| Autors | Ziņojums |
| uldens1 | | 14. Dec 2018, 22:33 |
#2643
|
|
 Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17343
Braucu ar:
| ''IMUNITĀTE''drusku savādāk sanāk šajā gadījumā  |
Offline | |
|
CP17  | | 15. Dec 2018, 01:29 |
#2644
|
|
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| nezinu kā jūs, bet es ar būlku vāģiem, vai Smart nebraucu

|
Offline | |
|
| DeeCee | | 15. Dec 2018, 10:46 |
#2645
|
|
 Kopš: 29. Jun 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 9264
Braucu ar: Tenere 700 un Procaliber
|  Spied "Play", lai skatītos video!
 |
Offline | |
|
| artis83 | | 15. Dec 2018, 22:52 |
#2646
|
|
 Kopš: 24. Jul 2010
No: Liepāja
Ziņojumi: 6255
Braucu ar: audi
| labi var paķert uz izbrinu
https://www.youtube.com/watch?v=-LdqoAOunfU |
Offline | |
|
| fabulous | | 16. Dec 2018, 22:26 |
#2647
|
|
 Kopš: 19. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 447
Braucu ar: e36 rūsu, LC120, Rock Machine Dirt
| Kapēc kas to visu lasīs ? 
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/land-r...rover/biilp.html |
Offline | |
|
| HiJaCKeR | | 16. Dec 2018, 22:30 |
#2648
|
|
 Kopš: 04. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4968
Braucu ar: BMW E90 330i
|
16 Dec 2018, 22:26:32 @fabulous rakstīja:
Kapēc kas to visu lasīs ? 
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/land-r...rover/biilp.html
bļā  |
Offline | |
|
| Lidotaajs1331 | | 17. Dec 2018, 15:48 |
#2649
|
|
 Kopš: 27. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 440
Braucu ar: BMW E38 735
|
07 Dec 2018, 20:01:07 @Amish_1984 rakstīja:
Pa 12eur no Ķīnas šis brīnums atnāca.
Cerams, ka kolēģim saimniecībā noderēs 
Gan jau noderēs varēs buktes uz mašīnas vilkt ārā  |
Offline | |
|
| Rockstar | | 18. Dec 2018, 00:26 |
#2650
|
|
Kopš: 11. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 3946
Braucu ar:
| FAKE IT TILL U MAKE IT
 Spied "Play", lai skatītos video! [ Šo ziņu laboja Rockstar, 18 Dec 2018, 00:26:41 ] |
Offline | |
|
|
|
| DeeCee | | 18. Dec 2018, 09:43 |
#2651
|
|
 Kopš: 29. Jun 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 9264
Braucu ar: Tenere 700 un Procaliber
| https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/uaz/452/cijdp.html  |
Offline | |
|
Tune-L  | | 18. Dec 2018, 16:41 |
#2652
|
|
 Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
| Precīza parodija! 
https://www.facebook.com/E99LV/videos/680025755731033/
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
|
Offline | |
|
| DeeCee | | 19. Dec 2018, 09:57 |
#2653
|
|
 Kopš: 29. Jun 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 9264
Braucu ar: Tenere 700 un Procaliber
| 
https://car-special.de/porsche-911-turbo-th2-vw...580-ps-for-sale/ |
Offline | |
|
| Karlio | | 19. Dec 2018, 16:52 |
#2654
|
|
 Kopš: 23. Oct 2014
Ziņojumi: 515
Braucu ar: LCHF
| Nav no powera? 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3746716...pe=3&theater |
Offline | |
|
| add | | 19. Dec 2018, 21:57 |
#2655
|
|
Kopš: 27. Nov 2011
Ziņojumi: 2094
Braucu ar:
| Tas porščš ka tikai nav kreiss īpašniekam |
Offline | |
|
| nebars | | 20. Dec 2018, 08:11 |
#2656
|
|
 Kopš: 09. Jun 2007
Ziņojumi: 656
Braucu ar: 230kw
| https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/bmw/another/gcfcp.html
|
Offline | |
|
sn  | | 20. Dec 2018, 09:15 |
#2657
|
|
 Kopš: 24. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1879753
Braucu ar: nekrāsotu BMW :(
|
[ Šo ziņu laboja sn, 20 Dec 2018, 09:19:38 ]
----------------- Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo! |
Offline | |
|
| mats | | 20. Dec 2018, 09:57 |
#2658
|
|
 Kopš: 21. Mar 2011
No: Liepāja
Ziņojumi: 901
Braucu ar: VAG palaistuli & Bavārijas draiskuli
|
20 Dec 2018, 08:11:07 @nebars rakstīja:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/bmw/another/gcfcp.html
bez motora un salona 5tk ,ko viņš pīpē  |
Offline | |
|
|
|
GirtzB  | | 20. Dec 2018, 10:05 |
#2659
|
|
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
| Par dokumentiem tur ir legāli iestatīt V8...
Cerams kas tas paķer līdzi arī S62 savādāk bezjēga.
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE |
Offline | |
|
Mikuzz  | | 20. Dec 2018, 10:47 |
#2660
|
|
 Kopš: 19. Aug 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 41384
Braucu ar: Transporta līdzekli
| Pārdeva uz vāciju kā V8 un neilgi pēc tam atpirka bez motora un salona 
Uzbūvēts bija smuki 
Ņemot vērā ka V8 sareģistrēt nebija 10e un būs vēl sarežģītāk, cena adekvāta  |
Offline | |
|
| edzhaans | | 20. Dec 2018, 10:53 |
#2661
|
|
 Kopš: 15. Jan 2012
Ziņojumi: 7337
Braucu ar:
| Teorētiski V8 iekš e46 nav vieglāk? |
Offline | |
|
| vadjiksBMW | | 20. Dec 2018, 11:24 |
#2662
|
|
 Kopš: 16. Aug 2016
No: Olaine
Ziņojumi: 2700
Braucu ar: Populāko auto marku powerā.
|
20 Dec 2018, 09:31:40 @SteelRat rakstīja:
20 Dec 2018, 08:11:07 @nebars rakstīja:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/bmw/another/gcfcp.html
Bilde izsaka visu, šādu leģendu apbrīno tikai sīkie un resnās 
[IMG]https:gjg00.jpg[/IMG]
Tu līdz ar EddyK galdnieks vai? Hvz normālas mamzeles, nešķiet resnas  |
Offline | |
|