| Autors | Ziņojums |
| R777 | |
 Kopš: 17. Sep 2013
Ziņojumi: 586
Braucu ar: X5
| Nopirkšu normālu akumulatoru lādētāju. vismaz 100ah lai var lādēt.
Var jaunu var lietotu, visu izšķir cena 
edit: dabūts[ Šo ziņu laboja R777, 22 Jan 2014, 11:36:47 ] |
Offline | |
|
| NHLFANS | |
 Kopš: 22. Jul 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 346
Braucu ar: A6
| 1 ) 17 collu LCD Viewsonic monitors :
http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/c...9827949334069126
15 EUR
2 ) Samsung es55 foķiks ar 10 pixeļiem , neliels defektiņš , bet pilnvērtīgai foķēšanai netraucē :
http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/photo-optic....506078693153571
20 EUR
3 ) Priekšējie pavarotņiki no Audi 90 / Coupe ( b2 )
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/a...7019577025127124
15 EUR
Ja kādam ko vajag , tad PM man vai zvanīt  |
Offline | |
|
| ervuha | |
 Kopš: 28. May 2012
No: Sigulda
Ziņojumi: 584
Braucu ar:
| Uz tirdziņu dodas HTC Rhyme mobilais telefons. Palietots, bet savas funkcijas pilda godam. "Purple" krāsā. Vienīgais defekts - labajā apakšējā stūrī nedaudz ieplaisājis ekrāns, kurš pat tā īsti netraucē lietojot telefonu. Līdzi dodu lādētāju, pamācību LV valodā, tumbiņu un maciņu. Cena poweram 30ls vai 42EUR.
Specifikācija šeit - http://www.gsmarena.com/htc_rhyme-4132.php
Bildes:
http://www.bildites.lv/images/n5lz7wwim7xbr00uk6fm.jpg
http://www.bildites.lv/images/512ajzy2anbt37ch6r0l.jpg
http://www.bildites.lv/images/7jbmdy6os2m37qksrc8.jpg |
Offline | |
|
| miklucis | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1032
Braucu ar: 330; (. )( .)
| Pārdodu:
Konica Minolta tn216c toneri
Konica-Minolta tn216m toneri
Konica-Minolta tn216y toneri
PM[ Šo ziņu laboja miklucis, 22 Jan 2014, 16:31:17 ] |
Offline | |
|
| damnz | |
Kopš: 19. Dec 2013
Ziņojumi: 83
Braucu ar:
| Pārdodu eļļas spiediena manometru, nav lietots - iepakojumā(izmaksā ap 100Ls).
Mēra 0-10bar, 10 dažāda izmēra uzgaļi, 1.4 metrus gara truba(pietiek, lai pieslegtu pie motora un pie stures redzetu spiedienu)
Pieļauju, ka var mērīt ne tikai eļļas spiedienu, savam audi bez prbolēmām
Principā šitāds aparāts http://www.amazon.co.uk/Draper-43054-Oil-Pressu...st/dp/B000TODWDO
Cena 50 euro, ja gribas vairāk foto, tad PM. |
Offline | |
|
klikics
| |
 Kopš: 31. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 672
Braucu ar: GH-23
| Varbūt kādam interesē EURO pārbaudītāji?
Poweram lētāk
http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/c....html?1390403749
97 Euro |
Offline | |
|
| suslik | |
 Kopš: 19. Mar 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 477
Braucu ar: Craftsman, Cub Cadet, Vespa
| pārdodu Hatsan PCP šautenes. pa tiešo no vairumtirgotāja. labākās cenas. ja kas pm
kā arī šo SAG AR 1000 magnum 17 Joules 5.5mm
[ Šo ziņu laboja suslik, 22 Jan 2014, 17:50:07 ] |
Offline | |
|
| krauss5 | |
Kopš: 11. Oct 2013
Ziņojumi: 136
Braucu ar:
| Pērk interneta modemu, Huawei E3131, var vairākus gabalus.
Der tikai ļoti labā stāvoklī.
PM |
Offline | |
|
|
|
| gda33 | |
 Kopš: 06. Aug 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 139
Braucu ar: e36 coupse
| 19 Jan 2014, 15:56:21 gda33 rakstīja:
Pardodu Apple Ipod Nano 7th generation RED
50 ls! stavoklis ka jauns!
jauns maksa 118 ls!
|
Offline | |
|
| predat0r | |
 Kopš: 24. Jan 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 104
Braucu ar: muti
| Draugam vajadzētu parastās lampas priekš E46 323i 1999. g,. lai var iziet apskati.
Ja var piedāvāt kāds pa 45 eiro komplektu, tad zvanam 20076669 |
Offline | |
|
| jankijss | |
 Kopš: 31. Aug 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 882
Braucu ar: e46,Octavia RS
| tiek meklets telfons iphone 3,3gs,4 jo letak ,jo labak telefons vaidzigs ir uz paris dienam |
Offline | |
|
| martinssirants | |
 Kopš: 08. Aug 2013
Ziņojumi: 5097
Braucu ar: uz lohu mugurām
| padjobka ja? davai nofochee birkas.
veikalaa denim dream shitos makus tirgoja pa 25 ls viducii kur vini kopaa saliimeeti, eleganti liime torchiija    |
Offline | |
|
| berny757 | |
 Kopš: 08. Aug 2006
Ziņojumi: 4243
Braucu ar: G30 530e M performance, e30 cabrio, e21 rally, VW golf2 gti, MB 500SEC
| Negribu nevienam bizīti čakarēt, bet nu par guess grabuļiem pilnīgi neko labu nevarētu iedomāties. Draudzenei jau vairāki maki, somas, cimdi un tamlīdzīgi grabuļi pirkti. Kvalitāte ir drausmīgi sūdīga. Līme visos galos, visi uzraksti nodilst pāris nedēļās, spodumiņi nokrīt. Vis pirkts guess bodē, tapēc 100% ka oriģināls. Prasot druškai nafig turpini pirkt tos mēslus, atbilde vienmēr viena- patīk un viss.
Nesaprast tos bābiešus... |
Offline | |
|
| Horacijs_Keins | |
 Kopš: 14. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2484
Braucu ar:
| Iedomājies cik veikals nopelna uz oriģinālu preci no ražotāja? Un cik nopelna, ja ielaiž kādu neoriginalu preci? Domā neviens tā nedara? Dara daudzi, jo ārzemēs tādus mēslus kvalitātes ziņā nav gadījies redzēt, nerunāju par Turciju, Bulgāriju u.c tādām valstīm. Tajā Denim Dream veikalā vispār šķiet sajaukums org/neorg ir 50/50... |
Offline | |
|
| AngelinaJolieed | |
 Kopš: 29. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 546
Braucu ar: 324td<->M57D30
| Varbūt kādam noder ! Noderīgī  |
Offline | |
|
| dainiiz | |
 Kopš: 18. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 5244
Braucu ar: 125mm
|
21 Jan 2014, 21:24:26 Noname rakstīja:
Nopirkšu slidkalniņu bērniem.
H min.= 1,5 m
Jā kadam ir ko piedāvāt vai var ieteikt kur meklēt pa labu cenu - PM
Meitai nopirku depo veikalaa, tiesi ziemaa bija atlaides, paskaties tur. |
Offline | |
|
|
|
| kobrra | |
 Kopš: 10. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 123
Braucu ar: e36
| Pārdodu karstumizturīgās putas 7.00EUR/Gab
Ir pieejāmi 24gab
Varbūt kādam noder.
Firma Soudal.
PM vai 28755132 |
Offline | |
|
| emmux22 | |
Kopš: 26. Sep 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 162
Braucu ar: F31
| Nemetiet ārā Autogāzes čekus kas apmaksāti skaidrā naudā vērtībā līdz 29€ + PVN! Piedāvājiet man!  |
Offline | |
|
| zhuupa | |
 Kopš: 28. Sep 2010
No: Viļāni
Ziņojumi: 2299
Braucu ar: Fiat Multipla
| Jauns samsung telefons sgh b100, iepakojumā
Gerai kā garāžas variants, jālādē reti 
http://www.phonearena.com/phones/Samsung-SGH-B100_id3013
20 eiro |
Offline | |
|
| snowy | |
 Kopš: 05. Feb 2011
Ziņojumi: 1281
Braucu ar: Nepīpētu salonu
| http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/photo-optic...8995936028594003
Foruma lietotājiem 250 Eur.  |
Offline | |
|