| Autors | Ziņojums |
| Kidd | |
 Kopš: 18. May 2009
Ziņojumi: 8403
Braucu ar: 400Zs
| kur Rīgā nopirkt Bongu  |
Offline | |
|
| nikoo | |
Kopš: 07. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 276
Braucu ar: divi ar pusi
| CPU: T9500 2.6/6M/800 = 50€
RAM: Hynix 2 GB PC2-5300 (2gab) = 25€ abi kopā (vai 15€ viens)
Matrica: 15.4" 1440x900 WXGA+ (N154C1-L03) - pie izslēgtas matricas un noteikta leņķa vienā stūrī var ievērot virspusēju švīku. Lietojot toč neredz. Baltie foni sķita dzeltenīgi, kad bija ar ko salīdzināt, blakus sākot lietot otru monitoru - neatceros kā bija sākumā un vai tās ir nolietojuma sekas. = 25€
GPU: 9600GT (čips G84-600A2) videne (180-10410-0000-A01) = 10€
MISC: wifi kartiņa (della pn: 0PC559) + BT kartiņa (della pn: 0CW725) = 5€
Var piedāvāt savas cenas. |
Offline | |
|
| Icikinsh | |
 Kopš: 16. Aug 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1426
Braucu ar: A;B Kategoriju
| Meklēju R15 ziemeņu komplektu ziemas gonkai bez naglām ar naidīgu sniega/ledus proķi!
Vēlams ar normālu protektoru 6 - 8mm, ražotas ne senāk kā pirms pāris gadiem! 
Ar saprātīgiem piedāvājumiem PM!
Varu pirkt arī pa pāriem! 
|
Offline | |
|
| janzi | |
 Kopš: 30. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: D Power
| Tirgoju Noka N8, viss darbojas tikai ekrāns un korpuss saskrāpēts!
Komplekā viss, kas redzams bildē!
50 Eur
PM
|
Online | |
|
| ervuha | |
 Kopš: 28. May 2012
No: Sigulda
Ziņojumi: 584
Braucu ar:
| Uz tirdziņu dodas HTC Rhyme mobilais telefons. Palietots, bet savas funkcijas pilda godam. "Purple" krāsā. Vienīgais defekts - labajā apakšējā stūrī nedaudz ieplaisājis ekrāns, kurš pat tā īsti netraucē lietojot telefonu. Līdzi dodu lādētāju, pamācību LV valodā, tumbiņu un maciņu. Cena poweram 35ls vai 50EUR.
Specifikācija šeit - http://www.gsmarena.com/htc_rhyme-4132.php
Bildes:
http://www.bildites.lv/images/n5lz7wwim7xbr00uk6fm.jpg
http://www.bildites.lv/images/512ajzy2anbt37ch6r0l.jpg
http://www.bildites.lv/images/7jbmdy6os2m37qksrc8.jpg |
Offline | |
|
Janis_no_Rigas  | |
 Kopš: 15. Jan 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 1245
Braucu ar: BMW X5 4,0D XDRIVE
|
13 Jan 2014, 15:41:10 kiddLV rakstīja:
kur Rīgā nopirkt Bongu 
Bruņinieku ielā starp Čaka un Barona, Tabakas namā redzēju - pats ahujel, jo visādās Tabakerijās un tml sūdos nekur nebija, kad vajadzēja, bet te iegāju nopirkt bičo kaifu - skatos stāv skatlogā!! Enjoy!!!
----------------- Mūsu pilsēta ir Jūsu galvaspilsēta!
Man uz burtnīcas vāka ir Lauris Reiniks. |
Offline | |
|
Montana  | |
Kopš: 27. Jan 2008
Ziņojumi: 10736
Braucu ar: Šahs un mats !
|
13 Jan 2014, 11:53:04 Archyz rakstīja:
Piedāvājums visiem kam beidzot salst ausis... Kvalitatīvi ziemas pižiki no Zviedrijas!
Pieejamas divas krāsas: gaiša, tumša
Cena: 25EUR
*Ir arī laba siltā apakšveļa aktīvai atpūtai dabā... sīkāk uz PM!
ahujet tām cepurēm varka depo pa 6eur iet krautā pa 7eur a te pa 25eur, tu ahujel laikam |
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
| Šitas labs pižiks |
Offline | |
|
|
|
| brainiac | |
 Kopš: 23. Oct 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 235
Braucu ar: E91
| Mekleju richuku bmx. var buut jebkaadaa staavokkii. piefavajumus ar cenaam pm. |
Offline | |
|
| brainiac | |
 Kopš: 23. Oct 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 235
Braucu ar: E91
| vel joprojam interesee bmx veelams maximali zemu cenu. taadiem kuri sen nebrauc un metajas nevajadziigs vai pussalauzts. piedavajumus pm. |
Offline | |
|
| marxxx | |
 Kopš: 28. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 311
Braucu ar:
|
11 Jan 2014, 16:52:14 marxxx rakstīja:
interesee sata hdd portabljiem, NESTRAADAAJOSI, sakot no 160gb, diskiem jaabuut ideaalaa vizuaalajaa stavoklii, interesee vairumaa...
veel interesee matrica 17.3 led no hp dv7 laptopa...
|
Offline | |
|
| Archyz | |
 Kopš: 02. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 594
Braucu ar: smaidu uz lūpām!!!
|
13 Jan 2014, 23:16:57 Montana rakstīja:
13 Jan 2014, 11:53:04 Archyz rakstīja:
Piedāvājums visiem kam beidzot salst ausis... Kvalitatīvi ziemas pižiki no Zviedrijas!
Pieejamas divas krāsas: gaiša, tumša
Cena: 25EUR
*Ir arī laba siltā apakšveļa aktīvai atpūtai dabā... sīkāk uz PM!
ahujet tām cepurēm varka depo pa 6eur iet krautā pa 7eur a te pa 25eur, tu ahujel laikam
ko tu vari pirst ja nezini kā viss īsti ir! Nekāda mežonīgā varka man nav vajadzīga! Vienkārši kopā ar darbam nepieciešamo apģērbu sanāk ievest arī tiešām labas cepures...
Tev nav vienalga kas te tirgojas, negribi nepērc, nav spiesta lieta! |
Offline | |
|
klikics
| |
 Kopš: 31. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 672
Braucu ar: GH-23
| Varbūt kādam interesē bandītu mob. tel?
Bez iM koda, mainīgās balsi?
Palikuši tikai pāris desmit gabali.
PM
PM
PM
26667154 |
Offline | |
|
| martinssirants | |
 Kopš: 08. Aug 2013
Ziņojumi: 5097
Braucu ar: uz lohu mugurām
| sakot ar 23. janvari bus pieejami JAUNI sim free iepakojumā 16Gb Motorolas Moto G
tiem kuri velas rezervet, suutiet PM
Ceena 230 EIRO!!!
Ir paraugs, kuru vares apskatit, paspaidiit klaatienee. |
Offline | |
|
| karlsonss | |
Kopš: 02. Feb 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 23038
Braucu ar:
| Normaals celtnieku telefons  |
Offline | |
|
| reinis8 | |
 Kopš: 15. Jun 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 81
Braucu ar: stūri
| tiek pārdotas divas raketes, domaju, ka cena salda
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=itnx605u3mkfsxmxw20f.jpg
15eur
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=wsjz8qs6hrtjeqcwm1jt.jpg
20eur |
Offline | |
|
|
|
| AngelinaJolieed | |
 Kopš: 29. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 546
Braucu ar: 324td<->M57D30
| Pārdodu šo visu kas redzams bildēs !
Bildītes |
Offline | |
|
GirtzB  | |
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
| Fujitsu-Siemens Amilo Xa-1526
CPU: AMD Turion 64 X2 mobile technology TL-56/1.8 GHz ( Dual-Core ).
RAM: 2.0 GB.
HDD: 120.0 GB - Serial ATA-150.
Display Type: 17.0 in TFT active matrix, Max Resolution 1440 x 900 ( WXGA+)
Graphics Processor NVIDIA GeForce Go 7600.
Optical Drive DVD±RW (+R DL) - Integrated
Wi-Fi - Atheros b/g
Bluetooth
OS: Microsoft Windows 7 Ultimate.
Vizuāli izcilā stāvoklī, svaiga instalācija, nesens repaste, nomainīts videočips...
180 Eur
Dell inspiron 5110
i7 2630QM
8GB RAM
intel HD3000/GeForce GT525M
1366x768 15'6
640GB HDD WDC6400BPVT-75HXZT1
DVD RW
wifi, zilais zobs, viens usb 3.0...
dzelzim viss labi, redzamu defektu nav, tikkai jāiztīra...
380 eur
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE |
Offline | |
|
| Nello | |
 Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2653
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
| Kaadam uz paardossanu nav taada tipa,nosuuceejs... vajag apmeeram uz 1500m3 h! Lakotavai,kraasotavai! PM jeb 26122577 [ Šo ziņu laboja Nello, 14 Jan 2014, 21:20:53 ] |
Offline | |
|
| janzi | |
 Kopš: 30. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: D Power
| Pārdots!
|
Online | |
|