Online

Pašreiz BMWPower skatās 145 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Audio, video un multimēdiju forums

Tēma: Joki 77

AutorsZiņojums
mazmotors
14. Dec 2018, 11:07 #2623

Kopš: 17. Jun 2007

Ziņojumi: 1065

Braucu ar:


14 Dec 2018, 10:16:00 @zona rakstīja:
Vo, vo, šitais ar lohs, nejēdz egli uz pusēm pārzāģēt, ķoščai apakšiņu, pašam galotnīti...

Viņš uz Vosu dodas
Offline
sn
14. Dec 2018, 11:48 #2624

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(


14 Dec 2018, 11:04:56 @Machida rakstīja:
Vecim vajadzēja izskrūvēt pasažier sēdekli un atstāt mājās un laist to egles stumbru līdz pasažiera kāju telpai un būtu vnk ideāli.
un pa logu ārā

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
EimZ
14. Dec 2018, 11:54 #2625

Kopš: 09. Jan 2008

No: Daugavpils

Ziņojumi: 3763

Braucu ar:

Katru gadu mežā izroku vairākas egles un podos vedu ar galotnēm rēgojoties caur sānu logiem. Cilvēki pat pīpina, lai parādītu

-----------------
Paldies par manu ļoti svarīgo viedokli, bez kura šis Visums vienkārši neizdzīvos!™
Offline
968-jk
14. Dec 2018, 12:16 #2626

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem

Arī šādi ir vests. Te gan apakšējam dēlim gals bija nograuzies.
Offline
Wilde
14. Dec 2018, 13:22 #2627

Kopš: 22. Dec 2009

Ziņojumi: 1465

Braucu ar: top Zustand W220


14 Dec 2018, 12:16:30 @968-jk rakstīja:
Arī šādi ir vests. Te gan apakšējam dēlim gals bija nograuzies.


Gluži, kā Uzbekistānā

[ Šo ziņu laboja Wilde, 14 Dec 2018, 13:22:49 ]

Offline
sn
14. Dec 2018, 14:43 #2628

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(

uz moča neesi vedis?

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
Rudzins
14. Dec 2018, 15:04 #2629

Kopš: 06. Oct 2011

Ziņojumi: 2573

Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu

Offline
Krishus
14. Dec 2018, 15:27 #2630

Kopš: 13. Mar 2006

No: Subate

Ziņojumi: 3217

Braucu ar:


14 Dec 2018, 12:16:30 @968-jk rakstīja:
Arī šādi ir vests. Te gan apakšējam dēlim gals bija nograuzies.



Metaala margaam tuvu nevar braukt, var sanaakt neliela situaacija.
Offline
Pufaix
14. Dec 2018, 15:32 #2631

Kopš: 07. Apr 2006

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1762

Braucu ar: NC700XD, gludekli

arī ar CP var sanākt situācija par VNZ slēpšanu
Offline
sn
14. Dec 2018, 17:36 #2632

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(

Jā, nav nekāds e46, kurš var braukt bez numurzīmes, bet CP aptur, lai paslavētu, ka tikai tā e46 var izskatīties skaists.

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
kaprons
14. Dec 2018, 18:20 #2633

Kopš: 20. Jan 2018

No: Salacgrīva

Ziņojumi: 5248

Braucu ar: Ātrumu, kas nogalina...

Ei tu nost tas tak tepat pie mumsim Limbāžos Timberā !!!

Tādā ziņā
Offline
shmurger
14. Dec 2018, 18:25 #2634

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40

Es pareizi saprotu, zapars lielās ar stulbumu?
Offline
Marteens
14. Dec 2018, 18:29 #2635

Kopš: 22. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 10829

Braucu ar:


14 Dec 2018, 18:25:46 @shmurger rakstīja:
Es pareizi saprotu, zapars lielās ar stulbumu?



Jā. A kas?
Offline
Ruudis
14. Dec 2018, 20:24 #2636

Kopš: 19. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2122

Braucu ar: Pienpak

Te ir gateris
Offline
dzonijs1
14. Dec 2018, 20:38 #2637

Kopš: 11. Jul 2017

Ziņojumi: 428

Braucu ar:

GAME OVER
Offline
968-jk
14. Dec 2018, 20:51 #2638

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem


14 Dec 2018, 20:38:09 @dzonijs1 rakstīja:
GAME OVER

Ja Nils š.g.laikā tiks iemests blakus pārējiem, mēnesi powerī muļķības nerakstīšu.
Offline
uldens1
14. Dec 2018, 21:30 #2639

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17343

Braucu ar:


14 Dec 2018, 20:51:22 @968-jk rakstīja:

14 Dec 2018, 20:38:09 @dzonijs1 rakstīja:
GAME OVER

Ja Nils š.g.laikā tiks iemests blakus pārējiem, mēnesi powerī muļķības nerakstīšu.
tak prusakovs paliek amatā
Offline
968-jk
14. Dec 2018, 21:39 #2640

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem


14 Dec 2018, 21:30:05 @uldens1 rakstīja:

14 Dec 2018, 20:51:22 @968-jk rakstīja:

14 Dec 2018, 20:38:09 @dzonijs1 rakstīja:
GAME OVER

Ja Nils š.g.laikā tiks iemests blakus pārējiem, mēnesi powerī muļķības nerakstīšu.
tak prusakovs paliek amatā

Tas amats nodrošina imunitāti pret restēm?
Offline
uldens1
14. Dec 2018, 21:47 #2641

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17343

Braucu ar:


14 Dec 2018, 21:39:03 @968-jk rakstīja:

14 Dec 2018, 21:30:05 @uldens1 rakstīja:

14 Dec 2018, 20:51:22 @968-jk rakstīja:

14 Dec 2018, 20:38:09 @dzonijs1 rakstīja:
GAME OVER

Ja Nils š.g.laikā tiks iemests blakus pārējiem, mēnesi powerī muļķības nerakstīšu.
tak prusakovs paliek amatā

Tas amats nodrošina imunitāti pret restēm?
izturēja uzticamības balsojumu,un jā,lv daļēju imunitāti tas nodrošina
Offline
Amish_1984
14. Dec 2018, 22:14 #2642

Kopš: 02. Dec 2018

Ziņojumi: 609

Braucu ar:


14 Dec 2018, 21:47:16 @uldens1 rakstīja:

14 Dec 2018, 21:39:03 @968-jk rakstīja:

14 Dec 2018, 21:30:05 @uldens1 rakstīja:

14 Dec 2018, 20:51:22 @968-jk rakstīja:

14 Dec 2018, 20:38:09 @dzonijs1 rakstīja:
GAME OVER

Ja Nils š.g.laikā tiks iemests blakus pārējiem, mēnesi powerī muļķības nerakstīšu.
tak prusakovs paliek amatā

Tas amats nodrošina imunitāti pret restēm?
izturēja uzticamības balsojumu,un jā,lv daļēju imunitāti tas nodrošina


Kādu imunitāti vēl? Viņš tak nav Saeimas deputāts, kurus tā pat var saukt pie atbildības, ja pārējie 100 locekļi nobalso ar +51 balsi par izdošanu musariem.

Vai arī es kļūdos? Ja tā, tad pamato.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, Mberg, PERFS, RVR, Staris, SteelRat, VLD, linda, maxell, mrc, noisex, smudo