 2024, 09:55 #26466

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

var jau būt ka ēnas, bet šai mājai tas pats
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...gh.html#photo-25
Offline
Bubi
24. Jul 2024, 10:01 #26467

Kopš: 14. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 934

Braucu ar: Volvo

Uz zaļā fona ļoti labi redz karkasu.
Šeit arī jumts drusku redzems.
jumts
Offline
kkas
24. Jul 2024, 10:05 #26468

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10315

Braucu ar: Alfu

Cik tieši jābūt izmisušam, lai pa 180k kko šādu tik vecu gribētos pirkt?
Offline
Bubi
24. Jul 2024, 10:09 #26469

Kopš: 14. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 934

Braucu ar: Volvo


24 Jul 2024, 10:05:13 @kkas rakstīja:
Cik tieši jābūt izmisušam, lai pa 180k kko šādu tik vecu gribētos pirkt?


Līdz 200k vispār sūdīgi ar variantiem. Ja labāka māja, tad vieta sūds, un attiecīgi otrādi, vieta laba ar komunikācijām, māja sūds.

[ Šo ziņu laboja Bubi, 24 Jul 2024, 10:09:46 ]

Offline
AAE
24. Jul 2024, 10:11 #26470

Kopš: 01. Jul 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2356

Braucu ar: pirkstu pa rasējumu

Gan jau vecais labais joks ar aizmirstu tvaiceni.
DDM un pa gabalu no tām mājām.
Offline
968-jk
24. Jul 2024, 11:07 #26471

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem

Vienu no šīm 3 "mājām" pagājušajā pavasarī izkrāsojām, lai neredz pelējumu. Noamputēju cietā kurināmā katlam pāris gadžetus, jo tecēja. Ātri nopārdeva un likām likmes par to pēc cik mēnešiem tā tirgosies pa jaunu. Tai būdai sienas biezums ar iekšējo un ārējo apdari kopā nebija 15cm. Ā, bruģi nomazgājām, lai pievilcīgāk izskatās. Suņu būdu atstājām, jo tā miskaste bija smagāka par māju. Briesmīgākais ko esmu savām acīm redzējis. Iepriekšējais īpašnieks tik ātri muka no turienes, ka bija atstājis VP pensionēšanās stikla frēzējumu, apliecIbu, 3 cepures. Mašīnām dokumenti, atslēgas u.c.lietas.
Offline
Bubi
24. Jul 2024, 11:38 #26472

Kopš: 14. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 934

Braucu ar: Volvo

Izklausās bēdīgi.
Paldies par atbildēm!
Offline
DusmigsZirgs
24. Jul 2024, 12:35 #26473

Kopš: 05. Oct 2020

Ziņojumi: 202

Braucu ar:

Vai ir internetā pieejami dati par upēm, kādi ir bijuši līmeņi X gadu laikā, kur noplūdis biežāk utt?
Offline
toolis
24. Jul 2024, 12:49 #26474

Kopš: 13. Jan 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 1888

Braucu ar: xc90 / cbr1000rr


24 Jul 2024, 12:35:21 @DusmigsZirgs rakstīja:
Vai ir internetā pieejami dati par upēm, kādi ir bijuši līmeņi X gadu laikā, kur noplūdis biežāk utt?


https://videscentrs.lvgmc.lv/iebuvets/pludu-ris...du-draudu-kartes
Offline
Gestus
24. Jul 2024, 13:46 #26475

Kopš: 07. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1282

Braucu ar: Paseratti


24 Jul 2024, 09:33:56 @Bubi rakstīja:
Ir kādam kas sakāms, par šīm mājām? Pēdējā gada laikā, jau trešā māja tirgojas no šī ciemata. Koka karkass, laikam 2007g.



2



o, kolēģa māja, atceros ka pirms pāris gadi man lieka pa 165 vai 160k pirka, it kā nebiju dzirdējis, ka viss būtu slikti ar to māju.
Offline
paulitos
26. Jul 2024, 09:13 #26476

Kopš: 19. Sep 2017

Ziņojumi: 4

Braucu ar:

Sveiciens, vai kādam ir kas vairāk zināms/dzirdēts par mājām Ādažos Ūbeļu ielā 10/10A, un Liepziedu mājām Rīgā - kā tur šobrīd ar smakām ir uzlabojumi jeb vecās problēmas? Paldies!
Offline
jancis38
27. Jul 2024, 13:39 #26477

Kopš: 21. Aug 2016

Ziņojumi: 97

Braucu ar:

Liepziedos par smakām nezinu, bet šaubos, ka viņu tur nav. Tur tak tajās ostās viss notiek.

Zinu točna, ka tur taisās būvēt Hesīti. Kaut kur priekšā pirmajai ēkai, tur iemītnieki parasti parkojas. Daudzi neapmierināti.
Offline
viagris
30. Jul 2024, 12:30 #26478

Kopš: 06. Jul 2004

Ziņojumi: 4792

Braucu ar:

Jaunais projekts (dzīvoklis) pierīgā, zelta klients swed, visa nauda tīrāka par tīru un viss caurredzams, 15% iemaksa, hipo dod 1.6 pievienoto likmi - tas ir ok mūsdienās vai ir vērts pasipties ar citām bankām?
Citadele 3 dienas nekādi nereaģē uz pieteikumu internetā
Offline
Bubi
30. Jul 2024, 12:34 #26479

Kopš: 14. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 934

Braucu ar: Volvo


30 Jul 2024, 12:30:08 @viagris rakstīja:
Jaunais projekts (dzīvoklis) pierīgā, zelta klients swed, visa nauda tīrāka par tīru un viss caurredzams, 15% iemaksa, hipo dod 1.6 pievienoto likmi - tas ir ok mūsdienās vai ir vērts pasipties ar citām bankām?
Citadele 3 dienas nekādi nereaģē uz pieteikumu internetā


Protams ir, sniedz visās iespējamās bankās.
Offline
RVR
30. Jul 2024, 12:44 #26480

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23063

Braucu ar: RVR


27 Jul 2024, 13:39:59 @jancis38 rakstīja:
Liepziedos par smakām nezinu, bet šaubos, ka viņu tur nav. Tur tak tajās ostās viss notiek.

Zinu točna, ka tur taisās būvēt Hesīti. Kaut kur priekšā pirmajai ēkai, tur iemītnieki parasti parkojas. Daudzi neapmierināti.


Ikdienā braucu pa Viestura prospektu tur garām - ja senāk to smaku pat mašīnā varēja sajust, tad nu jau kādu pusgadu neko nejūt (vismaz braucot garām nejūt).
Pieņemu, ka tas saistīts ar tranzīta apjomu kritumu dēļ sankcijām.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo