Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 184 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
GirtzB
25. Feb 2009, 18:30 #2541

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 22400

Braucu ar: 2x(R6+LSD)


25 Feb 2009, 17:40:53 Puu rakstīja:
lūdzu metiet man ar nemizotu sīpolu, ja šis nav brīnumainākais dvīņumājas projekts iekš to LV

paziņo koordinātes lai var bumbvedēju ar sīpoliem nosūtīt, ir jautrāki redzēti

-----------------
Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE
Offline
Puuchuks
25. Feb 2009, 18:33 #2542

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

S2 un Girts - konkrētus piemērus studijā nevis ir redzēti, ir dzirdēti, ome stāstīja par ulmaņlaikiem, utt.
Offline
DockuH
25. Feb 2009, 18:42 #2543

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


25 Feb 2009, 18:30:39 GirtzB rakstīja:

25 Feb 2009, 17:40:53 Puu rakstīja:
lūdzu metiet man ar nemizotu sīpolu, ja šis nav brīnumainākais dvīņumājas projekts iekš to LV

paziņo koordinātes lai var bumbvedēju ar sīpoliem nosūtīt, ir jautrāki redzēti


OMFG
Offline
RaimisK
25. Feb 2009, 18:52 #2544

Kopš: 02. Oct 2005

Ziņojumi: 3233

Braucu ar: erenpreisu

Man, lūdzu, kādu zemes gabalu Mārupē, labā vietā, ar visām komunikācijām piedāvājiet
Offline
TIINIZ
26. Feb 2009, 21:13 #2545

Kopš: 20. Jul 2004

Ziņojumi: 832

Braucu ar:


23 Feb 2009, 15:11:58 TIINIZ rakstīja:
Ir interese par dzīvokli klusajā centrā, sākot no 90kvadrāti, kādas 3 un uz augšu istabas varētu būt, vēlams plašs ar liftu. Ja kādam kas ir, tad PM vai 27021097.


Aktuāli joprojām un savā ziņā steidzami arī
Offline
Beamer
02. Mar 2009, 22:20 #2546

Kopš: 17. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 789

Braucu ar: B28-5

izīrēju dzelzs garāžu čiekurkalnā 4. šķ.līn.! PM!
Offline
Simplex
02. Mar 2009, 23:03 #2547

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 783

Braucu ar: www.autodirect.lv

Steidzami paardodu 3 istabu dziivokli purvciemaa, pie Minskas dzelzavas 33, LT projekts 59m2, nesen veikts eiroremots, 2 staavs nav stuura. Un galvenais ceeeena 48500 eur. siikaak PM vai 27008782.

[ Šo ziņu laboja Simplex, 02 Mar 2009, 23:09:21 ]



-----------------
Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv
Offline
Montana
02. Mar 2009, 23:18 #2548

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !

manuprāt ~ 200 ls
Offline
Beamer
02. Mar 2009, 23:19 #2549

Kopš: 17. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 789

Braucu ar: B28-5


02 Mar 2009, 23:17:25 genaadijs rakstīja:
cik shobriid ir reaalaa iires cena 50kvm garazjai, bez apkures, remonta, normaaliem vaartiem, uttuc.. pieejams tikai uudens un kompresors. karosh garazja ar slapju bedri un auxtiem griestiem..

atkarīgs vai garāža ir pie doma laukuma vai varakljaanos!
respektiivi kur atrodas?

[ Šo ziņu laboja Beamer, 02 Mar 2009, 23:20:25 ]

Offline
Simplex
02. Mar 2009, 23:24 #2550

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 783

Braucu ar: www.autodirect.lv


02 Mar 2009, 23:17:25 genaadijs rakstīja:
cik shobriid ir reaalaa iires cena 50kvm garazjai, bez apkures, remonta, normaaliem vaartiem, uttuc.. pieejams tikai uudens un kompresors. karosh garazja ar slapju bedri un auxtiem griestiem..

kuraa vietaa ? Ja centrs (Riigas) tad kaadi 150 ls/meen., jaa aarpus centra tad max kaadi 70 ls/meen.

[ Šo ziņu laboja Simplex, 02 Mar 2009, 23:25:11 ]



-----------------
Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv
Offline
Simplex
02. Mar 2009, 23:26 #2551

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 783

Braucu ar: www.autodirect.lv


02 Mar 2009, 23:18:19 Reiniitis rakstīja:
manuprāt ~ 200 ls

aizmirsti

-----------------
Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv
Offline
GirtzB
04. Mar 2009, 21:34 #2552

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 22400

Braucu ar: 2x(R6+LSD)

zēni nevis dzīvoklim bet garāžai....
garāžai varētu būt ap 40ls/mēnesī

-----------------
Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE
Offline
_Misha_
04. Mar 2009, 21:38 #2553

Kopš: 24. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 992

Braucu ar: E92 drift spec


04 Mar 2009, 20:00:49 Any rakstīja:
Kāds neizīrē vai kādam nav kāds paziņa,kurš imantā pie autobusu parka izīrē garāžu ?


PM

tak pieej pie apsaga, un atstaaj nr, un tev pazinjos, imantaa, pie autobusa galapunkta ir vairaakas pa 25ls/meen..
Offline
Archuks
05. Mar 2009, 00:11 #2554

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO

Varbūt kāds var piedāvāt/izīrē garāžu/boksu/telpas, kur var uzstādīt pacēlāju, t.i. ar vismaz 3,5-4 metru griestiem!?

PM
Offline
krupis
05. Mar 2009, 09:09 #2555

Kopš: 27. Apr 2004

Ziņojumi: 669

Braucu ar: darba dienas auto, brivdienas ar trubinju pa cd vacinju

Kadas atsauksmes par Salienas privatmajam un rindu majam?
Offline
Puuchuks
05. Mar 2009, 09:59 #2556

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


05 Mar 2009, 09:09:50 krupis rakstīja:
Kadas atsauksmes par Salienas privatmajam un rindu majam?

izskatās tizli, šosejas malā, purvainā un miglainā vietā, bet tā zajepiss
Offline
krupis
05. Mar 2009, 10:09 #2557

Kopš: 27. Apr 2004

Ziņojumi: 669

Braucu ar: darba dienas auto, brivdienas ar trubinju pa cd vacinju


05 Mar 2009, 09:59:46 Puu rakstīja:

05 Mar 2009, 09:09:50 krupis rakstīja:
Kadas atsauksmes par Salienas privatmajam un rindu majam?

izskatās tizli, šosejas malā, purvainā un miglainā vietā, bet tā zajepiss


Soseja it ka po, jo, ja parezi sapratu, starp majam un soseju bus biroju ekas utt. Tikai hvz, ka tas ietekmes kopejo ainavu..
Offline
us
05. Mar 2009, 10:11 #2558

Kopš: 17. Feb 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 5189

Braucu ar: Pilnpievada automobīli

Tās Salienas mājas tak ir baigi tuvu viena pie otras.
Offline
spy
05. Mar 2009, 10:24 #2559

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:

Nu par to māju tuvumu tas vēl būtu maigākais argumetns pret, bet, ja tu vēlies zināt par tām pēdējās kārtas mājām, tad tās ir plastmasas mājas ar visām no tā izrietošajām sekām (tb, sienas ir ūber plānas, otrais stāvs ir kā mansards, līdz ar to ne skapju, ne normālu mēbeļu tur nevar būt, griesti apvilkti ar to "moderno" plastmasīgo audumu kā tur ar izolāciju zem tā auduma, domāju, ka nav nekādas, katlu telpā vari izbāzt roku caur skursteņa atveri un pats iečekot sienas biezumu). Apdares darbu kvalitāte ir zem katras kritikas. Rindu mājas jau ir nedaudz pieklajīgākas, bet apmēram trīs reizes par dārgu.
P.S. AB.lv pašlaik piedāvā iegādāties vienu vai divas otrās kārtas mājas, kas ir nedaudz labākas. Un Jūrmalā, Valteros ir divas gatavas tādas pat mājas kā Piņķu pēdējā kārtā celtās ar pilnu apdari un normālu zemi par puscenu no Piņķos piedāvātajām, Vigvams tirgo
Offline
Pauliic
05. Mar 2009, 10:30 #2560

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

vai Varavīksnes nami, tie kas Zolitūdē ir ok? otrā, tip pēdējā kārta?

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo