Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 168 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
vart
28. Jan 2014, 22:53 #24974

Kopš: 24. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 218

Braucu ar:

Vai kāds var piedāvāt šo datoru lētāk?

CLIK CLIK

Var arī piedāvāt citus datorus ar līdzīgiem parametriem.
i5 procis vismaz 4 GB ram + normāla videokarte, cietais vismaz 500 GB
Vajag līdz šīs nedēļas beigām!

PM please!

[ Šo ziņu laboja vart, 28 Jan 2014, 23:07:25 ]

Offline
pudz
29. Jan 2014, 09:59 #24975

Kopš: 10. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 276

Braucu ar: 530 D

Nutrend geineris 1000g 25EUR
geineris

[ Šo ziņu laboja pudz, 29 Jan 2014, 10:00:04 ]

Offline
norge
29. Jan 2014, 10:09 #24976

Kopš: 16. Apr 2010

No: Cēsis

Ziņojumi: 804

Braucu ar: Ne ar BMW


28 Jan 2014, 20:43:30 brainiac rakstīja:
Mekleju vinila plates 70tie-80tie rock,pop..
piedavajumus pm.

ko viņas maksā?
Offline
Redline
29. Jan 2014, 10:41 #24977

Kopš: 02. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3021

Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.


29 Jan 2014, 10:09:23 norge rakstīja:

28 Jan 2014, 20:43:30 brainiac rakstīja:
Mekleju vinila plates 70tie-80tie rock,pop..
piedavajumus pm.

ko viņas maksā?

Vacija te ir viens lietotu kramu tirdzins, kur 5 gab 1Eur maksa, bet pasam jarokas, jo starp jodelesanu un slageriem var atrast labus vinilus.
Offline
Arsmens
29. Jan 2014, 10:47 #24978

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


29 Jan 2014, 10:09:23 norge rakstīja:

28 Jan 2014, 20:43:30 brainiac rakstīja:
Mekleju vinila plates 70tie-80tie rock,pop..
piedavajumus pm.

ko viņas maksā?

Maksā eurō-40eurō.

Manīju, ka Kalnciema kvartāla tirdziņā ir viens onka, kuram baigais lērums plašu ir. Tur vari uzmest aci.
Tā pa vienai pirkt ilgi un laikietilpīgi.
Pats vienu laiku ebajā bijdoju plates. Laikietilpīgi un beigās baigais kāpis un laiks braukājot uz pastu Ja vēl kādu svaigu Marilyn Manson plati gribi vai nostaļģisku Offspringu paklausīties, tad bez 30eur nenobidosi
Offline
VMR
29. Jan 2014, 12:43 #24979

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu


29 Jan 2014, 12:04:31 Che rakstīja:
Vakar saplīsa putekļu sūcēja šļūtene. Ko darīt, kā rīkoties?
Ir jāpērk jauns putekļu sūcējs vai arī tās caurules ir universālas un var kaut kur iegādāties?

Offline
Rulis
29. Jan 2014, 13:25 #24980

Kopš: 11. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 759

Braucu ar: Iveco

Pārdodu JAUNUS Nike zāles futbola apavus (izmērs 44.5),Adidas aizsargus+Nike Getras
Pārdodu visu kopā par 60euro

Offline
Martini
29. Jan 2014, 13:40 #24981

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 6282

Braucu ar: PORSCHE

piedāvājiet savu cenu! 29475666
Offline
gundars007
29. Jan 2014, 14:07 #24982

Kopš: 25. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 213

Braucu ar: 525d E60 Msport, 328i F30 Msport

Portjiks
Offline
xjs_4
29. Jan 2014, 14:19 #24983

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2



5ls

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
Android
29. Jan 2014, 14:31 #24984

Kopš: 16. Dec 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 5118

Braucu ar:

Ir te kāds, kas ņemas ar pakešu logiem?
Vajag dzīvoklim samainīt 4 logus. Tipiskā Hrušovka - 3 logi parastie, viens ar balkona durvīm.
PM
Offline
520i
29. Jan 2014, 15:34 #24985

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:

interesē dzelzs durvis garāžai.

PM
Offline
einaars
29. Jan 2014, 16:41 #24986

Kopš: 17. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2277

Braucu ar:

nopirkšu jaunu dušas termo maisītāju. pm
Offline
ingars1983
29. Jan 2014, 18:10 #24987

Kopš: 25. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 51

Braucu ar:

pardod LG L5
lietots 7menesi


28879160

ss.lv

[ Šo ziņu laboja ingars1983, 29 Jan 2014, 18:12:13 ]

Offline
sani4-325
29. Jan 2014, 18:18 #24988

Kopš: 15. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 393

Braucu ar: 330d


29 Jan 2014, 14:19:04 xjs_4 rakstīja:


5ls
par visam?????
Offline
BMW-Valcha
29. Jan 2014, 18:28 #24989

Kopš: 09. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1358

Braucu ar: gāzi

Pārdodu TeleTech 29' televizoru. viss strādā tip top, tikai viena poga iekritusi iekšā. no pults viss strādā. 25Eur
Offline
xjs_4
29. Jan 2014, 19:39 #24990

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Sanich 328i?_mpack nē par vienu , pasažieru pietiek..

Uz t40 tikko vienam no powera pārdevu

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
Jureks
29. Jan 2014, 22:58 #24991

Kopš: 14. May 2007

No: Talsi

Ziņojumi: 3832

Braucu ar: bmw


29 Jan 2014, 14:19:04 xjs_4 rakstīja:


5ls


Piedavaju 4x lētāka.. sorry un ir ari A2 versija
Offline
Bik
29. Jan 2014, 23:35 #24992

Kopš: 15. Jan 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 15

Braucu ar: BMW

Varbūt te apgrozās arī moto braucēji.


Tuvojoties sezonai piedāvāju iegādāties Gaerne zābakus labās cenās.

Jauni, kastēs un uz vietas.


GP Air 1, white 41

230 eiro.


SG 12, white 44, 45

SG 12, black 43, 44, 45

SG 12, white green 41, 42, 43, 44, 45

380 eiro.


SG 10, white 41, 42, 43, 44, 45

SG 10, black 43, 44, 45

280 eiro.


Fastback, white 39, 41, 43, 45

200 eiro.


Supermotard, white 43, 44, 45

220 eiro.


2 seši seši seši 39 68 vai PM
Offline
artini
30. Jan 2014, 00:17 #24993

Kopš: 31. Mar 2012

No: Saulkrasti

Ziņojumi: 72

Braucu ar: 325 kupeja

Perku uz
Erots 2014 kipsala biletes vai ielugumus vienalga. 4gab.
ar piedavajumiem pm [IMG]http:// http://www.bildites.lv/viewer.php?file=lqbcsbanau8wyu9tvsz.jpeg[/IMG]
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo