| Autors | Ziņojums |
| DockuH | | 06. Mar 2009, 18:08 |
#2641
|
|
Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
06 Mar 2009, 15:43:27 tornis rakstīja:
tur ir nonstop balliite daudzos dzivokljos dziivo iirnieki - hokejisti, tusetaaji, privataa dziive, kas jauns. w/e katraa sataavaa kaada baliite, kura parasti beidzas vienaa dzivoklii
nu to es uzskatu tikai par +  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 06. Mar 2009, 18:09 |
#2642
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
06 Mar 2009, 18:06:47 DockuH rakstīja:
kadas majas blakus - nu tip kaimin`i? nav padomju postrojkas?
bildē taču skaidri var redzēt, ka blakus māju nav - ir visas iespējas pa virtuves logu ieraudzīt gan glītu privātmāju, gan noliktavu  |
Offline | |
|
| DockuH | | 06. Mar 2009, 18:12 |
#2643
|
|
Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
06 Mar 2009, 18:09:11 Puu rakstīja:
06 Mar 2009, 18:06:47 DockuH rakstīja:
kadas majas blakus - nu tip kaimin`i? nav padomju postrojkas?
bildē taču skaidri var redzēt, ka blakus māju nav - ir visas iespējas pa virtuves logu ieraudzīt gan glītu privātmāju, gan noliktavu 
da tur jau uzreiz skairds ka nihujam nav, pat pravodka nav saitasiita, tad tuksha karba ar gatavo fasadi. tur ver sotaku vajag ieguldit, nu ja taisiit normalu remontu. cenniks nereals
viksmi pardevejam  |
Offline | |
|
| Erx | | 06. Mar 2009, 18:33 |
#2644
|
|
 Kopš: 12. Oct 2005
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2263
Braucu ar: Subaru Spec-B
| Te ir sastopams kāds mūsu laikiem pietiekami apsviedīgs mākleris, kam var uzticēt notirgot dzīvokli Jūrmalā? |
Offline | |
|
| DockuH | | 06. Mar 2009, 18:43 |
#2645
|
|
Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
06 Mar 2009, 18:33:42 Erx rakstīja:
Te ir sastopams kāds mūsu laikiem pietiekami apsviedīgs mākleris, kam var uzticēt notirgot dzīvokli Jūrmalā?
hvz, liekas ka lielaka dlja ir pofigisti
bet nu ja kas varu notirgot dzivokli, neesmu makleris, bet no papildos ienakumiem neatteiksos a un tikai ar exclusivo liigumu, citadak nav jegas  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 06. Mar 2009, 19:06 |
#2646
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| ko nozīmē apsviedīgs, ja pircēju praktiski nav un tiem pašiem dažiem bankas atsaka principā 
manuprāt, te derēs tikai cūkas laime un to var izmēģināt arī pats - saliekot sludinājumus visās iespējamās vietās |
Offline | |
|
PG  | | 06. Mar 2009, 19:23 |
#2647
|
|
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| makleri imo tagad toch ipashi nevajag kaut kaadi pirceeji ir un tie visi parsvaraa ar cash, takaa nokartot darijumu nekaadu probzu nav. galvenais liec ritdienas cenu, savadaak nepardosi piemerem viens te gribeja atri pardod vienistabas hruschovku sarkjenee, uzlika 16 vai 18k eur (piemirsu jau), pec 2 dienam jau cash
tagad ja dzivokli peec menesha tirgoshanas neesi pardevis, tad var pa kaartu laist ciparu lejaa tas protams neattiecs uz kautkadiem exljuzivnjikiem 
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
Damn  | | 06. Mar 2009, 20:00 |
#2648
|
|
 Kopš: 24. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 10819
Braucu ar:
| Par plazu dzirdēts, ka vienai mājai pamati sākuši sēsties. Kvalitāte visām mājām arī esot nepārāk 
|
Offline | |
|
|
|
| Fandulis | | 08. Mar 2009, 03:34 |
#2649
|
|
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Vai kāds taisa māju maketus? [ Šo ziņu laboja Fandulis, 08 Mar 2009, 03:35:51 ] |
Offline | |
|
Archuks  | | 08. Mar 2009, 10:28 |
#2650
|
|
 Kopš: 31. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7947
Braucu ar: EVO
|
05 Mar 2009, 00:11:20 Archuks rakstīja:
Varbūt kāds var piedāvāt/izīrē garāžu/boksu/telpas, kur var uzstādīt pacēlāju, t.i. ar vismaz 3,5-4 metru griestiem!?
PM 
 |
Offline | |
|
| Zeemax | | 08. Mar 2009, 10:50 |
#2651
|
|
 Kopš: 26. Mar 2003
Ziņojumi: 540
Braucu ar: gludekli
| Padaudz būvniecības defektu..
06 Mar 2009, 15:51:30 Puu rakstīja:
vai un kādas atsauksmes ir par Kalnciema 9a 
|
Offline | |
|
Archuks  | | 11. Mar 2009, 12:21 |
#2652
|
|
 Kopš: 31. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7947
Braucu ar: EVO
|
05 Mar 2009, 00:11:20 Archuks rakstīja:
Varbūt kāds var piedāvāt/izīrē garāžu/boksu/telpas, kur var uzstādīt pacēlāju, t.i. ar vismaz 3,5-4 metru griestiem!?
PM 
Līdz 200-300 ls mēnesī, ar elektrību, ūdeni un vēlams Pārdaugavā. Bija piedāvājumi, bet jau izīrēti.[ Šo ziņu laboja Archuks, 11 Mar 2009, 12:21:18 ] |
Offline | |
|
Simplex  | | 12. Mar 2009, 16:16 |
#2653
|
|
 Kopš: 19. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 783
Braucu ar: www.autodirect.lv
| Negrib kaads iekert dziivokli dzelzavas ielaa pagalma maajaa pie minskas pa nieka 50.000 eur, LT projekts 3 istabas, nesen veikts kapitaalais remonts. 
----------------- Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv |
Offline | |
|
Simplex  | | 12. Mar 2009, 16:22 |
#2654
|
|
 Kopš: 19. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 783
Braucu ar: www.autodirect.lv
|
50.000 eur, LT projekts 2 staavs,3 istabas, nesen veikts kapitaalais remonts.PM vai 27008782[ Šo ziņu laboja Simplex, 12 Mar 2009, 16:23:17 ]
----------------- Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv |
Offline | |
|
Any  | | 12. Mar 2009, 16:22 |
#2655
|
|
 Kopš: 20. Oct 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 14774
Braucu ar: Xc70
| Vēl joprojām aktuāli! Kāds neizīrē vai kādam nav kāds paziņa,kurš imantā pie autobusu parka izīrē garāžu ?
PM |
Offline | |
|
PG  | | 12. Mar 2009, 16:35 |
#2656
|
|
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
|
12 Mar 2009, 16:22:28 Simplex rakstīja:
[IMG]bildes[/IMG]
50.000 eur, LT projekts 2 staavs,3 istabas, nesen veikts kapitaalais remonts.PM vai 27008782
shodien pargudriisha gariigais 
1. kadeelj tu sheit piedaavaa dzivokli pa 50k, ja tas ss.lv staav pa 47,5k 
2. ieteikums: ja tieshaam veelies pardot, tad piedaavaat vajag par ritdienas cenu (<700 eur/kvm), nevis vakardienas jau peec esoshaa piedaavajuma ir redzams, ka, ja pardosi pa 45k, taa buus veiksme 
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
|
|
DFS  | | 12. Mar 2009, 16:37 |
#2657
|
|
 Kopš: 08. Feb 2004
Ziņojumi: 15279
Braucu ar: 979
| Tiek pārdota privātmāja Siguldā, netālu no paša centra. Māja 390kv.m,zeme 900kv.m. Visas komunikācijas,gāzes apkure,pirts,garāža 2 auto,iespējams kurināt arī ar kamīniem, kosmētiskais remonts tikko uztaisīts. Kā arī ir iespēja šo māju izīrēt. Info PM vai 29334241 |
Offline | |
|
| Zigulists | | 12. Mar 2009, 16:37 |
#2658
|
|
 Kopš: 24. Feb 2003
Ziņojumi: 1939
Braucu ar: e talonu.
| Esmu tur bijis ciemos vairākas reizes. Cilvēki kopumā apmierināti. Bet mani pārsteidza tas, ka tikko pēc ievākšanās no tā lielā loga apakšas nenormāli pūš aukstums! Un vēl tur ir diezgan prasta vannas istabas un virtuves iekārta. Tehniski viss strādā, bet vizuāli var redzēt, ka baigais djosis un prastums.
Bet nu skats jau no tā padsmitā stāva ir 
06 Mar 2009, 16:01:23 raivisp rakstīja:
06 Mar 2009, 15:54:43 tornis rakstīja:
arii raivisp it TEIKAS dzirdeejis tevis piemineetaa ir pedeejaa dzirdeetaa, bet nu zinosjie teica ka bullja kaka turklaat lifti tur straadaa iztaisnoja taas shahtas? 
Dažu minūšu laikā softu liftam izmainīja, lai tas nereaģētu uz sašķiebšanos. laikam 
Tā dizainere bija man čoma darba devēja, tā kā gluži par teiku to neuzskatu. Labi po stāvēs viņas tur ilgi. Bet ja notiek kaut kādi sūdi pēc x gadiem, tad esmu par 100% pārliecināts, ka būs visās lielākajās pasaules avīzēs raksts. 
EDIT:
Es ceru, ka saprati, ka lifta šahtu šķobīšanās nozīmē, ka visa māja ir viens liels Pizas tornis.
|
Offline | |
|
Margots  | | 12. Mar 2009, 16:54 |
#2659
|
|
 Kopš: 19. Sep 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1027
Braucu ar: bmw
| Sīkāk lūdzu Zeemax?
08 Mar 2009, 10:50:00 Zeemax rakstīja:
Padaudz būvniecības defektu..
06 Mar 2009, 15:51:30 Puu rakstīja:
vai un kādas atsauksmes ir par Kalnciema 9a 
|
Offline | |
|
PG  | | 12. Mar 2009, 16:54 |
#2660
|
|
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| nu nez, man vizuaali virtuve nelikaas nekaads baigais djosis. atvilknes un skapishus gan neesmu virinaajis 
virtuve kaa virtuve  [ Šo ziņu laboja tornis, 12 Mar 2009, 16:54:56 ]
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|