Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 107 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
DockuH
06. Mar 2009, 18:08 #2641

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


06 Mar 2009, 15:43:27 tornis rakstīja:
tur ir nonstop balliite daudzos dzivokljos dziivo iirnieki - hokejisti, tusetaaji, privataa dziive, kas jauns. w/e katraa sataavaa kaada baliite, kura parasti beidzas vienaa dzivoklii


nu to es uzskatu tikai par +
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 18:09 #2642

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


06 Mar 2009, 18:06:47 DockuH rakstīja:
kadas majas blakus - nu tip kaimin`i? nav padomju postrojkas?


bildē taču skaidri var redzēt, ka blakus māju nav - ir visas iespējas pa virtuves logu ieraudzīt gan glītu privātmāju, gan noliktavu
Offline
DockuH
06. Mar 2009, 18:12 #2643

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


06 Mar 2009, 18:09:11 Puu rakstīja:

06 Mar 2009, 18:06:47 DockuH rakstīja:
kadas majas blakus - nu tip kaimin`i? nav padomju postrojkas?


bildē taču skaidri var redzēt, ka blakus māju nav - ir visas iespējas pa virtuves logu ieraudzīt gan glītu privātmāju, gan noliktavu


da tur jau uzreiz skairds ka nihujam nav, pat pravodka nav saitasiita, tad tuksha karba ar gatavo fasadi. tur ver sotaku vajag ieguldit, nu ja taisiit normalu remontu. cenniks nereals

viksmi pardevejam
Offline
Erx
06. Mar 2009, 18:33 #2644

Kopš: 12. Oct 2005

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2263

Braucu ar: Subaru Spec-B

Te ir sastopams kāds mūsu laikiem pietiekami apsviedīgs mākleris, kam var uzticēt notirgot dzīvokli Jūrmalā?
Offline
DockuH
06. Mar 2009, 18:43 #2645

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


06 Mar 2009, 18:33:42 Erx rakstīja:
Te ir sastopams kāds mūsu laikiem pietiekami apsviedīgs mākleris, kam var uzticēt notirgot dzīvokli Jūrmalā?


hvz, liekas ka lielaka dlja ir pofigisti

bet nu ja kas varu notirgot dzivokli, neesmu makleris, bet no papildos ienakumiem neatteiksos a un tikai ar exclusivo liigumu, citadak nav jegas
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 19:06 #2646

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

ko nozīmē apsviedīgs, ja pircēju praktiski nav un tiem pašiem dažiem bankas atsaka principā

manuprāt, te derēs tikai cūkas laime un to var izmēģināt arī pats - saliekot sludinājumus visās iespējamās vietās
Offline
PG
06. Mar 2009, 19:23 #2647

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

makleri imo tagad toch ipashi nevajag kaut kaadi pirceeji ir un tie visi parsvaraa ar cash, takaa nokartot darijumu nekaadu probzu nav. galvenais liec ritdienas cenu, savadaak nepardosi piemerem viens te gribeja atri pardod vienistabas hruschovku sarkjenee, uzlika 16 vai 18k eur (piemirsu jau), pec 2 dienam jau cash
tagad ja dzivokli peec menesha tirgoshanas neesi pardevis, tad var pa kaartu laist ciparu lejaa tas protams neattiecs uz kautkadiem exljuzivnjikiem

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
Damn
06. Mar 2009, 20:00 #2648

Kopš: 24. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 10819

Braucu ar:

Par plazu dzirdēts, ka vienai mājai pamati sākuši sēsties. Kvalitāte visām mājām arī esot nepārāk

Offline
Fandulis
08. Mar 2009, 03:34 #2649

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Vai kāds taisa māju maketus?

[ Šo ziņu laboja Fandulis, 08 Mar 2009, 03:35:51 ]

Offline
Archuks
08. Mar 2009, 10:28 #2650

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO


05 Mar 2009, 00:11:20 Archuks rakstīja:
Varbūt kāds var piedāvāt/izīrē garāžu/boksu/telpas, kur var uzstādīt pacēlāju, t.i. ar vismaz 3,5-4 metru griestiem!?

PM

Offline
Zeemax
08. Mar 2009, 10:50 #2651

Kopš: 26. Mar 2003

Ziņojumi: 540

Braucu ar: gludekli

Padaudz būvniecības defektu..


06 Mar 2009, 15:51:30 Puu rakstīja:
vai un kādas atsauksmes ir par Kalnciema 9a
Offline
Archuks
11. Mar 2009, 12:21 #2652

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO


05 Mar 2009, 00:11:20 Archuks rakstīja:
Varbūt kāds var piedāvāt/izīrē garāžu/boksu/telpas, kur var uzstādīt pacēlāju, t.i. ar vismaz 3,5-4 metru griestiem!?

PM

Līdz 200-300 ls mēnesī, ar elektrību, ūdeni un vēlams Pārdaugavā. Bija piedāvājumi, bet jau izīrēti.

[ Šo ziņu laboja Archuks, 11 Mar 2009, 12:21:18 ]

Offline
Simplex
12. Mar 2009, 16:16 #2653

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 783

Braucu ar: www.autodirect.lv

Negrib kaads iekert dziivokli dzelzavas ielaa pagalma maajaa pie minskas pa nieka 50.000 eur, LT projekts 3 istabas, nesen veikts kapitaalais remonts.

-----------------
Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv
Offline
Simplex
12. Mar 2009, 16:22 #2654

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 783

Braucu ar: www.autodirect.lv


50.000 eur, LT projekts 2 staavs,3 istabas, nesen veikts kapitaalais remonts.PM vai 27008782

[ Šo ziņu laboja Simplex, 12 Mar 2009, 16:23:17 ]



-----------------
Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv
Offline
Any
12. Mar 2009, 16:22 #2655

Kopš: 20. Oct 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 14774

Braucu ar: Xc70

Vēl joprojām aktuāli! Kāds neizīrē vai kādam nav kāds paziņa,kurš imantā pie autobusu parka izīrē garāžu ?


PM
Offline
PG
12. Mar 2009, 16:35 #2656

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8


12 Mar 2009, 16:22:28 Simplex rakstīja:
[IMG]bildes[/IMG]
50.000 eur, LT projekts 2 staavs,3 istabas, nesen veikts kapitaalais remonts.PM vai 27008782


shodien pargudriisha gariigais

1. kadeelj tu sheit piedaavaa dzivokli pa 50k, ja tas ss.lv staav pa 47,5k

2. ieteikums: ja tieshaam veelies pardot, tad piedaavaat vajag par ritdienas cenu (<700 eur/kvm), nevis vakardienas jau peec esoshaa piedaavajuma ir redzams, ka, ja pardosi pa 45k, taa buus veiksme

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
DFS
12. Mar 2009, 16:37 #2657

Kopš: 08. Feb 2004

Ziņojumi: 15279

Braucu ar: 979

Tiek pārdota privātmāja Siguldā, netālu no paša centra. Māja 390kv.m,zeme 900kv.m. Visas komunikācijas,gāzes apkure,pirts,garāža 2 auto,iespējams kurināt arī ar kamīniem, kosmētiskais remonts tikko uztaisīts. Kā arī ir iespēja šo māju izīrēt. Info PM vai 29334241
Offline
Zigulists
12. Mar 2009, 16:37 #2658

Kopš: 24. Feb 2003

Ziņojumi: 1939

Braucu ar: e talonu.

Esmu tur bijis ciemos vairākas reizes. Cilvēki kopumā apmierināti. Bet mani pārsteidza tas, ka tikko pēc ievākšanās no tā lielā loga apakšas nenormāli pūš aukstums! Un vēl tur ir diezgan prasta vannas istabas un virtuves iekārta. Tehniski viss strādā, bet vizuāli var redzēt, ka baigais djosis un prastums.
Bet nu skats jau no tā padsmitā stāva ir


06 Mar 2009, 16:01:23 raivisp rakstīja:

06 Mar 2009, 15:54:43 tornis rakstīja:
arii raivisp it TEIKAS dzirdeejis tevis piemineetaa ir pedeejaa dzirdeetaa, bet nu zinosjie teica ka bullja kaka turklaat lifti tur straadaa iztaisnoja taas shahtas?


Dažu minūšu laikā softu liftam izmainīja, lai tas nereaģētu uz sašķiebšanos. laikam

Tā dizainere bija man čoma darba devēja, tā kā gluži par teiku to neuzskatu. Labi po stāvēs viņas tur ilgi. Bet ja notiek kaut kādi sūdi pēc x gadiem, tad esmu par 100% pārliecināts, ka būs visās lielākajās pasaules avīzēs raksts.

EDIT:

Es ceru, ka saprati, ka lifta šahtu šķobīšanās nozīmē, ka visa māja ir viens liels Pizas tornis.
Offline
Margots
12. Mar 2009, 16:54 #2659

Kopš: 19. Sep 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1027

Braucu ar: bmw

Sīkāk lūdzu Zeemax?


08 Mar 2009, 10:50:00 Zeemax rakstīja:
Padaudz būvniecības defektu..

06 Mar 2009, 15:51:30 Puu rakstīja:
vai un kādas atsauksmes ir par Kalnciema 9a

Offline
PG
12. Mar 2009, 16:54 #2660

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

nu nez, man vizuaali virtuve nelikaas nekaads baigais djosis. atvilknes un skapishus gan neesmu virinaajis

virtuve kaa virtuve

[ Šo ziņu laboja tornis, 12 Mar 2009, 16:54:56 ]



-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo