Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 122 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Kidd
13. Jan 2014, 15:41 #24714

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs

kur Rīgā nopirkt Bongu
Offline
nikoo
13. Jan 2014, 16:52 #24715

Kopš: 07. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 276

Braucu ar: divi ar pusi

CPU: T9500 2.6/6M/800 = 50€

RAM: Hynix 2 GB PC2-5300 (2gab) = 25€ abi kopā (vai 15€ viens)

Matrica: 15.4" 1440x900 WXGA+ (N154C1-L03) - pie izslēgtas matricas un noteikta leņķa vienā stūrī var ievērot virspusēju švīku. Lietojot toč neredz. Baltie foni sķita dzeltenīgi, kad bija ar ko salīdzināt, blakus sākot lietot otru monitoru - neatceros kā bija sākumā un vai tās ir nolietojuma sekas. = 25€

GPU: 9600GT (čips G84-600A2) videne (180-10410-0000-A01) = 10€

MISC: wifi kartiņa (della pn: 0PC559) + BT kartiņa (della pn: 0CW725) = 5€

Var piedāvāt savas cenas.
Offline
Icikinsh
13. Jan 2014, 19:07 #24716

Kopš: 16. Aug 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1426

Braucu ar: A;B Kategoriju

Meklēju R15 ziemeņu komplektu ziemas gonkai bez naglām ar naidīgu sniega/ledus proķi!
Vēlams ar normālu protektoru 6 - 8mm, ražotas ne senāk kā pirms pāris gadiem!

Ar saprātīgiem piedāvājumiem PM!
Varu pirkt arī pa pāriem!
Offline
janzi
13. Jan 2014, 19:48 #24717

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Tirgoju Noka N8, viss darbojas tikai ekrāns un korpuss saskrāpēts!
Komplekā viss, kas redzams bildē!
50 Eur
PM
Online
ervuha
13. Jan 2014, 21:59 #24718

Kopš: 28. May 2012

No: Sigulda

Ziņojumi: 584

Braucu ar:

Uz tirdziņu dodas HTC Rhyme mobilais telefons. Palietots, bet savas funkcijas pilda godam. "Purple" krāsā. Vienīgais defekts - labajā apakšējā stūrī nedaudz ieplaisājis ekrāns, kurš pat tā īsti netraucē lietojot telefonu. Līdzi dodu lādētāju, pamācību LV valodā, tumbiņu un maciņu. Cena poweram 35ls vai 50EUR.

Specifikācija šeit - http://www.gsmarena.com/htc_rhyme-4132.php

Bildes:
http://www.bildites.lv/images/n5lz7wwim7xbr00uk6fm.jpg
http://www.bildites.lv/images/512ajzy2anbt37ch6r0l.jpg
http://www.bildites.lv/images/7jbmdy6os2m37qksrc8.jpg
Offline
Janis_no_Rigas
13. Jan 2014, 22:15 #24719

Kopš: 15. Jan 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 1245

Braucu ar: BMW X5 4,0D XDRIVE


13 Jan 2014, 15:41:10 kiddLV rakstīja:
kur Rīgā nopirkt Bongu

Bruņinieku ielā starp Čaka un Barona, Tabakas namā redzēju - pats ahujel, jo visādās Tabakerijās un tml sūdos nekur nebija, kad vajadzēja, bet te iegāju nopirkt bičo kaifu - skatos stāv skatlogā!! Enjoy!!!

-----------------
Mūsu pilsēta ir Jūsu galvaspilsēta!

Man uz burtnīcas vāka ir Lauris Reiniks.
Offline
Montana
13. Jan 2014, 23:16 #24720

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !


13 Jan 2014, 11:53:04 Archyz rakstīja:
Piedāvājums visiem kam beidzot salst ausis... Kvalitatīvi ziemas pižiki no Zviedrijas!
Pieejamas divas krāsas: gaiša, tumša
Cena: 25EUR

*Ir arī laba siltā apakšveļa aktīvai atpūtai dabā... sīkāk uz PM!
ahujet tām cepurēm varka depo pa 6eur iet krautā pa 7eur a te pa 25eur, tu ahujel laikam
Offline
Fashion
13. Jan 2014, 23:20 #24721

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:

Šitas labs pižiks
Offline
brainiac
13. Jan 2014, 23:46 #24722

Kopš: 23. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 235

Braucu ar: E91

Mekleju richuku bmx. var buut jebkaadaa staavokkii. piefavajumus ar cenaam pm.
Offline
brainiac
14. Jan 2014, 12:16 #24723

Kopš: 23. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 235

Braucu ar: E91

vel joprojam interesee bmx veelams maximali zemu cenu. taadiem kuri sen nebrauc un metajas nevajadziigs vai pussalauzts. piedavajumus pm.
Offline
marxxx
14. Jan 2014, 12:46 #24724

Kopš: 28. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 311

Braucu ar:


11 Jan 2014, 16:52:14 marxxx rakstīja:
interesee sata hdd portabljiem, NESTRAADAAJOSI, sakot no 160gb, diskiem jaabuut ideaalaa vizuaalajaa stavoklii, interesee vairumaa...

veel interesee matrica 17.3 led no hp dv7 laptopa...
Offline
Archyz
14. Jan 2014, 13:06 #24725

Kopš: 02. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 594

Braucu ar: smaidu uz lūpām!!!


13 Jan 2014, 23:16:57 Montana rakstīja:

13 Jan 2014, 11:53:04 Archyz rakstīja:
Piedāvājums visiem kam beidzot salst ausis... Kvalitatīvi ziemas pižiki no Zviedrijas!
Pieejamas divas krāsas: gaiša, tumša
Cena: 25EUR

*Ir arī laba siltā apakšveļa aktīvai atpūtai dabā... sīkāk uz PM!
ahujet tām cepurēm varka depo pa 6eur iet krautā pa 7eur a te pa 25eur, tu ahujel laikam

ko tu vari pirst ja nezini kā viss īsti ir! Nekāda mežonīgā varka man nav vajadzīga! Vienkārši kopā ar darbam nepieciešamo apģērbu sanāk ievest arī tiešām labas cepures...
Tev nav vienalga kas te tirgojas, negribi nepērc, nav spiesta lieta!
Offline
klikics
14. Jan 2014, 14:55 #24726

Kopš: 31. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 672

Braucu ar: GH-23

Varbūt kādam interesē bandītu mob. tel?

Bez iM koda, mainīgās balsi?
Palikuši tikai pāris desmit gabali.

PM
PM
PM
26667154
Offline
martinssirants
14. Jan 2014, 17:36 #24727

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

sakot ar 23. janvari bus pieejami JAUNI sim free iepakojumā 16Gb Motorolas Moto G

tiem kuri velas rezervet, suutiet PM

Ceena 230 EIRO!!!
Ir paraugs, kuru vares apskatit, paspaidiit klaatienee.
Offline
karlsonss
14. Jan 2014, 17:42 #24728

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:

Normaals celtnieku telefons
Offline
reinis8
14. Jan 2014, 20:01 #24729

Kopš: 15. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 81

Braucu ar: stūri

tiek pārdotas divas raketes, domaju, ka cena salda

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=itnx605u3mkfsxmxw20f.jpg
15eur

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=wsjz8qs6hrtjeqcwm1jt.jpg
20eur
Offline
AngelinaJolieed
14. Jan 2014, 20:31 #24730

Kopš: 29. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 546

Braucu ar: 324td<->M57D30

Pārdodu šo visu kas redzams bildēs !
Bildītes
Offline
GirtzB
14. Jan 2014, 20:48 #24731

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 22400

Braucu ar: 2x(R6+LSD)

Fujitsu-Siemens Amilo Xa-1526
CPU: AMD Turion 64 X2 mobile technology TL-56/1.8 GHz ( Dual-Core ).
RAM: 2.0 GB.
HDD: 120.0 GB - Serial ATA-150.
Display Type: 17.0 in TFT active matrix, Max Resolution 1440 x 900 ( WXGA+)
Graphics Processor NVIDIA GeForce Go 7600.
Optical Drive DVD±RW (+R DL) - Integrated
Wi-Fi - Atheros b/g
Bluetooth
OS: Microsoft Windows 7 Ultimate.
Vizuāli izcilā stāvoklī, svaiga instalācija, nesens repaste, nomainīts videočips...
180 Eur

Dell inspiron 5110
i7 2630QM
8GB RAM
intel HD3000/GeForce GT525M
1366x768 15'6
640GB HDD WDC6400BPVT-75HXZT1
DVD RW
wifi, zilais zobs, viens usb 3.0...
dzelzim viss labi, redzamu defektu nav, tikkai jāiztīra...
380 eur

-----------------
Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE
Offline
Nello
14. Jan 2014, 21:19 #24732

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2653

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...

Kaadam uz paardossanu nav taada tipa,nosuuceejs... vajag apmeeram uz 1500m3 h! Lakotavai,kraasotavai!
PM jeb 26122577

[ Šo ziņu laboja Nello, 14 Jan 2014, 21:20:53 ]

Offline
janzi
14. Jan 2014, 21:39 #24733

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Pārdots!

Online

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo