| Autors | Ziņojums |
| mazmotors | | 14. Dec 2018, 11:07 |
#2623
|
|
Kopš: 17. Jun 2007
Ziņojumi: 1065
Braucu ar:
|
14 Dec 2018, 10:16:00 @zona rakstīja:
Vo, vo, šitais ar lohs, nejēdz egli uz pusēm pārzāģēt, ķoščai apakšiņu, pašam galotnīti...
Viņš uz Vosu dodas |
Offline | |
|
sn  | | 14. Dec 2018, 11:48 |
#2624
|
|
 Kopš: 24. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1879753
Braucu ar: nekrāsotu BMW :(
|
14 Dec 2018, 11:04:56 @Machida rakstīja:
Vecim vajadzēja izskrūvēt pasažier sēdekli un atstāt mājās un laist to egles stumbru līdz pasažiera kāju telpai un būtu vnk ideāli. 
un pa logu ārā 
----------------- Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo! |
Offline | |
|
EimZ  | | 14. Dec 2018, 11:54 |
#2625
|
|
Kopš: 09. Jan 2008
No: Daugavpils
Ziņojumi: 3763
Braucu ar:
| Katru gadu mežā izroku vairākas egles un podos vedu ar galotnēm rēgojoties caur sānu logiem. Cilvēki pat pīpina, lai parādītu 
----------------- Paldies par manu ļoti svarīgo viedokli, bez kura šis Visums vienkārši neizdzīvos!™ |
Offline | |
|
| 968-jk | | 14. Dec 2018, 12:16 |
#2626
|
|
 Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
| Arī šādi ir vests. Te gan apakšējam dēlim gals bija nograuzies.
|
Offline | |
|
| Wilde | | 14. Dec 2018, 13:22 |
#2627
|
|
 Kopš: 22. Dec 2009
Ziņojumi: 1465
Braucu ar: top Zustand W220
|
14 Dec 2018, 12:16:30 @968-jk rakstīja:
Arī šādi ir vests. Te gan apakšējam dēlim gals bija nograuzies.
Gluži, kā Uzbekistānā  [ Šo ziņu laboja Wilde, 14 Dec 2018, 13:22:49 ] |
Offline | |
|
sn  | | 14. Dec 2018, 14:43 |
#2628
|
|
 Kopš: 24. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1879753
Braucu ar: nekrāsotu BMW :(
| uz moča neesi vedis? 
----------------- Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo! |
Offline | |
|
| Rudzins | | 14. Dec 2018, 15:04 |
#2629
|
|
 Kopš: 06. Oct 2011
Ziņojumi: 2573
Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu
|  |
Offline | |
|
Krishus  | | 14. Dec 2018, 15:27 |
#2630
|
|
Kopš: 13. Mar 2006
No: Subate
Ziņojumi: 3217
Braucu ar:
|
14 Dec 2018, 12:16:30 @968-jk rakstīja:
Arī šādi ir vests. Te gan apakšējam dēlim gals bija nograuzies.
Metaala margaam tuvu nevar braukt, var sanaakt neliela situaacija. |
Offline | |
|
|
|
| Pufaix | | 14. Dec 2018, 15:32 |
#2631
|
|
 Kopš: 07. Apr 2006
No: Jūrmala
Ziņojumi: 1762
Braucu ar: NC700XD, gludekli
| arī ar CP var sanākt situācija par VNZ slēpšanu  |
Offline | |
|
sn  | | 14. Dec 2018, 17:36 |
#2632
|
|
 Kopš: 24. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1879753
Braucu ar: nekrāsotu BMW :(
| Jā, nav nekāds e46, kurš var braukt bez numurzīmes, bet CP aptur, lai paslavētu, ka tikai tā e46 var izskatīties skaists.
----------------- Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo! |
Offline | |
|
| kaprons | | 14. Dec 2018, 18:20 |
#2633
|
|
 Kopš: 20. Jan 2018
No: Salacgrīva
Ziņojumi: 5248
Braucu ar: Ātrumu, kas nogalina...
| Ei tu nost tas tak tepat pie mumsim Limbāžos Timberā !!!
Tādā ziņā |
Offline | |
|
| shmurger | | 14. Dec 2018, 18:25 |
#2634
|
|
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
| Es pareizi saprotu, zapars lielās ar stulbumu? |
Offline | |
|
| Marteens | | 14. Dec 2018, 18:29 |
#2635
|
|
 Kopš: 22. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 10829
Braucu ar:
|
14 Dec 2018, 18:25:46 @shmurger rakstīja:
Es pareizi saprotu, zapars lielās ar stulbumu?
Jā. A kas? |
Offline | |
|
| Ruudis | | 14. Dec 2018, 20:24 |
#2636
|
|
 Kopš: 19. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2122
Braucu ar: Pienpak
| Te ir gateris |
Offline | |
|
| dzonijs1 | | 14. Dec 2018, 20:38 |
#2637
|
|
Kopš: 11. Jul 2017
Ziņojumi: 428
Braucu ar:
| GAME OVER |
Offline | |
|
| 968-jk | | 14. Dec 2018, 20:51 |
#2638
|
|
 Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
|
14 Dec 2018, 20:38:09 @dzonijs1 rakstīja:
GAME OVER
Ja Nils š.g.laikā tiks iemests blakus pārējiem, mēnesi powerī muļķības nerakstīšu. |
Offline | |
|
|
|
| uldens1 | | 14. Dec 2018, 21:30 |
#2639
|
|
 Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17343
Braucu ar:
|
14 Dec 2018, 20:51:22 @968-jk rakstīja:
14 Dec 2018, 20:38:09 @dzonijs1 rakstīja:
GAME OVER
Ja Nils š.g.laikā tiks iemests blakus pārējiem, mēnesi powerī muļķības nerakstīšu.
tak prusakovs paliek amatā  |
Offline | |
|
| 968-jk | | 14. Dec 2018, 21:39 |
#2640
|
|
 Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
|
14 Dec 2018, 21:30:05 @uldens1 rakstīja:
14 Dec 2018, 20:51:22 @968-jk rakstīja:
14 Dec 2018, 20:38:09 @dzonijs1 rakstīja:
GAME OVER
Ja Nils š.g.laikā tiks iemests blakus pārējiem, mēnesi powerī muļķības nerakstīšu.
tak prusakovs paliek amatā 
Tas amats nodrošina imunitāti pret restēm? |
Offline | |
|
| uldens1 | | 14. Dec 2018, 21:47 |
#2641
|
|
 Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17343
Braucu ar:
|
14 Dec 2018, 21:39:03 @968-jk rakstīja:
14 Dec 2018, 21:30:05 @uldens1 rakstīja:
14 Dec 2018, 20:51:22 @968-jk rakstīja:
14 Dec 2018, 20:38:09 @dzonijs1 rakstīja:
GAME OVER
Ja Nils š.g.laikā tiks iemests blakus pārējiem, mēnesi powerī muļķības nerakstīšu.
tak prusakovs paliek amatā 
Tas amats nodrošina imunitāti pret restēm?
izturēja uzticamības balsojumu,un jā,lv daļēju imunitāti tas nodrošina  |
Offline | |
|
| Amish_1984 | | 14. Dec 2018, 22:14 |
#2642
|
|
 Kopš: 02. Dec 2018
Ziņojumi: 609
Braucu ar:
|
14 Dec 2018, 21:47:16 @uldens1 rakstīja:
14 Dec 2018, 21:39:03 @968-jk rakstīja:
14 Dec 2018, 21:30:05 @uldens1 rakstīja:
14 Dec 2018, 20:51:22 @968-jk rakstīja:
14 Dec 2018, 20:38:09 @dzonijs1 rakstīja:
GAME OVER
Ja Nils š.g.laikā tiks iemests blakus pārējiem, mēnesi powerī muļķības nerakstīšu.
tak prusakovs paliek amatā 
Tas amats nodrošina imunitāti pret restēm?
izturēja uzticamības balsojumu,un jā,lv daļēju imunitāti tas nodrošina 
Kādu imunitāti vēl? Viņš tak nav Saeimas deputāts, kurus tā pat var saukt pie atbildības, ja pārējie 100 locekļi nobalso ar +51 balsi par izdošanu musariem.
Vai arī es kļūdos? Ja tā, tad pamato. |
Offline | |
|