Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 109 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
R777
22. Jan 2014, 11:01 #24834

Kopš: 17. Sep 2013

Ziņojumi: 586

Braucu ar: X5

Nopirkšu normālu akumulatoru lādētāju. vismaz 100ah lai var lādēt.

Var jaunu var lietotu, visu izšķir cena

edit: dabūts

[ Šo ziņu laboja R777, 22 Jan 2014, 11:36:47 ]

Offline
NHLFANS
22. Jan 2014, 11:34 #24835

Kopš: 22. Jul 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 346

Braucu ar: A6

1 ) 17 collu LCD Viewsonic monitors :

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/c...9827949334069126

15 EUR

2 ) Samsung es55 foķiks ar 10 pixeļiem , neliels defektiņš , bet pilnvērtīgai foķēšanai netraucē :

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/photo-optic....506078693153571

20 EUR

3 ) Priekšējie pavarotņiki no Audi 90 / Coupe ( b2 )

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/a...7019577025127124

15 EUR

Ja kādam ko vajag , tad PM man vai zvanīt
Offline
ervuha
22. Jan 2014, 12:12 #24836

Kopš: 28. May 2012

No: Sigulda

Ziņojumi: 584

Braucu ar:

Uz tirdziņu dodas HTC Rhyme mobilais telefons. Palietots, bet savas funkcijas pilda godam. "Purple" krāsā. Vienīgais defekts - labajā apakšējā stūrī nedaudz ieplaisājis ekrāns, kurš pat tā īsti netraucē lietojot telefonu. Līdzi dodu lādētāju, pamācību LV valodā, tumbiņu un maciņu. Cena poweram 30ls vai 42EUR.

Specifikācija šeit - http://www.gsmarena.com/htc_rhyme-4132.php

Bildes:
http://www.bildites.lv/images/n5lz7wwim7xbr00uk6fm.jpg
http://www.bildites.lv/images/512ajzy2anbt37ch6r0l.jpg
http://www.bildites.lv/images/7jbmdy6os2m37qksrc8.jpg
Offline
miklucis
22. Jan 2014, 16:30 #24837

Kopš: 12. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1032

Braucu ar: 330; (. )( .)

Pārdodu:
Konica Minolta tn216c toneri

Konica-Minolta tn216m toneri

Konica-Minolta tn216y toneri



PM

[ Šo ziņu laboja miklucis, 22 Jan 2014, 16:31:17 ]

Offline
damnz
22. Jan 2014, 16:42 #24838

Kopš: 19. Dec 2013

Ziņojumi: 83

Braucu ar:

Pārdodu eļļas spiediena manometru, nav lietots - iepakojumā(izmaksā ap 100Ls).
Mēra 0-10bar, 10 dažāda izmēra uzgaļi, 1.4 metrus gara truba(pietiek, lai pieslegtu pie motora un pie stures redzetu spiedienu)
Pieļauju, ka var mērīt ne tikai eļļas spiedienu, savam audi bez prbolēmām



Principā šitāds aparāts http://www.amazon.co.uk/Draper-43054-Oil-Pressu...st/dp/B000TODWDO
Cena 50 euro, ja gribas vairāk foto, tad PM.
Offline
klikics
22. Jan 2014, 17:18 #24839

Kopš: 31. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 672

Braucu ar: GH-23

Varbūt kādam interesē EURO pārbaudītāji?

Poweram lētāk

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/c....html?1390403749

97 Euro
Offline
suslik
22. Jan 2014, 17:49 #24840

Kopš: 19. Mar 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 477

Braucu ar: Craftsman, Cub Cadet, Vespa

pārdodu Hatsan PCP šautenes. pa tiešo no vairumtirgotāja. labākās cenas. ja kas pm

kā arī šo SAG AR 1000 magnum 17 Joules 5.5mm

[ Šo ziņu laboja suslik, 22 Jan 2014, 17:50:07 ]

Offline
krauss5
22. Jan 2014, 18:11 #24841

Kopš: 11. Oct 2013

Ziņojumi: 136

Braucu ar:

Pērk interneta modemu, Huawei E3131, var vairākus gabalus.
Der tikai ļoti labā stāvoklī.

PM
Offline
gda33
22. Jan 2014, 19:02 #24842

Kopš: 06. Aug 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 139

Braucu ar: e36 coupse

19 Jan 2014, 15:56:21 gda33 rakstīja:
Pardodu Apple Ipod Nano 7th generation RED
50 ls! stavoklis ka jauns!
jauns maksa 118 ls!
Offline
predat0r
22. Jan 2014, 19:20 #24843

Kopš: 24. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 104

Braucu ar: muti

Draugam vajadzētu parastās lampas priekš E46 323i 1999. g,. lai var iziet apskati.
Ja var piedāvāt kāds pa 45 eiro komplektu, tad zvanam 20076669
Offline
jankijss
22. Jan 2014, 19:39 #24844

Kopš: 31. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 882

Braucu ar: e46,Octavia RS

tiek meklets telfons iphone 3,3gs,4 jo letak ,jo labak telefons vaidzigs ir uz paris dienam
Offline
martinssirants
22. Jan 2014, 21:30 #24845

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

padjobka ja? davai nofochee birkas.

veikalaa denim dream shitos makus tirgoja pa 25 ls viducii kur vini kopaa saliimeeti, eleganti liime torchiija
Offline
berny757
22. Jan 2014, 21:45 #24846

Kopš: 08. Aug 2006

Ziņojumi: 4243

Braucu ar: G30 530e M performance, e30 cabrio, e21 rally, VW golf2 gti, MB 500SEC

Negribu nevienam bizīti čakarēt, bet nu par guess grabuļiem pilnīgi neko labu nevarētu iedomāties. Draudzenei jau vairāki maki, somas, cimdi un tamlīdzīgi grabuļi pirkti. Kvalitāte ir drausmīgi sūdīga. Līme visos galos, visi uzraksti nodilst pāris nedēļās, spodumiņi nokrīt. Vis pirkts guess bodē, tapēc 100% ka oriģināls. Prasot druškai nafig turpini pirkt tos mēslus, atbilde vienmēr viena- patīk un viss.
Nesaprast tos bābiešus...
Offline
Horacijs_Keins
22. Jan 2014, 22:02 #24847

Kopš: 14. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2484

Braucu ar:

Iedomājies cik veikals nopelna uz oriģinālu preci no ražotāja? Un cik nopelna, ja ielaiž kādu neoriginalu preci? Domā neviens tā nedara? Dara daudzi, jo ārzemēs tādus mēslus kvalitātes ziņā nav gadījies redzēt, nerunāju par Turciju, Bulgāriju u.c tādām valstīm. Tajā Denim Dream veikalā vispār šķiet sajaukums org/neorg ir 50/50...
Offline
AngelinaJolieed
22. Jan 2014, 22:22 #24848

Kopš: 29. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 546

Braucu ar: 324td<->M57D30

Varbūt kādam noder ! Noderīgī
Offline
dainiiz
22. Jan 2014, 23:01 #24849

Kopš: 18. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5244

Braucu ar: 125mm


21 Jan 2014, 21:24:26 Noname rakstīja:
Nopirkšu slidkalniņu bērniem.
H min.= 1,5 m

Jā kadam ir ko piedāvāt vai var ieteikt kur meklēt pa labu cenu - PM



Meitai nopirku depo veikalaa, tiesi ziemaa bija atlaides, paskaties tur.
Offline
kobrra
22. Jan 2014, 23:54 #24850

Kopš: 10. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 123

Braucu ar: e36

Pārdodu karstumizturīgās putas 7.00EUR/Gab
Ir pieejāmi 24gab
Varbūt kādam noder.
Firma Soudal.
PM vai 28755132
Offline
emmux22
23. Jan 2014, 00:35 #24851

Kopš: 26. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 162

Braucu ar: F31

Nemetiet ārā Autogāzes čekus kas apmaksāti skaidrā naudā vērtībā līdz 29€ + PVN! Piedāvājiet man!
Offline
zhuupa
23. Jan 2014, 10:09 #24852

Kopš: 28. Sep 2010

No: Viļāni

Ziņojumi: 2299

Braucu ar: Fiat Multipla

Jauns samsung telefons sgh b100, iepakojumā
Gerai kā garāžas variants, jālādē reti

http://www.phonearena.com/phones/Samsung-SGH-B100_id3013

20 eiro
Offline
snowy
23. Jan 2014, 11:02 #24853

Kopš: 05. Feb 2011

Ziņojumi: 1281

Braucu ar: Nepīpētu salonu

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/photo-optic...8995936028594003

Foruma lietotājiem 250 Eur.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo