Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 104 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
DockuH
28. Jan 2009, 13:23 #2461

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


28 Jan 2009, 13:19:34 Krisiic rakstīja:
Arī meklēju dzīvokli. Vēlmes diezgan līdzīgas - 3/4 istabu dzīvoklis Rīgas robežās, ne mazāks par 70 m2, jaunā/renovētā projektā. Pilna apdare var nebūt, bet parkingu vajag. Vēlams Daugavas kreisajā krastā. SS piedāvājums ir zināms, pagaidām nekā sakarīga.

28 Jan 2009, 11:56:06 DockuH rakstīja:
Mekleju dzivokli, ja kadam ir krizes piedavajums pardosanai Rigas robeza tad:
vajag 3 - 4 ist. dzivokli jaunaja projekta vai renoveta maja, platiiba ne mazak par 85kv/m, ar parkingu, ar pilno apdari, velams lai butu apsardze.
Projektus tipa dzimta seta, meza ciems vai tam lidzigus nepiedavat. Visus piedavajumus ieksh ss.lv zinu tad pa lieko neko nevajag sutiit.

PM vai [email protected]



nu ir dazi izdevigi piedavajumi, nu pa cik ir krize tad arii gribas pa leto panjemt
Offline
XMAX
28. Jan 2009, 13:53 #2462

Kopš: 03. Dec 2002

Ziņojumi: 1194

Braucu ar: ....u.c



Varu pārdot māšeles lielo dzīvokli

Skatīt te Cena un citi jautājumi PM.

Lai veicas
Offline
Krisiic
28. Jan 2009, 14:01 #2463

Kopš: 08. Aug 2006

Ziņojumi: 298

Braucu ar: prieku


28 Jan 2009, 13:19:34 Krisiic rakstīja:
Arī meklēju dzīvokli. Vēlmes diezgan līdzīgas - 3/4 istabu dzīvoklis Rīgas robežās, ne mazāks par 70 m2, jaunā/renovētā projektā. Pilna apdare var nebūt, bet parkingu vajag. Vēlams Daugavas kreisajā krastā. SS piedāvājums ir zināms, pagaidām nekā sakarīga.


P.S. Ja nu kas, tad PM!
Offline
RH
28. Jan 2009, 16:07 #2464

Kopš: 05. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1104

Braucu ar: četriem riņķiem

Nesteidzīgi tiek meklēts 1 vai 2(izolētas) istabu dzīvoklis labā stāvoklī ar visām ērtībām, ne 1. stāvā.
Centrā, vai arī pārdaugavā. Protams par šībrīža cenām.

PM
Offline
Janchiks
28. Jan 2009, 16:20 #2465

Kopš: 11. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 4414

Braucu ar: 888

Taatad, iziireeju telpas tirdzniecībai/pakalpojumu sniegšanai/birojam Valmieras centrā. Pirmais stāvs - 64m2 = 2.20Ls/m2. Otrais stāvs - 90.8m2 = 2Ls/m2.
Īres ceena apspriežama.
PM vai 29128383
Offline
Foxijs
31. Jan 2009, 16:20 #2466

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

Pārdod māju, Rīgā, bieriņi
Offline
Puuchuks
31. Jan 2009, 16:45 #2467

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

aktīvajai diskusijai par apsaimniekošanas maksām, metāla durvīm, utt., ar nelielu novēlošanos gribu piebilst 3 lietas:

1) Melvin, ja tu tik noteikti uzstājies kā situācijas zinātājs, tad vispirms izbeidz jaukt terminus īre, īrēt, īpašums, apsaimniekošanas maksa, remonta izdevumi.
ja cilvēks īrē dzīvokli (viņam šis dzīvoklis nepieder), tad standartā viņam nav nekādas daļas un lemšanas par apsaimniekošanas izdevumiem, tā ir īpašnieka darīšana

2) no tavas, manas un pēterīša konkrētās mājas var spriest par vispārējo situāciju, bet nevar izdarīt tik kategoriskus secinājumus kā "zem 45 sant nekas nenotiek".
es zinu konkrētus piemērus, kur Rīgā apsaimniekošanas maksa ir 0.20 un kur 1.00.
un nav tā, ka pirmā māja ir miskaste un otra laistās zeltā

3) pats no sevis (gandrīz) nekas nemainīsies un situācija pati no sevis nesakārtosies.
ņemot vēl vērā situāciju, ka jau ilgstoši LV tiek kultivēts, ka namīpašnieks ir p un īrnieks ir mazais nabadziņš, kurš ir jāaizstāv
attiecīgi, tāds kārtīgs īrnieciņš var gadiem nemaksāt gandrīz nekādu īri, vazāt īpašnieku aiz deguna un tiesa beigās tāpat nostājas viņa pusē
līdzīgā situācijā ir 11 dzīvokļu īpašnieki, kuri maksā pašu noteiktos maksājumus un 12tais, kurš neko nemaksā, vai maksā pats pēc savas izdomātas shēmas...
Offline
Deivid
01. Feb 2009, 13:03 #2468

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X

Vēlos Rīgas centrā īrēt dzivokli līdz 200Ls + komunālie. Ja kādam ir ko piedāvāt PM. Interesē tikai 2+ istabu, vai studio tipa, mēbelēti.
Offline
Foxijs
01. Feb 2009, 21:52 #2469

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

kā paskaidrot vārdu salikumu Domājā daļa?
var teikt ka domājamā daļa nozīmē ka tā ir daļa no kopīpašuma?
Offline
monza
01. Feb 2009, 21:58 #2470

Kopš: 07. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 403

Braucu ar: stikli visa veida transportam 26354733


01 Feb 2009, 21:52:38 Foxijs rakstīja:
kā paskaidrot vārdu salikumu Domājā daļa?
var teikt ka domājamā daļa nozīmē ka tā ir daļa no kopīpašuma?

jaa
Offline
raivisp
01. Feb 2009, 21:59 #2471

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


01 Feb 2009, 21:52:38 Foxijs rakstīja:
kā paskaidrot vārdu salikumu Domājā daļa?
var teikt ka domājamā daļa nozīmē ka tā ir daļa no kopīpašuma?


kā to paskaidrot, taču varu pastāstīt par kaimiņos (Mārupe) notiekošo. Čaļi uzblieza tipa dvīņu mājas. taču būvatļauja nebija līdz galam nokārtota. Tagad Mārupes padome viņus pasūtija nah un nav adresses tām būdām.

Nekas nav pārdots. Pabeidza, man šķiet, vasarā. Nu karoče tur to nopērkot Tu nevari reģistrēt kā privātīpašumu, cik saprotu.
Offline
Puuchuks
02. Feb 2009, 17:58 #2472

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


01 Feb 2009, 21:52:38 Foxijs rakstīja:
kā paskaidrot vārdu salikumu Domājā daļa?
var teikt ka domājamā daļa nozīmē ka tā ir daļa no kopīpašuma?

tieši tā, tā nav reālā daļa (kad būtu nodalītas konkrētas telpas, konkrēts gabals zemes, utt.), bet domājamā (iedomātā, ideālā) - man un tev pieder katram 1/2 no īpašuma.
īpašums nav sadalīts reālajās daļās, tātad mums katram pieder 1/2 no katra kvadrātcentimetra, no katra sētas staba un no poda.
un ne1 no mums tāpat vien nedrīkst pretendēt uz konkrētu daļu - es gribu 2. stāvu, tāpēc es to lietošu.
Offline
Puuchuks
02. Feb 2009, 17:59 #2473

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


01 Feb 2009, 21:59:51 raivisp rakstīja:

01 Feb 2009, 21:52:38 Foxijs rakstīja:
kā paskaidrot vārdu salikumu Domājā daļa?
var teikt ka domājamā daļa nozīmē ka tā ir daļa no kopīpašuma?


kā to paskaidrot, taču varu pastāstīt par kaimiņos (Mārupe) notiekošo. Čaļi uzblieza tipa dvīņu mājas. taču būvatļauja nebija līdz galam nokārtota. Tagad Mārupes padome viņus pasūtija nah un nav adresses tām būdām.

Nekas nav pārdots. Pabeidza, man šķiet, vasarā. Nu karoče tur to nopērkot Tu nevari reģistrēt kā privātīpašumu, cik saprotu.

šis ir cits stāsts.
un dvīņu māja, atkarībā no situācijas, var būt gan kā domājamā, gan kā reālā daļa - var sadalīt uz uztaisīt 2 atsevišķus īpašumus, tas nekas, ka 1 siena kopīga (paskaties pilsētas centrā, visas mājas ar sienām kopā un nekas )
Offline
raivisp
02. Feb 2009, 18:31 #2474

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


02 Feb 2009, 17:59:49 Puu rakstīja:

šis ir cits stāsts.
un dvīņu māja, atkarībā no situācijas, var būt gan kā domājamā, gan kā reālā daļa - var sadalīt uz uztaisīt 2 atsevišķus īpašumus, tas nekas, ka 1 siena kopīga (paskaties pilsētas centrā, visas mājas ar sienām kopā un nekas )


Nu , bet ja pirktu dvīņu māju, tad noteikti vēlētos, lai tā puse pieder man, nevis man pieder puse no kaimiņa daļas un šim puse no manas.
Offline
fuuzels
02. Feb 2009, 18:52 #2475

Kopš: 11. Apr 2007

Ziņojumi: 550

Braucu ar:

Tapec jasledz kopipasuma sadales ligums, kur precizi uzskaita, kas kuram pieder un to ligumu protams jaregistre ZG, tad viss keda.
Offline
normundss
02. Feb 2009, 19:09 #2476

Kopš: 21. Sep 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 245

Braucu ar: BMW E93 Cabrio

Ja kadam ir kads dzivoklis centraa, par mega labu cenu, piemeram 600 EUR par neremontetu un kadi 800 EUR par remontetu, varetu nopirkt bez kreditiem.

Nav nekadas konkretas prasibas, dzivot tur negrasos, tikai investicija

Varetu intereset ari citi ipashumi.
Offline
ilze
04. Feb 2009, 14:07 #2477

Kopš: 11. Nov 2004

Ziņojumi: 4879

Braucu ar:

Izīrēju vai mainu dzīvokli: http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=5021

-----------------
Offline
Any
04. Feb 2009, 17:40 #2478

Kopš: 20. Oct 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 14774

Braucu ar: Xc70

Tiek Izīrēts

71 m2 divu izolētu istabu dzīvoklis Brīvības ielā. Mebelēts, visa nepieciešamā sadz. tehn (TV,DVD, mūz.c. veļasm. gāzes pl. ,ledussk. putekļsūc.),Otrais stāvs. Pirmskara māja.

200lvl +kom


20260608, PM
Offline
Puuchuks
04. Feb 2009, 18:14 #2479

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


02 Feb 2009, 18:52:02 fuuzels rakstīja:
Tapec jasledz kopipasuma sadales ligums, kur precizi uzskaita, kas kuram pieder un to ligumu protams jaregistre ZG, tad viss keda.


+12.
bet atsevišķs īpašums tāpat labāk tāpēc, ja var sadalīt reālās daļās, tad labāk sadalīt.
Offline
Harcix
04. Feb 2009, 18:18 #2480

Kopš: 16. May 2002

No: Valmiera

Ziņojumi: 7824

Braucu ar: V10

"Centra Nams" ir ok? kvalitaate, price/performance?

-----------------
www.bmwpowerty.lv
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo