| Autors | Ziņojums |
GirtzB  | | 25. Feb 2009, 18:30 |
#2541
|
|
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
|
25 Feb 2009, 17:40:53 Puu rakstīja:
lūdzu metiet man ar nemizotu sīpolu, ja šis nav brīnumainākais dvīņumājas projekts iekš to LV 
paziņo koordinātes lai var bumbvedēju ar sīpoliem nosūtīt, ir jautrāki redzēti 
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 25. Feb 2009, 18:33 |
#2542
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| S2 un Girts - konkrētus piemērus studijā nevis ir redzēti, ir dzirdēti, ome stāstīja par ulmaņlaikiem, utt.  |
Offline | |
|
| DockuH | | 25. Feb 2009, 18:42 |
#2543
|
|
Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
25 Feb 2009, 18:30:39 GirtzB rakstīja:
25 Feb 2009, 17:40:53 Puu rakstīja:
lūdzu metiet man ar nemizotu sīpolu, ja šis nav brīnumainākais dvīņumājas projekts iekš to LV 
paziņo koordinātes lai var bumbvedēju ar sīpoliem nosūtīt, ir jautrāki redzēti 
OMFG    |
Offline | |
|
RaimisK  | | 25. Feb 2009, 18:52 |
#2544
|
|
Kopš: 02. Oct 2005
Ziņojumi: 3233
Braucu ar: erenpreisu
| Man, lūdzu, kādu zemes gabalu Mārupē, labā vietā, ar visām komunikācijām piedāvājiet  |
Offline | |
|
| TIINIZ | | 26. Feb 2009, 21:13 |
#2545
|
|
Kopš: 20. Jul 2004
Ziņojumi: 832
Braucu ar:
|
23 Feb 2009, 15:11:58 TIINIZ rakstīja:
Ir interese par dzīvokli klusajā centrā, sākot no 90kvadrāti, kādas 3 un uz augšu istabas varētu būt, vēlams plašs ar liftu. Ja kādam kas ir, tad PM vai 27021097.
Aktuāli joprojām un savā ziņā steidzami arī  |
Offline | |
|
| Beamer | | 02. Mar 2009, 22:20 |
#2546
|
|
 Kopš: 17. Aug 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 789
Braucu ar: B28-5
| izīrēju dzelzs garāžu čiekurkalnā 4. šķ.līn.! PM! |
Offline | |
|
Simplex  | | 02. Mar 2009, 23:03 |
#2547
|
|
 Kopš: 19. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 783
Braucu ar: www.autodirect.lv
| Steidzami paardodu 3 istabu dziivokli purvciemaa, pie Minskas dzelzavas 33, LT projekts 59m2, nesen veikts eiroremots, 2 staavs nav stuura. Un galvenais ceeeena 48500 eur. siikaak PM vai 27008782. [ Šo ziņu laboja Simplex, 02 Mar 2009, 23:09:21 ]
----------------- Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv |
Offline | |
|
Montana  | | 02. Mar 2009, 23:18 |
#2548
|
|
Kopš: 27. Jan 2008
Ziņojumi: 10736
Braucu ar: Šahs un mats !
| manuprāt ~ 200 ls |
Offline | |
|
|
|
| Beamer | | 02. Mar 2009, 23:19 |
#2549
|
|
 Kopš: 17. Aug 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 789
Braucu ar: B28-5
|
02 Mar 2009, 23:17:25 genaadijs rakstīja:
cik shobriid ir reaalaa iires cena 50kvm garazjai, bez apkures, remonta, normaaliem vaartiem, uttuc.. pieejams tikai uudens un kompresors. karosh garazja ar slapju bedri un auxtiem griestiem..
atkarīgs vai garāža ir pie doma laukuma vai varakljaanos! 
respektiivi kur atrodas?[ Šo ziņu laboja Beamer, 02 Mar 2009, 23:20:25 ] |
Offline | |
|
Simplex  | | 02. Mar 2009, 23:24 |
#2550
|
|
 Kopš: 19. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 783
Braucu ar: www.autodirect.lv
|
02 Mar 2009, 23:17:25 genaadijs rakstīja:
cik shobriid ir reaalaa iires cena 50kvm garazjai, bez apkures, remonta, normaaliem vaartiem, uttuc.. pieejams tikai uudens un kompresors. karosh garazja ar slapju bedri un auxtiem griestiem..
kuraa vietaa ? Ja centrs (Riigas) tad kaadi 150 ls/meen., jaa aarpus centra tad max kaadi 70 ls/meen.[ Šo ziņu laboja Simplex, 02 Mar 2009, 23:25:11 ]
----------------- Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv |
Offline | |
|
Simplex  | | 02. Mar 2009, 23:26 |
#2551
|
|
 Kopš: 19. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 783
Braucu ar: www.autodirect.lv
|
02 Mar 2009, 23:18:19 Reiniitis rakstīja:
manuprāt ~ 200 ls
aizmirsti 
----------------- Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv |
Offline | |
|
GirtzB  | | 04. Mar 2009, 21:34 |
#2552
|
|
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
| zēni nevis dzīvoklim bet garāžai....
garāžai varētu būt ap 40ls/mēnesī
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE |
Offline | |
|
| _Misha_ | | 04. Mar 2009, 21:38 |
#2553
|
|
 Kopš: 24. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 992
Braucu ar: E92 drift spec
|
04 Mar 2009, 20:00:49 Any rakstīja:
Kāds neizīrē vai kādam nav kāds paziņa,kurš imantā pie autobusu parka izīrē garāžu ?
PM
tak pieej pie apsaga, un atstaaj nr, un tev pazinjos, imantaa, pie autobusa galapunkta ir vairaakas pa 25ls/meen..  |
Offline | |
|
Archuks  | | 05. Mar 2009, 00:11 |
#2554
|
|
 Kopš: 31. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7947
Braucu ar: EVO
| Varbūt kāds var piedāvāt/izīrē garāžu/boksu/telpas, kur var uzstādīt pacēlāju, t.i. ar vismaz 3,5-4 metru griestiem!?
PM  |
Offline | |
|
| krupis | | 05. Mar 2009, 09:09 |
#2555
|
|
 Kopš: 27. Apr 2004
Ziņojumi: 669
Braucu ar: darba dienas auto, brivdienas ar trubinju pa cd vacinju
| Kadas atsauksmes par Salienas privatmajam un rindu majam? |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 05. Mar 2009, 09:59 |
#2556
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
05 Mar 2009, 09:09:50 krupis rakstīja:
Kadas atsauksmes par Salienas privatmajam un rindu majam?
izskatās tizli, šosejas malā, purvainā un miglainā vietā, bet tā zajepiss  |
Offline | |
|
|
|
| krupis | | 05. Mar 2009, 10:09 |
#2557
|
|
 Kopš: 27. Apr 2004
Ziņojumi: 669
Braucu ar: darba dienas auto, brivdienas ar trubinju pa cd vacinju
|
05 Mar 2009, 09:59:46 Puu rakstīja:
05 Mar 2009, 09:09:50 krupis rakstīja:
Kadas atsauksmes par Salienas privatmajam un rindu majam?
izskatās tizli, šosejas malā, purvainā un miglainā vietā, bet tā zajepiss 
Soseja it ka po, jo, ja parezi sapratu, starp majam un soseju bus biroju ekas utt. Tikai hvz, ka tas ietekmes kopejo ainavu.. |
Offline | |
|
| us | | 05. Mar 2009, 10:11 |
#2558
|
|
 Kopš: 17. Feb 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 5189
Braucu ar: Pilnpievada automobīli
| Tās Salienas mājas tak ir baigi tuvu viena pie otras. |
Offline | |
|
spy  | | 05. Mar 2009, 10:24 |
#2559
|
|
 Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
| Nu par to māju tuvumu tas vēl būtu maigākais argumetns pret, bet, ja tu vēlies zināt par tām pēdējās kārtas mājām, tad tās ir plastmasas mājas ar visām no tā izrietošajām sekām (tb, sienas ir ūber plānas, otrais stāvs ir kā mansards, līdz ar to ne skapju, ne normālu mēbeļu tur nevar būt, griesti apvilkti ar to "moderno" plastmasīgo audumu kā tur ar izolāciju zem tā auduma, domāju, ka nav nekādas, katlu telpā vari izbāzt roku caur skursteņa atveri un pats iečekot sienas biezumu). Apdares darbu kvalitāte ir zem katras kritikas. Rindu mājas jau ir nedaudz pieklajīgākas, bet apmēram trīs reizes par dārgu.
P.S. AB.lv pašlaik piedāvā iegādāties vienu vai divas otrās kārtas mājas, kas ir nedaudz labākas. Un Jūrmalā, Valteros ir divas gatavas tādas pat mājas kā Piņķu pēdējā kārtā celtās ar pilnu apdari un normālu zemi par puscenu no Piņķos piedāvātajām, Vigvams tirgo  |
Offline | |
|
Pauliic  | | 05. Mar 2009, 10:30 |
#2560
|
|
 Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
| vai Varavīksnes nami, tie kas Zolitūdē ir ok? otrā, tip pēdējā kārta? 
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv |
Offline | |
|