Online

Pašreiz BMWPower skatās 103 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Rulis
25. Feb 2014, 20:42 #25561

Kopš: 11. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 759

Braucu ar: Iveco

Pārdodu PS3 spēles,visas kopā par 50euro

Offline
crime
25. Feb 2014, 21:17 #25562

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9135

Braucu ar: m635csi

Pārdodu SAMSUNG S7580 Galaxy TREND, melnā krāsā, jauns un pilns komplekts.



90 EUR bez tirdziņa

PM, 2-935-6545

[ Šo ziņu laboja crime, 25 Feb 2014, 21:17:55 ]

Offline
psih-arno
25. Feb 2014, 21:25 #25563

Kopš: 05. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2417

Braucu ar: e21, e36 332, e92 335, 944 s2

Pārdodu divas sēdvietas uz Depeche mode koncertu. Labas vietas - 107 sektorā. PM

-----------------

Koiloveri, sēdinātas atsperes un ielas sporta amortizatori
Offline
imisss
25. Feb 2014, 21:49 #25564

Kopš: 11. Jul 2007

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 578

Braucu ar: E53



*) 9 augstas kvalitātes 3W LEDi
*) Jauda:27W
*) Voltāža:10~30V DC
*) Spožums: 2150LM
*) Darba temperatūra:-45 ~85°C
*) izmantojamas, kravas auto, mežavedējiem, harvesteriem, džipiem, kvadracikliem, ekskavatoriem...utt.

Cena 22Eur
(iespējams iegadaties fiziskam personam, gan firmai + PVN)
Tel: 29320472
e-pasts: [email protected]

Iespējama piegāde.
Uz nedēļas beigām būs pieejamas apaļas ar 9 LED, un kantainās ar 16 LED

[ Šo ziņu laboja imisss, 26 Feb 2014, 16:26:35 ]

Offline
Filons21
26. Feb 2014, 00:36 #25565

Kopš: 02. Apr 2012

Ziņojumi: 135

Braucu ar:

Sakarā ar jauna tel iegādi uz tirdziņu iet samsung s3 zils 16gb + atmīņas karte bonusā stāvoklis ļoti labs, cena 200 euro ir vel bonusā mašīnas turētājs un maciņš! pm vai 22333936 foto varu nosūtīt privāti!
Offline
rencho
26. Feb 2014, 07:43 #25566

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1468

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S

Pērku vīriešu skrituļslidas. Lietotas, cenā līdz 35eur. 43-44izmērs.
Offline
eddyboy
26. Feb 2014, 10:19 #25567

Kopš: 15. Sep 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 941

Braucu ar: Challenger

Kāds nevar palīdzēt ar automašīnas sertifikāciju?
Pirmā reģistrācija ASV, trīs gadus bijusi arī Leišu uzskaitē.
PM vai 26433384
Offline
Lood
26. Feb 2014, 10:30 #25568

Kopš: 22. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 793

Braucu ar:

Pārdodu mašīnas paklājiņus (auduma-pelēki) - blakussēdētāja un abus aizmugurējos priekš Mercedes 2003. gada 211 kuzava. Cena 5eur/gab.

Ir arī aizķēries mašīnas putekļusūcējs, kurš darbojas no mašīnas piepīpējamā. Cena 10eur.

Bildes ar sūcēju pēc pieprasījuma, jo jaizrok kur palika viņas!

[ Šo ziņu laboja Lood, 26 Feb 2014, 13:06:02 ]

Offline
Kalnz
26. Feb 2014, 10:31 #25569

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:


26 Feb 2014, 10:19:27 eddyboy rakstīja:
Kāds nevar palīdzēt ar automašīnas sertifikāciju?
Pirmā reģistrācija ASV, trīs gadus bijusi arī Leišu uzskaitē.
PM vai 26433384



Arī interesē - PM
Offline
patric
26. Feb 2014, 10:58 #25570

Kopš: 22. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 3199

Braucu ar:

Pārdodu MacPro 2006mid, lietots saudzīgi, vizuāli kā jauns. pirkts bija jauns Capital veikalā, ir kaste, papīri.
Processor 2 x 2.66 GHz Dual-Core Intel Xeon
Memory 4 GB 667 MHz DDR2 FB-DIMM
Graphics ATI Radeon X1900 XT 512 MB
Mac Pro RAID card with 256MB cache and 72-hour cache battery backup
500Gb master cietnis + 3gab 500Gb saslēgti RAID'ā
specifikācija

680€, par cenu var nedaudz diskutēt. apskatīt un patestēt var Berģos.
PM/PN vai 2947077pieci
Offline
ervvis743
26. Feb 2014, 11:04 #25571

Kopš: 23. Aug 2010

No: Jelgava

Ziņojumi: 273

Braucu ar: e36/e46

VW T4 priekšējo Amortizatoru kompl. 701 4013 031 Dachstein Cena 22.00 eur
VW T4 priekšējo Amortizatoru kompl. A-2010H Optimal Cena: 40.00 eur
VW T4 priekšējo Amortizatoru kompl. KYB 444119 Cena: 45 eur
PM vai 26-390-582


Offline
Hooligan
26. Feb 2014, 11:14 #25572

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 581

Braucu ar:

Ja nu kādam vajag ir aizķēries viens mint-condition Apple MagSafe 60W lādētājs, derēs jebkādam Macbook.

Cena 40Eur.

Zvanīt +371 29574828
Offline
Android
26. Feb 2014, 12:25 #25573

Kopš: 16. Dec 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 5118

Braucu ar:

Moš kāds var ieteikt - vajag labu elektriķi, kas dzīvoklī pa jaunam savilktu visu pravodku - rozetes, apgaismojumu, utt - jaunus vadus sākot no skaitītāja kāpņutelpā.
Darba uzdevumu ar rozešu skaitu, izvietojumu un paredzamajām jaudām varēšu iedot diezgan precīzu.

Vēl vajadzīgs gāzes meistars kurš var pārnest gāzes skaitītāju.

PM.

[ Šo ziņu laboja Android, 26 Feb 2014, 12:27:44 ]

Offline
gda33
26. Feb 2014, 13:35 #25574

Kopš: 06. Aug 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 139

Braucu ar: e36 coupse


26 Feb 2014, 10:31:50 Kalnz rakstīja:

26 Feb 2014, 10:19:27 eddyboy rakstīja:
Kāds nevar palīdzēt ar automašīnas sertifikāciju?
Pirmā reģistrācija ASV, trīs gadus bijusi arī Leišu uzskaitē.
PM vai 26433384


uznemums amerikas auto! mezciema!

Arī interesē - PM
Offline
guile
26. Feb 2014, 14:07 #25575

Kopš: 17. Mar 2009

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 1526

Braucu ar: e36 cabrio, e28 double vanos, giant

interesē portatīvais dators..
ir kads, kas tirgojas ar tadiem?
Offline
dainiiz
26. Feb 2014, 14:20 #25576

Kopš: 18. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5244

Braucu ar: 125mm


26 Feb 2014, 14:07:52 guile rakstīja:
interesē portatīvais dators..
ir kads, kas tirgojas ar tadiem?


Steels nemas ar deeeliem.
Offline
imisss
26. Feb 2014, 16:26 #25577

Kopš: 11. Jul 2007

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 578

Braucu ar: E53


25 Feb 2014, 21:49:53 imisss rakstīja:


*) 9 augstas kvalitātes 3W LEDi
*) Jauda:27W
*) Voltāža:10~30V DC
*) Spožums: 2150LM
*) Darba temperatūra:-45 ~85°C
*) izmantojamas, kravas auto, mežavedējiem, harvesteriem, džipiem, kvadracikliem, ekskavatoriem...utt.

Cena 22Eur
(iespējams iegadaties fiziskam personam, gan firmai + PVN)
Tel: 29320472
e-pasts: [email protected]

Iespējama piegāde.
Uz nākošās nedēļas beigām būs pieejamas apaļas ar 9 LED, un kantainās ar 16 LED

[ Šo ziņu laboja imisss, 26 Feb 2014, 16:27:17 ]

Offline
monster_xx
26. Feb 2014, 17:05 #25578

Kopš: 09. Jan 2010

No: Tukums

Ziņojumi: 905

Braucu ar: VW


26 Feb 2014, 10:31:50 Kalnz rakstīja:

26 Feb 2014, 10:19:27 eddyboy rakstīja:
Kāds nevar palīdzēt ar automašīnas sertifikāciju?
Pirmā reģistrācija ASV, trīs gadus bijusi arī Leišu uzskaitē.
PM vai 26433384



Arī interesē - PM


par sertifikāciju PM
Offline
Filipsons
26. Feb 2014, 19:27 #25579

Kopš: 27. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 180

Braucu ar: BMW e39 M///Pack

Pārdodu HTC ONE 32 gb. Melnā krāsā. Strādā visos tīklos. Pilns komplekts. Lietotots 2 mēnešus.
250 LS
Offline
yanjux
26. Feb 2014, 19:30 #25580

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4919

Braucu ar: mīkstu jumtu


26 Feb 2014, 13:35:10 gda33 rakstīja:

26 Feb 2014, 10:31:50 Kalnz rakstīja:

26 Feb 2014, 10:19:27 eddyboy rakstīja:
Kāds nevar palīdzēt ar automašīnas sertifikāciju?
Pirmā reģistrācija ASV, trīs gadus bijusi arī Leišu uzskaitē.
PM vai 26433384


uznemums amerikas auto! mezciema!

Arī interesē - PM



Nav tur tajā sūdu kantorī ko rādīties. Ja negrib čakarēties, labāk jebkur citur, tikai ne tur.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo